čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Wow, kakšna objestnost, kakšna prevzetnost!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink

Zasigurn te bom povabil na osebno srečanje,da te podučim o kulturi in oliki!
A o kulturi in oliki, ki jo izkazuješ tudi do svojih vnukov? :lol:

Ti kar prilezi do faksa(še prej pa opravi OŠ tečaj in tako naprej :lol: ); pa se vidiva. :lol:

Roberto11.
Prispevkov: 391
Pridružen: 30.12.2010 20:18
Kraj: Dolenjska

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Roberto11. »

Krmar napisal/-a:shrink

Zasigurn te bom povabil na osebno srečanje,da te podučim o kulturi in oliki!
Krmar, najprej se vprašaj, kaj je sploh tvoj namen ?

Ali je tvoj namen, da kdo razume tvojo teorijo ali pa je tvoj namen žaliti...Namreč, od omejenih ljudi ne moreš pričakovati, da bodo razumeli tvojo teorijo...Ali pač ? Ker potem veš, kaj to pomeni.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Roberto

Kaj je moj namen- je moj problem!Mojega vedenje ne bo priznano,dokler agregata ne dam v javnost,ker moja teorija podira celotno obstoječo civilizacijsko življenjsko paradigmo.Kot sem že povedal,kontaminirani (kvazi)ntelektualci jo ne bodo sprejeli,ker bodo morali priznati,da so jih učili (učijo) navadne bedarije.Največja bedarija,ki mo jo uspeli realizirati je atomska energija-bombe itd.Da vseh drugih črnih lukenj okrog razumevanja vesoljne samobitnosti in nas samih v njej sploh ne omenjam. Jaz poznam (metafizične)intelektualne sposobnosti človeštva in tudi vem zakaj je ta svet v največji krizi do sedaj.Vse bomo rešili,pred nami so zlati časi-večina misli,da ne bomo izšli iz tega drugače kot z odkrito revolucijo kot je bila sprožena v S Afriki.Vsako nasilje je nepotrebno. Mene mnenje človeštva sploh ne zanima,jaz poznam svoje življenjsko poslanstvo in bom človeštvu dal tisto,kar sam smatram da moram dati,da bi svet postal boljši za vse ljudi in za celotno zemeljsko življenje,ki živi tu z nami.Dojemaš?

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Jaz poznam (metafizične)intelektualne sposobnosti človeštva in tudi vem zakaj je ta svet v največji krizi do sedaj.Vse bomo rešili,pred nami so zlati časi-večina misli,da ne bomo izšli iz tega drugače kot z odkrito revolucijo kot je bila sprožena v S Afriki.Vsako nasilje je nepotrebno. Mene mnenje človeštva sploh ne zanima,jaz poznam svoje življenjsko poslanstvo in bom človeštvu dal tisto,kar sam smatram da moram dati,da bi svet postal boljši za vse ljudi in za celotno zemeljsko življenje,ki živi tu z nami.Dojemaš?
Jahve, si to ti?

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Jaz sem zdrava pamet,ki jo tebi manjka!Čeprav se želiš poistovetiti z njo,pa ti nikakor ne uspeva.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Ti si začetek in konec, eden, ki je vse; alfa in omega.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Zdrava pamet

Te je očitno z novim letom zapustila! Sedaj že fantaziraš! Začetek in konec vsega je večno-sedanjasamozadostna-samodelujoča vesoljna X MEPT* samobitnost.Mi smo samo njena ciklična živa samozavedna pojavnost.Nemogoče,da bi bil posameznik alfa in omega.Težko za razumet.? A jemlješ kakšne tablete -ki te omamlajo?

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Krmar napisal/-a:Sedaj že fantaziraš! Začetek in konec vsega je večno-sedanjasamozadostna-samodelujoča vesoljna X MEPT* samobitnost.Mi smo samo njena ciklična živa samozavedna pojavnost.
In tako je Krmar ustvaril nebo in zemljo. In videl je, da je bilo dobro.

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Roman »

Razen edipalcev, za kar še vedno ne vemo, kdo so to.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Zdrava pamet

Si se kdaj vprašal zakaj sploh( imamo-poznamo )teologijo kot brezčasen civilizacijski sistem hrambe izgubljenega znanja IZ ZADNJEGA CIVILIZACIJSKEGA VALA (CIKLA),ki je osnova vseh verstev sveta' Preveč zate' od kje potem obstoj vere-verskih praks?Vere se ne da izmisliti!!Znanja tudi ne-še manj pa je mogoče razumevanje tega labirinta znanja,če operiraš zgolj z inelektom brez duše,ki je naša individualna akumulirana brezčasna genska spominska koda,ki se prebudi takrat ko so EM frekvence galaksijr naugodnejše za (metafizični ) preboj!!Zate je tole nedojemljivo!!!Ne spuščaj se z menoj v debato,ker se ne zavedaš,da si zgolj (nič kriv) palček v teh zadevah.Te ne ponižujem,vse to je preveč zate in to mi verjemi!

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Krmar napisal/-a:Zate je tole nedojemljivo!!!Ne spuščaj se z menoj v debato,ker se ne zavedaš,da si zgolj (nič kriv) palček v teh zadevah.Te ne ponižujem,vse to je preveč zate in to mi verjemi!
Ej, Krmar. A veš, da imamo ustanovo, kjer lahko dnevno razglabljaš svoje teorije? In tam boš kralj in oh in sploh. Pa še vsak dobi svojo sobo. Morda celo oblazinjeno.

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Roman »

Krmar napisal/-a:Vere se ne da izmisliti!
Da ne? Samo malo kreativnosti je potrebno, res zelo malo.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Roman

Ja, če poznaš že kakšno!NE tako enostavno mislit ljudje- prosim vas.Dajte pojdite malo globje- na pa tako plitko!

igy
Prispevkov: 337
Pridružen: 25.11.2005 1:16
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: čas kot samostojna enota(kaj je z našim)

Odgovor Napisal/-a igy »

Ne vem kako se vam ljubi z njim sploh razpravljati, bolje da se ga popolnoma ignorira, ker debata z motenimi osebnostmi ni mogoča.
Raje počakajmo 3 mesece pa da vidimo kakšne izgovore si bo potem izmislil, ker svojega generatorja še ne bo predstavil.

Odgovori