VPLIV LUNE

Astronomija, zvezde, planeti...
Odgovori
Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ja, vidim tudi, da je zate vse hipotetično. :lol:
Drži. Čakaj, da nisi ti jasnovidec ! :lol:
V zvezi s tabo še slepec jasno vidi. :lol:
allicit in fluvium, non mergit amicus in illum :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:Drži. Čakaj, da nisi ti jasnovidec ! :lol:
V zvezi s tabo še slepec jasno vidi. :lol:
allicit in fluvium, non mergit amicus in illum :lol:
No, ni mi treba biti prijatelj slepca, da jasno vidim stvari v zvezi s tabo. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:V zvezi s tabo še slepec jasno vidi. :lol:
allicit in fluvium, non mergit amicus in illum :lol:
No, ni mi treba biti prijatelj slepca, da jasno vidim stvari v zvezi s tabo. :lol:
Kaj želiš povedati ? Kaj jasno vidiš v zvezi z mano ? Veš, nismo vsi tako brihne buče. :oops:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:allicit in fluvium, non mergit amicus in illum :lol:
No, ni mi treba biti prijatelj slepca, da jasno vidim stvari v zvezi s tabo. :lol:
Kaj želiš povedati ? Kaj jasno vidiš v zvezi z mano ? Veš, nismo vsi tako brihne buče. :oops:
Tisto, za kar si prepričan, da sem ugotovil kot jasnovidec. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a: No, ni mi treba biti prijatelj slepca, da jasno vidim stvari v zvezi s tabo.
Kaj želiš povedati ? Kaj jasno vidiš v zvezi z mano ? Veš, nismo vsi tako brihne buče. :oops:
Tisto, za kar si prepričan, da sem ugotovil kot jasnovidec. :lol:
:D :D Učinkovito! (drugič). Sem samo potrdil tvoje ugotovitve v zvezi z mano!
Sedaj me postaja strah, da veš še kaj več, pa nočeš povedati. :o

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:Kaj želiš povedati ? Kaj jasno vidiš v zvezi z mano ? Veš, nismo vsi tako brihne buče. :oops:
Tisto, za kar si prepričan, da sem ugotovil kot jasnovidec. :lol:
:D Učinkovito! (drugič). Sem samo potrdil tvoje ugotovitve v zvezi z mano!
Sedaj me postaja strah, da veš še kaj več, pa nočeš povedati. :o
In do takih ugotovitev se v zvezi s tabo lahko dokoplje še slepec - to sem ti že povedal. Te je še vedno strah? :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a: Tisto, za kar si prepričan, da sem ugotovil kot jasnovidec. :lol:
:D Učinkovito! (drugič). Sem samo potrdil tvoje ugotovitve v zvezi z mano!
Sedaj me postaja strah, da veš še kaj več, pa nočeš povedati. :o
In do takih ugotovitev se v zvezi s tabo lahko dokoplje še slepec - to sem ti že povedal. Te je še vedno strah? :lol:
Ja, še bolj! :cry: Ker mi spet razlagaš to kar že itak vem, zamolčiš pa tisto kar me zanima!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a::D Učinkovito! (drugič). Sem samo potrdil tvoje ugotovitve v zvezi z mano!
Sedaj me postaja strah, da veš še kaj več, pa nočeš povedati. :o
In do takih ugotovitev se v zvezi s tabo lahko dokoplje še slepec - to sem ti že povedal. Te je še vedno strah? :lol:
Ja, še bolj! :cry: Ker mi spet razlagaš to kar že itak vem, zamolčiš pa tisto kar me zanima!
Naj te bo raje strah tega, da si domišljaš, da sem ti kaj zamolčal. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a: In do takih ugotovitev se v zvezi s tabo lahko dokoplje še slepec - to sem ti že povedal. Te je še vedno strah? :lol:
Ja, še bolj! :cry: Ker mi spet razlagaš to kar že itak vem, zamolčiš pa tisto kar me zanima!
Naj te bo raje strah tega, da si domišljaš, da sem ti kaj zamolčal. :lol:
Sedaj si začel pretiravati! :twisted: Očitno je samo, da jaz še nisem jasnovidec! Si torej ti ?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:Ja, še bolj! :cry: Ker mi spet razlagaš to kar že itak vem, zamolčiš pa tisto kar me zanima!
Naj te bo raje strah tega, da si domišljaš, da sem ti kaj zamolčal. :lol:
Sedaj si začel pretiravati! :twisted: Očitno je samo, da jaz še nisem jasnovidec! Si torej ti ?
Le kako lahko pretiravam, če pa si sam prepričan, da sem jasnovidec in da sem ti zamolčal določene stvari? :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
Naj te bo raje strah tega, da si domišljaš, da sem ti kaj zamolčal.
Sedaj si začel pretiravati! :twisted: Očitno je samo, da jaz še nisem jasnovidec! Si torej ti ?
Le kako lahko pretiravam, če pa si sam prepričan, da sem jasnovidec in da sem ti zamolčal določene stvari? :lol:
Lej ga ej! :D :D Postoj brihta in poglej, preden postavljaš retorična vprašanja.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Bargo je napisal:
Mislim, da bo tole pretežko. No lahko pa poskusim.
Poskus ni bil uspešen; res se je izkazalo za "pretežko"… :wink:

