Skrivnosti homo sapiensa

Človek kot stroj, o flori in favni...
Odgovori
Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Motore »

Ne prvič sem slišal pri tebi, ampak ker nisem nekdo, ki obsoja kar tako, sem se vseeno pozanimal malo več in seveda ugotovil, kar je bil moj prvi občutek: ŠARLATANSKO NAKLADANJE. Seveda lahko sem pogorel pri tvoji snovi, ti si pa pogorel v fiziki, vsaj v taki ki opisuje realen svet.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

MOTORE
Danes že smrt ni 100% realnost več.A veš,da danes kožo,ušesni hrustanec,sapnik itd.že umetno vzgajajo v laboratorijih.A veš,da so v govejo celico kot gostitelja- človeški uspeli zaznati njeno prvo delitev? Vprašaj dr.Blaževica iz Sodne Medicine v Ljubljani kdaj predvideva celoto? Pravi,da prej kot v desetih letih!!
SI kdaj kaj prebral iz sanskrta,Verjetno ne,ker potem bi že poznal Aditije rojene iz NEVIDNE matere Aditi,ki ni nič drugega kot inkubator življenjske reanimacije-obnove življenjskega cikla individuma.SP govori :Mrtvi bodo vstajali! Nemogoče,ali mogoče? Kaj misliš kaj skriva uporabnega sebi Jezusov prt oz. na kaj nakazuje?? MOTORE PAZI PREGREL SE BOŠ-slama se lahko zapali!!

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Motore »

Krmar napisal/-a:MOTORE
Danes že smrt ni 100% realnost več.A veš,da danes kožo,ošesni hrustanec,sapnik itd.že umetno vzgajajo v laboratorijih.A veš,da so v govejo celico kot gostitelja človeški uspeli zaznati njeno prvo delitev?
Sicer nisem prepričan o kredibilnosti, ampak kaj je tukaj nerealnega?
DSI kdaj kaj prebral iz sanskrta,Verjetno ne,ker potem bi že poznal ADitije rojene iz NEVIDNE matere ADiti,ki ni nič drugega kot inkubator življenjske reanimacije-obnove življenjskega cikla individuma.SP govori :Mrtvi bodo vstajali! Nemogoče,ali mogoče? Kaj misliš kaj skriva uporabnega sebi Jezusov prt oz. na kaj nakazuje??
Šarlatansko in povrhu religiozno nakladanje.
MOTORE PAZI PREGREL SE BOŠ-slama se lahko zapali!!
Kaj imaš toliko s to slamo?

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Motoreza slamoreznico-razumeš?

Ja kaj si pa ti povedal? Ne to ni tako-brez argumentacije! Daj pojdi spat,si boš manj nepotrebne jeze nakopal!

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Motore »

Krmar napisal/-a:Motoreza slamoreznico-razumeš?
Ad hominem še vedno? :D
Ja kaj si pa ti povedal? Ne to ni tako-brez argumentacije! Daj pojdi spat,si boš manj nepotrebne jeze nakopal!
A je proti tvojemu nakladanju sploh potrebno kaj argumentirat? Oh ne skrbi glede mene, me kar zabavaš. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

motore
Malo samokritičnosti ne škodi.Pri tebi jo očitno ni!Tebi je edini argument obstoječa razlaga in razumevanje sveta.Ni to malo nepespektivno?

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Motore »

Samokritičnosti mi ne manjka, ampak tukaj ne vidim zakaj bi jo uporabil. Kar se pa tiče obstoječe razlage: dokler je eksperimenti ne ovržejo je pač popolnoma v redu, zadostuje vsem pogojem, medtem ko nove mumbo jumbo nepreverjene teorije me ne zanimajo. Kot sem ti že povedal nove perspektive so v redu, ampak le če ohraniš stik z s tistim kar je že preverjeno.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

motore
Kaj češ ,mogoče je pri tebi slepota dedna!

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Kdo v resnici smo Zemljani?

Zemljani smo čisto običajna satelitska dislocirana (sinova)civilizacija,svoje planetarne (očetove) civilizacije. V resnici zemeljsko življenje izpostavlja znotraj posamičnih 15 milijardnih ciklov naša planetarna (očetova)civilizacija,kjer človek in življenje z njim gostuje znotraj tega 15 milijardnega cikla točno 9 milijard let. Zemljo v vsakem 15 milijardnem ciklu zapustimo 3 milijarde let pred samo zlitjem osončja in ponovno pridemo 3 milijarde let po samo zlitju osončja naseliti.

