2D vesolje?

Astronomija, zvezde, planeti...
Odgovori
Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: 2D vesolje?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Dragi Vojko,

Kot samooklicanem jezikoslovcu na forumu ti povem, da v tvojih postih mrgoli veliko slovničnih napak. Malo sem pobrskal in jih v 5 minutah naštel najmanj 10, zato nikar ne pretiravaj s svojimi izjavami.

Practice what you preach.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: 2D vesolje?

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež napisal/-a:Dragi Vojko,

Kot samooklicanem jezikoslovcu na forumu ti povem, da v tvojih postih mrgoli veliko slovničnih napak. Malo sem pobrskal in jih v 5 minutah naštel najmanj 10, zato nikar ne pretiravaj s svojimi izjavami.

Practice what you preach.
No, če v mojih postih "mrgoli veliko slovničnih napak" (kar je že samo po sebi pleonazem, saj glagol 'mrgoli' odkazuje na 'veliko'), ti sploh ne bo problem našteti obljubljenih deset! Ampak ne prihajaj mi z manjkajočini ali preveč zatipkanimi črkami; to niso slovnične napake! Poiskati boš moral pravopisne, stilske, skladenjske ali semantične napake... :lol:

Da vidimo, koliko resnice je v tvojih bombastičnih napovedih, oz. koliko te je v hlačah!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: 2D vesolje?

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Dragi bralci in vsi, ki ste željni novih spoznanj, ki vam jih šrink kot varuh "posvečene znanosti" ne nudi in se celo brije norca iz razumnikov. On suhoparno trdi, da je Zemlja okrogla. Namreč Zemlja je ravna, ploska. Zato obstajajo dokazi. Vse kar ste slišali o okroglji Zemlji je iluzija. Več si preberite v priloženi povezavi:

http://www.theflatearthsociety.org/wiki ... _Questions
Hah, (ne)Ve(d)než, bodi, no, malo bolj izviren; en šarlatanski kompanjon, ki ima bajaličarstvo za
"znanost", te je že prehitel in seveda sem mu ustrezno repliciral:

viewtopic.php?p=36151#p36151

:lol:
Prosim, ne verjemite plazu kritik, ki se bo usul na tole mojo izjavo. Dobro razmislite in si raje ustvarite svoje lastno mnenje.
Tipična šarlatanska filozofija v stilu: "vsakdo ima glede opisa narave pravico do lastnega mnenja in če se slučajno razlikuje od znanstvenega, nič zato; znanost se pač moti". :lol:

Uporabniški avatar
solarsystemfil
Prispevkov: 113
Pridružen: 24.7.2013 17:42

Re: 2D vesolje?

Odgovor Napisal/-a solarsystemfil »

Kdorkoli bi rad vse vesolje v enačbe spravil je zmajčič, ki išče vedoč, da ne bo našel :)

glede nafitane krivulje.

pa če bi šla:

Pita ( ker je izraz iz USA prišel, od tam je tud :) pita...:)
Smo potegnili krivuljo in zraven napitali kokoši.

Potegn eno pito skoz piko, pa piko pa piko; tako da bo šlo vse na bolje in bolje..

nafitana krivulja v pitno krivuljo v pot steče.

Ena pitna.
Potegn eno pitno.

ali kako naprej...pomagaj vesolje, dej:)

Odgovori