Bargo, jaz sem govoril o "naravnih (fizikalnih)" zakonih, ne o človeških, pravnih, zato je tvoje navajanje SSKJ deplasirano. :)
Tako, kot si ti omenjal levitacijo, ki bi te prepričala, da vržeš Marx-a v kot, tako ti povem, da bi mene prepričala že razumna definicija zavesti, kot kronski dokaz pa razvoj in izdelava zavestnega bitja. Potem bi tudi jaz začel dvomiti v pravila in sprejel "dejstva" !
"Izdelava" zavestnega bitja je mačji kašelj in ga rutinsko opravljajo tudi nepismeni Romi (ti še posebej uspešno!). Verjetno si tudi ti (s pomočjo žene) že "izdelal" kakšnega… :D

No, resno, to pa ni preveč zanesljiva stava. Ne vem sicer, kaj točno misliš s sintagmo "razumna definicija zavesti", toda zavest bo razložena morda še za najinega življenja, zagotovo pa bodo to dočakali najini potomci. Enako velja za izdelavo umetne inteligence.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a: Poskus ni bil uspešen; res se je izkazalo za "pretežko"… :wink:
Dobro. Sem dal vse od sebe. :D
vojko napisal/-a: Bargo, jaz sem govoril o "naravnih (fizikalnih)" zakonih, ne o človeških, pravnih, zato je tvoje navajanje SSKJ deplasirano.
Ja tudi jaz. Nič ni deplasirano! Kje pa je drugje definirana besedna zveza "Naravni zakon", kot jo ti sprejemaš in razlagaš ? Lahko ti podaš razlago ?
Tako, kot si ti omenjal levitacijo, ki bi te prepričala, da vržeš Marx-a v kot, tako ti povem, da bi mene prepričala že razumna definicija zavesti, kot kronski dokaz pa razvoj in izdelava zavestnega bitja. Potem bi tudi jaz začel dvomiti v pravila in sprejel "dejstva" !
vojko napisal/-a: "Izdelava" zavestnega bitja je mačji kašelj in ga rutinsko opravljajo tudi nepismeni Romi (ti še posebej uspešno!). Verjetno si tudi ti (s pomočjo žene) že "izdelal" kakšnega… :D
Saj se hecaš ne ? Če že govoriva o izdelavi, se izdelajo sami (tudi volkovi!), z majhno pomočjo, ki je naravna ali pa "umetna"! Vidiš sedaj ? :oops:
vojko napisal/-a: No, resno, to pa ni preveč zanesljiva stava. Ne vem sicer, kaj točno misliš s sintagmo "razumna definicija zavesti", toda zavest bo razložena morda še za najinega življenja, zagotovo pa bodo to dočakali najini potomci. Enako velja za izdelavo umetne inteligence.
hm. Močno dvomim, da bo tako. Umetna inteligenca že mogoče, ker itak ne vemo kaj je sploh inteligenca. Vse kar bo plehnato in bo dokaj "smiselno" komuniciralo z nami na naš način, bo tako tretirano. :wink:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:Sedaj si začel pretiravati! :twisted: Očitno je samo, da jaz še nisem jasnovidec! Si torej ti ?
Le kako lahko pretiravam, če pa si sam prepričan, da sem jasnovidec in da sem ti zamolčal določene stvari? :lol:
Lej ga ej! :D :D Postoj brihta in poglej, preden postavljaš retorična vprašanja.
Bi moral ti prej postati, da ne bi postavil imbecilne trditve in imbecilnega vprašanja. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a: Le kako lahko pretiravam, če pa si sam prepričan, da sem jasnovidec in da sem ti zamolčal določene stvari?
Lej ga ej! :D :D Postoj brihta in poglej, preden postavljaš retorična vprašanja.
Bi moral ti prej postati, da ne bi postavil imbecilne trditve in imbecilnega vprašanja.
:shock:
Vidiš, spet pretiravaš ?! Ne moreš z termometrom podajati ocene za dolžino in tudi vsega ni primerno ocenjevati. :roll:

Odgovori