Mnogi slepo verjamejo,da je zemeljsko življenje res samo nastalo-kdor vsaj malo pozna zakonitost življenjskih reprodukcijskih verig vrst ,potem ta ve,da se vrste ne razmnožujejo med seboj. Če bi bila ista genska osnova,potem bi življenje še danes samo nastajalo in življenjskih vrst sploh ne bi bilo,ampak bi Zemljo naseljevala zgolj ena'' avtohtona '' zemeljska življenjska vrsta .Nemogoče!!Samo ena vrsta nima možnosti preživetja,če ni izpostavljena raznolika življenjska samo reprodukcijska veriga,ki vsaki izpostavljeni-preneseni vrsti omogoča preživetje v celotnem zemeljskem vzajemnem habitatu.

Kaj so moji argumenti,da trdim- kar trdim? Moj prvi argument je,da so na Zemlji po treh milijardah letih od samo zlitja osončja, klima,vremensko atmosferski,vodni tokovi,bibavica,letni časi,ponavljajoči 28000letni cikli ledenih dob, ponovne otoplitve itd. popolnoma enaki današnjim. Kdor misli,da bi bili ti cikli lahko drugačni,če na Zemlji ne bi bilo življenja se zelo moti.

Zemlja bi bila pusta,vendar s popolnoma enakimi cikli -kot jih poznamo danes. Atmosfera,voda skratka elementarna samo pojavnost Zemlje bi bila samo brez biotske raznolikosti in brez bio- mase,ki omogoča vrstam osnovo preživetja. Sedaj pridemo šele na temeljno vprašanje,zakaj so prve kopenske življenjske oblike flore in favne tako velike??? V morju in vodah je najlažje izpostaviti življenje,plankton –enoceličarji -mali rakci itd .je osnova,na kateri naseljuješ vrste brez velikega truda in relativno hitro..

Kopno pa nima potrebne biotske organske mase-izpostaviš jo samo z velikimi predstavniki vrst flore in favne. Postopek naseljevanja kopnega z vrstami flore in favne je dolgotrajen proces,kjer z velikimi predstavniki vrst najhitreje dobiš biotsko osnovo za naseljevanje vrst,ki jim tako pridobljena bio masa omogoča preživetje-Idealna rešitev so žuželke in velika flora in favna,ki nudi veliko biotske mase za naseljevanje planeta z ostalimi vrstami..Kako uničimo dinozavre ne bom pisal,ker to sploh ni problem,če imate poznate ustrezno tehnologijo. Kaj je torej Zemlja?

Zemlja je deviški planet našega osončja,ki ciklično gosti življenje in človeka zaradi svojih elementarnih pogojev,ki omogočajo njeno naselitev z življenjem. Tu igra človek ključno življenjsko vlogo. Sedaj se bo vsak med nami vprašal zakaj mi tega ne vemo??

Odgovor je zelo preprost? MI smo sedaj in vedno na Zemlji dislocirana civilizacija svoje matične planetarne civilizacije,ki je podvržena naravnim zakonitostim in naravni življenjski samo reprodukciji 'NAMENSKO'',da nekdo pride po naravni življenjski selekciji naše vrste ,do najboljšega in najbolj sposobnega genskega materiala človeške vrste.

To dejstvo pa sploh ni zastrašujoče,če upoštevamo dejstvo,da smo v resnici predvideni za bodoče ''plemenjake'' naše vrste z najboljšimi genskimi pred dispozicijami človeške vrste.

Mi Zemljani smo v resnici naravno vzgojen najboljši genski reproduktivni material naše vesoljne vrste. Čas naše žetve je blizu in se dogaja vedno ko smo znotraj vsakega 28000 letnega posamičnega civilizacijskega vala na vrhu svojih metafizičnih sposobnosti!!! Kaj je torej pred nami?

Sledi žetev in nabor bodočih-varuhov,sejalcev in žanjcev vesoljnega življenja.

Je to kaj strašnega? Ne,ker nam je dana možnost prostovoljne odločitve,ostati ali se zavezati prostovoljno službi vesoljnemu življenju,za kar je nagrada umetna življenjska reanimacija-obnova lastnega življenjskega cikla zaradi vesoljne službe v imenu življenja in za ohranitev življenja.

Kdo bo prišel na Zemljo? Prišli bodo naši nebeški bratje naše očetove civilizacije iz Siriusa v nebeških vozilih(teološko kočijah)in mi se bomo odločali,za pot nebes,ali ostati tu,brez prisile in terorja. Nebeške ladje (agregati) delujejo na osnovi samo zlitja akumulirane in realizirane mase energije,kjer je posledica EM sila.

Odločitev slehernika,bo popolnoma in brezpogojno spoštovana!!!

