VPLIV LUNE

Astronomija, zvezde, planeti...
Odgovori
Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Rock »

Hvala za sliko.

In DARWIN naj bi dognal, da smo v bližnjem sorodstvu z opicami?

Geneza: 'Za človeka se med že ustvarjenimi živalmi ni našla primerna družica, zato je ustvaril še Evo.' (Le to je hebr. beseda za žensko.)

Dosedaj še niso našli 'manjkajočega člena'. (Če se bo oglasil vojko: fraze 'missing link' ne interpretiraj arbitrarno.)

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a: Predmet zakonskega urejanja niso naravoslovna dognanja. Veliko virtualno ujemanje DNK faktorjev od človeka in šimpanza, ob tem da so kognitivne lastnosti človeka in te opice notorno neprimerljive, dokazuje omejenost evolucijske teorije ter napačnost ti. darvinizma.
Je morda bila najnovejša verzija ID (kreacionizma) predmet na dolgih 'duhovnih vajah'? :lol:
Imam eno sliko od šimpanza (eden od treh; eden si zakriva oči, drugi ušesa, tretji usta).
Šimpanzu, ki si zakriva oči, sem dopisal 'Oye, vojko!'
Ne znam pa slike poslati prek interneta. (Ko uspem, te bom osrečil z zadevno fotografijo.)
(Mogoče pa bo kdo sliko poslal v mojem imenu.)
Vidiš, rockec, nemudoma se je javil servilni somišljenik in ti pomagal iz dreka ... :lol:

Nisi pa odgovoril na moje vprašanje o glavni temi (dolgih) duhovnih vaj (ID-kreacionizem) ... :lol:
Kdo je bil glavni referent na temo 'Virtualno ujemanje DNK faktorjev od človeka in šimpanza' :lol: in kdo je predaval tematski sklop 'Omejenost evolucijske teorije ter napačnost ti. darvinizma'? :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:Hvala za sliko.

In DARWIN naj bi dognal, da smo v bližnjem sorodstvu z opicami?

Geneza: 'Za človeka se med že ustvarjenimi živalmi ni našla primerna družica, zato je ustvaril še Evo.' (Le to je hebr. beseda za žensko.)

Dosedaj še niso našli 'manjkajočega člena'. (Če se bo oglasil vojko: fraze 'missing link' ne interpretiraj arbitrarno.)
Ne bom se oglasil, rockec. Citat iz Zbirke zgodbic neizpodbitno dokazuje vso zgrešenost darvinizma in evolucijske teorije ... :lol:

Torej, da povzamem: človek je bil 'ustvarjen' ob 18.00 uri, 22. oktobra leta 4004 pnš ... :lol: Amen.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a: Je morda bila najnovejša verzija ID (kreacionizma) predmet na dolgih 'duhovnih vajah'? :lol:
Imam eno sliko od šimpanza (eden od treh; eden si zakriva oči, drugi ušesa, tretji usta).
Šimpanzu, ki si zakriva oči, sem dopisal 'Oye, vojko!'
Ne znam pa slike poslati prek interneta. (Ko uspem, te bom osrečil z zadevno fotografijo.)
(Mogoče pa bo kdo sliko poslal v mojem imenu.)
Vidiš, rockec, nemudoma se je javil servilni somišljenik in ti pomagal iz dreka ... :lol:
Nisi pa odgovoril na moje vprašanje o glavni temi (dolgih) duhovnih vaj (ID-kreacionizem) ... :lol:
Kdo je bil glavni referent na temo 'Virtualno ujemanje DNK faktorjev od človeka in šimpanza' :lol: in kdo je predaval tematski sklop 'Omejenost evolucijske teorije ter napačnost ti. darvinizma'? :lol:
Zopet si zgrešil, vojkec:
- moja slika od šimpanza (ki govori: Oye, vojko!, in si zakriva oči) še sledi (ko si pridobim dodatno R znanje)
- predmet duhovnih vaj niso biokemija, ali podobni predmeti
- nisem bil na duhovnih vajah.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

