Bargo

Zanima me...
Odgovori
Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a bargo »

Opazujem. Dež. Rosi. Očala so rosna in polzijo noči. Oh, ne vidim mavrice, hiše zastirajo pogled. Mavrica. Ladja tako velika, da je ni mogoče obrniti na Dravi. Butnskala in Marko skače, vse tja v bližino Antona. Vzel sem strojnico, moral sem jo zamenjati za puško. Kdaj človek mora biti sebičen? Lanterna, sončni vzhodi na mokri travi. Robotizacija čustev. Ah, kaj bi govoril.

Vlado Kreslin in Šajeta - Rulet
Imela je oči na pokojnega oca
Va njimi dobrotu kot oganj ki bi me stepli
To vino z moje kampanje sada žejno telo sanje
Zasen ča san z tujeh žmuji pil.

Bila je kot zora ki dozori v sončen dan
Kot nežen cvet ki bi ga skril v svojo dlan
Kot nekaj kar se ti zgodi
Roža ob poti ki odnesla me je stran

Še zmeraj me skrbi
A svet vrti se ko rulet
Del mene zdaj gori
Kot stari španjulet
Moral bi vse kar imam
I se ono ča znam
Staviti na njo
Na črjeno se na isti broj

Onisti oganj va očeh već zame ne gori
Svet se vrti ja stojin i samo da san znal
Ne bi me zvali vali ni mamili tuji žmuji
Tu partidu drugačije bin igral

Še zmeraj me skrbi
A svet vrti se ko rulet
Del mene zdaj gori
Kot stari španjulet
Moral bi vse kar imam
I se ono ča znam
Staviti na njo
Na črjeno se na isti broj

Valjda tako hoče Bog
Pa svaka ima nešto tvog
A parfum ki nosiš ti
Na drugemi drugačije diši


Ribica iz Pravo proti znanosti(?)
Vojko: Fuzzy logic na delu... :D
Bargo: Kaj ti razumeš pod fuzzy logic? Inteligenca je, inteligence ni. Veš hecno je, da preslikaš nekaj na 1 in ne veš natančno kaj bi naj to bilo in ker imaš med 0 in 1 neskončno možnosti, tako pride, da se lahko Igraš z funkcijo po mili volji. 8)


Peter Lovšin-Sam en majhen poljub
LAHKO SE GREVA LETEČE KROŽNIKE
RAVBARJE IN
ŽANDARJE
LAHKO V ŽLICI VODE UTOPIVA
VSE NAJINE MALE MORNARJE
LAHKO SE ZMERJAVA Z OČI V
OČI
LAHKO OD TEGA TUD KAKŠEN ADVOKAT ŽIVI
LAHKO TO DELAVA ZELO NAGLAS
LAHKO SE MUČVA ZLO
POČAS

JE PA ŠE ENA DRUGA MOŽNOST


Reši naloge, Merlin! Čas je. 8)

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a Rock »

smolejleo napisal/-a: Zato še enkrat: upam, da bo Kvarkadabra zopet postala dober forum.
(oglejte si zgodbo o teži na planetih in plimskih silah)
pomembna je nearogantna izmenjava idej
Lepo povedano.

Nobeno vprašanje ni tako neumno, kot je lahko odgovor.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a bargo »

Preventiva, vera je pojedla domišljijo in ...
Reciklaža

Ribica iz Čudeži in znanost.
Vojko: Izraz "misijonarski položaj" je nastal, ker so krščanski misijonarji, ko so prišli širiti evangelij in krščanske vrednote med "neverne in izgubljene" domačine, prakticirali ta položaj z domorodkami (moški zgoraj, obraz proti obrazu).

Bargo: Verjetno si mislil domačinke. :wink: Vidiš, kaj vse zamujaš, če trmuliš z ateizmom!
Temu se pa lahko resnično reče združiti (božansko) prijetno s koristnim!


Pankrti - Umazane Igre


F#5 H
Hej Vera!

Umazane igre igrajo se z nama,
zakaj se jih ne bi igrala še sama.
Umazane igre igrajo se z nama,
zakaj se jih ne bi igrala še sama.

Poslušaj lepo, kaj ti bom zdajle povedal,
človek bi bil samo opica, če ne bi spregledal.
Vedno je treba povedat kaj več,
kot denar uporabit, da imaš svojega braterja več.

Punca je končno le popustila
in na svojo moralo čisto pozabila.
Našle so se vaze, balkonske naklade,
kjer strast razumov, vse misli ukrade.

