Zrnatost v laserski svetlobi?

O naravnih pojavih. Kaj je ...? Kakšen je...?
Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink

Evo grem takoj v tečaj k tebi.Daj mi prosim opiši lasersko delovanje.Čim bolj poenostavi razlago,če se da!!Mislim,da bom s tem tvojim učenjem razočaran!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink

Evo grem takoj v tečaj k tebi.Daj mi prosim opiši lasersko delovanje.Čim bolj poenostavi razlago,če se da!!Mislim,da bom s tem tvojim učenjem razočaran!
Ja, ko boš prilezel do faksa, se vidiva! :lol: Kar pljuni v roke: pot od OŠ tečaja do tam je zelo dolga. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
joj joj joj-Si imel v mislih faks za tretje življenjsko obdobje? To pomeni,da si ti v resnici en vedežavelec-vseved iz' znanstvenih tarot kart'?!.Ne me več spravljat v smeh!! :mrgreen: Lahko noč!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink
joj joj joj-Si imel v mislih faks za tretje življenjsko obdobje? To pomeni,da si ti v resnici en vedežavelec-vseved iz' znanstvenih tarot kart'?!.Ne me več spravljat v smeh!! :mrgreen: Lahko noč!
Odlična ideja, CENZURA! Vpiši se kar direktno na univerzo, ampak tisto, duhovno. Pa amrita povabi, da bo tvoj duhovni vodja - on ima izkušnje s tem. Samo nikar ga ne sprašuj o fiziki in knjižnem jeziku! :lol:

P.S. Pa pozdravi mi tvojega klona (ne)Ved(n)eža; kot kaže, mu kradeš vlogo lokalnega šarlatana. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Raje CENZURA,kot egocentrični vseveden klovn in forumski komedijant! :lol: Kar ti -očitno si! :twisted:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink
Raje CENZURA,kot egocentrični vseveden klovn in forumski komedijant! :lol: Kar ti -očitno si! :twisted:
Hah, še ena šarlatanska odlika: repetitivnost. Odgovor je seveda isti:

Ah, ne: tisti, ki se smejemo, smo zgolj priča komedijam šarlatanov (saj ti iz tega ni težko razbrati, kdo je komedijant, k'ne CENZURA?) - drugič. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Ne odgovarjaš na moja vprašanja! Enostavno se te ne da razumeti in te jemati kot verodostojnega sogovornika.Nikoli ne predstaviš svojega mnenja o temi,igraš nekega pudlja,ki isče somišljenike zgolj v' apriori negaciji' tujega razmišljanja.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink
Ne odgovarjaš na moja vprašanja!
Mogoče bo tokrat CENZURA razumel:

Saj sem ti že povedal, CENZURA, da se je tebi in tvojim kompanjonom vredno le posmehovati (tretjič). :lol:
Enostavno se te ne da razumeti in te jemati kot verodostojnega sogovornika.
To, da ŠARLATANI ne razumejo, ni nobena novost (CENZURA amrit, npr., še osnovnih zadev ni razumel, ko smo mu jih skušali pojasniti). Zaradi tega se s ŠARLATANI - med katere jasno spadaš tudi sam - ni vredno ukvarjati na ta način, njihovih nebuloz pa tudi ni vredno komentirati. Preostane le še, da se jim posmehujemo, kajti (kot je nekoč zapisal NIKKI) norčevska palica najbolj boli. :lol:
Nikoli ne predstaviš svojega mnenja o temi,igraš nekega pudlja,ki isče somišljenike zgolj v' apriori negaciji' tujega razmišljanja.
Hah, CENZURA, na pametna vprašanja sem vedno odgovarjal in na pametno zastavljene teme vedno podal svoje mnenje. ŠARLATANSKA nakladanja in njihova vprašanja pa si zaslužijo zgolj posmeh. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink

Iztrebkov ne upoštevam!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink

Iztrebkov ne upoštevam!
Primer za "iztrebek" ŠARLATANA Krmarja: "Higginsov buzon".

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink

Po tvoji otroški srboritosti bi človek sodil,da še v pleničke kakaš! :mrgreen:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink

Po tvoji otroški srboritosti bi človek sodil,da še v pleničke kakaš! :mrgreen:
Sam bi pa rekel, da še OŠ nisi videl; glede na "Higginsov buzon" namreč. Resno ti priporočam kak OŠ tečaj. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink

Se ne spomniš,da sva skupaj hodila v pomožno osnovno šolo? Kaj se sedaj lepega delaš? :mrgreen:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink

Se ne spomniš,da sva skupaj hodila v pomožno osnovno šolo? Kaj se sedaj lepega delaš? :mrgreen:
Ti OŠ niti videl nisi. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Zrnatost v laserski svetlobi?

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink

Sem jo kar preskočil,ker sem bil sprejet na življenjsko fakulteto.Ti te nisi opravil,kot je videti!

Zaklenjeno