Elektrosmog

Tehnika. Kako deluje...? Zakaj ne moremo narediti...?
smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Če je tvoj "Hubbleov" dovoljen, naj bo pa še moj " nimam kaj dodati"!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a shrink »

osmoljenileo napisal/-a:Če je tvoj "Hubbleov" dovoljen, naj bo pa še moj " nimam kaj dodati"!
Kar dovoli si biti polpismen. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Pomembno je, da besedilo, ki ga prebereš, tudi razumeš:


V vednost članom, ki diskutirajo z gospodom Shrinkom, Administratorjerm Kvarkawikija:
kljub opozorilom, da je članek http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... onometrija neprimeren, ga administrator ne popravi in v zvezi s tem člankom izjavi:
shrink napisal/-a: Glede KvarkaWikija pa sem že dal nasvet: če raznim osmoljenimleotom kaj ne paše, lahko to uredijo kot prijavljeni ali anonimni uporabniki, seveda pa njihovo nezadovoljstvo ne pomeni, da je karkoli iz strokovnega vidika narobe; pri urejanju pa naj nikar ne pozabijo citirati virov, iz katerih so črpali (ampak s tem niso mišljeni OŠ delovni zvezki).
čeprav v tem članku piše - citat: Razmerje med kotom in nasprotno stranico imenujemo sinus. , zanj ni iz strokovnega vidika karkoli narobe. ( O stilu niti ne govorim - prosim preberite članek).

Ali je ta osebek kot administrator nesposoben popraviti vsebinsko napako zaradi brezbrižnost, malomarnosti, nestrokovnosti, oholosti, prevzvišenosti ... ali vsega skupaj, je meni vseeno, menim pa, da ni dovolj kompetenten za Administratorja in neprimeren (tudi zaradi odnosa do sogovornikov) za diskusijo.

Osebno temu primeru in primerku nimam kaj dodati.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a shrink »

Čestitam, jodlarski unterlehrer osmoljenileo, po šarlatanski dekadenci si prehitel tako amrita kot mehanika srečka toplaka; po "kopipasti" imbecilnega posta, ki je že bil deležen zdravila:

viewtopic.php?p=84890#p84890

ti niti do gležnjev več ne sežeta.

P.S. A si opral slinčke in dude za v ponedeljek? :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

To sploh ni problem, jaz opravim svoje dolžnosti vestno in korektno.

Ti spet dokazuješ svojo expertnost v izmikanju - ne zaznavaš razlike med besedilom in formulo - potem pa hočeš razlagati .... . Od Galilea do Friedmanna, od slovenskih tekstov Strnada do angleških Susskinda - nič ti ni jasno - strokovno na psu in to 2d psu - ti osvežim spomin.
Etično - enodimenzionalni predmet raziskave tvojega cenjenega prijatelja Amrita.

Če se pa še kdo sprašuje, kaj pomeni Šrink in zakaj včasih napišem Šrinkkič - tu je super opisano http://wannabemagazine.com/tag/srink/

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, osmoljenileo, le sam očitno nisi videl pravilne definicije, začel napadati kot stekel pes (če se izrazim kot Motore) in se na koncu sprenevedal. Kaj je bilo mišljeno v besedilu, pa sem ti razložil; zgolj problem tvoje pameti je, če ti ni jasno (to velja tudi v zvezi s Susskindom in Friedmannom). :lol:

Sicer pa še kar naprej jokcaj, dekadentno namenjaj "kopipaste" in bodi duhovit à la osmoljenileo - to ti gre najbolje najbolje od rok. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a vojko »

shrink napisal/-a:
LUKEC napisal/-a:Ne ni. Upam si celo reči, da nas približuje Bogu.
Super, potem se pa raje oglasi na farški fakulteti. :lol:
:D :!: :D

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:Hah, osmoljenileo, le sam očitno nisi videl pravilne definicije, začel napadati kot stekel pes (če se izrazim kot Motore) in se na koncu sprenevedal. Kaj je bilo mišljeno v besedilu, pa sem ti razložil; zgolj problem tvoje pameti je, če ti ni jasno (to velja tudi v zvezi s Susskindom in Friedmannom). :lol:

Sicer pa še kar naprej jokcaj, dekadentno namenjaj "kopipaste" in bodi duhovit à la osmoljenileo - to ti gre najbolje najbolje od rok. :lol:
Shrink, mi se pogovarjamo o tem, kaj je napisano v besedilu - in tega še kar nisi popravil. citiram:" Razmerje med kotom in nasprotno stranico imenujemo sinus."

