Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Astronomija, zvezde, planeti...
Zaklenjeno
Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

šrink je seveda verski skrajnež, zato pri alternativnih pogledih seka glave. Grozljivo bo videti, kako bo tolkel po baronu, če bo le ta nadaljeval z objavljanjem. Počakajmo še na profesorja in mera bo polna, tudi Roman se je že ogalsil.

Gravitacija je fikcija, tako kot čas. Ustvarjena sta v našem filmu zato, da bi podoživeli "resničnost" življenja. šrink o tem nima pojma, zato je bolje, da ne opleta o zadevah o katerih se mu ne sanja.

V šifri so silasa uničili, tukaj še živi in uspešno vodi čistilni servis. Baron, pusti raje Zemljo okroglo, čeprav se tudi jaz ne strinjam s tem, ampak na šrinkovem peskovniku je to bogokletje. :lol: :lol: :lol:

šrink noče in noče priznati, da je potomec Annunakijev. :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Mimogrede: v tisto imbecilno hollywoodsko sliko o Zemlji z Lune, ki jo je šrinkelj na prejšnji strani prilepil, lahko verjame le on in majhen deček v peskovniku, ko naredi potičko in misli, da je sezidal grad. :lol: :lol: :lol:

Moja dolžnost je, da spoštovane in neuke bralce foruma obvestim, da ne nasedajo šrinkovim prevaram.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Zanimivo je, kako se na alternativne poglede na karkoli, zgodba na KVK vedno konča na isti način.
Podnapisi: alternativni pogledi = pogledi šarlatanov, teoretikov zarote in nevednežev, ki si na tem forumu zaslužijo le šibo in posmeh. :lol:
BTW: kam je šel tok? g. stream je podajal alternativne pristope k urejanju kaotičnih razmer na področju postmoderne fizike, pa mu je gladiator odsekal glavo. Prav tako ga je profesor polil z inteligenčnim blatom, tako sta združno utopila še en ambiciozen projekt za izboljšanje sobivanja na ravnem planetu.
(Ne)ve(d)než kot ponavadi simpatizira s slaboumnimi rovtarji, neizobraženimi jodlarskimi podučitelji in podobnimi, ki izkazujejo ravno takšen nivo šarlatanstva, kot on sam, seveda spet pod tipično pretvezo šarlatanov, da si zaslužijo enako obravnavo kot ostali. Nak, šarlatani si na tem forumu zaslužijo le šibo in posmeh. :lol:
Baronu se ne obeta nič dobrega. Staroselci poznamo konflikte, ki jih konfliktnež ustvari, po nekaj postih pa z vso močjo tolče po prstih še profesor (leo, tok, srečko, bargo vs. šrink, da ne pozabim začetke pri distraktusu - tisto je bilo boljše od vsakega stripa ali romana).
Povzemanje imbecilnih oznak jodlarskega podučitelja ti prav pristaja, (ne)Ved(n)ež. Sicer pa je gornje že večkrat slišano jokcanje, ki sem ga nazadnje tako komentiral:
shrink napisal/-a:Hah, (ne)Ved(n)ež, vse lepo in prav bi bilo, če bi se tvoja pamet spomnila, da je na eno in isto "onaniranje" v zadnjih dveh postih že davno bila deležna ustreznih replik:
shrink napisal/-a:Heh, "drugače misleči", t.j. šarlatani, ki nakladajo brez osnove ali ponujajo neobstoječe dokaze (kot to sam počneš), si zaslužijo šibo.
Tipično (ne)Ve(d)neževo jokcanje, ki ga neprestano ponavlja. Že n-krat sem mu povedal: nevedneži, ki pričakujejo, da bodo njihova šarlatanska nakladanja tipa: "Vse je igra!", "Prihaja Nibiru!", "Jutri bo konec sveta!" na poljudno-znanstvenem forumu obravnavana enakovredno in s spoštovanjem, se hudo motijo. Deležni bodo le šibe in posmeha; ravno tako šarlatani, ki smetijo s psevdoznanstvenimi pogledi, šarlatanskimi teorijami in neosnovanimi kritikami.
shrink napisal/-a:(ne)Ved(n)ež spet tipično jokca o pomanjkanju spoštovanja in bontona do šarlatanov -hja, hudirja, le kako lahko nevedneži pričakujejo spoštljivo obravnavo, ko pa npr. vsak konec leta napovedujejo kataklizmo (mimogrede, (ne)Vednež, a se lani prav nič ni dogodilo?
:lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Šalo na stran - Newton je bil član združenja, zato mu je bilo "povedano" kaj naj napiše. Kdor misli, da se je sam vsega spomnil, se hudo moti.
Ne sprenevedaj se, no, nevednež, ti s svojimi šarlatansko-zarotniškimi nakladanji misliš povsem resno. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a vojko »

byron777 napisal/-a:
shrink napisal/-a: Linkanih videov ne mislim posebej komentirati, ker gre za nakladanja neukih šarlatanov...

