Volitve

Zanima me...
Odgovori
Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a: ŠARLATANSKEMU Nedeljskemu pravniku pač spet priporočam obisk OŠ tečaja, kjer se bo naučil veščin branja in razumevanja. :lol:
Kvazinaravoslovec,

upoštevaj še besede pred navedenim - ki govore o večji kvaliteti homeopatskih testov

(... trials of homeopathy tended to be of higher methodological quality than conventional-medicine trials ...) - Lancet, str. 730.

agata
Prispevkov: 609
Pridružen: 19.1.2011 5:32

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a agata »

Nosee- zelo zanimiva se mi zdi tvoja sinteza o "neprimerljivem samovpogledu". A lah kaj več o tem napišeš? Me zanima, kaj si pod tem pojmom predstavljaš.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

ŠARLATANSKI Nedeljski pravnik napisal/-a:
shrink napisal/-a: ŠARLATANSKEMU Nedeljskemu pravniku pač spet priporočam obisk OŠ tečaja, kjer se bo naučil veščin branja in razumevanja. :lol:
Kvazinaravoslovec,

upoštevaj še besede pred navedenim - ki govore o večji kvaliteti homeopatskih testov

(... trials of homeopathy tended to be of higher methodological quality than conventional-medicine trials ...) - Lancet, str. 730.
Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da svojih kvazikvalifikacij ne projeciraj na druge. :lol:

Gornji komentar je zgolj potrditev polpismenosti ŠARLATANSKEGA Nedeljskega pravnika, ki očitno ni zmožen razumeti, da je kvalitetnejšim testom, ki nakazujejo placebo, še težje oporekati. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a: Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da svojih kvazikvalifikacij ne projeciraj na druge. :lol:

Gornji komentar je zgolj potrditev polpismenosti ŠARLATANSKEGA Nedeljskega pravnika, ki očitno ni zmožen razumeti, da je kvalitetnejšim testom, ki nakazujejo placebo, še težje oporekati. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Seveda zopet napaka v razmišljanju, kvazinaravoslovec:

oglelj si tabelo 3 (stran 730): rezulatati za homeopatijo sploh niso slabi.

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a NoSee »

agata napisal/-a:Nosee- zelo zanimiva se mi zdi tvoja sinteza o "neprimerljivem samovpogledu". A lah kaj več o tem napišeš? Me zanima, kaj si pod tem pojmom predstavljaš.
Zanimiva? Jah, no..
Primerjava kulture, katere praktikanti posvetijo celo zivljenje ukvarjanju z lastno psiho(& stuff), s protokulturo, ki take prakse ne goji, daje kot rezultat tako posploseno sintezo.
Kaj si pod tem predstavljam?
Zelo na kratko(se vedno so "Volitve"), gre za usmerjanje kognitivnih procesov v same sebe, torej zanka zanke...rezultat je vpogled, samoopazovanje ali kaka druga oznacba tega procesa. Posledice takega pocetja(in sama praksa) pa so odlicno opisane v kaki budisticni(ali zen) knjigi, lahko jo dobis v knjiznjici ali kje drugje, recimo na spletu. Google - buddhism, dalajlama, zen...

Drugace pa sem volil Viranta :wink:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

ŠARLATANSKI Nedeljski pravnik napisal/-a:
shrink napisal/-a: Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da svojih kvazikvalifikacij ne projeciraj na druge. :lol:

Gornji komentar je zgolj potrditev polpismenosti ŠARLATANSKEGA Nedeljskega pravnika, ki očitno ni zmožen razumeti, da je kvalitetnejšim testom, ki nakazujejo placebo, še težje oporekati. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Seveda zopet napaka v razmišljanju, kvazinaravoslovec:

oglelj si tabelo 3 (stran 730): rezulatati za homeopatijo sploh niso slabi.
Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da svojih kvazikvalifikacij ne projeciraj na ostale. :lol:

Rezultati, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik, so taki, da so učinki homeopatije placebo učinki in to je osnovno spoznanje te študije, česar pa ŠARLATANSKI nedeljski pravnik ne more in ne more razumeti. Z idiotskim nasprotovanjem dejstvom pa se iz posta v post bolj smeši oz. dokazuje lastno nedeljsko pravno šarlatanskost. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a: Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da svojih kvazikvalifikacij ne projeciraj na ostale. :lol:

Rezultati, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik, so taki, da so učinki homeopatije placebo učinki in to je osnovno spoznanje te študije, česar pa ŠARLATANSKI nedeljski pravnik ne more in ne more razumeti. Z idiotskim nasprotovanjem dejstvom pa se iz posta v post bolj smeši oz. dokazuje lastno nedeljsko pravno šarlatanskost. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kvazinaravoslovec,
upoštevaj najprej kvantifikatorje iz omenjene tabele 3 - potem boš lahko postavil tezo (ne obratno).