Bila je to noč, ki nikoli ne mine,
čeprav sam dogodek v pozabo izgine.
Večno ostane ti namreč občutek mogočen,
da si za nekaj silno preprostega določen. 8)


Marjana Deržaj - Poletna noč
Poletna noč,
bila je najin dom,
vse stene iz dreves
za strop nebo,

preproge iz travnih bilk
zvezd nebroj za luč,
brez strehe brez zidov
mladim je toplo!

Poletna noč
ljubezni spev, šepet,
sij čustev, žar strasti,
vse mine, vse.


Vojko, tale je zate! 8)
Eustahije Brzic
Moški leti hitreje kot ženska! :lol:

Odločitve sprejemamo sami! Kdo smo mi? Kdo je jaz, ki misli v meni? :mrgreen: Jaz, ki sem ...

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a vojko »

Bargo je napisal:
Pogrešam majorja Toma. Vojko, kam si se skril? Pa ja ne spet pod divan. Pridi ven, sedim na klopi, pod drevesom, najinim drevesom.
Ja, ves sem prestrašen tu pod/na divanom/u. Pod/nad divanom/u pa zato, ker je to mnogopomenska in kompleksna stvar:

divan - vrsta zofe brez naslona
divan (tudi: divana ) – turško: carski svet ( divaniti = pogovarjati se, klepetati)
divanhana - prostor za pogovor in kajenje, balkon pri hišah v Bosni v nadstropju
divanija – usekan človek, norček, bedak
divaniti - govoriti , pogovarjati se, klepetati (ponekod se uporablja tudi kot izraz za 'ašikovanje'*) :D

Nimam pravega veselja pisati, če mi čez ramo gleda cenzor in pazi na besede in na to, ali povedano res spada v to temo.

Uživam pa in čudim se odpiranju novih razburljivih 'znanstvenih' tem.

Recimo one fenomenalne o DINAMIČNEM KVANTNEM VAKUUMU IN RELATIVNOSTI, kjer je bil danes objavljen globokoumen stavek: "metodi dobili na sekundo iste"/dobesedni citat celotnega integralnega prispevka!/ priznanega eksperta za kvantni vakum velespoštovanega najatuw4646; pa ženialni prispevek Antigravitacijska Turbina našega mednarodno uveljavljenega strokovnjaka Srečka iz Ptüja. Ker je stvar videti obetavna, se bom prijavil kot zunanji sodelavec in strokovnjak za antigravitacijo in levitacijo. :lol:

Ne morem slediti navalu novih številnih strokovnjakov, ki derejo nazaj na forum, kot je obljubil moderator. Z zadovoljstvom ugotavljam, da je bila široko zastavljena akcija "da se privabijo nazaj številni strokovnjaki, ki so pred časom zapustili forum zaradi obilice smetenja, kar je potem samo še pospešilo nižanje nivoja" več kot uspešna – kaj uspešna! – presegla je vsa, tudi najbolj divja pričakovanja! Že v prvih dneh poteka akcije so se vrnili "'strokovnjaki', ki so pred časom zapustili forum zaradi obilice smetenja". Naštel bom samo najbolj poznane: TimeEinstein, alias Amrit alias Srečko iz Ptüja, pa znani kozmolog smolejleo, pa stream, že omenjeni najatuw4646, vedež, lukec, osf ... Se opravičujem, če sem koga iz te odlične plejade izpustil ... Res, to ni bil moj namen, prosim ne zatožite me moderatorju ... Nekateri, kot naš ljubi Preprosti, pa so kot prerojeni: postali so hiperaktivni, skoraj manični in njihovo produkcijo bi lahko primerjali z lažjo obliko logoreje ... :lol:

Skratka, po uvedbi cenzure je forum očiščen, prerojen, boljši, inovativnejši; lahko z zadovoljstvom ugotovimo, da 'svakog dana u svakom pogledu sve više napreduje' ... Moderator si lahko samo čestita za odlično opravljeno delo in bo gotovo dobil pohvalo od svojega mandanta, ko bo ta z nasmehom opazoval naraščajočo krivuljo vrnjenih 'strokovnjakov' in eksponentno krivuljo tehtnih znanstvenih tem ... :lol:

Če bo šlo tako naprej preprosto ne bo za zdržat ... :lol:

---------------------------
* ljubkovati, božati se, dvoriti, crkljati se** (tur.)