Mi nimamo dostopa do te tehnologije samo zato,ker potem ne bi več živeli pod naravno vesoljno zakonitostjo, ampak bi živeli pod umetno življenjsko tehnologijo. Kdor je bral našo metafizično preobrazbo znotraj posamičnega civilizacijskega vala(verjetno vsi tule,ki berete P.D.) mu ni potrebno ponovno omenjati homo neadertalisa,homo sapiensa niti homo dei.Kaj se bo dogajalo po žetvi? Tisti,ki odidejo iz Zemlje gredo v službo vesoljnemu življenju. Tisti,ki ostanejo,nadaljujejo naraven cikel do naslednje28ooo letne žetve in morajo računati,da bodo spet postali in padli na nivo homo-neandertalisa in se nato začeli preobražati v homo sapiensa i homo dei.
Takrat nastopi nova žetev. Tu in sedaj ste zvedeli zakaj imamo 'apurušeja ' teološko zapuščino,ki je osnova vseh verstev sveta. Vedenje izgubimo,vendar ga vedno zopet uspemo pridobiti nazaj.

Ohranjamo ga s teološkim sistemom,ko se naš akumuliran brezčasen genski spomin prebudi zaradi ugodnih elementarnih EM frekvenc ,ki delujejo na nas. Zopet uspemo v točno določenem času znotraj posamičnega cikla dešifrirati to zapuščino..
In to je sedaj pred vami. Povezovanja napisanega se morate naučiti sami.

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Motore »

Animos in amrit so vsaj odpirali svoje teme za smetenje, ti pa smetiš cel forum. Ustavil se seveda ne boš, ali pač?

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

motore
Ja kdo ti pa kaj hoče?? Te kdo kliče k komentiranju? Če si ti zadovoljen sam v sebi te ne sme nič motiti!!Tebe vodi tvoj intelektualizem, ne modrost.
Superiornost intelekta ni nikakršno merilo modrosti,če v tem intelektu ni zaznati duše.Moja misel.
Zakaj pa je svet v riti,zato ker ga usmerjajo naučeni papagaji in egoisti!! Ti ni kaj všeč ,ali ti je vse ravno? Daj premoreš eno samcato lastno misel in jo upaš javno povedat.Zgolj etiketiranje drugače mislečih ne pelje nikamor drugam kot v sovraštvo in jezo!! Kaj se jeziš- nimaš sebe rad?

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Motore »

Komentiranje tvojih izjav je izgubljanje časa (to smo že vsi ugotovili) in ne se ne jezim, bi pa rad videl da ne copy-paste-aš ene in iste šarlatanije v vsako temo na tem forumu. Odpri si novo temo, ali še bolje odpri jo na kakem drugem forumu bolj odprtem za tvoja nakladanja.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

motore za slamoreznico

Pouči se kaj pomeni prededipalnost in edipalnost družbe.Potem se ti mogoče kaj posveti,kam spadaš!!

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Magnetno polje- elektromagnetno valovanje - diamagnetizem, paramagnetnost snovi-periabilnost-temperaturna točka razpada vsake snovne pojavnosti- pravilno ovrednotenje mase-energije p. prostora,t. časa *življenja ,poenotena teorija, homopolarni motor .