Slabo vidiš, trolej-smolej: eden si ti, v imenu hobikozmologije; t.j. "vesolja, ki se širi pospešeno zaradi črnih lukenj", druga dva pa sta Rock, v imenu kreacionistične evolucije; t.j. "opičjega darwinizma", in dr. Dahlke, v imenu quackmedicine, t.j. "Reinkarnationsmedizin". :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a: Imam eno sliko od šimpanza (eden od treh; eden si zakriva oči, drugi ušesa, tretji usta).
Šimpanzu, ki si zakriva oči, sem dopisal 'Oye, vojko!'
Ne znam pa slike poslati prek interneta. (Ko uspem, te bom osrečil z zadevno fotografijo.)
(Mogoče pa bo kdo sliko poslal v mojem imenu.)
Vidiš, rockec, nemudoma se je javil servilni somišljenik in ti pomagal iz dreka ... :lol:
Nisi pa odgovoril na moje vprašanje o glavni temi (dolgih) duhovnih vaj (ID-kreacionizem) ...
Kdo je bil glavni referent na temo 'Virtualno ujemanje DNK faktorjev od človeka in šimpanza' in kdo je predaval tematski sklop 'Omejenost evolucijske teorije ter napačnost ti. darvinizma'?
Zopet si zgrešil, vojkec:
- moja slika od šimpanza (ki govori: Oye, vojko!, in si zakriva oči) še sledi (ko si pridobim dodatno R znanje)
Tale slika od šimpanza (lahko bi bila tudi 'slika K šimpanzu') :lol: mora pa biti od hudiča! Upam, da si čimprej 'pridobiš dodatno R znanje' ... :lol: (Lahko ugibam? 'R' kot 'religiozno'?? :lol:

- predmet duhovnih vaj niso biokemija, ali podobni predmeti
Je kdo omenjal biokemijo?! Naj se javi!

- nisem bil na duhovnih vajah.
Škoda. Pa sem mislil, da si se duhovno vzdigoval ...:lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a: Vidiš, rockec, nemudoma se je javil servilni somišljenik in ti pomagal iz dreka ... :lol:
Nisi pa odgovoril na moje vprašanje o glavni temi (dolgih) duhovnih vaj (ID-kreacionizem) ...
Kdo je bil glavni referent na temo 'Virtualno ujemanje DNK faktorjev od človeka in šimpanza' in kdo je predaval tematski sklop 'Omejenost evolucijske teorije ter napačnost ti. darvinizma'?
Zopet si zgrešil, vojkec:
- moja slika od šimpanza (ki govori: Oye, vojko!, in si zakriva oči) še sledi (ko si pridobim dodatno R znanje)
Tale slika od šimpanza (lahko bi bila tudi 'slika K šimpanzu') :lol: mora pa biti od hudiča!
Kako da zopet ne razumeš! Slika k šimpanzu bo nastala, ko se ji približaš (in ko pridobim dodatno R-ačunalniško znanje). Ali ni L(ogično)?

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Šrinkolini - ta tvoj odgovor na osnovnošolsko vprašanje pove vse!
smolejleo napisal/-a:Šrinkolini - za tiste, ki te ne poznajo in zaidejo na ta podpodmeni forum je dovolj, da jim posredujemo tvoj odgovor na osnovnošolsko vprašanje.


Vprašanje zaskrbljene mamice:
DANICA napisal/-a:Vprašanje iz Preizkusa znanja pri fiziki v 9. razredu OŠ:
Ali bi bila višina človeka na vseh planetih našega osončja enaka? Obkroži pravilni odgovor ( DA, NE) in ga utemelji.
Lepo prosim za odgovor in hvala.
Danica


Odgovor experta KVAKKADABRE!
shrink napisal/-a: shrink napisal/-a:

V teoriji NE, ker večja/manjša gravitacija povzroča večje/manjše plimske sile, zaradi katerih bi se telo
bolj/manj "raztegnilo".


