Ptiči padajo

Človek kot stroj, o flori in favni...
kiky84
Prispevkov: 72
Pridružen: 9.1.2007 23:59
Kontakt:

Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a kiky84 »

Ste spremljali poročila, da padajo ptiči po vsem svetu z neba? Kaj menite vi o tem? Kaj je vzrok?

Uporabniški avatar
Aniviller
Prispevkov: 7263
Pridružen: 15.11.2004 18:16

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a Aniviller »

Mogoce se je pa zemljino jedro nehalo vrtet :lol: :lol: :lol:

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a problemi »

kiky84 napisal/-a:Ste spremljali poročila, da padajo ptiči po vsem svetu z neba? Kaj menite vi o tem? Kaj je vzrok?
Povečena intezivnost puhanja smotk s sveto rastlino na tem področju. Dim oziroma kontiminiran zrak jih je čist zjebu.

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Po mojem je to lahka bil le udar strele znotraj oblaka!

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a Roman »

Kaže, da je šlo za ognjemete.

Uporabniški avatar
fogl
Prispevkov: 546
Pridružen: 7.11.2004 20:25
Kraj: Radovljica

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a fogl »

Pa sej ognjemeti so že stoletja stara zadeva, do sedaj pa še niso nikjer dol padali...

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a problemi »

Zanimivo, da odpremo temo (pa da ne bo pomote nimam nič proti) o padanju ptičev, za katere meni v osnovi dol visi, nisem pa zasledil teme o padanju nekih drugih tičev na območju: Iraka, Afganistana, Konga, Sudana ...
No, to je konec koncev razumno. Ko jebe človeka, važne so ptice.

Roberto11.
Prispevkov: 391
Pridružen: 30.12.2010 20:18
Kraj: Dolenjska

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a Roberto11. »

Zadnjič spremenil Roberto11., dne 6.1.2011 15:47, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a shrink »

problemi napisal/-a:Zanimivo, da odpremo temo (pa da ne bo pomote nimam nič proti) o padanju ptičev, za katere meni v osnovi dol visi, nisem pa zasledil teme o padanju nekih drugih tičev na območju: Iraka, Afganistana, Konga, Sudana ...
No, to je konec koncev razumno. Ko jebe človeka, važne so ptice.
Ja, povsem "razumno" je, če bi se le kvazifilozof zavedal, da se nahaja na poljubno-znanstvenem forumu.

Roberto11.
Prispevkov: 391
Pridružen: 30.12.2010 20:18
Kraj: Dolenjska

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a Roberto11. »

Zgleda, da še ni konca poginjanju...

http://24ur.com/novice/svet/po-mrtvih-p ... ml#comment

Zaenkrat se mi zdita najbolj verjetni dve možnosti....Ali ima s tem kaj premikanje polov ali pa zastrupljanje okolja z letali ali s čim drugim..Na primer preizkušanje kakšnega novega orožja....

castaneda
Prispevkov: 37
Pridružen: 9.7.2009 9:50

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a castaneda »

Ameriški forum
Če je to res, potem razlaga niti ni več tako teška. Ni pa uradnih podatkov... :D

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

WTF!?! Mit je potrjen, ti Američani so res nori, hehe.

V dveh dneh so zapisali 45 strani na eno glupo temo! To pomeni 45×26=1170 odgovorv! In pa 1500 ljudi je trenutno online. Celo eden od nas (slovenec) je odgovarjal na debato.

Tu ven dobim en sam zaključek: FOLKU JE PREVEČ DOLGCAJT!

Treba vse nagnat na njive pa delat, pa naj traktorji mal počivajo, da bomo CO2 privarčevali, hehe!

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Evo še zadnja teorija o tem, da je živčni strup kriv za te pogine živali:

http://24ur.com/novice/svet/vedel-je-ka ... orili.html

Jp, očitno so si pršli gor, da nas je preveč na Zemlji. Tako, da se ni treba preveč sekirat za te živali bolj za ljudi v prihodnosti...da ne bomo kmalu osamljeni...

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a problemi »

shrink napisal/-a:
problemi napisal/-a:Zanimivo, da odpremo temo (pa da ne bo pomote nimam nič proti) o padanju ptičev, za katere meni v osnovi dol visi, nisem pa zasledil teme o padanju nekih drugih tičev na območju: Iraka, Afganistana, Konga, Sudana ...
No, to je konec koncev razumno. Ko jebe človeka, važne so ptice.
Ja, povsem "razumno" je, če bi se le kvazifilozof zavedal, da se nahaja na poljubno-znanstvenem forumu.
Kot sem že v prejšnem postu napisal, nimam nič proti odpiranju takšnih tem.

Vsekakor pa mi je, to moram priznati, zastal dih ob prebiranju zgornje shrinkove misli. Ob neki opazki, da se mi zdi zelo zanimivo, da se ob vsaki novički o poginu te ali one živali odpre tema, glede česar, ponavljam, nimam nič proti, ob novičkah o "poginu" toliko in toliko ljudi pa niti ne trznemo (verjetno smo že vajeni takih novic pa kaj takega za nas sploh ni več novica), me shrink prijazno opozori, da se nahajam na poljudno-znastvenem forumu.
Drugo in pa predvsem pomembneje je pa to, kar se da razbrati iz te shrinkove misli, da obravnavanje vzrokov za tako pataloško stanje ljudi, kar po moje ta morija, ki se odvija na omenjenih območjih, vsekakor je, ne sodi na poljudno-znanstveni forum. Zakaj naj ne bi to sodilo na tak forum mi ni jasno in to v času, ko je človek znanstveno raziskan do najmanjše pikice, v redu, res je, nekaj nam še manjka (za to vprašanje verjetno najpomembneje).
Vendar nam tudi na drugih področjih še manjka, pa se kljub temu tu pogovarjamo.

Roberto11.
Prispevkov: 391
Pridružen: 30.12.2010 20:18
Kraj: Dolenjska

Re: Ptiči padajo

Odgovor Napisal/-a Roberto11. »


Odgovori