Sedaj se spet izmikaš - pomešal si kotno funkcijo in sinusni izrek.

Ker nimaš rad "jodlarjev" - kot veselo pišeš, ti za tolažbo in rešitev iz te godlje (o golažu lahko samo sanjaš / pa saj ne veš kaj je godlja), da se naučiš (v spremljavi Marxovca!?) tole pesmici - edino to bi pomagalo
:idea:

http://www.youtube.com/watch?v=au0V-Ws4FQQ



:shock:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

smolejleo napisal/-a:
shrink napisal/-a:Hah, osmoljenileo, le sam očitno nisi videl pravilne definicije, začel napadati kot stekel pes (če se izrazim kot Motore) in se na koncu sprenevedal. Kaj je bilo mišljeno v besedilu, pa sem ti razložil; zgolj problem tvoje pameti je, če ti ni jasno (to velja tudi v zvezi s Susskindom in Friedmannom). :lol:

Sicer pa še kar naprej jokcaj, dekadentno namenjaj "kopipaste" in bodi duhovit à la osmoljenileo - to ti gre najbolje najbolje od rok. :lol:
Shrink, mi se pogovarjamo o tem, kaj je napisano v besedilu - in tega še kar nisi popravil. citiram:" Razmerje med kotom in nasprotno stranico imenujemo sinus."

Sedaj se spet izmikaš - pomešal si kotno funkcijo in sinusni izrek.

Ker nimaš rad "jodlarjev" - kot veselo pišeš, ti za tolažbo in rešitev iz te godlje (o golažu lahko samo sanjaš / pa saj ne veš kaj je godlja), da se naučiš (v spremljavi Marxovca!?) tole pesmico - edino to bi pomagalo
:idea:

http://www.youtube.com/watch?v=au0V-Ws4FQQ



:shock:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a shrink »

A sedaj še citiraš samega sebe, šarlatanski spammer osmoljenileo? :lol:

In ne, jodlarski unterlehrer, prav ničesar nisem pomešal: o razmerju sinusa kota in nasprotne stranice kotu govori sinusni izrek in iz konteksta besedila je jasno, da je govora ravno o tem, pa čeprav je napačno zapisano.

Lahko pa tekste na wikiju vedno sam urejaš, popravljaš in ustvarjaš, to je nanazadnje napisano na dnu wiki strani pri vsakem poskusu urejanja: "Vsi prispevki h KvarkaWiki se lahko urejajo, spreminjajo ali odstranijo s strani drugih uporabnikov. Če niste pripravljeni na neusmiljeno urejanje in prosto razširjanje vašega gradiva, ga ne prispevajte." Ampak seveda boš ti raje še naprej jokcal, osmoljenileo, kar ti gre seveda najbolje od rok. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Kateri Sharlatan je Administrator KwakaWikija - na Spletni strani za razlago znanosti, podprto od Univerze, Vlade, ... ne zmore popraviti članka o Trigonometriji - pravi, da je mišljeno prav, samo malo narobe je napisano - in ne popravi. Na forumu zabavlja za vsako črkovalniško napako, v članku, ki je v njegovi domeni in administriranju, pa ne popravi vsebinske napake - oholost, ignorantnost, aroganca - scandaleux, bi rekel znani predavatelj analize - prosim, ne prelagaj odgovornosti in dolžnosti na druge in popravi, če tega nisi sposoben pa izbriši in briši - potrebuješ podnapise!!!

Tole sem našel :  17:56, 28. september 2008 Admin (Pogovor | prispevki) - sprememba pravic uporabnika Uporabnik:Shrink iz (nobeno) v Administratorji

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Elektrosmog

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, jodlarski unterlehrer osmoljenileo, ne veš, kako se zabavam ob tvojem spamanju, ki jasno kaže, kam sodiš: med dekadentne šarlatane. Seveda je tvoja imbecilna "kopipasta" že bila deležna zdravila:

viewtopic.php?p=84968#p84968

:lol:

Odgovori