Volitve

Zanima me...
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

Nedeljski pravnik napisal/-a:
shrink napisal/-a: Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da na osnovi lastnega primera (kvazikvalifikacij) ne podajaj sklepov glede ostalih (tretjič). :lol:

Nedeljski pravnik, da je homeopatija NAVADNO ŠARLATANSTVO, si lahko prebereš tukaj:

http://www.kvarkadabra.net/article.php/ ... lt-znanost

Homeopatski pripravki NE delujejo in če promoviraš njihovo delovanje, si pač tudi sam CENZURA (kar ni niti presenetljivo). :lol:
...
Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da na osnovi lastnega primera (kvazikvalifikacij) ne podajaj sklepov glede ostalih (četrtič). :lol:

Nedeljski pravnik, priporočam, da raje, kot da zapravljaš premoženje za šarlatanske izdelke, zmoliš en očenaš ali dva. :lol:
Kvazinaravoslovec:
upoštevaj, da je homeopatija institucionalizirano mednarodno priznana že dolgo časa.
Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da na osnovi lastnega primera (kvazikvalifikacij) NE podajaj sklepov glede ostalih (n-tič). :lol:

Institucionalizirano je priznana tudi krščanska vera, pa seveda znanost (in nihče pri zdravi pameti) ne priznava, da je bil Jezus brezmadežno spočet in da je vstal od mrtvih. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drugače še enkrat (samo zate): homeopatija JE ŠARLATANSTVO BREZ ZNANSTVENE OSNOVE in je ekvivalentno prakticiranju magije. :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:Kvazinaravoslovec,
kar zadeva "alternativo":
CAM (complimentary and alternative medicine) pomeni nekaj drugega:
(tradicionalno) alternativno zdravljenje pomeni, da se pacient zdravi samo na ta način;

(tradicionalno) komplementarno zdravljenje pomeni, da se je pacient poslužil tako uradne kot tradicionalne medicine.
Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da na osnovi lastnega primera (kvazikvalifikacij) NE podajaj sklepov glede ostalih (n-tič). :lol:

Da "(tradicionalno) komplementarno zdravljenje pomeni, da se je pacient poslužil tako uradne kot tradicionalne medicine," je pa spet idiotska definicija s strani nedeljskega pravnika. :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:Pacient naj bo moder in naj misli s svojo glavo:
včasih je primerno kirurško zdravljenje (na primer odprt spiralni zlom);
Včasih je primerno, da nedeljski pravniki s tendenco k šarlatanstvu obiščejo PPP. :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:če pa uradni zdravnik začne govoriti o "kronični" bolezni (ali o "esencialnem" vzroku, itd.), pa je na mestu previdnost (in naj pacient ne postane poskusni zajček ali odvisen od vedno novih in novih simptomatskih zdravil z vedno večjimi stranskimi učinki - naj pacient pomisli na CAM).
Čisto ŠARLATANSKO NAKLADANJE s čimer nedeljski pravnik dodatno dokazuje tendenco k ŠARLATANSTVU. Nič pretirano presenetljivega. :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:Kvazinaravoslovec Skrčen CENZURA:
ne govori o šarlatanstvu;
predloži raje dokaze o neučinkovitosti homeopatije.
Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da na osnovi lastnega primera (kvazikvalifikacij) NE podajaj sklepov glede ostalih (n-tič). :lol:

Ravno obratno, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik: na vas (tebi in tebi podobnim ŠARLATANOM) je, da predložite dokaze o učinkovitosti homeopatije. Do sedaj jih še ni bilo videti. :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:(Medicina bo morda kdaj dognala mehanizem delovanja homeopatije;
Mehanizem spomina vode je bil že neštetokrat ovržen; ostale ŠARLATANSKE mehanizme pa naj skušajo dokazati kar ŠARLATANI sami. :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:dokazi o uspešnosti homeopatije - ki je, mimogrede, tudi veliko bolj poceni - pa so dosegljivi zainteresirani javnosti.)
No, kar navedi jih. :lol: Sem ti pa že rekel, da je najceneje, če zmoliš en očenaš ali dva. :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:Kvazinaravoslovec:
ob uporabi uradne medicine ter (v določenih primerih) homeopatije - se procent učinkovitosti ozdravitev skokovito poveča.
Rekel sem ti že, nedeljski pravnik, da na osnovi lastnega primera (kvazikvalifikacij) NE podajaj sklepov glede ostalih (n-tič). :lol:

Seveda, tako kot se morda poveča (seveda bo moral skokovitost dokazati sam ŠARLATANSKI nedeljski pravnik), ko kdo zmoli en očenaš ali dva. :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:Za pacienta metoda ni važna - važen je rezultat.
Za ŠARLATANSKEGA nedeljskega pravnika ni važno niti to, da metoda DOKAZANO NE DELUJE oz. da v najboljšem primeru deluje kot PLACEBO. :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:(Znanstveno) ni pojasnjeno, kako naj bi delovalo "homeopatsko zdravilo" -
Narobe, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik: Znanstveno je dokazano, da "homeopatsko zdravilo" NE deluje. :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:pri katerem obstoja zdravilne učinkovine ni mogoče izkustveno izmeriti.
Tako kot ni mogoče "izmeriti" brezmadežnega spočetja, k'ne, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik? :lol:
Nedeljski pravnik napisal/-a:A to ni bistveno: gre za še nedozorelost tehnologije, medicine.
Tipični ŠARLATANSKI argument. :lol:
Danes (3. tisočletje) mora biti idealni dokazni standard:
dokaže se nekaj pozitivno (določeno zdravilo je učinkovito),
Homeopatski pripravki dokazano niso učinkoviti.
in dokaže se nekaj negativno (določeno zdravilo ni učinkovito).
Homeopatski pripravki dokazano niso učinkoviti.
In dokazovati je treba tako, kot že znamo: npr. dvojni slepi preizkus.
Dvojno slepi poskusi dokazujejo, da homeopatski pripravki niso nič boljši od placeba.
Seveda bi bilo finančno podpiranje homeopatskih zdravil s strani farmacevtske industrije njihov finančni samomor.
Bi bil pa finančni uspeh za firme, ki proizvajajo te šaralatanske izdelke, k'ne, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik? :lol:
A vseeno obstaja dovolj dokazov;
Zgolj po mnenju ŠARLATANSKEGA nedeljskega pravnika in njemu podobnih. :lol:
WHO ne priznava homeopatije brez razloga.
Kaj je spet ta vonj? Morda spet vohamo zaroto, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik? :lol:
In obstoj CAM-a (predvsem v tistih državah, kjer poznajo obvezno zdravstveno varstvo, npr. Slovenija), ko mora pacient za tako zdravljenje dodatno plačati - je seveda dokaz za
prevarantstvo uradne medicine.
Ah, seveda, ker so homeopatski pripravki zastonj in ker so firme, ki jih proizvajajo, pač neprofitne organizacije, k'ne, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik? :lol:

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a problemi »

shrink napisal/-a:Ah, seveda, ker so homeopatski pripravki zastonj in ker so firme, ki jih proizvajajo, pač neprofitne organizacije, k'ne, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik? :lol:
Zaenkrat zgolj to, sem šel brati od konca proti začetku.

Ali je res, da so homeopatski pripravki zastonj? Ker, če so zastonj me zelo zanima kje se jih da dobiti, saj doma vodo plačujemo in bi z veseljem prišel do vira "zastonj pitne vode". :wink:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

