Nelegalna kopija vasega clanka objavljenega na geocities

Razprave o člankih na Kvarkadabri (www.kvarkadabra.net).
Odgovori
grofaty
Prispevkov: 32
Pridružen: 11.5.2003 15:43

Nelegalna kopija vasega clanka objavljenega na geocities

Odgovor Napisal/-a grofaty »

Nekdo je veselo kopiral vas clanek http://www.kvarkadabra.net/vesolje/teks ... logija.htm
na stran http://www.geocities.com/bostjanmatul9/vesolje.htm brez da bi navedel vir, iz katerega je kopiral.

jerneju
Prispevkov: 37
Pridružen: 20.6.2004 13:23

Odgovor Napisal/-a jerneju »

Pravlno, da ga je kopiral. Da bo več očem viden. No ja, lahko bi navedel avtorja in vir.

Uporabniški avatar
Pentium
Prispevkov: 431
Pridružen: 10.11.2003 19:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pentium »

-10 točk za preglednost in oblikovanje.

Lahko bi samo naredil povezavo, pa bi bilo. Pa še več ljudi bi poznalo kvarkadabro.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Hm, nikoli mi ni bilo jasno, zakaj ljudje na internetnih straneh uporabljajo tako nemogoča ozadja. -10 točk je res kar primerna ocena za oblikovanje. Je kar dobro, da imamo Kvarkadabro.

jerneju
Prispevkov: 37
Pridružen: 20.6.2004 13:23

Odgovor Napisal/-a jerneju »

Premalo ljudi pozna Kvarkadabro, zato je tudi forum tako malo obiskan. Pa tudi zdi se mi, da kaj dosti člankov več ne objavlajo.

Uporabniški avatar
Pentium
Prispevkov: 431
Pridružen: 10.11.2003 19:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pentium »

Ja odkar sem jo odkril (lani), ni bilo še nobene Novosti na strani, ne člankov, ne nič. Samo nekaj tistih osrednjih novic na sredini strani.

Zato je pa forum.

Lahko bi tudi poskrbeli za večji obisk; zakaj za vesolje.net vem že od 3. razreda, za kvarkadabro mi je moral pa učitelj matematike povedati lani.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Možakar, ki je kopiral članek, je očitno velik ljubitelj kozmologije in priznava Kvarkadabri ustvarjalnost - no še avtorstvo bi bilo pošteno priznati. :shock:

Odgovori