Potem se pa še smeši z izgovori (glej njegov zmazek zgoraj). Vsak komentar je odveč - dodamo pa seveda obvezno ponazoritev te od plimskih sil podaljšane hrbtenice in njegovih kvakcov!



Slika

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

Trolej-trolej-imbecilno-še-malo-trolej-smolej, pa-kmalu-kralj-trolej-več-ne-boš-v-deželi-tej. :lol:

Imbecilna-repeticija-poglej:

viewtopic.php?p=107033#p107033

bila-je-že-davno-komentirana-ti-jodlarski-smolej. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a: Zopet si zgrešil, vojkec:
- moja slika od šimpanza (ki govori: Oye, vojko!, in si zakriva oči) še sledi (ko si pridobim dodatno R znanje)
Tale slika od šimpanza (lahko bi bila tudi 'slika K šimpanzu') :lol: mora pa biti od hudiča!
Kako da zopet ne razumeš! Slika k šimpanzu bo nastala, ko se ji približaš (in ko pridobim dodatno R-ačunalniško znanje). Ali ni L(ogično)?
Morda v deželi Narniji ali Lilliput ali Blefuscu, tukaj ne. Kaj bi si ti mislil o meni, če bi govoril naokoli, da sem v galeriji videl sliko 'od Prešerna', hm? Ali pa da sem kupil sliko 'od Kofetarice' od Ivane Kobilice? :lol: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:Tale slika od šimpanza (lahko bi bila tudi 'slika K šimpanzu') :lol: mora pa biti od hudiča! :D
Kako da zopet ne razumeš! Slika k šimpanzu bo nastala, ko se ji približaš (in ko pridobim dodatno R-ačunalniško znanje). Ali ni L(ogično)?
Morda v deželi Narniji ali Lilliput ali Blefuscu, tukaj ne. Kaj bi si ti mislil o meni, če bi govoril naokoli, da sem v galeriji videl sliko 'od Prešerna', hm?
'Slika od Prešerna' je povsem gramatikalno pravilna in vsebinsko je lahko smiselna. Stavek izraža svojino.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a: Kako da zopet ne razumeš! Slika k šimpanzu bo nastala, ko se ji približaš (in ko pridobim dodatno R-ačunalniško znanje). Ali ni L(ogično)?
Morda v deželi Narniji ali Lilliput ali Blefuscu, tukaj ne. Kaj bi si ti mislil o meni, če bi govoril naokoli, da sem v galeriji videl sliko 'od Prešerna', hm?
'Slika od Prešerna' je povsem gramatikalno pravilna in vsebinsko je lahko smiselna. Stavek izraža svojino.
Saj v tem je poanta! Lahko je stavek gramatikalno pravilen, a stilsko in skladenjsko zanič.
:shock: :shock: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a: Morda v deželi Narniji ali Lilliput ali Blefuscu, tukaj ne. Kaj bi si ti mislil o meni, če bi govoril naokoli, da sem v galeriji videl sliko 'od Prešerna', hm?
'Slika od Prešerna' je povsem gramatikalno pravilna in vsebinsko je lahko smiselna. Stavek izraža svojino.
Saj v tem je poanta! Lahko je stavek gramatikalno pravilen, a stilsko in skladenjsko zanič. :shock: :shock: :lol:

Nikakor ne ("Stavek izraža svojino."). Ne veš, kaj izražamo z genitivom? (Imaš sebično averzijo do tuje svojine, lastnine?)

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Upam, da administrator ni spet DERIK brez samoglasnikov! :lol:


:idea:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Rock »

@smolejleo:
si ti danes tudi opazil težave pri komunikaciji s Forumom?
Ampak sedaj (24.1.2017, 13'46) jaz že nekaj časa nimam več problemov.
Mogoče bo kdo objavil pojasnilo (derick, Sašo).

Odgovori