problemi napisal/-a:
shrink napisal/-a:Začelo pa se je v krogih psihologije in tebi ljube psihoanalize. :lol: Ampak psihiatrija je vsaj spoznala svojo zmoto. :lol:
Kakšno zvezo ima to, v katerih krogih se je kaj začelo?
Seveda ima, ker je pač vplivala na psihiatrijo.
Meni je "ljuba" tudi psihiatrija. To pa da je spoznala svojo zmoto, je ne opraviči takšnega početja.
A tudi tebi ljube psihologije in psihologije ne? A imaš tudi njiju za šarlatanstvo? :lol:
Medicina (pa čeprav gre v gornjem primeru za psihiatrijo in ni moč tega posploševati na celotno medicino)
Strinjam se, da ni moč tega posploševati, niti sam to počnem, mislim pa, da bi se našlo še mnogo teh "brc v temo" s strani medicine.
Znanost marsikdaj brcne v temo, a ne vztraja na tem, tako kot šarlatanstvo.
svoje zmote spozna in to seveda - kot je zgoraj zapisano - na osnovi znanstvenih dokazov. :lol:
Pacient mrtev (ko ga j...) (važno, da je) operacija (znanost) uspela.
Spet napadanje slamnatega moža s strani kvazifilozofa. :lol:
Ampak ni moj namen zaničevati medicino, želel sem zgolj pokazati, da tisti tvoj "prepričan v to kaj boš kupil v lekarni in da bo (garant) vse v redu, če te bo zdravnik zdravil" ne "pije vode" in je izjava, ki je evidentno plod ideologije znanosti.
Očitno kvazifilozof še vedno ne razume. Naj mu ponovim:
shrink napisal/-a:Ne nakladaj, kvazifilozof. Kako lahko trdiš, da ne moreš biti prepričan, kaj dobiš v lekarni? A morda trdiš, da v lekarni kupljeni farmacevtski pripravek ali zdravilo ni tisto, kar piše na embalaži, tako kot se lahko zgodi na boljšjem sejmu? In napaka - verjetno na to ciljaš - lekarnarja (da ti zaradi nakracanega recepta da napačno zdravilo od predpisanega) nima zveze s tem, kaj je napisano na embalaži nekega pripravka. Ravno tako je s šolanimi maserji, za katere sem rekel, da si lahko prepričan, da te ne bodo poškodovali. Ne gre za nobeno ideološko/dogmatično prepričanje, ki je priljubljen kvazifilozofski očitek, ampak za zaupanje v strokovnost, ki pa je pri amaterskih zeliščarjah in maserjih vprašljiva, če že neobstoječa.
problemi napisal/-a:Sploh pa ne vem čemu se krohočeš, če si mi dal z zgornjim postom prav. No, mogoče pa ravno temu in si vesel, da si spoznal nekaj novega, zato se ti bom ob tej priliki pridružil: :lol:. :D
Ravno nasprotno, kvazifilozof: krohočem se dejstvu, da ti očitno ni znano, da sta tebi ljuba psihologija (in psihoanaliza) ravno tako imeli homoseksualnost za bolezen (pravzprav to izhaja ravno od njiju) kot psihiatrija in če je slednja - po tvojem mnenju - imela tak šarlatanski pogled, sta ga imeli tudi tebi ljubi disciplini oz. še toliko bolj, ker je zraslo na njunem zelniku. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

problemi napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ah, seveda, ker so homeopatski pripravki zastonj in ker so firme, ki jih proizvajajo, pač neprofitne organizacije, k'ne, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik? :lol:
Zaenkrat zgolj to, sem šel brati od konca proti začetku.

Ali je res, da so homeopatski pripravki zastonj? Ker, če so zastonj me zelo zanima kje se jih da dobiti, saj doma vodo plačujemo in bi z veseljem prišel do vira "zastonj pitne vode". :wink:
Ja, so: talajo jih zastonj na bolšjem trgu. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

agata napisal/-a:Točno, g shrink- o zadevah se je potrebno podrobno seznaniti, preden o njih podajamo splošne trditve.
Hah, ga. agata, še o vsakem izdelku in storitvi, ki jih promovirajo prodajalci megle, sem se pozanimal in za vsakega sem ugotovil, da gre za NATEG oz. da zadeva enostavno NE DELUJE.
Moje so osnovane na izkustvu, vaše pa na predsodkih i slično.
Ja, na osnovi "izkustva" ima celo vsak čarodej nadnaravne sposobnosti, a je jasno, kako je v resnici s tem (zato pa so najboljši lovci na prevarante ravno tisti, ki poznajo take trike - npr. Randi). :lol:

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a NoSee »

problemi napisal/-a:"There are known knowns; there are things we know we know. We also know there are known unknowns; that is to say we know there are some things we do not know. But there are also unknown unknowns – there are things we do not know we don't know."