1. Magnetno polje je prostor okoli trajnih magnetov,ali vodnikov po katerih teče električni tok v katerih zaznamo silo ali magnetni navor. Navor določimo z gostoto magnetnega polja.
2. Elektromagnetno valovanje je električno in magnetno polje ,ki valujeta pravokotno ena na drugo in vzdržujeta druga drugo. EM polje vključuje svetlobno hitrost valovno frekvenco Hz in energijo delcev.
3. Diamagnetizem odziv snovi na zunanje močnejše magnetno polje Novo-zaključek-vsak X pojav (snovi)Xmept*je vezan -ujet v zunanje gravitacijsko polje.
4. Paramagnetizem -gostota magnetnega polja v snovi je večja od gostote magnetnega polja izven te snovi. Isto-Novo-zaključek isti kot pri 3.točki 5. Periabilnost snovi je vedno odvisna od gostote zunanjega polja v praznem prostoru Novo-isto kot pod točko 2.+3.
6. Vse zgoraj opisano se da zelo lepo obrazložiti z poenoteno teorijo gravitacije-šibke močne jedrske sile in elektromagnetno silo izmeničnega EM valovanja rotacije mase-energije prostora-t.časa*življenja. 7. Vse to bom kasneje obrazložil brez kupa nepotrebnih matematičnih enačb,ki sedaj vladajo v fiziki. Katere največkrat sami zapisovalci ne razumejo in so za vse ,ki jih kasneje želijo praktično potrditi nek namišljen fizikalni konstrukt. 8. Vsa in vsaka snov Xmept* ima kritično temperaturno mejno točko,ko njena konfiguracija šibkih in močnih jedrskih vezi razpade. Novo področje –kritična temperaturna točka vsakega Xmept*!
9. Novo---Sodobna fizika je v globoki temi,ravno zaradi svoje prevelike nejasnosti! 10. Zgleda kot,da fiziki med seboj tekmujejo kdo bo izdal bolj nejasno razlago določenega fizikalnega pojava. Osnovnih delci imajo že menda preko 200 imen!
V resnici pa je t.i. Božji delec samo eden! Zakaj toliko kompliciranja? Ja zato ker delčni-kvantni fiziki itd. ne razumejo fizike,ki jo sami razlagajo. Vsak delec Xmept* pojav se navzven izraža v X enotni me vrednosti znotraj sebe pa ima ,vedno dve sočasni vrednosti me to je Akumulirano in Realizirano me vrednost,ki se sočasno izmenično medsebojno zlivata ,vzrok in posledica so cikli zlivanja kjer je vsak konec Omega cikla nov začetek Alfa cikla,kjer je posledica EM sila izmeničnega-sočasnega EM valovanja-rotacije obeh vrednosti med seboj na osrednjo T.O. ničelno točko njunega sočasnega medsebojnega zlivanja (prehodov) druge v drugo (-beri elektromagnetno polje).Poveži magnetizem električni naboj. To bo sedaj obrazloženo!POZOR-Ravno sočasna prisotnost Akumulirane in Realizirane me vrednosti vsakemu X delcu-pojavu omogoča,da sočasno izraža v navezi z drugimi delci v določeni večji gravitacijski me konfiguraciji svojo Akumulirano (negativni naboj) in svojo Realizirano me (pozitivni naboj)vrednost. Od medsebojnega vezja Ame+Rme je odvisna konfiguracija medsebojnih šibkih močnih jedrskih vezi(gostota-snovi),kjer se prevelika gostota močnih vezi izraža ravno v magnetnem polju,ki več ne omogoča izmeničnega sočasnega pretoka Ame+Rme, ampak snov ustvari statično električno dipolno magnetno vez A + R me vrednosti. Taka magnetna snov zgolj močnih vezi A+R je tudi neodzivna znotraj sebe na A+R vezave ker so te statične in močne ,zato jih dipolno ustvarja s svojim zunanjim vlekom. Česo močne šibke vezi normalne dobimo diamagnetizem snovi Xmept*. IZ napisanega snov-delec vsak X mept* pojav se lahko izraža sočasno v določeni Xmept*konfiguraciji kot akumulirana in realizirana mept vrednost.* Življenje na ta pojav odgovarja s svojima spoloma. Periabilnost snovi pokaže,da je snov vedno v določeni konfiguraciji,kjer zunanji prostor vpliva na njo oz ona vpliva na njo. To pa pomeni,da je gravitacijsko- anti-gravitacijska sila vlek vedno posledica šibkih in močnih jedrskih vezi znotraj določene večje X mept* konfiguracije. Zakaj se sploh ustvarja konfiguracija močnih-šibkih vezi znotraj delca ali X vsakega mept+ pojava,Samo zato,da je omogočen nemoten pretok sočasnih vrednostnih prehodov zlivanj A+Rmept preko osrednje T.O ničelne točke njunih izmeničnih sočasnih zlivanj česar posledica je EM sila izmeničnega valovanja tokokroga. Tu dobimo odgovore zakaj večno-sedanje samo delovanje me,samo hranitev me in konstanta me. Enotno elementarno in življenjsko vesoljno zakonitost zapišemo:
11. Xmept*= Amept* --T.O. A.O. EM-- Rmept*= Xmept*
12. Kdor sedaj ne razume,ali je kontaminiran fizik,ali kontaminiran intelektualec,ki verjame fiziki,ali pa je popolni laik,kar je še najbolje.
13. HOMOPOLARNI MOTOR -napiši ta naslov in si zadevo oglej na medmrežju
Tu se da razumeti kako močne jedrske vezi ustvarijo magnetno polje (gostoto snovi),kateremu dodamo električni baterijski pretok +- in dobimo EM silo izmenične rotacije,ki v magnetu ni več mogoča.
14.Tale napisan list bo( lepo, grdo ,samovšečno)spremenil celotno civilizacijsko življenjsko paradigmo. Bralca prosim,da se poslužuje svoje sposobnosti povezovanja napisanega.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

A lahko moderatorji malo ukrotijo tegale "Krmarja". Cel forum bo kmalu zasvinjan.

Odgovori