Sploh nikjer nisem omenjal kakršnih koli teorij zarot,očitno si ti bolj obseden z njimi! Jaz verjamem samo dejstvom,ki jih vidim na lastne oči!
In uradno dejstvo,da naj bi se Zemlja na ekvatorju vrtela s hitrostjo 1.600 km/h (torej hitreje od zvoka),je zame totelen BS!
Torej si posnetkov nisi niti pogledal? Ok,vseeno hvala za tvoje odgovore,vendar zame nisi več merodajen oz.se v tej temi ne rabiš več oglašat...

Kakšno je mišljenje ostalih o tem?
Seveda enako kot shrinkovo. Kakšno pa naj bi sicer bilo? Kaj je alternativna razlaga? :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež je napisal:
Jasno kot beli dan je, da na Luni nikoli niso bili. Sonce ni v središču, temveč je Zemlja v središču vesolja.
V kateri verski sekti si? Katera sekta že trdi, da je "Sonce v središču vesolja"? Jaz take ne poznam. Niti RKC ga ni tako divje 'sračkala'. :lol:

Sicer pa, kako kaj zdravje zadnje čase, vedež? :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:šrink je seveda verski skrajnež, zato pri alternativnih pogledih seka glave. Grozljivo bo videti, kako bo tolkel po baronu, če bo le ta nadaljeval z objavljanjem. Počakajmo še na profesorja in mera bo polna, tudi Roman se je že ogalsil.
Podnapisi (drugič): alternativni pogledi = pogledi šarlatanov, teoretikov zarote in nevednežev, ki si na tem forumu zaslužijo le šibo in posmeh. :lol:

Sicer pa ne vem, česa se bojiš: bodo nevednežu ja stopili v bran podučitelj, mehanik, dipl. kljukec in ostali cvet šarlatanov. :lol:
Gravitacija je fikcija, tako kot čas. Ustvarjena sta v našem filmu zato, da bi podoživeli "resničnost" življenja. šrink o tem nima pojma, zato je bolje, da ne opleta o zadevah o katerih se mu ne sanja.
Seveda, seveda, (ne)Ved(n)ež, zato pa ima pojma in se o zadevah sanja tehtalcu črvjih duš amritu, s katerim simpatiziraš o brezčasju in podobnih šarlatanskih predstavah. :lol:
V šifri so silasa uničili, tukaj še živi in uspešno vodi čistilni servis. Baron, pusti raje Zemljo okroglo, čeprav se tudi jaz ne strinjam s tem, ampak na šrinkovem peskovniku je to bogokletje.
Pusti Šifro, (ne)Ved(n)ež, zate je primeren E.T. Vesoljček. :lol:
šrink noče in noče priznati, da je potomec Annunakijev.
Le zakaj bi, (ne)Ved(n)ež? Sam jih ne čakam s pripravljenim kovčkom kot posvečeni (beri: vsevedni šarlatani). :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Mimogrede: v tisto imbecilno hollywoodsko sliko o Zemlji z Lune, ki jo je šrinkelj na prejšnji strani prilepil, lahko verjame le on in majhen deček v peskovniku, ko naredi potičko in misli, da je sezidal grad.

Moja dolžnost je, da spoštovane in neuke bralce foruma obvestim, da ne nasedajo šrinkovim prevaram.
Čaki, da uganem, (ne)Ved(n)ež: gre za potegavščino Anunakov v navezavi z MiB, vsem, ki poznajo resnico, pa so zbrisali spomin z vsem poznano bliskavico; sem prav razumel prevaro? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež je napisal:
Moja dolžnost je, da spoštovane in neuke bralce foruma obvestim, da ne nasedajo šrinkovim prevaram.
To je res 'sveta' dolžnost! Kakšna sreča za vse nas, da jo tako vestno opravljaš. Vedno več nas je, ki 'nasedamo shrinkovim prevaram'. Le kaj bi brez tvojega skrbnega tutorstva? Kobacali bi v nevednosti in živeli v popolnoma drugačnem svetu... :lol:

Bom prižgal kakšno svečko zate in te priporočal sv. duhcu... :lol:
Zadnjič spremenil vojko, dne 6.8.2019 17:57, skupaj popravljeno 1 krat.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Tista imbecilna slika, o Zemlji z Lune jasno dokazuje, da je hudo moten, kdor verjame vanjo.

Vojko odrasti že enkrat in začni misliti s svojo glavo. Pusti psihopata. S tem, ko ga podpiraš v njegovi kolerični shizofreniji, se smešiš.

Zares ti ni treba tega, ker si po svoje še kar nekako razgledan. Smešno, otročje pa izgledaš, ko se pričneš vesti kot njegov verni sluga.

Poglej kakšen žolč je otresal zgoraj. Vse kar bi sicer doletelo barona, sem zdaj pokasiral jaz in mu rešil življenje. Baron je vozil avto, jaz sem aktiviral airbag. Kdo ve kaj bi bilo, če tega ne bi storil. Psiho bi se spravil nanj kot terier na mačjega mladiča.