Častim pijačo, če veš čigava je ta "velika misel". Pomagam ti tako, da te opozorim, da je S. Žižek k zgornjim trem variantam dodal še četrto (pri obravnavi ideologij najpomembnejšo). In seveda, ne smeš googlat. :)
Za Zizkov dodatek sem slisal in ce me spomin ne vara, gre za Rumsfelda. Tako, mislim, da imam pijaco v dobrem;)
Na, sem poguglal(v duhu preverjanja) in ugotovil, da spomin se vedno deluje!

Kdaj, kje, kaj castis? 8)

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a problemi »

shrink napisal/-a:Seveda ima, ker je pač vplivala na psihiatrijo.
Psihoanaliza imela vpliv na psihiatrijo glede problema homoseksualnosti? Lahko to argumentiraš?
A tudi tebi ljube psihologije in psihologije ne? A imaš tudi njiju za šarlatanstvo? :lol:


Dober/zvit sogovornik si shrink ni kaj. Beri moje poste. Napisal sem, da so vse te naštete discipline pri meni znotraj polja znanosti. Pri tebi niso, ti psihologije in psihoanalize ne uvrščaš v polje znanosti, prav nasprotno, imam občutek, da te že omemba tega, da bi bila lahko recimo psihologija znanost, "zmrazi". Torej, problem/vprašanje je v tem, zakaj sta za tebe psihoanaliza in psihologija "šarlatanstvo/kargo kult/...", psihiatrija (medicina) pa to ni?
Znanost marsikdaj brcne v temo, a ne vztraja na tem, tako kot šarlatanstvo.
Se povsem strinjam, vendar se tudi pri psihoanalizi in psihologiji ne vztraja na napačnih dognanjih. Ampak, kot sem že napisal, ni moč vseh disciplin enako obravnavati in od njih enako terajati "strogosti metode", kot jo poznamo recimo pri fiziki. V tem kontekstu sta si medicina in psihologija na istem.
Spet napadanje slamnatega moža s strani kvazifilozofa. :lol:
Če je vsako moje branje/razumevanje (hermenevtika) tvojih tekstov "napadanje slamnatega moža" potem OK, napadam "slamnatega moža". Vendar je moje branje takšno, da tvoj tekst razumem v kontekstu "pacient mrtev, operacija uspela" in je povsem legitimno branje tega teksta. Preberi tudi sam, pa boš mogoče zaslišal "jek" tega "pacient mrtev, operacija uspela".
Ravno nasprotno, kvazifilozof: krohočem se dejstvu, da ti očitno ni znano, da sta tebi ljuba psihologija (in psihoanaliza) ravno tako imeli homoseksualnost za bolezen (pravzprav to izhaja ravno od njiju) kot psihiatrija in če je slednja - po tvojem mnenju - imela tak šarlatanski pogled, sta ga imeli tudi tebi ljubi disciplini oz. še toliko bolj, ker je zraslo na njunem zelniku. :lol:
Ali nisi zgoraj omenjal nekega slamnatega moža. Sem kje v tej temi omenil, da pa se psihologija in psihoanaliza nista "grdo motili" glede tega "kriminala". Opozori na en samcat stavek, kjer sem v tej temi opravičeval omenjeni disciplini. Predlagam ti, da se skoncentriraš na znanost, o tej govoriva. No, obstaja sicer možnost, pa da se je pri tebi nekaj spremenilo in si začel omenjati disciplini šteti za znanstveni.

Nisem mislil omenjati, ampak daj si poglej od kdaj (katerag leta/stoletja) govorimo o psihiatriji in od kdaj o psihoanalizi.
Zadnjič spremenil problemi, dne 20.12.2011 16:25, skupaj popravljeno 1 krat.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a problemi »

shrink napisal/-a:
problemi napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ah, seveda, ker so homeopatski pripravki zastonj in ker so firme, ki jih proizvajajo, pač neprofitne organizacije, k'ne, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik? :lol:
Zaenkrat zgolj to, sem šel brati od konca proti začetku.

