čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink

Ne bodi prenapetež in sodnik.Če nisi sposoben normalne komunikacije raje utihni.Daj pomiri se in me sesuj v znanju ,če me lahko!Korektno prosim!

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Vedež »

šrinkelj, ker si me omenil bom podal zvestim bralcem pomembno obvestilo:

Svetovna kriza je nastala umetno zato, da bi ljudje začeli zbirati zlato, ki ga na vsako obdobje približevanja našemu planetu iz Zemlje pobere ljudstvo Nibiruja. Nibiru potrebuje zlato iz Zemlje, zato, da lahko z njim vzdržuje svojo atmosfero.

To ni šarlatanska napoved, kot jo bo označil znanstveni mesija šrinkl, to je v resnici znanstveno dokazano, vendar zamolčano ljudem zaradi višjih interesov.

To sem objavil izrecno na šrinkljovo zahtevo, ki sam sebe patetično predstavlja kot predstavnika in zagovornika znanstvene skupnosti na forumu. Vse kar mu ni všeč imenuje šarlatanstvo, ne da bi sploh vedel, kaj šarlatanstvo sploh je.

Dragi bralci: Krmar je znanstvenik, ki razmišlja s svojo glavo, šrink je pa CENZURA, ker povzema le misli drugih. Za takšne šarlatane kot je šrink je na tem forumu le bič in posmehovanje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Sledi pomembna znanstvena informacija:

http://www.enkispeaks.com/articles/10th ... _gold.html

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Krmar napisal/-a:Ame-akumulirana vrednost mase,energije,prostora,t.časa*življenja RMept*= realizirana vrednost EM=elektromagnetno izmenično zlivanje-rotacija A+Rmept* T.O=osrednja ničelna točka zlivanja-sipanja-rotacije , Alfa začetek cikla Omega konec -kjer vsak konec cikla nov začetek in obratno začetek je konec starega.Samoohranitev,samozadostnost,večna sedanja konstanta Xmept*. Se da razumeti? Izrazi so mogoče laični sistem je pa sigurno vesoljno enoten.
Jezus! (besedo rabim z mero previdnosti)
Je pa zabavno brati, ni kaj.

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Roman »

Vedež napisal/-a:Sledi pomembna znanstvena informacija
Si lahko natančnejši? Jaz nisem v napisanem našel kake znanosti.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a shrink »

CENZURA Krmar napisal/-a:shrink

Ne bodi prenapetež in sodnik.
O tebi je možna le ena sodba: da si NEVEDEN in NEIZOBRAŽEN CENZURA, ki zna zgolj SPAM-ati z jezikovno in strokovno oporečnimi nakladanji.
CENZURA Krmar napisal/-a:Če nisi sposoben normalne komunikacije raje utihni.
Kakšna je že zate normalna komunikacija? Zgolj za vzorec:
CENZURA Krmar napisal/-a:Povej in zatoži me svoji mamici!!Ker si tipični primer maskunilizacije in edipalni psihotik.Česa se bojiš,svojega statusa maminega naučenega sinčka-papagaja?.Saj ti ga ne moslim vzeti!Še vedno boš motore za slamoreznico!
Saj sem ti že povedal, da si ŠARLATANI zaslužijo le šibo in posmeh, k'ne CENZURA? :lol:
CENZURA Krmar napisal/-a:Daj pomiri se in me sesuj v znanju ,če me lahko!Korektno prosim!
Saj se že sam, CENZURA, s svojimi jezikovno in strokovno oporečnimi izjavami dovolj dobro sesuvaš. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:šrinkelj, ker si me omenil bom podal zvestim bralcem pomembno obvestilo:
Saj se mi je zdelo, da ŠARLATANSKI (ne)Ved(n)ež ne bo mogel izostati. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Svetovna kriza je nastala umetno zato, da bi ljudje začeli zbirati zlato, ki ga na vsako obdobje približevanja našemu planetu iz Zemlje pobere ljudstvo Nibiruja. Nibiru potrebuje zlato iz Zemlje, zato, da lahko z njim vzdržuje svojo atmosfero.
(ne)Ved(n)ež, a bi nas lahko spet spomnil, kdaj je bilo konec sveta? :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:To ni šarlatanska napoved, kot jo bo označil znanstveni mesija šrinkl, to je v resnici znanstveno dokazano, vendar zamolčano ljudem zaradi višjih interesov.
Ja, ja, (ne)Ved(n)ež, E.T. Vesoljček obstaja in to vedo samo MiB in posvečeni šarlatani. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:To sem objavil izrecno na šrinkljovo zahtevo, ki sam sebe patetično predstavlja kot predstavnika in zagovornika znanstvene skupnosti na forumu.
Zgolj ŠARLATANSKI (ne)Ved(n)ež si domišlja, da sem zahteval kakršnokoli objavo, seveda pa ga razumem, da je v svoji lastni resničnosti (zreli za "šponto" na PPP) mogoče to in še marsikaj (recimo, da je bilo 21. oktobra konec sveta). :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Vse kar mu ni všeč imenuje šarlatanstvo, ne da bi sploh vedel, kaj šarlatanstvo sploh je.
Saj sem ti že nevedel definicijo za šarlatanstvo, (ne)Ved(n)ež. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:amrit, animos, Krmar, (ne)Ved(n)ež itd.] Dragi bralci: Krmar je znanstvenik, ki razmišlja s svojo glavo, šrink je pa CENZURA, ker povzema le misli drugih.
:lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Za takšne šarlatane kot je šrink je na tem forumu le bič in posmehovanje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naslednja projekcija za konec sveta? :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 29.12.2011 22:58, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Sledi pomembna znanstvena informacija:

