Internet

Zanima me...
Odgovori
jeklo
Prispevkov: 1
Pridružen: 3.4.2008 12:44

Internet

Odgovor Napisal/-a jeklo »

Moje vprašanje pa je malce nenavadno. Zanima kako učinkovito preživeti 8 ur za računalnikom(internetom). Opravljam namreč tako delo, da sem primoran tam sedeti 8 ur. A obstaja kaka internetna spletna šola ali kaj takega.

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Uf, celo faks lahko narediš preko interneta:). Drugače pa bi lahko začel na wikipedii in po vrsti bral članke, na koncu bi bil že za profesorja:).

PS: Če ti je delo dolgočasno, si pomislil možnost o menjavi službe?

domen
Prispevkov: 5
Pridružen: 12.2.2006 8:48
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a domen »

Za kakšno delo pa gre? Sam sem, kot programer, ze dostikrat razmišljal o zaposlitvah v tej smeri, da se lahko potem posvetim hobijem :-)

Lahko se naučiš programirat - s tem se ti odpre cel novi svet izzivov.

Mafijec
Prispevkov: 472
Pridružen: 12.12.2005 21:36

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a Mafijec »

jeklo napisal/-a:Moje vprašanje pa je malce nenavadno. Zanima kako učinkovito preživeti 8 ur za računalnikom(internetom). Opravljam namreč tako delo, da sem primoran tam sedeti 8 ur. A obstaja kaka internetna spletna šola ali kaj takega.
Si zaposlen v javni upravi?

Rokerda
Prispevkov: 799
Pridružen: 11.11.2006 16:18

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a Rokerda »

Mafijec napisal/-a:
jeklo napisal/-a:Moje vprašanje pa je malce nenavadno. Zanima kako učinkovito preživeti 8 ur za računalnikom(internetom). Opravljam namreč tako delo, da sem primoran tam sedeti 8 ur. A obstaja kaka internetna spletna šola ali kaj takega.
Si zaposlen v javni upravi?

:lol:

nejce
Prispevkov: 5
Pridružen: 10.11.2008 20:13
Kontakt:

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a nejce »

Morm priznat, da si dober, da zdržiš 8 ur za računalnikom...jst bi naprimer to naredil dokaj težko!!!

jestinuc
Prispevkov: 8
Pridružen: 14.1.2009 20:26

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a jestinuc »

Tudi taki delavci so potrebni, da sedijo 8ur za računalnikom. :D

Odgovori