VPLIV LUNE

Astronomija, zvezde, planeti...
Post Reply
bargo

Re: VPLIV LUNE

Post by bargo » 24.6.2013 21:58

shrink wrote:
bargo wrote:
shrink wrote:Ja, vidim tudi, da je zate vse hipotetično. :lol:
Drži. Čakaj, da nisi ti jasnovidec ! :lol:
V zvezi s tabo še slepec jasno vidi. :lol:
allicit in fluvium, non mergit amicus in illum :lol:

shrink

Post by shrink » 24.6.2013 22:15

bargo wrote:
shrink wrote:
bargo wrote:Drži. Čakaj, da nisi ti jasnovidec ! :lol:
V zvezi s tabo še slepec jasno vidi. :lol:
No, ni mi treba biti prijatelj slepca, da jasno vidim stvari v zvezi s tabo. :lol:

bargo

Post by bargo » 24.6.2013 22:21

shrink wrote:
bargo wrote:
shrink wrote:V zvezi s tabo še slepec jasno vidi. :lol:
No, ni mi treba biti prijatelj slepca, da jasno vidim stvari v zvezi s tabo. :lol:
Kaj želiš povedati ? Kaj jasno vidiš v zvezi z mano ? Veš, nismo vsi tako brihne buče. :oops:

shrink

Post by shrink » 24.6.2013 22:26

bargo wrote:
shrink wrote:
bargo wrote:allicit in fluvium, non mergit amicus in illum :lol:
Kaj želiš povedati ? Kaj jasno vidiš v zvezi z mano ? Veš, nismo vsi tako brihne buče. :oops:
Tisto, za kar si prepričan, da sem ugotovil kot jasnovidec. :lol:

bargo

Post by bargo » 24.6.2013 22:33

shrink wrote:
bargo wrote:
shrink wrote: No, ni mi treba biti prijatelj slepca, da jasno vidim stvari v zvezi s tabo.
:D :D Učinkovito! (drugič). Sem samo potrdil tvoje ugotovitve v zvezi z mano!
Sedaj me postaja strah, da veš še kaj več, pa nočeš povedati. :o

shrink

Post by shrink » 24.6.2013 22:42

bargo wrote:
shrink wrote:
bargo wrote:Kaj želiš povedati ? Kaj jasno vidiš v zvezi z mano ? Veš, nismo vsi tako brihne buče. :oops:
:D Učinkovito! (drugič). Sem samo potrdil tvoje ugotovitve v zvezi z mano!
In do takih ugotovitev se v zvezi s tabo lahko dokoplje še slepec - to sem ti že povedal. Te je še vedno strah? :lol:

bargo

Post by bargo » 24.6.2013 22:45

shrink wrote:
bargo wrote:
shrink wrote: Tisto, za kar si prepričan, da sem ugotovil kot jasnovidec. :lol:
:D Učinkovito! (drugič). Sem samo potrdil tvoje ugotovitve v zvezi z mano!
In do takih ugotovitev se v zvezi s tabo lahko dokoplje še slepec - to sem ti že povedal. Te je še vedno strah? :lol:
Ja, še bolj! :cry: Ker mi spet razlagaš to kar že itak vem, zamolčiš pa tisto kar me zanima!

shrink

Post by shrink » 24.6.2013 22:53

bargo wrote:
shrink wrote:
bargo wrote::D Učinkovito! (drugič). Sem samo potrdil tvoje ugotovitve v zvezi z mano!
Ja, še bolj! :cry: Ker mi spet razlagaš to kar že itak vem, zamolčiš pa tisto kar me zanima!
Naj te bo raje strah tega, da si domišljaš, da sem ti kaj zamolčal. :lol:

bargo

Post by bargo » 24.6.2013 23:02

shrink wrote:
bargo wrote:
shrink wrote: In do takih ugotovitev se v zvezi s tabo lahko dokoplje še slepec - to sem ti že povedal. Te je še vedno strah? :lol:
Sedaj si začel pretiravati! :twisted: Očitno je samo, da jaz še nisem jasnovidec! Si torej ti ?

shrink

Post by shrink » 24.6.2013 23:04

bargo wrote:
shrink wrote:
bargo wrote:Ja, še bolj! :cry: Ker mi spet razlagaš to kar že itak vem, zamolčiš pa tisto kar me zanima!
Sedaj si začel pretiravati! :twisted: Očitno je samo, da jaz še nisem jasnovidec! Si torej ti ?
Le kako lahko pretiravam, če pa si sam prepričan, da sem jasnovidec in da sem ti zamolčal določene stvari? :lol:

bargo

Post by bargo » 24.6.2013 23:08

shrink wrote:
bargo wrote:
shrink wrote:
Naj te bo raje strah tega, da si domišljaš, da sem ti kaj zamolčal.
Le kako lahko pretiravam, če pa si sam prepričan, da sem jasnovidec in da sem ti zamolčal določene stvari? :lol:
Lej ga ej! :D :D Postoj brihta in poglej, preden postavljaš retorična vprašanja.