http://www.enkispeaks.com/articles/10th ... _gold.html
SCHOOL OF TANTRA :lol: STAFF, TEACHERS & FACULTY MEMBERS

Sasha (Alex) Lessin, Ph. D. (U.C.L.A.) a psychotherapist and relationship counselor :lol: since the 1970s, knew how to help people work out their differences, compromise, agree. He’d studied counseling with Drs. Irv Katz and David Quigley (Hypnotherapy), Stan Grof (Holotropic Breathing), Roger Woolger (Jungian Past Life Regression), William Baldwin ( Spirit :!: Releasement :lol: ) and especially Hal and Sidra Stone (Voice Dialogue). Sasha knew how to help lovers resolve their differences, work things out, compromise, create win-win scenarios, even to re-connect emotionally. But he didn’t know how to get them to re-connect sexually.

He’d also been studying sacred loving/tantra :lol: , with Lori Grace, Robert Frey, Paul and Niyaso Carter and, especially, Charles and Caroline Muir. From them he learned how to connect and teach others to connect sexually. Charles Muir, for his part, told Dr. Lessin it was easy to get lovers to re-connect sexually; but tantra didn’t seem to get them through their disagreements. It was hard, Charles said, to get them to even be sexual when they felt emotionally distant.

Sasha then introduced tantra into his counseling. He started lovers’ sessions, tantra style, with a breathing exercise. Then, shifting to psychotherapy, he had them work through their bonding patterns and their emotional and practical difficulties. He finished the session having them engage in a tantric love-making ritual and leave them alone to consummate it. Result: Counseling clients not only worked things out, but they felt close again too.

Sasha also began accompanying Charles and Caroline Muir, delivering communications lessons and seeing couples in the Muirs' Tantra seminars around the U.S. and in Mexico. Result: Tantra students were also able to work out their difficulties.

He’s certified as a yoga instructor by Gary Kraftsow, M.A. (Viniyoga). He lives and loves with his wonderful wife, Janet Kira Lessin and their extended family in their home/school/community/spiritual growth center in Maui. You may contact him at ********@aol.com
http://schooloftantra.net/Staff/KiraSasha/Sasha.htm

Ja, znanstveno informacijo o Nibiru je podal psihoterapevt in zakonski svetovalec ter seveda strokovnjak za Tantro. Sklepam, da so ti kekci podobno "odprti" kot raelijanci. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NIKKI
Prispevkov: 743
Pridružen: 24.3.2006 20:22

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a NIKKI »

Krmar napisal/-a:Nikki
Prebral zanimivo-Napravi se osrednja ničelna gravitacijska točka konfiguracije Ame-Rme,ki omogoča izmenjavo EM valovovanje Ame+Rme. Če pozorno rebereš mojo razlago boš ugotovil analogijo. Prek nje ničelne točke se sploh odvija EM valovanje svetlobe.Kot naročeno Nikki. Isto se dogaja tudi na nivoju samih delcev,kjer notranja koniguracija močnih -šibkih vezi Ame* Rme ustvari ničelno točko zlivanja A*Rme.Čas deluje po istem sistemu osrednja ničelna točka je točka sedaj!Hvala za tole!! Moja enačba; Xmept*= Amept* -- EM/ T.O/A. O.-- Rmept*= Xmept*

Ame-akumulirana vrednost mase,energije,prostora,t.časa*življenja RMept*= realizirana vrednost EM=elektromagnetno izmenično zlivanje-rotacija A+Rmept* T.O=osrednja ničelna točka zlivanja-sipanja-rotacije , Alfa začetek cikla Omega konec -kjer vsak konec cikla nov začetek in obratno začetek je konec starega.Samoohranitev,samozadostnost,večna sedanja konstanta Xmept*. Se da razumeti? Izrazi so mogoče laični sistem je pa sigurno vesoljno enoten.
Whiskey Tango Foxtrot
A lahko po domače, jaz sem s kmetov doma! :wink:
Jaz bi se raje o seeingu pogovarjal in o AO. Vsekakor pa ne o entropičnih pojavih nekega živčnega sistema! Ali so pa morda močno sinhronizirani- so vidni na EEG.
Krmar! Resna vprašanja a se ti kdaj bliska v glavi? Ali kdaj "zmrzneš"? Ali se kdaj ljudje vsedejo stran, ko ti prisedeš, ker začneš nezadržno govoriti? Koliko strani na dan napišeš- oziroma ali nezadržno moraš pisati ali risati? Slišiš kdaj glasove levo zgoraj ali so desno zgoraj?
Pripomba za ostale, poznam take osebe in imam izkušnje z njimi. Moj zelo dober prijatelj je tak, verjemite mi, da je krščanska vzgoja, ki mi jo je dala mama, velikokrat na preiskušnji.
Vidim, da nisem edini! :D
ZdravaPamet napisal/-a: Jezus! (besedo rabim z mero previdnosti)
Je pa zabavno brati, ni kaj.
Meni pa ni zabavno. Pač vzgoja.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Vedež »

