Magneti

Tehnika. Kako deluje...? Zakaj ne moremo narediti...?
Odgovori
LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Magneti

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

Magnetno polje zemlje, nas varuje pred škodljivimi sevanji iz vesolja, ki prihajajo na zemljo.
Zato sem prišel na takšno idejo:
Vzel sem magnete in jih postavil enega na drugega in jih postavil pod posteljo, v isti smeri kot ležim. Tako naj bi me magneti varovali pred škodljivimi sevanji.
Tudi ležišča naj bi bila postavljena v smeri S/J.
Počutje se je po eni noči neprimerno izboljšalo.
Kaj vi menite?

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Magneti

Odgovor Napisal/-a Roman »

Isto kot prej.

Uporabniški avatar
Aniviller
Prispevkov: 7263
Pridružen: 15.11.2004 18:16

Re: Magneti

Odgovor Napisal/-a Aniviller »

Placebo efekt je močna stvar. Oziroma, po besedah Obi-Wana:
"The Force can have a strong influence on the weak-minded." :)

Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 234
Pridružen: 2.7.2009 20:27

Re: Magneti

Odgovor Napisal/-a pilot »

Magnetno polje zemlje, nas varuje pred škodljivimi sevanji iz vesolja, ki prihajajo na zemljo.
Zato sem prišel na takšno idejo:
Vzel sem magnete in jih postavil enega na drugega in jih postavil pod posteljo, v isti smeri kot ležim. Tako naj bi me magneti varovali pred škodljivimi sevanji.
Tudi ležišča naj bi bila postavljena v smeri S/J.
Počutje se je po eni noči neprimerno izboljšalo.
Če si za grem jaz lahko takoj po aluminjasti papir v trgovino, pa te zastonj ovijem z alu papirjem. Tvoje telo bo zaščiteno pred vsemi oblikami sevanja (mobitelov, wifi naprav, radijskih oddajnikov). Vse poslikava in zapiševa telesne značilnosti tvojega telesa, kot naprimer splošno počutje itd. Potem si boš še pojsteljo z magneti premaknil kot si rekel za maksimalni učinek. Zares me zanima kakšni bodo rezultati. Si za?

NIKKI
Prispevkov: 743
Pridružen: 24.3.2006 20:22

Re: Magneti

Odgovor Napisal/-a NIKKI »

Tudi jaz sem velik pristaš tega, da morajo nekateri nosit pokrivalo iz Al-u folije! Jih lažje prepoznaš v množici ljudi. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Magneti

Odgovor Napisal/-a vojko »

LUKEC napisal/-a:Magnetno polje zemlje, nas varuje pred škodljivimi sevanji iz vesolja, ki prihajajo na zemljo.
Zato sem prišel na takšno idejo:
Vzel sem magnete in jih postavil enega na drugega in jih postavil pod posteljo, v isti smeri kot ležim. Tako naj bi me magneti varovali pred škodljivimi sevanji.
Tudi ležišča naj bi bila postavljena v smeri S/J.
Počutje se je po eni noči neprimerno izboljšalo.
Kaj vi menite?
Vsi vi z vašimi predlogi - nimate pojma!
Magnetke je potrebno "postaviti pod posteljo, v NASPROTNI smeri kot ležiš"... :lol:
Postelja pa mora biti postavljena v smeri V/Z. To ve vsak spodoben voo-doo mojster... :lol:

Odgovori