SANJE (lucidna nočna mora)

Človek kot stroj, o flori in favni...
Odgovori
nela24

SANJE (lucidna nočna mora)

Odgovor Napisal/-a nela24 » 2.3.2015 20:30

živijo. iskal sem po raznih forumih a ni bilo nič primernega ali pametnega, zato bi vas tukaj prosil za nekaj razlag, mnenj, podobnih doživetij...karkoli pač

lucidne sanje oz. lucidnost pomeni da je nekaj razumno, v tem primeru: da vidiš vse podrobnosti v sanjah, se jih spomniš, in imaš občutek da se je to zgodilo v realnem življenju. vse lepo in prav ko sanjaš nekaj lepega...

imel sem nočno moro da gorim na grmadi skupaj z veliko maso ljudi...vsaj enih 100 okoli mene pod mano... , vsi zažgani, mrtvi, le jaz brez praske, še zašvical nisem...ljudi nisem prepoznal, nikoli srečal v življenju..

mi lahko gdo pove kaj to pomeni, ker me ta stvar zdaj razžira in srka energijo...
hvala za odgovore!

derik

Re: SANJE (lucidna nočna mora)

Odgovor Napisal/-a derik » 2.3.2015 21:10

Sama vidna vsebina sanj naj te ne skrbi, njena vloga je le zamaskirati neka druga sporočila iz podzavesti.

Uporabniški avatar
vojko
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a vojko » 2.3.2015 23:27

nela24 napisal/-a:živijo. iskal sem po raznih forumih a ni bilo nič primernega ali pametnega, zato bi vas tukaj prosil za nekaj razlag, mnenj, podobnih doživetij...karkoli pač

lucidne sanje oz. lucidnost pomeni da je nekaj razumno, v tem primeru: da vidiš vse podrobnosti v sanjah, se jih spomniš, in imaš občutek da se je to zgodilo v realnem življenju. vse lepo in prav ko sanjaš nekaj lepega...

imel sem nočno moro da gorim na grmadi skupaj z veliko maso ljudi...vsaj enih 100 okoli mene pod mano... , vsi zažgani, mrtvi, le jaz brez praske, še zašvical nisem...ljudi nisem prepoznal, nikoli srečal v življenju..

mi lahko gdo pove kaj to pomeni, ker me ta stvar zdaj razžira in srka energijo...
hvala za odgovore!
Poskusi s kašnim psihoanalitikom... Ampak psihoanaliza ni priznana znanost... :wink:

Uporabniški avatar
stream
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a stream » 4.3.2015 8:34

vojko napisal/-a:
nela24 napisal/-a:živijo. iskal sem po raznih forumih a ni bilo nič primernega ali pametnega, zato bi vas tukaj prosil za nekaj razlag, mnenj, podobnih doživetij...karkoli pač

hvala za odgovore!
Poskusi s kašnim psihoanalitikom... Ampak psihoanaliza ni priznana znanost... :wink:
Saj ni važno kaj sanjaš ampak, ko se ti enkrat sanja zgodi in da ti edini ostaneš brez praske se mi ne zdi verjetno.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov