Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Posebna in splošna teorija relativnosti
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ti še kar naprej smeti, bargon, in kot že veš, mi za tvoje smetenje povsem "dol visi", ampak verjetno ne kakšnemu adminu in če te je že za ušesa, te bo lahko še enkrat. Saj ti je potegnilo, k'ne? :lol:
Pač šiba in posmeh, gre takšnim Merlinom s strožcem in bičem v roki. Ja, admin bo tudi tebe dosegel, verjamem, da bo. Potem boš videl hudiča.
Kar sanjaj, bargon, pa ne pozabi na odmerek nevroleptika, da ne boš več smetil z "JAGODAMI". :lol:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ti še kar naprej smeti, bargon, in kot že veš, mi za tvoje smetenje povsem "dol visi", ampak verjetno ne kakšnemu adminu in če te je že za ušesa, te bo lahko še enkrat. Saj ti je potegnilo, k'ne? :lol:

Sedaj pa kar naprej trosi svoje "JAGODE".
Veš, Merlin, to so tiste RDEČE jagode, ki jih vidiš v povsem zelenem gozdu. Kako je mogoče, da so rdeče, veš samo ti, k'ne?
V naslednjem postu lahko vidiš, kakšne so tvoje "jagode": povsem gnile (beri: smeti). :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:Mimogrede, bargon, tole:
Kdo pa razume tole : "Ah, spet zgolj nakladaš, ker očitno nisi niti še odprl kakšnega učbenika. Testni delci so povsem kompatibilni s praznim vesoljem, ki se širi." razen Merlina, ki skriva svoje učbenike.
povsem dokazuje ne samo tvojo izobraženost, ampak tudi tvojo nepismenost; povedal sem že, kje to lahko vsakdo najde: v povprečnem učbeniku STR, ki obravnava tudi osnove kozmologije in s tem model praznega vesolja (po Milne-u). Saj bi ti, pesnik, navedel konkreten učbenik in stran, a seveda nakladačem takšnega in drugačnega kova ne mislim zadev servirati na pladnju: naj se kar sami potrudijo; če ne drugače naj pokličejo druida kralja Arthurja, da jim pričara kak učbenik. :lol:
Kakšen pa je povprečen učbenik STR, takšen, ki se sam konstruira, ko ga opaziš? :lol:

Merlin, kje ti to testiraš v povsem praznem Vesolju? :shock:
Spet kažeš neizobraženost, bargon, sicer ne bi spraševal neumnosti: zdravilo za tvojo ignoranco je seveda, da se izobraziš. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ti še kar naprej smeti, bargon, in kot že veš, mi za tvoje smetenje povsem "dol visi", ampak verjetno ne kakšnemu adminu in če te je že za ušesa, te bo lahko še enkrat. Saj ti je potegnilo, k'ne? :lol:
Pač šiba in posmeh, gre takšnim Merlinom s strožcem in bičem v roki. Ja, admin bo tudi tebe dosegel, verjamem, da bo. Potem boš videl hudiča.
Kar sanjaj, bargon, pa ne pozabi na odmerek nevroleptika, da ne boš več smetil z "JAGODAMI". :lol:
Še kar nadaljuješ z odmikom v realnosti. Prav. Ne sanjaš ti, Shrink, si sestavil strukturo, da boli glava, k'ne? Baldrijan pomaga, sem ti povedal.
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ti še kar naprej smeti, bargon, in kot že veš, mi za tvoje smetenje povsem "dol visi", ampak verjetno ne kakšnemu adminu in če te je že za ušesa, te bo lahko še enkrat. Saj ti je potegnilo, k'ne? :lol:

Sedaj pa kar naprej trosi svoje "JAGODE".
Veš, Merlin, to so tiste RDEČE jagode, ki jih vidiš v povsem zelenem gozdu. Kako je mogoče, da so rdeče, veš samo ti, k'ne?
V naslednjem postu lahko vidiš, kakšne so tvoje "jagode": povsem gnile (beri: smeti). :lol:
Predvidevaš, lepo, vendar rdečih JAGOD itak nisi opazil, ker jih pač ne zmoreš, znotraj zelenega gozda! Jagodam, torej podeljuješ lastnosti, brez da bi sploh videl njihovo strukturo. Saj pravim, duhovni fizik, idiot, taki z napredno družbeno zavestjo, ki bere više. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a: Kakšen pa je povprečen učbenik STR, takšen, ki se sam konstruira, ko ga opaziš? :lol:
Shrink, kje ti to testiraš v povsem praznem Vesolju? :shock:
Spet kažeš neizobraženost, bargon, sicer ne bi spraševal neumnosti: zdravilo za tvojo ignoranco je seveda, da se izobraziš. :lol:
Ja, ne da jo kažem, saj sem ti povedal, da sem neizobražen. Nihče ne uspe doseči tvoje izobraženosti, kaj šele jaz. Ne smeti s svojo arogantnostjo, te bo admin za ušesa, boš videl.
Zadnjič spremenil bargo, dne 3.10.2014 17:16, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a: Pač šiba in posmeh, gre takšnim Merlinom s strožcem in bičem v roki. Ja, admin bo tudi tebe dosegel, verjamem, da bo. Potem boš videl hudiča.
Kar sanjaj, bargon, pa ne pozabi na odmerek nevroleptika, da ne boš več smetil z "JAGODAMI".
Še kar nadaljuješ z odmikom v realnosti. Prav. Ne sanjaš ti, Shrink, si sestavil strukturo, da boli glava, k'ne? Baldrijan pomaga, sem ti povedal.
Nikar svoje disociacije ne projeciraj na ostale, bargon. :lol:
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:Veš, Merlin, to so tiste RDEČE jagode, ki jih vidiš v povsem zelenem gozdu. Kako je mogoče, da so rdeče, veš samo ti, k'ne?
V naslednjem postu lahko vidiš, kakšne so tvoje "jagode": povsem gnile (beri: smeti).
Predvidevaš, lepo, vendar rdečih JAGOD itak nisi opazil, ker jih pač ne zmoreš, znotraj zelenega gozda! Jagodam, torej podeljuješ lastnosti, brez da bi sploh videl njihovo strukturo. Saj pravim, duhovni fizik, idiot, taki z napredno družbeno zavestjo, ki bere više.
Narobe, bargon: idiotizme (pardon: JAGODE) trosijo le neizobraženi pesniški nakladači, ki še niso odprli kakšnega učbenika. :lol:

In ko jih fiziki ne "šljivijo 5 posto" (tako kot v preteklosti), smetijo in smetijo, stran na stran, trosijo "jagode" in iščejo "medvedka", dokler jih ne dobijo po prstih. :lol:

Poišči pomoč, bargon, ker se tvoje klinično stanje spet slabša. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a: Kakšen pa je povprečen učbenik STR, takšen, ki se sam konstruira, ko ga opaziš? :lol:
Shrink, kje ti to testiraš v povsem praznem Vesolju? :shock:
Spet kažeš neizobraženost, bargon, sicer ne bi spraševal neumnosti: zdravilo za tvojo ignoranco je seveda, da se izobraziš. :lol:
Ja, ne da jo kažem, saj se ti povedal, da sem neizobražen. Nihče ne uspe doseči tvoje izobraženosti, kaj šele jaz. Ne smeti s svojo arogantnostjo, te bo admin za ušesa, boš videl.
Nič ne bo, bargon, spet si disociiran od realnosti. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a: Še kar nadaljuješ z odmikom v realnosti. Prav. Ne sanjaš ti, Shrink, si sestavil strukturo, da boli glava, k'ne? Baldrijan pomaga, sem ti povedal.
Nikar svoje disociacije ne projeciraj na ostale, bargon.
Pa saj to ti pravim, ne napoveduj iz svoje knjižnice. :lol: Vidiš, da ti ne gre. Konstruiraš svoj prostor in boš dobil po buči od lastnega potenciala.
shrink napisal/-a:
shrink napisal/-a: V naslednjem postu lahko vidiš, kakšne so tvoje "jagode": povsem gnile (beri: smeti).
Bargo napisal/-a:Predvidevaš, lepo, vendar rdečih JAGOD itak nisi opazil, ker jih pač ne zmoreš, znotraj zelenega gozda! Jagodam, torej podeljuješ lastnosti, brez da bi sploh videl njihovo strukturo. Saj pravim, duhovni fizik, idiot, taki z napredno družbeno zavestjo, ki bere više.
Narobe, bargon: idiotizme (pardon: JAGODE) trosijo le neizobraženi pesniški nakladači, ki še niso odprli kakšnega učbenika. :lol:

In ko jih fiziki ne "šljivijo 5 posto" (tako kot v preteklosti), smetijo in smetijo, stran na stran, trosijo "jagode" in iščejo "medvedka", dokler jih ne dobijo po prstih. :lol:
Ja, sem ti povedal, da je tvoje delo težavno. Baldrijan vzemi, ti bo lažje. :lol: Veš domača lekarna ti edino ostane, ker tablet zate ni.
shrink napisal/-a: Poišči pomoč, bargon, ker se tvoje klinično stanje spet slabša.
Saj, se spet igraš zdravnika? :D Lahko medvedka prinesem, se bova igrala skupaj.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ni treba biti zdravnik za ugotovitev, da v tvojem podstrešju ni čisto vse v redu. Ampak ne pravim, da moraš upoštevati moj nasvet: Kar naprej išči "medvedka". :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Ni treba biti zdravnik za ugotovitev, da v tvojem podstrešju ni čisto vse v redu. Ampak ne pravim, da moraš upoštevati moj nasvet: Kar naprej išči "medvedka". :lol:
Ja, to ti pravim. Saj vem, da si bister puba. Veš, jaz sem kalen. :roll: Shrink, kje je ta tvoja knjižnica? :lol:
Kakšen pa je povprečen učbenik STR, takšen, ki se sam konstruira, ko ga opaziš?
Shrink, si rešil nalogo:

Ne, samo tvojo realnost opisujem, ker poslušam svojo pamet, Merlin. Če v matematiki, retrogradno popravljaš definicije, samo zato, ker se ne skladajo z tvojimi rezultati, potem je pač to __________, bi rekel Albert.
Zadnjič spremenil bargo, dne 3.10.2014 17:39, skupaj popravljeno 2 krat.

roberto11
Prispevkov: 1022
Pridružen: 17.11.2008 9:01
Kraj: Dolenjska

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a roberto11 »

Bargo napisal/-a:Ja, Roberto, problem je inventura, ki bi jo rada naredila fizika. Rekel bi, da se Išče skupni imenovalec, za vse ulomke, zlomke. :wink:
Shrink, kretničar, Merlin, modri mož s stožcem na glavi in bičem v roki, bere više, videti je, da je to tako visoko, da mu že sam Bog narekuje. :lol: :D
Problemi je trdno na tleh in se samo čudi, kam Merlin skriva materijo. :D
Razumem enega in drugega.
Shrink pač zagovarja tisto, kar je znano in dokazano in se ne spušča v razne špekulacije, ker so to spolzka tla in se hitro znajdeš pred neznanjem.
Problemi pa izhaja iz svojega filozofskega vidika, katerega skuša argumentirati s pomočjo fizikalnih teorij. Seveda pa je jasno, da fizika ne more odgovoriti na vsa vprašanja.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargon, bargon, bargon, saj mi je v zabavo "futrat" trola tvojega kova, ampak ker se tvoje smetenje že samo po sebi dobro vzdržuje, ni potrebe, da bi ga dodatno stimuliral. Pa pazi, da tvoj "medvedek" ne konča po pomoti med smetmi. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a bargo »

roberto11 napisal/-a:
Bargo napisal/-a:Ja, Roberto, problem je inventura, ki bi jo rada naredila fizika. Rekel bi, da se Išče skupni imenovalec, za vse ulomke, zlomke. :wink:
Shrink, kretničar, Merlin, modri mož s stožcem na glavi in bičem v roki, bere više, videti je, da je to tako visoko, da mu že sam Bog narekuje. :lol: :D
Problemi je trdno na tleh in se samo čudi, kam Merlin skriva materijo. :D
Razumem enega in drugega.
Shrink pač zagovarja tisto, kar je znano in dokazano in se ne spušča v razne špekulacije, ker so to spolzka tla in se hitro znajdeš pred neznanjem.
Problemi pa izhaja iz svojega filozofskega vidika, katerega skuša argumentirati s pomočjo fizikalnih teorij. Seveda pa je jasno, da fizika ne more odgovoriti na vsa vprašanja.
Ja, saj. Vendar, Merlin, govoriči o nekih testnih delcih in označuje in zmerja ljudi. Fiziki ne vedo kaj je prostor čas? Kako bi šele mi laiki lahko vedeli, vendar pa to ne pomeni, da nismo sposobni razumeti. Uvedel je testne delce in naj jih pojasni, ne pa da smeti z, kao skritimi ad hominem žalitvami.

Igra se boga, duhovnega fizika, kar je več kot očitno, videti pa je kot Merlin s stožcem na glavi in bičem v roki. No, saj nekdo mora biti klovn, tak pač je. :wink:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:bargon, bargon, bargon, saj mi je v zabavo "futrat" trola tvojega kova, ampak ker se tvoje smetenje že samo po sebi dobro vzdržuje, ni potrebe, da bi ga dodatno stimuliral. Pa pazi, da tvoj "medvedek" ne konča po pomoti med smetmi. :lol:
Šiba in posmeh. :D Ja, vidiš sedaj, tvoj način komunikacije povzroča trole, da jih ti lahko futraš. Futer nabiraš pa kar iz svoje knjižnice, a ne? :lol:

Kakšen fizik pa si? Duhovni. QED.
Bumerang!

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a bargo »

Shrink, dovolj bo, domače naloge te čakajo. Začni s tole.

Ne, samo tvojo realnost opisujem, ker poslušam svojo pamet, Merlin. Če v matematiki, retrogradno popravljaš definicije, samo zato, ker se ne skladajo z tvojimi rezultati, potem je pač to __________, bi rekel Albert.

roberto11
Prispevkov: 1022
Pridružen: 17.11.2008 9:01
Kraj: Dolenjska

Re: Ali lahko obstaja prazen prostor brez materije?

Odgovor Napisal/-a roberto11 »

Bargo napisal/-a:Fiziki ne vedo kaj je prostor čas?
A ni bilo vprašanje, iz česa je in ne kaj je prostor-čas ?

Zaklenjeno