Vpliv radialnega pospeška na hitrost svetlobe

Posebna in splošna teorija relativnosti
Zaklenjeno
Rozman
Prispevkov: 1519
Pridružen: 6.10.2005 14:50
Kraj: Tržič
Kontakt:

Re: Vpliv radialnega pospeška na hitrost svetlobe

Odgovor Napisal/-a Rozman »

Vojko, dobro si me razumel. Tako kot nekatere predstavnice že ob pogledu na samo tehtnico, kaj šele na izmerjeno težo, dožive 'nevihto' vseh možnih negativnih emocij, tako zvije tudi Shrinka ob pogledu na meritve:
viewtopic.php?f=19&t=5570&start=135#p94153
viewtopic.php?f=19&t=5570&start=135#p94310
viewtopic.php?f=19&t=5570&start=150#p94455

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Vpliv radialnega pospeška na hitrost svetlobe

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rozman napisal/-a:Shrink, res je, pozabil sem omeniti tiste 'fizike', ki sovražijo tiste meritve, sploh pa rezultate tistih meritev, ki bi lahko ogrozili PTR.
A mednje prištevaš tudi prof. Rosino, šarlatanski megaloman? :lol:
Rozman napisal/-a:Vojko, dobro si me razumel. Tako kot nekatere predstavnice že ob pogledu na samo tehtnico, kaj šele na izmerjeno težo, dožive 'nevihto' vseh možnih negativnih emocij, tako zvije tudi Shrinka ob pogledu na meritve:
No, tu je recimo "nevihta", ki jo je šarlatanski megaloman Rozman doživel s strani univ. prof. fizike:
prof. Rosina napisal/-a:S Francijem Rozmanom se večkrat dobiva in nastopam kot dobronameren kritik njegovih zamisli. Mislim, da je potrebno, da se o fiziki pogovarjamo tudi z amaterji in laiki, fiziko rad populariziram.

To pot pa je seveda Rozman napravil površen in naiven "kiks", da me je dal v isti koš. Sem ga opozoril, naj to popravi in me citira kvečjemu kot kritika.
:lol:

Zaklenjeno