agata
Prispevkov: 609
Pridružen: 19.1.2011 5:32

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a agata »

Al pa si prebereš Descarta, Hegla al pa Nietzscheja ipd. :wink: Al pa Adorna in Horkheimerja......Če pa Lacana bereš se ti pa itak zvrti.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

ŠARLATANSKI Nedeljski pravnik napisal/-a:
shrink napisal/-a: Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da svojih kvazikvalifikacij ne projeciraj na ostale. :lol:

Rezultati, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik, so taki, da so učinki homeopatije placebo učinki in to je osnovno spoznanje te študije, česar pa ŠARLATANSKI nedeljski pravnik ne more in ne more razumeti. Z idiotskim nasprotovanjem dejstvom pa se iz posta v post bolj smeši oz. dokazuje lastno nedeljsko pravno šarlatanskost. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kvazinaravoslovec,
upoštevaj najprej kvantifikatorje iz omenjene tabele 3 - potem boš lahko postavil tezo (ne obratno).
Rekel sem ti že nedeljski pravnik, da lastnih kvazikvalifikacij ne projeciraj na ostale. :lol:

ŠARLATANSKI nedeljski pravnik naj se raje neha smešiti, kajti sklep študije je jasen: homeopatija je v najboljšem primeru placebo. Če pa ima tako dokazano tezo za politično motivirano(kot rad naklada), je
pa to njegov problem. :lol:
agata napisal/-a:Al pa si prebereš Descarta, Hegla al pa Nietzscheja ipd. :wink: Al pa Adorna in Horkheimerja......Če pa Lacana bereš se ti pa itak zvrti.
Ja, ga. agata, kar berite Lacana; morda vam bo pomagal, ampak rezultati ne bodo nič boljši kot pri homeopatiji. :lol:

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a problemi »

shrink napisal/-a:Ja, ga. agata, kar berite Lacana; morda vam bo pomagal, ampak rezultati ne bodo nič boljši kot pri homeopatiji. :lol:
Zakaj pa tega ne bi preizkusili? Vzamimo za primer dogajanje, ki ga poimenujmo "arabska revolucija", torej mislim na dogajanje v Tuniziji, Egiptu, Siriji, Libiji.

Kakšne rezultate glede razumevanja, opisa vzrokov, posledic, rešitve "problema" bi nam dala teoretska psihonalaiza (npr. Lacan), kakšne homeopatija, kakšne medicina, kakšne naravoslovne znanosti. Pa naj bo to dovolj.

Ali nam v tem primeru branje Lacana res ne bi dalo boljših rezultatov kot homeopatija.

Uzput vprašano, shrink kaj od Lacana pa si že prebral (razumel), da tako dobro veš, kakšna je "vrednost" njegovega dela?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

problemi napisal/-a:Uzput vprašano, shrink kaj od Lacana pa si že prebral (razumel), da tako dobro veš, kakšna je "vrednost" njegovega dela?
Irelevantno, tako kot je irelevanten agatin post v zvezi s člankom v reviji The Lancet. :lol:

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a Motore »

Mislim da je agata odgovarjala NoSee-ju v zvezi z budističnimi knjigami... Sicer pa kar nadaljujte :)

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a problemi »

Motore napisal/-a:Mislim da je agata odgovarjala NoSee-ju v zvezi z budističnimi knjigami... Sicer pa kar nadaljujte :)
Pravilno si zapazil Motore. :) Mislim, da je agata toliko pri sebi, da ne bi šla opozarjat shrinka naj bere tiste filozofe. Agata dobro ve, da je shrink veliki poznavalec lika in dela omenjenih.

agata
Prispevkov: 609
Pridružen: 19.1.2011 5:32

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a agata »

Shrink,ne vem, kakšno revijo imate v mislih, jaz pa vam kao zauzvrat priporočam -lighten up!
Sicer je Lacan zlo pameten, ampak za moj okus preveč rigorozen.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

problemi napisal/-a:
Motore napisal/-a:Mislim da je agata odgovarjala NoSee-ju v zvezi z budističnimi knjigami... Sicer pa kar nadaljujte :)
Pravilno si zapazil Motore. :) Mislim, da je agata toliko pri sebi, da ne bi šla opozarjat shrinka naj bere tiste filozofe. Agata dobro ve, da je shrink veliki poznavalec lika in dela omenjenih.
Ampak g. problemčki je pa vseeno repliciral na homeopatijo v povezavi z Lacanom. :lol:
agata napisal/-a:Shrink,ne vem, kakšno revijo imate v mislih, jaz pa vam kao zauzvrat priporočam -lighten up!
No, no, preberite si še enkrat komentarje. :lol:

Odgovori