Skrivnosti homo sapiensa

Človek kot stroj, o flori in favni...
Odgovori
Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Shrink
Nihče od tistih,ki verjamo v Inteligentni Dizajn zemeljskega življenja,tebi ne brani ,da verjameš lopovu Darwinu,ki je kradel od drugih.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Nihče od nas,ki verjamemo v Intekigentni Dizajn nastanka zemljskega življenja tebi ne asprotuje,da verjameš loppovu Darwinu,ki je kradel izsledke drugih.

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a NoSee »

Krmar napisal/-a:shrink
Nihče od nas,ki verjamemo v Intekigentni Dizajn nastanka zemljskega življenja...
Verjames, torej ne potrebujes dokazov. Ker dejstva seveda izpodbijajo neinteligentno zgodbo, ki jo furas tam nekje za ocmi.
Btw, a si sam prisel do inteligentnega dizajna, ali si kje slisal za to zgodbo?

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Sem zdi,da se pri tebi kaže novodobni Inteligentni dizajn.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar, se mi zdi, da ti Elohimi niso priskrbeli univerzalnega prevajalnika, ker bi nam sicer bila prihranjena tvoja spakedranščina. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Motorepametno ime-je motor za slamoreznico?
Higginsov buzon.Gledam dnevnik. Odgovoriti kako snov dobi maso.Ko bodo reformiral Einsteinovo teorijo bo mogoče kaj na novo spoznanega.Vsak delec ima maso. Problem je ker ima vsak delec navzven izraženo enotno me vrednost znotraj njega,pa se dogaja diskretna (planck)izmennjava med akumulirano in realizirano vrednostjo mase.energije vsakega delca in vsake pojavnosti. Vezi med delci pa narekuje gravitacijska sila ko lahko delec v razmerju do drugih delcev enkrat izraža gravitacijski vlek drugič odboj.Zato se šibka in močna jedrska sila poenotijo z gravitacijsko. IZmenjavi vrednosti Ame in Rme v delcih pa je vzrok in posledica EM sila sočasnega izmeničnega valovanja-rotacije Ame-RE me kjer je vsak konec (O) začetek novega cikla( A.).
Einsten je zapisal MC2=E EC2= M pravilno je pa takole:
Xme = Ame- EM A.O.- Rme= Xme Sedaj pa razumi motore,če zmoreš? Daj ti nekaj podobnega ven- sam iz sebe!!!Nemogoče,ti lahko kaj zgori?

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Motore »

Krmar napisal/-a:Motorepametno ime-je motor za slamoreznico?
Ne moj nick je priimek določenega duhovnika, nima veze z motorjem. Ampak vem kaj si mislil: ad hominem.
Higginsov buzon.Gledam dnevnik. Odgovoriti kako snov dobi maso.Ko bodo reformiral Einsteinovo teorijo bo mogoče kaj na novo spoznanega.Vsak delec ima maso. Problem je ker ima vsak delec navzven izraženo enotno me vrednost znotraj njega,pa se dogaja diskretna (planck)izmennjava med akumulirano in realizirano vrednostjo mase.energije vsakega delca in vsake pojavnosti. Vezi med delci pa narekuje gravitacijska sila ko lahko delec v razmerju do drugih delcev enkrat izraža gravitacijski vlek drugič odboj.Zato se šibka in močna jedrska sila poenotijo z gravitacijsko. IZmenjavi vrednosti Ame in Rme v delcih pa je vzrok in posledica EM sila sočasnega izmeničnega valovanja-rotacije Ame-RE me kjer je vsak konec (O) začetek novega cikla( A.).
Nesmiselno nakladanje
Einsten je zapisal MC2=E EC2= M
Upal sem da si se zatipkal, ampak očitno ne razumeš niti lastnih nakladanj ali pa ne znaš matematike. Naj te podučim: E = mc^2 -> m = E/c^2