Še en znanstvenik z alternativnim znanstvenim pogledom, bi šel po psihotu v brezno. :lol:

Le kdo je imel takrat takšen fotoaparat? Kakšne barve, kakšna resolucija?? Morda so prinesli Full HD S6 iz prihodnosti. šrink prilepi sliko Zemlje, ki so jo posneli s cepelinom na drva leta AD 1634. :lol: :lol: Zna biti celo boljša resolucija.
Zadnjič spremenil Vedež, dne 15.5.2015 12:01, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež napisal/-a:Tista imbecilna slika, o Zemlji z Lune jasno dokazuje, da je hudo moten kdor verjame vanjo.

Vojko odrasti že enkrat in začni misliti s svojo glavo. Pusti psihopata, s tem ko ga podpiraš v njegovi kolerični shizofreniji, se smešiš.
Bom, takoj ko mi strokovno pojasniš, kaj je to "kolerična shizofrenija"... :lol:

byron777
Prispevkov: 14
Pridružen: 14.5.2015 16:59

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a byron777 »

Vedež napisal/-a: Poglej kakšen žolč je otresal zgoraj. Vse kar bi sicer doletelo barona, sem zdaj pokasiral jaz in mu rešil življenje. Baron je vozil avto, jaz sem aktiviral airbag, Kdo ve kaj bi bilo, če tega ne bi storil. Še en znanstvenik z alternativnim znanstvenim pogledom bi šel po psihotu v brezno.
Vedež,hvala za podporo!
Me veseli,da nisem edini v Sloveniji,ki razmišlja alternetivno! Dejstvo je,da NIKOLI niso dokazali,da je Zemlja res okrogla in da se vrti (pa vem,da bo sedaj večina zgrožena nad to izjavo,ampak tako pač je...).
Tudi naravna fizika vode dokazuje,da je Zemlja lahko samo ravna plošča:
http://www.atlanteanconspiracy.com/2015 ... -flat.html
Še enkrat bi poudaril štiri stvari: (posebej to velja za shrinka in vojka)
1.komentarji določenih osebkov mi pač ne pridejo do živega,problem je samo,ker neusmiljeno tolčejo po mojem pogledu,čeprav sem lepo prosil,naj se tisti z drugačnim pogledom pač umaknejo iz debate.
2. Nisem v nobeni verski sekti,noben mrežni marketing mi ni opral nožganov,nisem pijan in nisem pod vplivom mamil
3.NIKJER nisem pisal o nikakršni zaroti,ampak o čisto preprostih golih dejstvih. Sem pa opazil,da oba vpletata v debato neke teorije zarote,wtf?
4.Z določenimi bi bila konverzacija možna samo,če bi si najprej dobro pogledali moje linke in kaj v njih piše,potem bi pa debatirali o KONKRETNIH zadevah (kje po njihovo stvar ne drži). Na splošno reči da je to napisal nek norec in da ni vredno brati,je dokaz primitivnosti!
Želim razviti samo konstruktivno debato,ampak vidim,da bo to težko...

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Slike so takšne, kakor so imeli v danem trenutku luč v studiu obrnjeno. Zdaj pa primerjajte še te fotografije s tisto, ki jo prilepil šrink.

http://history.nasa.gov/ap11ann/kippsphotos/apollo.html

Ljudje ne nasedajte šrinkovi zaroti.

byron777
Prispevkov: 14
Pridružen: 14.5.2015 16:59

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a byron777 »

Tale je najboljša od vseh:

http://history.nasa.gov/ap11ann/kippsphotos/5927.jpg

Kdor resnično verjame,da so Američani s tem skorpucalom prileteli na Luno,mu res ni pomoči...

Sicer pa... https://www.youtube.com/watch?v=hbeUxJgOKbE :mrgreen: :mrgreen:

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a celica »

byron777
Dej kaj je s tabo, a živiš v kevdru ves čas.
To pa tud pod razno ne morem verjet da si lahko danes kdo predstavlja da je zemlja ploščata - halo
Praviš da rabiš dokaze:
http://www.satflare.com/track.asp#TOP
http://www.ustream.tv/channel/iss-hdev-payload
http://www.renton.si/mednarodna-vesoljs ... eo-prenos/

Res da je edini trenutni vir direktnega prenosa, vendar če iz teh podatkov in spremljanja posnetka prenosa ne ugotoviš da je zemlja okrogla (ok ni pravi krog, vendar to sedaj zanemarimo) ti pa res ni pomoči.

byron777
Prispevkov: 14
Pridružen: 14.5.2015 16:59

Re: Je Zemlja res planet v obliki krogle?

Odgovor Napisal/-a byron777 »

Celica: Dokaz? To je dokaz?? Resno,ti fejk posnetki so zate DOKAZ,da je Zemlja okrogla? Upam da se hecaš...
Mimogrede,NASA vse te "dokaze" dela s takimi in podobnim programi:

https://www.youtube.com/watch?v=eA63piJKmyE
https://www.youtube.com/watch?v=DuIEFTDYbF8
https://www.youtube.com/watch?v=TRQm5KWHZBw

Dodaš še eno sliko satelita zgoraj desno,napišeš,da gre za livestream...in evo,imaš okroglo Zemljo za vse ovce,ki ti verjamejo :mrgreen:

Zaklenjeno