Prenapetostna zaščita opreme in osebja

Zanima me...
Odgovori
bauli
Prispevkov: 1
Pridružen: 29.4.2006 19:00

Prenapetostna zaščita opreme in osebja

Odgovor Napisal/-a bauli »

Živjo!

Mam en problem. Lotil sem se seminarske z tem naslovom. Pa mi manjka idej. Če lahko kdo priporoči kakšno knjigo, spletno stran ali pa pošlje kaj podobnega bi bil zalo hvaležen.


lp

milan
Prispevkov: 1
Pridružen: 22.5.2006 22:51
Kraj: Blekova vas
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milan »

Slučajno sem videl to vprašanje. 13.3.1993 so na Bledu govorili o temi, ki te zanima - zaščita elektronskih naprav pred pred prenapetostmi in pred direktnimi udari strel in o zaščiti z aspekta varstva pri delu. O tej temi so izdali zbornik pet referatov avtorjev ing.Muller (Dehn&Soene),ing. Boris Žitnik, Ranko Pešić (Iskra zaščita), žal pokojni ing.Stane Mauer (RTV OZ) in ing.Ružič Boris (inspektorat RSLO za delo. Naslov knjige je : Predstavitev evropske in slovenske regulative za izvajanja zaščit naprav pred pojavi strele in ostalih prenapetosti -
Predstavitev novitet standarda IEC,VDE in SIS- Konkretne izvedbene usmeritve - tisk:GST-Gaspari

Prepričan sem, da boš knjigo našel v knjižnicah ali pa v podjetjih, kjer se srečujejo s to tematiko - Telekom, Železnica, RTV, Mobitel itd.
Pozdrav in veliko uspeha, Milan

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Odgovor Napisal/-a GJ »

Morda še knjiga z naslovom: 'Prenapetostna zaščita porabniških omrežij' avtor: Veiko Raab

Lep dan..

Odgovori