prostor ne more biti neskončen?

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
bulk
Prispevkov: 11
Pridružen: 11.6.2004 19:57

prostor kot interferenca vibracij

Odgovor Napisal/-a bulk »

jaz si domisljam da je prostor interferenca vibracij..cas pa je vibriranje samo..

Roman
Prispevkov: 6602
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: prostor kot interferenca vibracij

Odgovor Napisal/-a Roman »

bulk napisal/-a:cas pa je vibriranje samo..
Imaš idejo, kaj bi pri tem vibriralo?

bulk
Prispevkov: 11
Pridružen: 11.6.2004 19:57

kaj vibrira?

Odgovor Napisal/-a bulk »

niti sanja se mi ne kaj vibrira...oz.kaj povzroca valovanja oz vibracije.superstrune morda :) ?.zakaj vibracije..ker se zdi absolutna resnica kakrsnegakoli obstoja ponavljanje pojava..torej zakaj smo sploh lahko?ker nas planet lahko ohranja konstantno vibracijo ali resonanco..mozgani resonirajo z okoljem na tocno dolocenih frekvencah...sicer ne bi mogli zaznati v navednicah statike..ce bi se valovanja konstantno spreminjala potlej ne bi imelo nobenega smisla imeti senzorje kakrsne imamo za zaznavanje teh valovanj...brez logike ne gre..ker delujemo na principu dveh elementov, ki je osnovni princip (dovolj za neskoncno raznolikost..kombinatoriko..)..kar hocem reci je da..sem preprican , da je zadeva v osnovi preprosta..ker delujemo na principu locevanja teh vibracij zvok slika itd..torej frekvence lahko zaznavamo na bog si ga vedi kaksne vse mozne nacine..je zanimivo da tudi nasa konceptualna inteligenca taksen princip se posedeteri..torej pojavnost je vse drugo kot kar je...cela znanost sloni na ponovitvi poskusa..torej na principu ponavljanja...uporaba principa zaznavanja..ni zaznavanja brez ponavljanja okolja...to vse, je bolj razmisljanje na glas..najbrz ta logika dlje od cloveka ne gre...jaz mislim da je ze dejstvo da ne obravnavamo okolja pojavov temvec pojave same..ce se enkrat ponovim..tudi sanja se mi ne kaj vibrira..samo to da se pa ponavlja pa je netroumno.vsako vesolje ima svojo resnico..samo ali ima pa svojo matematiko.to je pa ze adijo. refresh rate 120 khz over and out:)

Odgovori