vojko

Post by vojko » 24.6.2013 23:30

Bargo je napisal:
Mislim, da bo tole pretežko. No lahko pa poskusim.
Poskus ni bil uspešen; res se je izkazalo za "pretežko"… :wink:

Bargo, jaz sem govoril o "naravnih (fizikalnih)" zakonih, ne o človeških, pravnih, zato je tvoje navajanje SSKJ deplasirano. :)
Tako, kot si ti omenjal levitacijo, ki bi te prepričala, da vržeš Marx-a v kot, tako ti povem, da bi mene prepričala že razumna definicija zavesti, kot kronski dokaz pa razvoj in izdelava zavestnega bitja. Potem bi tudi jaz začel dvomiti v pravila in sprejel "dejstva" !
"Izdelava" zavestnega bitja je mačji kašelj in ga rutinsko opravljajo tudi nepismeni Romi (ti še posebej uspešno!). Verjetno si tudi ti (s pomočjo žene) že "izdelal" kakšnega… :D

No, resno, to pa ni preveč zanesljiva stava. Ne vem sicer, kaj točno misliš s sintagmo "razumna definicija zavesti", toda zavest bo razložena morda še za najinega življenja, zagotovo pa bodo to dočakali najini potomci. Enako velja za izdelavo umetne inteligence.

bargo

Post by bargo » 24.6.2013 23:47

vojko wrote: Poskus ni bil uspešen; res se je izkazalo za "pretežko"… :wink:
Dobro. Sem dal vse od sebe. :D
vojko wrote: Bargo, jaz sem govoril o "naravnih (fizikalnih)" zakonih, ne o človeških, pravnih, zato je tvoje navajanje SSKJ deplasirano.
Ja tudi jaz. Nič ni deplasirano! Kje pa je drugje definirana besedna zveza "Naravni zakon", kot jo ti sprejemaš in razlagaš ? Lahko ti podaš razlago ?
Tako, kot si ti omenjal levitacijo, ki bi te prepričala, da vržeš Marx-a v kot, tako ti povem, da bi mene prepričala že razumna definicija zavesti, kot kronski dokaz pa razvoj in izdelava zavestnega bitja. Potem bi tudi jaz začel dvomiti v pravila in sprejel "dejstva" !
vojko wrote: "Izdelava" zavestnega bitja je mačji kašelj in ga rutinsko opravljajo tudi nepismeni Romi (ti še posebej uspešno!). Verjetno si tudi ti (s pomočjo žene) že "izdelal" kakšnega… :D
Saj se hecaš ne ? Če že govoriva o izdelavi, se izdelajo sami (tudi volkovi!), z majhno pomočjo, ki je naravna ali pa "umetna"! Vidiš sedaj ? :oops:
vojko wrote: No, resno, to pa ni preveč zanesljiva stava. Ne vem sicer, kaj točno misliš s sintagmo "razumna definicija zavesti", toda zavest bo razložena morda še za najinega življenja, zagotovo pa bodo to dočakali najini potomci. Enako velja za izdelavo umetne inteligence.
hm. Močno dvomim, da bo tako. Umetna inteligenca že mogoče, ker itak ne vemo kaj je sploh inteligenca. Vse kar bo plehnato in bo dokaj "smiselno" komuniciralo z nami na naš način, bo tako tretirano. :wink:

shrink

Post by shrink » 25.6.2013 2:33

bargo wrote:
shrink wrote:
bargo wrote:Sedaj si začel pretiravati! :twisted: Očitno je samo, da jaz še nisem jasnovidec! Si torej ti ?
Lej ga ej! :D :D Postoj brihta in poglej, preden postavljaš retorična vprašanja.
Bi moral ti prej postati, da ne bi postavil imbecilne trditve in imbecilnega vprašanja. :lol:

bargo

Post by bargo » 25.6.2013 15:52

shrink wrote:
bargo wrote:
shrink wrote: Le kako lahko pretiravam, če pa si sam prepričan, da sem jasnovidec in da sem ti zamolčal določene stvari?
Bi moral ti prej postati, da ne bi postavil imbecilne trditve in imbecilnega vprašanja.
:shock:
Vidiš, spet pretiravaš ?! Ne moreš z termometrom podajati ocene za dolžino in tudi vsega ni primerno ocenjevati. :roll:

Post Reply