**FRAN: crkljáti -ám nedov. (á ȃ) pog. pretirano negovati, razvajati: crkljati otroke / ekspr. saj ni bolan, samo crklja se // ljubkovati, božati: vzame otročička v naročje in ga crklja; rada se crklja pri mami

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a bargo »

1. vaja: vrtenje – ENERGIJA
Po lamaističnem prepričanju pospeši pretok energije skozi energetske centre. Pri tej vaji se vrtite v smeri urnega kazalca okoli svoje osi.

Stojte sproščeno, roke iztegnete v odročenje, dlani so obrnjene navzdol, prsti skupaj, stopala v širini ramen. Roke ne iztegnete popolnoma in jih držite mehko.

Zazrete se v točko pred seboj in se začnete vrteti v smeri urnega kazalca -> od leve proti desni. Glavo in pogled ob vsakem obratu usmerite v to točko. S tem preprečite vrtoglavico.

Vrtite se počasi in enakomernem ritmu. Končate tako, da spustite roke ter pogled usmerite v tla pred seboj.
Pri vaji zaznate dvig energije iz stopal po telesu navzgor. Nekateri v dlaneh začutijo mravljince.

Črpanje energije iz Zemlje, vzpostavitev pretoka in uravnavanje energetskih centrov – čaker.


Sia - Eye of the Needle (VIDEO)
You're locked inside my heart
Your melody's an art
I won't let the terror in, I'm stealing time
Through the eye of the needle


Ribica iz Čudeži in znanost.
Bargo: Saj se spomniš, tri temeljne funkcije živčnega sistema: predvidevanje, namen in gibanje(akcija), a ne?
Roman: Ne vem. Tega nismo razčistili.



Ribica iz Čudeži in znanost.
Bargo: Tako ja, to je I. stopnja, ti si videti že na drugi Vojko.
Vojko: Kakšna eleganca! Zdaj pa primerjaj vaju dva!
Bargo: Res je eleganca, samo je veliko manj živosti v tem kroženju, samo je potrebno, če želiš na stopnjo III.

Vojko: Ja, imaš prav: na koncu je vseeno. Razen za Preprostega. Zanj se takrat prava zabava šele začne ...
Bargo:Manjka ti presledek VSE ENO, 8) ker samo v tem primeru je konec lahko tudi začetek.

Vojko napisal/-a:Če bo šlo tako naprej preprosto ne bo za zdržat ... :lol:
Kaj zdaj, boš zbral pogum in nastopil kot mož ali boš baba?! :lol: Zasuči se parkrat, boš dobil energijo iz Zemlje. 8)

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:1. vaja: vrtenje – ENERGIJA
Po lamaističnem prepričanju pospeši pretok energije skozi energetske centre. Pri tej vaji se vrtite v smeri urnega kazalca okoli svoje osi.

Stojte sproščeno, roke iztegnete v odročenje, dlani so obrnjene navzdol, prsti skupaj, stopala v širini ramen. Roke ne iztegnete popolnoma in jih držite mehko.

Zazrete se v točko pred seboj in se začnete vrteti v smeri urnega kazalca -> od leve proti desni. Glavo in pogled ob vsakem obratu usmerite v to točko. S tem preprečite vrtoglavico.

Vrtite se počasi in enakomernem ritmu. Končate tako, da spustite roke ter pogled usmerite v tla pred seboj.
Pri vaji zaznate dvig energije iz stopal po telesu navzgor. Nekateri v dlaneh začutijo mravljince.

Črpanje energije iz Zemlje, vzpostavitev pretoka in uravnavanje energetskih centrov – čaker.


Sia - Eye of the Needle (VIDEO)
You're locked inside my heart
Your melody's an art
I won't let the terror in, I'm stealing time
Through the eye of the needle


Ribica iz Čudeži in znanost.
Bargo: Saj se spomniš, tri temeljne funkcije živčnega sistema: predvidevanje, namen in gibanje(akcija), a ne?
Roman: Ne vem. Tega nismo razčistili.



Ribica iz Čudeži in znanost.
Bargo: Tako ja, to je I. stopnja, ti si videti že na drugi Vojko.
Vojko: Kakšna eleganca! Zdaj pa primerjaj vaju dva!
Bargo: Res je eleganca, samo je veliko manj živosti v tem kroženju, samo je potrebno, če želiš na stopnjo III.

Vojko: Ja, imaš prav: na koncu je vseeno. Razen za Preprostega. Zanj se takrat prava zabava šele začne ...
Bargo:Manjka ti presledek VSE ENO, 8) ker samo v tem primeru je konec lahko tudi začetek.

Vojko napisal/-a:Če bo šlo tako naprej preprosto ne bo za zdržat ... :lol:
Kaj zdaj, boš zbral pogum in nastopil kot mož ali boš baba?! :lol: Zasuči se parkrat, boš dobil energijo iz Zemlje. 8)
Nimam poguma, bojim se dolge roke cenzorja (včasih smo kleno rekli: 'sav sam se usr'o') ...poleg tega pa sem za solidarnost: mi babe moramo vkup držat! :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:'Že kar precej nazaj sem zapisal:
Re: Medzvezdna potovanja
Prijavi ta prispevek
Citiram
OdgovorNapisal/-a smolejleo » 13.11.2015 19:27
smolejleo napisal/-a: Na osnovi tega pisarjenja mora biti vsakomur jasno, kdo je ... (to kar sam piše, da smo drugi).... Obenem želi disklaficirati sogovornike s postavljanjem diagnoz, za kar nima niti kančka kompetence in je to No Go za vsak forum. Res podn in sramota za odgovorne - citat iz Wikipedije
"
"Projekt vodita urednika Sašo Dolenc in Jure Zupan ob sodelovanju sodelavcev s fakultet in inštitutov ter študentov."

Po mojem mnenju je to "vodenje" malomarno in neodgovorno, forum kamor je pod taktirko Šrinka zabredel pa Kvakkadabra!


.
viewtopic.php?f=21&t=4973&p=105576&hili ... ra#p105576

Zato še enkrat: upam, da bo Kvarkadabra zopet postala dober forum. Če se bodo vrnili strokovnjaki in odgovarjali na vprašanja - zahtevna pa tudi osnovnošolska (oglejte si zgodbo o teži na planetih in plimskih silah :lol: ) - strokovno, razumljivo, vsekakor pa brez agnorance in posmehovanja, bo tudi vse več članov, ki jih zanima naravoslovje. Nekateri med njimi zelo malo vemo, nekateri zelo veliko, pomembna pa je nearogantna izmenjava vedenja, izkušenj, opažanj, idej!

In za sproščeno vzdušje, in ker smo v bargovi domeni, dva mojstra valčkov:

https://www.youtube.com/watch?v=yaTJ7GtrHkU

https://www.youtube.com/watch?v=ETveS23djXM
:idea:
Klasično smetenje uporabnika "smolejleo" (s pobalinskimi posti iz preteklosti in z lepljenjem povezav na videe), ki v isti sapi "upa, da bo Kvarkadabra zopet postala dober forum." :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Začni pri sebi: prenehaj aktivno smetiti. Sicer veš, kaj te čaka.
Še eno opozorilo: ne prilaščaj si kompetenc moderatorja!
Spet bom uporabil tvoje vatle: "Razpravljaj v svojem imenu."
Rock napisal/-a:Nobeno vprašanje ni tako neumno, kot je lahko odgovor.
V skladu s pravili je neumno vsako spraševanje, na katerega lahko vsakdo pismen najde odgovor s poizvedbo na Google-u. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a: Klasično smetenje uporabnika "smolejleo" (s pobalinskimi posti iz preteklosti in z lepljenjem povezav na videe), ki v isti sapi "upa, da bo Kvarkadabra zopet postala dober forum." :lol:

.

Shrink, še se nisi naučil. Zelo grdo govoriš in ponavljaš svojega sobojevnika, rešitelja, pred nevarnim metkom. Besedo "pobalinsko" - glej 2 posta nazaj, boš moral počasi prerasti. Za preteklost je dogovorjeno - goba čez in na novo. Sprava je tu, vsi smo kršili, ve se pa, kdo je začel - in da tudi končati ne more :lol: .
shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Začni pri sebi: prenehaj aktivno smetiti. Sicer veš, kaj te čaka.
Še eno opozorilo: ne prilaščaj si kompetenc moderatorja!
Spet bom uporabil tvoje vatle: "Razpravljaj v svojem imenu."
Rock napisal/-a:Nobeno vprašanje ni tako neumno, kot je lahko odgovor.
V skladu s pravili je neumno vsako spraševanje, na katerega lahko vsakdo pismen najde odgovor s poizvedbo na Google-u. :lol:
Seveda se na vsako vprašanje ali vsaj podobno vprašanje da poiskati odgovor na medmrežju. Kaj tako edinstvenega kot pa so tvoji odgovori na osnovnošolske probleme ... unikat na celem www - si že pozabil:
plimska sila viewtopic.php?f=22&t=5871&hilit=plimska&start=45

