čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Roman »

Krmar napisal/-a:Jaz lahko dam človeštu dobesedno danes v roke samodelujoč agregat,ki bo zamenjal vse poznane obnovljive in neobnovljive vire energije na ZEmlji.
Prepričan sem sicer, da lažeš, ampak lahko me prepričaš, da ne. Seveda na samo en način.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Roman Vidiš kako živiš in si navajen na vsakodnevne laži.Saj nisi sposoben več ven iz svoje lažnive boječe lupine stopit.A misliš,če si ti sam lažnivec,samovšeči egoist ,da smo potem vsi ostali takšni.Narava -vesolje je poskrbelo za pravo seme ,samo vi zadrgnjenci intelektualni naučeni papagaji se niti ne zavedate v kakšnem breznu ste.Na usta boste vsi dobili zadrge,ker drugače bi samo a... lahko izrekli v svoji omejenosti-žal.O vsemu ste v zmoti ,vero v sočloveka ste pa že zdavnjaj nečastno pohodili.In to ravno takile naučeni papagaji,ki si tule gradite nek lažni imidž modrijanov.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a shrink »

CENZURA Krmar: ti si pa seveda tipičen prodajalec megle, kar tvoje zadnje nakladanje o tem, da lahko ponudiš perpetuum mobile, samo dodatno potrjuje. :lol:

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Roman »

Krmar, saj sem vedel, da so te samo besede. To je tudi edino, kar kažeš in kar lahko pokažeš. Neumen sem seveda jaz, ker se sploh oglašam na tvoje provokacije, ampak ne moremo biti vsi tako pametni, kakor si ti, kajne.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Vedež »

shrink napisal/-a:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:šrinkelj vedno tolče na prvo žogo. Enkrat sem mu že poudaril naj si prebere spodnji članek, ki mu je pisan na kožo in kaže na trend njegovega razmišljanja glede šarlatanstva.

http://www.kvarkadabra.net/article.php/ ... -in-poacsi

Daj šrink potrudi se in reši nalogo, pa boš videl kam spadaš.

Sicer pa ena najbolj pametnih stvari, ki si jih kdaj prilepil je povezava na Men In Black. :lol: :lol:

A je tretji del že bil pri nas ali šele prihaja? Do takrat pa zvesti bralci: zavedajte se, da je na svetu lahko le eden. In ta eden smo vsi.

Kaj je šrink? Spet šarlatansko spamanje? :lol:
Dej, nehi no, (ne)Ved(n)ež: tvoja "znanstvena informacija" izpod peresa šarlatana, ki je psihoterapevt in tantrični zakonski svetovalec :lol: , ni vredna premisleka. :lol:

V zvezi s tabo pa je bila naloga že davno in seveda takoj rešena: si pač šarlatanski nevednež. :lol:

Povezavo na MiB pa sem v zvezi s tvojim E.T. vesoljčkom(beri: Nibiru) že večkrat dal, a (ne)Ved(n)ež pač tega ni bil sposoben ugotoviti. :lol: BTW: A morda trdiš, da bo prej prišel Nibiru kot MiB3? :lol:

Ja, seveda (kako tipično): ko se razkrinka šarlatanskost informacije, to CENZURA označi za spamanje.
Dragi bralci: zgornja dva posta nazorno pokažeta kako šrink ni sposoben ločiti sarkazma od šarlatanstva. Testa z zgoraj navedeno uporabno matematično nalogo seveda ni opravil. Vse kar zna je kričati: ŠARLATANI, speljite se. S tem sva debato zaključila.

Vse v vesolju je povezano v eno nedeljivo celoto. 1
Naša življenja so le del velike IGRE.

Na forumu je ta trditev iskra. Poglejte kako pride do vžiga. SREČNO 2012

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Shrink

Sploh te ni -tako majhen si!!Kdo je lažnivec med nami bomo pa kmalu spoznali!

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Roman
Ne več kazat javno svoje omejenosti.Se ti sploh zavedaš kaj to pomeni? Sploh dojemaš? Prej kot v 90 dneh bo javnost obveščena o mojem odkritju!!Če bi ti zaupal bi ti zadevo fizično danes pokazal,da bi se sam kot neveverni Tomaž prepričal.A ti ne morem! To zahteva malo drugačne poti,kot si ti v svoji naivnosti predstavljaš!Zadevo sem izdelal in jo imam!!!Je dovolj jasno? 20 let življenja sem dal v to! Ti si mogoče malo dlje na svetu!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a shrink »

[quote="(ne)Ved(n)ež"][quote="shrink"][quote="(ne)Ved(n)ež"]šrinkelj vedno tolče na prvo žogo. Enkrat sem mu že poudaril naj si prebere spodnji članek, ki mu je pisan na kožo in kaže na trend njegovega razmišljanja glede šarlatanstva.

http://www.kvarkadabra.net/article.php/ ... -in-poacsi

Daj šrink potrudi se in reši nalogo, pa boš videl kam spadaš.