Ali je res, da so homeopatski pripravki zastonj? Ker, če so zastonj me zelo zanima kje se jih da dobiti, saj doma vodo plačujemo in bi z veseljem prišel do vira "zastonj pitne vode". :wink:
Ja, so: talajo jih zastonj na bolšjem trgu. :lol:
Lahko da se motim in sem prej ujel neko omenjanje cinizma, ampak kakor koli.

Praviš na bolšjem trgu? Kje, v Ljubljani?

Evo sem se pozanimal, res je na bolšjem v Ljubljani, podjetje je (tretji štant od sonca) "Đaba d.o.o.".

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a problemi »

NoSee napisal/-a: Za Zizkov dodatek sem slisal in ce me spomin ne vara, gre za Rumsfelda. Tako, mislim, da imam pijaco v dobrem;)
Na, sem poguglal(v duhu preverjanja) in ugotovil, da spomin se vedno deluje!

Kdaj, kje, kaj castis? 8)
Glede na to, da sem "poraženec" :D ti postavljaš pogoje, kdaj, kje in kaj. Dovolil si bom zgolj predlagati za "štart":

Slika
Chateau Lafite, letnik 1787

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

problemi napisal/-a:
shrink napisal/-a:
problemi napisal/-a:Zaenkrat zgolj to, sem šel brati od konca proti začetku.

Ali je res, da so homeopatski pripravki zastonj? Ker, če so zastonj me zelo zanima kje se jih da dobiti, saj doma vodo plačujemo in bi z veseljem prišel do vira "zastonj pitne vode". :wink:
Ja, so: talajo jih zastonj na bolšjem trgu. :lol:
Lahko da se motim in sem prej ujel neko omenjanje cinizma, ampak kakor koli.
Res je: kasneje sem spremenil. In upam, da si pravilno razumel moj prvotni post, na katerega si repliciral.
Praviš na bolšjem trgu? Kje, v Ljubljani?
Vsepovsod. Izdelovalcem homeopatskih pripravkov pač ne gre za profit. :lol:
Evo sem se pozanimal, res je na bolšjem v Ljubljani, podjetje je (tretji štant od sonca) "Đaba d.o.o.".
Super. Priporočam tudi obisk spletnih različic boljšjega trga. :lol:

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a problemi »

shrink napisal/-a:Res je: kasneje sem spremenil. In upam, da si pravilno razumel moj prvotni post, na katerega si repliciral.
Sem, no vsaj mislim, da sem ga pravilno razumel. Stavek se mi je zdel zelo duhovit in sem še sam želel malce "začiniti" povedano. Upam, da sem bil pri tem uspešen. :)
Vsepovsod. Izdelovalcem homeopatskih pripravkov pač ne gre za profit. :lol:
A toliko ne, kot ne gre "Čelavom" in poglavici "Ponošena trenirka" za oblast? :)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

problemi napisal/-a:
shrink napisal/-a:Seveda ima, ker je pač vplivala na psihiatrijo.
Psihoanaliza imela vpliv na psihiatrijo glede problema homoseksualnosti? Lahko to argumentiraš?
Sklepam, da je. Sicer pa je že tvoj kompanjon kren (ki je tudi ljubitelj te discipline) dejal, da "je tudi Freud imel homoseksualnost za bolezen".
shrink napisal/-a:A tudi tebi ljube psihologije in psihologije ne? A imaš tudi njiju za šarlatanstvo? :lol:


Dober/zvit sogovornik si shrink ni kaj. Beri moje poste. Napisal sem, da so vse te naštete discipline pri meni znotraj polja znanosti. Pri tebi niso, ti psihologije in psihoanalize ne uvrščaš v polje znanosti, prav nasprotno, imam občutek, da te že omemba tega, da bi bila lahko recimo psihologija znanost, "zmrazi". Torej, problem/vprašanje je v tem, zakaj sta za tebe psihoanaliza in psihologija "šarlatanstvo/kargo kult/...", psihiatrija (medicina) pa to ni?
Saj to niti ni bistveno, bistveno je nekaj drugega: izjaviš, da je ta primer eklatanten primer šarlatanstva v medicini, a ne veš, da je isto (če ne še bolj) moč očitati tvojim ljubljenim disciplinam. :lol:
shrink napisal/-a:Znanost marsikdaj brcne v temo, a ne vztraja na tem, tako kot šarlatanstvo.
Se povsem strinjam, vendar se tudi pri psihoanalizi in psihologiji ne vztraja na napačnih dognanjih. Ampak, kot sem že napisal, ni moč vseh disciplin enako obravnavati in od njih enako terajati "strogosti metode", kot jo poznamo recimo pri fiziki. V tem kontekstu sta si medicina in psihologija na istem.
Ampak psihologija (in njene sestrske discipline) pač s tem, ko je trdila, da je homoseksualnost bolezen, ni bila šarlatanstvo, k'ne, kvazifilozof? :lol:
shrink napisal/-a:Spet napadanje slamnatega moža s strani kvazifilozofa. :lol:
Če je vsako moje branje/razumevanje (hermenevtika) tvojih tekstov "napadanje slamnatega moža" potem OK, napadam "slamnatega moža". Vendar je moje branje takšno, da tvoj tekst razumem v kontekstu "pacient mrtev, operacija uspela" in je povsem legitimno branje tega teksta. Preberi tudi sam, pa boš mogoče zaslišal "jek" tega "pacient mrtev, operacija uspela".
Ja, ni moj problem, če kvazifilozof meni, da zaupanje v strokovnost znanosti pomeni, da je ta nezmotljiva. :lol:
shrink napisal/-a:Ravno nasprotno, kvazifilozof: krohočem se dejstvu, da ti očitno ni znano, da sta tebi ljuba psihologija (in psihoanaliza) ravno tako imeli homoseksualnost za bolezen (pravzprav to izhaja ravno od njiju) kot psihiatrija in če je slednja - po tvojem mnenju - imela tak šarlatanski pogled, sta ga imeli tudi tebi ljubi disciplini oz. še toliko bolj, ker je zraslo na njunem zelniku. :lol:
Ali nisi zgoraj omenjal nekega slamnatega moža. Sem kje v tej temi omenil, da pa se psihologija in psihoanaliza nista "grdo motili" glede tega "kriminala". Opozori na en samcat stavek, kjer sem v tej temi opravičeval omenjeni disciplini. Predlagam ti, da se skoncentriraš na znanost, o tej govoriva. No, obstaja sicer možnost, pa da se je pri tebi nekaj spremenilo in si začel omenjati disciplini šteti za znanstveni.
Le zakaj bi se skoncentriral na znanost, če je pa kvazifilozof sprožil debato s tem:

viewtopic.php?p=57917#p57917

:lol:
Nisem mislil omenjati, ampak daj si poglej od kdaj (katerag leta/stoletja) govorimo o psihiatriji in od kdaj o psihoanalizi.
Kar omeni. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

problemi napisal/-a:
shrink napisal/-a:Vsepovsod. Izdelovalcem homeopatskih pripravkov pač ne gre za profit. :lol:
A toliko ne, kot ne gre "Čelavom" in poglavici "Ponošena trenirka" za oblast? :)
Hočeš morda s tem povedati, da je v demokratičnemu duhu dopustna tudi prodaja homeopatskih pripravkov - v smislu: naj se vsak sam odloči, kaj je zanj najbolje? :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a: Ah, seveda, ker so homeopatski pripravki zastonj in ker so firme, ki jih proizvajajo, pač neprofitne organizacije, k'ne, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik? :lol:
CENZURA Shrink,
predlagam da razpravo o homeopatijo izločimo iz Volitev.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Volitve

Odgovor Napisal/-a shrink »

Nedeljski pravnik napisal/-a:
shrink napisal/-a: Ah, seveda, ker so homeopatski pripravki zastonj in ker so firme, ki jih proizvajajo, pač neprofitne organizacije, k'ne, ŠARLATANSKI nedeljski pravnik? :lol:
CENZURA Shrink,
Priporočam, nedeljski pravnik, da svoje tendencu k ŠARLATANSTVU ne projeciraš na druge. :lol:
predlagam da razpravo o homeopatijo izločimo iz Volitev.
Le zakaj? Saj si sam napeljal razpravo k temu:

viewtopic.php?p=57748#p57748

:lol:

Odgovori