Xme = Ame- EM A.O.- Rme= Xme Sedaj pa razumi motore,če zmoreš? Daj ti nekaj podobnega ven- sam iz sebe!!!Nemogoče,ti lahko kaj zgori?
Nobeden te ne razume in kaj podobnega ne bi nobeden tukaj niti za šalo bleknil ven. Mogoče pa bi bilo bolje, da to razlagaš Elohimom :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:Higginsov buzon.Gledam dnevnik. Odgovoriti kako snov dobi maso.Ko bodo reformiral Einsteinovo teorijo bo mogoče kaj na novo spoznanega.Vsak delec ima maso. Problem je ker ima vsak delec navzven izraženo enotno me vrednost znotraj njega,pa se dogaja diskretna (planck)izmennjava med akumulirano in realizirano vrednostjo mase.energije vsakega delca in vsake pojavnosti. Vezi med delci pa narekuje gravitacijska sila ko lahko delec v razmerju do drugih delcev enkrat izraža gravitacijski vlek drugič odboj.Zato se šibka in močna jedrska sila poenotijo z gravitacijsko. IZmenjavi vrednosti Ame in Rme v delcih pa je vzrok in posledica EM sila sočasnega izmeničnega valovanja-rotacije Ame-RE me kjer je vsak konec (O) začetek novega cikla( A.).
Einsten je zapisal MC2=E EC2= M pravilno je pa takole:
Xme = Ame- EM A.O.- Rme= Xme Sedaj pa razumi motore,če zmoreš? Daj ti nekaj podobnega ven- sam iz sebe!!!Nemogoče,ti lahko kaj zgori?
Jure je pred časom na blogu nekomu (morda je šlo za isto osebo - Krmarja) s podobno spakedranščino svetoval:

"Prosim, da ne smetite z 'GoogleTranslate'."

:lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

motore
Ne se loviti na takšne fore.Poglej Oxfordovo enciklopedijo in boš videl kako se zapiše za splošno rabo.Ne ti meni Elohime,če ne razumeš osnovnih principov fizike.

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Motore »

Krmar napisal/-a:motore
Ne se loviti na takšne fore.Poglej Oxfordovo enciklopedijo in boš videl kako se zapiše za splošno rabo.Ne ti meni Elohime,če ne razumeš osnovnih principov fizike.
:lol:
Mi hočeš povedat, da z malo energije lahko dosežemo zelo veliko maso? Tebi očitno niso jasni osnovni principi fizike.

zbe
Prispevkov: 49
Pridružen: 14.12.2008 11:13

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a zbe »

Je bil ze cas, da se pojavi nekdo z "novimi" teorijami na temu forumu. :D

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

motore
Kaj ti sanjaš? Če je masa ekvivalent energiji in obratno-- je posledica vzrok EM sila? Ta je masne vrednosti (opazovanega- itd.) sistema.Znanost si izmšlja sto TEORIJ formul in vedno ostane na nivoju teorij in ne na nivoju resnično uporabne prakse.Kaj je eksplozija,gorenje,para?Enostavno mi povej ,kako bi opisal te pojave,da te vidim!!
Zadnjič spremenil Krmar, dne 13.12.2011 22:30, skupaj popravljeno 1 krat.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

MOTORE za slamoreznico
Da se ne boš mučil! Ti pojavi niso nič drugega kot (pri eksploziji hipno) zlivanje A akumulirane in R realizirane vrednosti mase-energije.Ti pa tuhti matematično formulo --kako bi to zapisal!! To še nobeden ''kvazi intelektualec tvojega kova'' ni povedal pred mano!!Akumulirana in Realizirana vrednost mase enegije, zato se ti pojavi lahko sploh dogajajo!! Ne ti meni pet svojih papagajskih for.Imaš ti bolj enostavno logično razlago?

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Motore »

Krmar vse to je že dodobra opisano in vse je logično (no očitno tebi ni), matematične formule so že podane (pogooglaj), vsi so že vse to povedali pred tabo,... Če potegnem črto: CENZURA si in tvoje šarlatanske poglede (ki nimajo veze z znanostjo) vsiljuješ drugim (značilno), seveda pa jim nobeden ne naseda saj so vse teorije (tiste o katerih govorimo) in formule že dodobra predelane in vse delujejo v praksi. Ah kaj ti sploh razlagam, saj boš trmasto vztrajal pri svojem.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Skrivnosti homo sapiensa

Odgovor Napisal/-a Krmar »

motore
Res si samo za slamoreznico dober. Kdaj si že slišal za akumulirani in realizirano vrednost mase-energije p. prostora,t. časa *življenja v vsakem elementarnem ,ali življenjskem X pojavu? Daj ne klofi prazne slame saj boš pregorel!Potem tudi slamoreznica ne bo več delala.

Odgovori