Poskušali smo ti razložiti, da si v zmoti - ti pa ne. Tudi tu boš moral sprejeti omejitve -

smolejleo napisal/-a: Res podn in sramota za odgovorne - citat iz Wikipedije
"
"Projekt vodita urednika Sašo Dolenc in Jure Zupan ob sodelovanju sodelavcev s fakultet in inštitutov ter študentov."

Po mojem mnenju je to "vodenje" malomarno in neodgovorno, forum kamor je pod taktirko Šrinka zabredel pa Kvakkadabra!


.
Dvomim, da bodo ti možje, ki so sicer prenesli odgovornost na derika dopustili, da osnovnošolček tršici pripoveduje, da je tak odgovor dobil na forumu fakultet, inštitutov ter študentov!!!!Shrink, tudi tu boš moral upoštevati odločitev derika, pa zajca (saj se spomniš premosorazmerja), če že mojih nasvetov ne preneseš!

Za ponovno pridobitev ugleda bi morali na forumu spodobno (strokovno, v slovenščini, razumljivo...) odgovoriti na vsako resno mišljeno vprašanje. Tudi za to in predvsem za to bi morali poskrbeti uredniki & co. ( S tem ni mišljeno, da bi reševali in pisali domače naloge namesto njih) :?:


8)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:Shrink, še se nisi naučil. Zelo grdo govoriš in ponavljaš svojega sobojevnika, rešitelja, pred nevarnim metkom. Besedo "pobalinsko" - glej 2 posta nazaj, boš moral počasi prerasti. Za preteklost je dogovorjeno - goba čez in na novo. Sprava je tu, vsi smo kršili, ve se pa, kdo je začel - in da tudi končati ne more.
Nauči se raje sam ne več smetiti s ponavljanjem klasičnih smeti tipa "ponavljaš svojega sobojevnika, rešitelja, pred nevarnim metkom" in z lepljenjem linkov na "valčke" v klasičnem trolarskem stilu.

In seveda se ve, kdo je začel: še pomniš "profesionalnega kozologa"? Zato se nikar ne sprenevedaj s klasičnim jokcanjem. :lol:
Seveda se na vsako vprašanje ali vsaj podobno vprašanje da poiskati odgovor na medmrežju. Kaj tako edinstvenega kot pa so tvoji odgovori na osnovnošolske probleme ... unikat na celem www - si že pozabil:
plimska sila viewtopic.php?f=22&t=5871&hilit=plimska&start=45
Edinstveno je le tvoje smetenje.
Poskušali smo ti razložiti, da si v zmoti - ti pa ne. Tudi tu boš moral sprejeti omejitve -
In v imenu koga spet govoriš? Raje sprejmi lastne omejitve, da si v zmoti le sam in da nakladaš/jokcaš le v svojem imenu. :lol:
smolejleo napisal/-a: Res podn in sramota za odgovorne - citat iz Wikipedije
"
"Projekt vodita urednika Sašo Dolenc in Jure Zupan ob sodelovanju sodelavcev s fakultet in inštitutov ter študentov."

Po mojem mnenju je to "vodenje" malomarno in neodgovorno, forum kamor je pod taktirko Šrinka zabredel pa Kvakkadabra!
In spet smetenje.
Dvomim, da bodo ti možje, ki so sicer prenesli odgovornost na derika dopustili, da osnovnošolček tršici pripoveduje, da je tak odgovor dobil na forumu fakultet, inštitutov ter študentov!!!!Shrink, tudi tu boš moral upoštevati odločitev derika, pa zajca (saj se spomniš premosorazmerja), če že mojih nasvetov ne preneseš!
Klasično jokcanje nekoga, ki lahko daje nasvete le šarlatanom in se kot po pravilu pajdaši z njimi. :lol:
Za ponovno pridobitev ugleda bi morali na forumu spodobno (strokovno, v slovenščini, razumljivo...) odgovoriti na vsako resno mišljeno vprašanje. Tudi za to in predvsem za to bi morali poskrbeti uredniki & co. ( S tem ni mišljeno, da bi reševali in pisali domače naloge namesto njih)
Z odgovarjanjem na kakšna "resno mišljena vprašanja" pa bi morali vračati ugled? Morda s "spodobnim" komentarjem tebi "zanimivih" videov mazaškega zdravnika, ki zdravi z reinkarnacijo in verjame v obstoj chemtrails-ov? :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a: Nekateri, kot naš ljubi Preprosti,
Predlagam moderatorju, da vojka začasno izključi.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:Nobeno vprašanje ni tako neumno, kot je lahko odgovor.
V skladu s pravili je neumno vsako spraševanje, na katerega lahko vsakdo pismen najde odgovor s poizvedbo na Google-u. :lol:
Neumni vprašanja ne razume, kaj šele, da bi poznal odgovor, zato odgovori na svoji ravni.

Menim, da naj bo moderator tisti, ki odloči, ali je vprašanje neprimerno.
Forum naj ostane soliden, tako kot je bilo zamišljeno spočetka, in nedavno formalno potrjeno.
Nedopustno je, da nekateri udeleženci (recimo: dva agresivna in nezrela diskutanta) še naprej motijo želeno atmosfero.
Uslug tistih, ki svoje odgovore pogojujejo z naklanjanjem žalitev, ne potrebujemo.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
smolejleo napisal/-a:Dvomim, da bodo ti možje, ki so sicer prenesli odgovornost na derika dopustili, da osnovnošolček tršici pripoveduje, da je tak odgovor dobil na forumu fakultet, inštitutov ter študentov!!!!Shrink, tudi tu boš moral upoštevati odločitev derika, pa zajca (saj se spomniš premosorazmerja), če že mojih nasvetov ne preneseš!
Klasično jokcanje nekoga, ki lahko daje nasvete le šarlatanom in se kot po pravilu pajdaši z njimi. :lol:
Predlagam, da moderator shrinka, ki trdovratno žali, kaznuje strožje.
Predlagam, da ga izključi za dlje časa, in ukrep javno razglasi.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a bargo »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:
smolejleo napisal/-a:Dvomim, da bodo ti možje, ki so sicer prenesli odgovornost na derika dopustili, da osnovnošolček tršici pripoveduje, da je tak odgovor dobil na forumu fakultet, inštitutov ter študentov!!!!Shrink, tudi tu boš moral upoštevati odločitev derika, pa zajca (saj se spomniš premosorazmerja), če že mojih nasvetov ne preneseš!
Klasično jokcanje nekoga, ki lahko daje nasvete le šarlatanom in se kot po pravilu pajdaši z njimi. :lol:
Predlagam, da moderator shrinka, ki trdovratno žali, kaznuje strožje.
Predlagam, da ga izključi za dlje časa, in ukrep javno razglasi.
Strožje od česa? Ničelna toleranca, sprejemljivi intervali nje, so nastavljeni za različne modele različno. Za Shrinka, in njegovo druščino iz gumenjaka, še ni modela. Stvar tukaj je malce komplicirana, modeli namreč mislijo njega. 8)

Dino Merlin - Ako izgovorim ljubav (Official Audio)
Vidio sam te u ogledalu
I poželio da tu ostaneš još malo
Lice žene opsjednute pohlepom
Kojoj nikad nije dosta
Kojoj nikad nije malo mene.

Kad bi se smirilo sve
Ti bi do podne započela svađu
Lako se ljudi izgube
Ali se teško pronađu
Ja samo želim da
Jedno ti bude jasno
Za prerano nikad nije prekasno

Idemo dalje sve do medalje

Ja znam da svaki san
Ima bezbroj agregatnih stanja
Da su zvijezde odmah tu
Eto, baš tu iza tog trnja i granja
Ova je noć rođena na carski rez
Šta treba još da učinim
Budna da ostaneš


Ribica iz Nastanka vesolja.
Vidiš torej tisto, kar "vidijo" v tvoji skupini.
Torej, kdo ima tukaj belo "srajco". :wink:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Bargo

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a: Nekateri, kot naš ljubi Preprosti,
Predlagam moderatorju, da vojka začasno izključi.
Ali misliš, da je moderator vsevišnji, ki ga vsakodnevno gnjavite s svojimi bebastimi priprošnjami? :lol:

'Mamaaaaaaaaaaa, spet mi je rekel 'tepec'!!!!!!!!!!! Ataaaaaaaaaaaaaaa, spet mi je podstavil nogo!!!!!!!!! :lol: :lol:

Odgovori