Sicer pa ena najbolj pametnih stvari, ki si jih kdaj prilepil je povezava na Men In Black. :lol: :lol:

A je tretji del že bil pri nas ali šele prihaja? Do takrat pa zvesti bralci: zavedajte se, da je na svetu lahko le eden. In ta eden smo vsi.

Kaj je šrink? Spet šarlatansko spamanje? :lol:[/quote]

Dej, nehi no, (ne)Ved(n)ež: tvoja "znanstvena informacija" izpod peresa šarlatana, ki je psihoterapevt in tantrični zakonski svetovalec :lol: , ni vredna premisleka. :lol:

V zvezi s tabo pa je bila naloga že davno in seveda takoj rešena: si pač šarlatanski nevednež. :lol:

Povezavo na MiB pa sem v zvezi s tvojim E.T. vesoljčkom(beri: Nibiru) že večkrat dal, a (ne)Ved(n)ež pač tega ni bil sposoben ugotoviti. :lol: BTW: A morda trdiš, da bo prej prišel Nibiru kot MiB3? :lol:

Ja, seveda (kako tipično): ko se razkrinka šarlatanskost informacije, to CENZURA označi za spamanje.[/quote]

Dragi bralci: zgornja dva posta nazorno pokažeta kako šrink ni sposoben ločiti sarkazma od šarlatanstva. Testa z zgoraj navedeno uporabno matematično nalogo seveda ni opravil. Vse kar zna je kričati: [b]ŠARLATANI, speljite se[/b]. S tem sva debato zaključila.

Vse v vesolju je povezano v eno nedeljivo celoto. 1
Naša življenja so le del velike IGRE.

Na forumu je ta trditev iskra. Poglejte kako pride do vžiga. SREČNO 2012[/quote]

Dej, nehi no, (ne)Ved(n)ež: a trdiš, da je bila tvoja "znanstvena informacija" sarkazem? :lol: A trdiš, da te vsi, ki prebiramo tvoja nakladanja, narobe razumemo? Jah, če je temu tako, priporočam, da greš "špilat" klovna kam drugam. :lol:

Rekel pa sem ti že, da je bil test v zvezi s tabo že davno opravljen: si pač CENZURA (to tudi spet jasno dokazuje "onaniranje" z "igro" zgoraj :lol: ) in kot tak si zaslužiš le "šibo" in posmeh. :lol:

Veselo "onaniranje" tudi v 2012. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:Shrink

Sploh te ni -tako majhen si!!Kdo je lažnivec med nami bomo pa kmalu spoznali!
No, podaj napoved. Se oglasim takrat. :lol:

P.S. Aja, vidim, da si jo podal: se oglasim 31.03.2012. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink

Zasigurn te bom povabil na osebno srečanje,da te podučim o kulturi in oliki!

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a problemi »

Krmar napisal/-a:Roman Ne več kazat javno svoje omejenosti.
Krmar, mislim da si šel čez vsako mejo!

Ali nehaj s takšnim načinom pogovora, sploh s forumašem, ki je, to je preverljivo, povedal mnogo pametnega na tem forumu ali pa se goni in ti in tvoja teorija v "tri materine"!

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Roman kakšno merilo v življenju pa si ti za kogarkoli tule??? Tole je za vas,ki radi pojete: http://www.youtube.com/watch?v=C699Fx9t3HA Tile vsaj poznajo vsebino- vi jo tako ne!

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a problemi »

Krmar napisal/-a:Tole je za vas,ki radi pojete: http://www.youtube.com/watch?v=C699Fx9t3HA Tile vsaj poznajo vsebino- vi jo tako ne!
Še ena zate: http://www.youtube.com/watch?v=dJ6fjGS1lRg.

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Roman »

Krmar napisal/-a:Ne več kazat javno svoje omejenosti.
Dokler se pogovarjam s teboj, ni te nevarnosti. Ali pa je še večja. Kdo bi vedel.
Se ti sploh zavedaš kaj to pomeni? Sploh dojemaš?
Youtube je poln zero point energy strojev. To pomeni, da je prevarantov zelo veliko.
Prej kot v 90 dneh bo javnost obveščena o mojem odkritju!
Ah, saj tole pa je napoved. Bom počakal. Zanima me, kako se boš takrat izgovarjal.
A ti ne morem!
Seveda ne, tudi nisem pričakoval.
Zadevo sem izdelal in jo imam!!!Je dovolj jasno?
Kar preveč, da bi bilo lahko resnično.
20 let življenja sem dal v to!
Sočustvujem.
Ti si mogoče malo dlje na svetu!
Mogoče.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Roman

Ti si dlje na svetu od mene? Jaz bi ti verjetno lahko bil najmanj oče po mojem .Ko pogledam tvoje gornje otročarije si mislim, takole bi se mogoče moj vnuk pogovarjal..

Odgovori