brezvezno

Povej svoje mneje o Kvarkadabri!
Odgovori
morphoid

brezvezno

Odgovor Napisal/-a morphoid »

Končno sem se odločil. Bolj kot berem te vaše članke, bolj sem slabe volje, ker večina vprašnj in odgovorov je tako zgrešenih, da je že skoraj sramotno za takšno dobro stran. No nekateri odgovori in vprašanja so bili tudi kar naravnost idealni. In sem se odločil da vas ne bom več obiskoval. Upam, da mi ne boste zamerili. Kritzirajte, kolikor me hočete.

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Idiot!

Uporabniški avatar
Pentium
Prispevkov: 431
Pridružen: 10.11.2003 19:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pentium »

:lol:

nitsnls
Prispevkov: 149
Pridružen: 30.3.2011 9:10

Re: brezvezno

Odgovor Napisal/-a nitsnls »

Prosil bi moderatorja, da zbriše celoten moj uporabniški račun, nitnsls, ter tudi moje ime s tega foruma.
Kasneje lahko tudi blokira moj IP, celo zaželjeno.
Žal mi je, da sem se nekega dne pred 6 leti ustavil na tem forumu, no takrat je bil forum dokaj normalen..
Prosim.

Pozdrav,
Marjan

Pa srečno v 2012, zdravja, ostalo pa bo že.

qg
Prispevkov: 786
Pridružen: 13.1.2006 20:05

Re: brezvezno

Odgovor Napisal/-a qg »

nitsnls napisal/-a:Prosil bi moderatorja, da zbriše celoten moj uporabniški račun, nitnsls, ter tudi moje ime s tega foruma.
Kasneje lahko tudi blokira moj IP, celo zaželjeno.
Žal mi je, da sem se nekega dne pred 6 leti ustavil na tem forumu, no takrat je bil forum dokaj normalen..
Prosim.

Pozdrav,
Marjan

Pa srečno v 2012, zdravja, ostalo pa bo že.
Če si začel, dobro da končaš, torej, da napišeš razloge.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: brezvezno

Odgovor Napisal/-a shrink »

nitsnls napisal/-a:Prosil bi moderatorja, da zbriše celoten moj uporabniški račun, nitnsls, ter tudi moje ime s tega foruma.
Kasneje lahko tudi blokira moj IP, celo zaželjeno.
Žal mi je, da sem se nekega dne pred 6 leti ustavil na tem forumu, no takrat je bil forum dokaj normalen..
Prosim.

Pozdrav,
Marjan

Pa srečno v 2012, zdravja, ostalo pa bo že.
Dokaz za to, kar je omenil mriz: cmeravo napovedovanje odhoda. :lol:

Še komentar glede normalnosti: zeleni spranec, ki je npr. v enem postu prilepil 58 slik in ki je mesece smetil(da žaljenja niti ne omenjam), ima očitno zelo izdelan pogled o tem. :lol:

P.S. Blokiraš se lahko sam: v firewall-u, če uporabljaš Win OS, v "hosts" file-u itd.; vpiši tam IP ali domeno Kvarkadabre.

nitsnls
Prispevkov: 149
Pridružen: 30.3.2011 9:10

Re: brezvezno

Odgovor Napisal/-a nitsnls »

se opravičujem, v redu?

Odgovori