Ženske na wc-ju...

Zanima me...
Uporabniški avatar
mit
Prispevkov: 38
Pridružen: 4.6.2006 20:28
Kraj: Velenje

Ženske na wc-ju...

Odgovor Napisal/-a mit »

Imam eno malo bolj nenavadno vprašanje. :wink: No mogoče pa tudi niti ni tako nenavadno, kajti verjajmem da to zanima marsikaterega moškega-tiste ki še tega ne vedo.

Zanima me kaj je vzrok, da gresta na wc vedno najmanj dve ženski skupaj-nikoli ne ena sama?No če že gre ena sana,gre po navadi zaradi tega ker pač nima nobene kolegice ob sebi.No upam da bom končno tukaj dobil pravi odgovor na to vprašanje,ker drugače sem že pa marsikatero teorijo slišal za to. :roll:
Nežnjši spol prosim za odgovor :D

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

He, he. Sigurno je v ozadju kakšen racionalen matematično-fizikalen razlog.

Thazz
Prispevkov: 19
Pridružen: 3.4.2004 15:51
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Thazz »

Men je ena rekla da zato, da se imajo kj za pogovorjat.
Ne vem, a res ne morejo bit malo tiho.

Uporabniški avatar
mit
Prispevkov: 38
Pridružen: 4.6.2006 20:28
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mit »

ja lahko povem da sem že tudi jaz kakšno kolegico vprašal kaj za hudiča je vzrok da morata vedno dve skupaj it na wc. pa mi je odgovorila da tega nikoli ne bom vedel. Sicer se pa meni dozdeva da gredo dve skupaj na wc zato da da lahko prešinfajo vse po vrsti od nog do glave-pač babje čveke a ne :D Lahko da je vzrok to,lahko pa da je vzrok nekaj čisto drugega.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hehehe...

Ta fenomen se najbolj opazi na kakšnih žurih oz. tam, kjer so WC-ji skupni (za moške in ženske) in tam, kjer se vrat WC-ja ne da zapreti. V bistvu, kakor zadevo sam empirično razumem, gre za zagotavljanje varnosti. Vzajemno se namreč stražita, da ena od obeh v miru opravi potrebo. Tudi ne gre zanemariti dejstva, da so pripadnice nežnejšega spola med opravljanjem potrebe prisiljene sedeti in so tako s kritičnimi predeli telesa direktno izpostavljene pogledu morebitnih vsiljivcev. Moški pa tako in tako vedno kažejo hrbet. 8)

edguy
Prispevkov: 38
Pridružen: 2.11.2003 20:06

Odgovor Napisal/-a edguy »

nekoč mi je ena prjatlca razložila ta fenomen. Baje da zato da jo spremljevalka po opravljeni potrebi brcne v rit, da jo otrese... 8)

lp, ma tu uprašanje n spada lih sm :lol:

Wiseman
Prispevkov: 25
Pridružen: 10.7.2006 23:41
Kraj: Atlantida
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Wiseman »

Gre za enega izmed nedoumljivih in nerazložljivih fenomenov tega sveta. Tudi mene je ta stvar nekaj časa močno zanimala, pa sem se vdal v usodo in sam sebi priznal, da ženske pač morajo imeti svoje skrivnosti. :roll:

Je pa zanimivo, da nekatere, ne samo, da hodijo skupaj na stranišče, ampak grejo tudi skupaj v isto kabino. Pri tem ne gre za nobeno lezbično aktivnost ampak kot sem uspel izvedeti za občutek varnosti.

Drugače so bila pa stranišča (tudi za moške) v starem Rimu narejena brez pregrad, tako, da so se lahko gledali in pogovarjali medtem, ko so opravljali potrebo. Očitno nekaterim paše družba ali razvedrilo na sekretu. Poznam tudi take, ki imajo na wc-ju tv ali radio, da o branju časopisov ne govorim. :D

genion
Prispevkov: 247
Pridružen: 13.4.2003 17:25
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a genion »

Od pogovora z dekleti sem dobil Shrinkovo razlago.

Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Odgovor Napisal/-a kren »

da so pripadnice nežnejšega spola med opravljanjem potrebe prisiljene sedeti
kokr kere, ce je na voljo in ce je higienicn wc pol se je najbrz bols usest, ampak drugac pa sploh ni nujno.
pomoje zato da klepetajo, pa si ksne komplimente dajejo pred ogledalom ipd

pa sej to ne delajo vse, ampak samo nekatere

mene bolj zanima npr. kaj kate moss vid na pete dohertyu, razn tega da mu 2x na dan overdose grozi

edguy
Prispevkov: 38
Pridružen: 2.11.2003 20:06

Odgovor Napisal/-a edguy »

mislim, da si edini na tem forumu k ga to zanima, piši raj na lady al pa kej tašnega :lol:

Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Odgovor Napisal/-a kren »

heh, misljeno je blo tko kokr je bla tema zastavljena.. k za ksne stvari k jih zenske pocnejo mnogi recejo da je 'popolnoma nelogicno' in pol se mi kej takega bol nenavadno zdi kt pa da grejo nektere samo v druzbi na wc

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Odgovor Napisal/-a shrink »

kren napisal/-a:
da so pripadnice nežnejšega spola med opravljanjem potrebe prisiljene sedeti
kokr kere, ce je na voljo in ce je higienicn wc pol se je najbrz bols usest, ampak drugac pa sploh ni nujno.
Ja, ali pa, če je WC t.i. "čučevac" potem sploh ne morejo sedeti. :lol: Hotel sem samo opozoriti na razliko med opravljanjem potrebe žensk in moških, ki izhaja iz anatomskih razlik. Ženska bo v WC- ju s sprednjo stranjo telesa vedno obrnjena proti vratom (pa naj sedi ali stoji nad školjko ali čučevcem), moški pa ima možnost kazati hrbet (v primeru opravljanja male potrebe - da je pri tem dovolj odpeti zadrgo, je še tolika večja prednost). Ženske so torej s kritičnimi predeli telesa vselej izpostavljene direktnemu pogledu vsiljivcev, za moške pa to ni nujno.

qg
Prispevkov: 786
Pridružen: 13.1.2006 20:05

Odgovor Napisal/-a qg »

Govorijo, da je to refleks še iz pradavnine. Tako se ženske ščitijo med sabo, ker so takrat bolj ranljive.

Tako kot so v pradavnini moški bili lovci in bojevniki, ženske pa nabiralke in so skrbele za dom. Zato opazimo jasne razlike med delovanjem moških ženskih možganov in jih razložimo s tem dvojim. Naprimer ženske so poustvarjalke. Odlično se naučijo igrati na inštrument, redko pa katera komponira. Ali pa izumlja.

seenamojca
Prispevkov: 56
Pridružen: 2.12.2005 14:43

Odgovor Napisal/-a seenamojca »

A ste do sedaj samo moški odgovarjali?

No, jaz iz prve roke povem, da se NIKOLI nisem sla z nobeno prijateljico v WC, me je morala prav vedno zunaj pocakati. Tudi meni ni jasno, zakaj hodita po dve, ampak po govoru iz kabin se najveckrat sklepam, da gre za zadnji 'check' vseh robov gat, majick, frizure, preden gresta ven. Obcasno gre tudi za kaksno 'izposojo' tamponov. Sicer se pa iz kabine ponavadi - poleg lulanja - slisi samo kaksen najstniski smeh... Mogoce pa tako kot moski pod tuši tudi ženske primerjamo svojo.. globino :wink:

Res, kdo bi vedel!

Mafijec
Prispevkov: 472
Pridružen: 12.12.2005 21:36

Odgovor Napisal/-a Mafijec »

Fizika in ženske ne gredo skupaj... Koliko % je fizikov je sploh vezanih?

Odgovori