Kaj daje maso Higgsovemu bozonu

Posebna in splošna teorija relativnosti
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Kaj daje maso Higgsovemu bozonu

Odgovor Napisal/-a shrink »

.
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:To si pa lepo povedal. Menim, da zdaj tudi šrink nima več argumentov za napad.
Ha ha ha, tole je še posebej lepo:
amrit napisal/-a:Lahko napišemo skupno en članek za revijo ki ima impact faktor moje ime je lahko tudi drugo po vrsti, meni ne gre za slavo gre mi za resnico ker jaz sem zaljubljen v fiziko že od 10 leta, nisem je pa šel študirat, ker me je zanimala povezava fizika-meditacija.
amrit bi se rad šlepal, ker je spoznal, da samostojno ne pride dlje od revij na nivoju Aure.

Sicer pa odsotnost argumentov pri šarlatanih ne potrebuje kontra argumentov. :lol:

TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

Re: Kaj daje maso Higgsovemu bozonu

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

shrink s tvojo pametjo ne bi šlepal niti kariole......
računam na bolj izostrene ume
ti si papagajček..... :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Kaj daje maso Higgsovemu bozonu

Odgovor Napisal/-a shrink »

TimeEinstein napisal/-a:shrink s tvojo pametjo ne bi šlepal niti kariole......
Hah, moja pamet mi je vsaj prinesla kak članek v reviji s faktorjem vpliva. Kaj pa tebi tvoja (vsemogočna pamet)? Očitno bolj malo: zmazke v šarlatanskih revijah in dejstvo, da ti je uspelo nategniti par dnevnih časopisov (ne pa tudi njihovih bralcev). :lol:
računam na bolj izostrene ume
Na koga že? Čaki, da uganem: na take - istega kova - kot je tvoj "amico" Fiscaletti? Noben resen fizik pri zdravi pameti se ne bi spuščal v sodelovanje s tabo. :lol:
ti si papagajček..... :D
In ponavljam: ti si zgolj en navaden prodajalec megle. :lol:

TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

Re: Kaj daje maso Higgsovemu bozonu

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

shrink bomo videli, jaz sem v svoje delo prepričan 1000%........lep dan amrit :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Kaj daje maso Higgsovemu bozonu

Odgovor Napisal/-a shrink »

TimeEinstein napisal/-a:shrink bomo videli, jaz sem v svoje delo prepričan 1000%........lep dan amrit :D
Tako kot si bil 14.07.06 prepričan:
and we will bring a-temporal concept into main stream in a next 5 years :lol:
morda?

Daj, no, tehtalec črvjih duš, razsvetli me, zakaj ni danes po dobrih 6 letih tvoj "koncept" 1000% mainstream?

:lol:

Odgovori