šrinkelj vedno tolče na prvo žogo. Enkrat sem mu že poudaril naj si prebere spodnji članek, ki mu je pisan na kožo in kaže na trend njegovega razmišljanja glede šarlatanstva.

http://www.kvarkadabra.net/article.php/ ... -in-poacsi

Daj šrink potrudi se in reši nalogo, pa boš videl kam spadaš.

Sicer pa ena najbolj pametnih stvari, ki si jih kdaj prilepil je povezava na Men In Black. :lol: :lol:

A je tretji del že bil pri nas ali šele prihaja? Do takrat pa zvesti bralci: zavedajte se, da je na svetu lahko le eden. In ta eden smo vsi.

Kaj je šrink? Spet šarlatansko spamanje? :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

NIKKI

Vse bolj dvomin,da si informacijo,ki si jo pripopal semle- ti res razumel? Dvomim upravičeno!!

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

šrinkelj- ali bingelj

A študiraš v šoli tantre? Daj malo ohladi,katerega pa to zanima? Tebe mogoče? Si ja duhovni in intelektualni zapečenc! Ti še ni nihče tega javno povedal?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:šrinkelj vedno tolče na prvo žogo. Enkrat sem mu že poudaril naj si prebere spodnji članek, ki mu je pisan na kožo in kaže na trend njegovega razmišljanja glede šarlatanstva.

http://www.kvarkadabra.net/article.php/ ... -in-poacsi

Daj šrink potrudi se in reši nalogo, pa boš videl kam spadaš.

Sicer pa ena najbolj pametnih stvari, ki si jih kdaj prilepil je povezava na Men In Black. :lol: :lol:

A je tretji del že bil pri nas ali šele prihaja? Do takrat pa zvesti bralci: zavedajte se, da je na svetu lahko le eden. In ta eden smo vsi.

Kaj je šrink? Spet šarlatansko spamanje? :lol:
Dej, nehi no, (ne)Ved(n)ež: tvoja "znanstvena informacija" izpod peresa šarlatana, ki je psihoterapevt in tantrični zakonski svetovalec :lol: , ni vredna premisleka. :lol:

V zvezi s tabo pa je bila naloga že davno in seveda takoj rešena: si pač šarlatanski nevednež. :lol:

Povezavo na MiB pa sem v zvezi s tvojim E.T. vesoljčkom(beri: Nibiru) že večkrat dal, a (ne)Ved(n)ež pač tega ni bil sposoben ugotoviti. :lol: BTW: A morda trdiš, da bo prej prišel Nibiru kot MiB3? :lol:

Ja, seveda (kako tipično): ko se razkrinka šarlatanskost informacije, to CENZURA označi za spamanje.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:šrinkelj- ali bingelj

A študiraš v šoli tantre? Daj malo ohladi,katerega pa to zanima? Tebe mogoče? Si ja duhovni in intelektualni zapečenc! Ti še ni nihče tega javno povedal?
Ne preseneča, da CENZURA Krmar ni bil zmožen ugotoviti, da se citirano besedilo nanaša na avtorja "znanstvene" informacije, ki jo je podal njegov šarlatanski kompanjon (ne)Ved(n)ež. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

srhrink

Jaz lahko dam človeštu dobesedno danes v roke samodelujoč agregat,ki bo zamenjal vse poznane obnovljive in neobnovljive vire energije na ZEmlji.DAnes... Agregat deluje točno po enotni elementarni in življenjski vesoljni zakonitosti.Danes- razumeš kaj pišem?? Nikakršnih omejitev nima glede velikosti in moči !!! Kaj boš ti dal človeštvu??? Dolg jezik samovšečnost in egoizem.Še kaj?Saj v bistvu ste tule po večini zafrustirani papagajski intelektualci zamešeni do podna!!Točno tak je pa tudi tale naš svet!!Vodijo ga prededipalni psihopati,pataloški lažnivci, samovšečni, egoistični ,nemoralni in nerazgledani butlji.Mogoče ni res?To je moja voščilnica vsem intelektualnim papagajem na kvarkakadabri za leto 2012.

Odgovori