Temna energija

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a shrink »

NIKKI napisal/-a:Eni pri nas malo manj nakladajo, se pa resno ukvarjajo s temno snovjo in temno energijo npr. Dr Slosar in Dr Iršoč ter Dr Seljak. Vsem čestitam za uspel sestavek, ki je baje požrl mnogo živcev! Glej:
http://arxiv.org/abs/1301.3459
No, pri nas je trenutno samo Iršič, Slosar in Seljak sta onstran luže.

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Shrink, vidim da se je tu nabrala druščina neresnih, nekompetentnih, arogantnih kritizantov.
Če tisto ni tvoj citat, bi se ti verjetno že prej oglasil, saj ti malokaj uide. Torej - ko je bilo napisano od Barga, da je to tvoj citat, se nisi pritoževal, Vojko pravi da je to njegov - OK. Potem mora Bargo pojasniti, kako in zakaj je napisal, da je to tvoj (Shrinkov) citat.
Tu pa spet nekaj kritiziraš in žališ. Raje si oglej ta link, ki ti pojasni kaj si http://www.youtube.com/watch?v=yp3Vi1CspgE in se vrni v šolski kot. Res ste poden.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a bargo »

smolejleo napisal/-a:Raje si oglej ta link http://www.youtube.com/watch?v=yp3Vi1CspgE in se vrni v šolski kot. Res ste poden.
G-mol ! :wink: Zakaj govoriš ?

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a: No, pri nas je trenutno samo Iršič, Slosar in Seljak sta onstran luže.
Ja, tudi ti si slep ! Kako je z Čustvi ? Pa recepti ? Enačbe ti gredo, samo kaj, ko ne znaš predavati ! Ortogonalnosti ne razumeš, ali pač ?
Ej, moj fizik. Zlato ja ! Se spomniš ? Te zmeljem in dobim zlato !

Slikico tvojo, pa forum bleščeč, ja to bo nekaj za doživet ! Ha, ni lepo !? :D :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Bargo, oglej si zgornjo debato in boš ugotovil, da Shrink trdi, da si ti navedel napačnega avtorja citata. To moraš razčistiti!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:Shrink, vidim da se je tu nabrala druščina neresnih, nekompetentnih, arogantnih kritizantov.
Če tisto ni tvoj citat, bi se ti verjetno že prej oglasil, saj ti malokaj uide. Torej - ko je bilo napisano od Barga, da je to tvoj citat, se nisi pritoževal, Vojko pravi da je to njegov - OK. Potem mora Bargo pojasniti, kako in zakaj je napisal, da je to tvoj (Shrinkov) citat.
Tu pa spet nekaj kritiziraš in žališ. Raje si oglej ta link, ki ti pojasni kaj si http://www.youtube.com/watch?v=yp3Vi1CspgE in se vrni v šolski kot. Res ste poden.
Ni se mi treba pritoževati, hobi kozmolog, kajti vsakdo lahko preveri, kdo je kaj napisal; če tega sam nisi sposoben, je pač to tvoj problem, tako kot je tudi tvoj problem, če nisi zmožen razumeti, da je zelo enostavno napačno citirati. Osebno pa me niti približno ne zanimajo bargova literarna nakladanja, kot tudi ne razlogi, zakaj potvarja citate.

Rekel pa sam ti že, da žalitve dojemajo zgolj taki, kot si sam, če pa ne preneseš kritike, se pa seveda lahko spelješ.

Seveda mi za tvoja pojasnila in pozive "dol visi", z jokcanjem "res ste poden" pa zveniš popolnoma enako kot tehtalec črvjih duš amrit. :lol:

P.S. Svoje kompetence seveda jasno kažeš s svojimi nakladanji, za očitke o resnosti in aroganci pa lahko kar pometeš najprej pred lastnim pragom. :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 18.1.2013 19:48, skupaj popravljeno 1 krat.

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Shrink, na tvoj nivo se ne mislim spuščati, sem ti pa vse povedal, kaj mislim o tebi z linkomhttp://www.youtube.com/watch?v=yp3Vi1CspgE

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a bargo »

smolejleo napisal/-a:Bargo, oglej si zgornjo debato in boš ugotovil, da Shrink trdi, da si ti navedel napačnega avtorja citata. To moraš razčistiti!
Zakaj ? Mi je vseeno, oba nimata pojma ! Sta oba slepa, brez čustev, površna, zavajajoča, oh. Kaj bi našteval je vse že jasno in dokazano !

Cankarja pošiljaš Shrinku ! Ta je dobra. Tole mu pošlji, boš videl, da bo uspelo: http://www.youtube.com/watch?v=m73IUBEHcJE. Torej Shrink, kaj praviš na to ?
Zadnjič spremenil bargo, dne 18.1.2013 19:54, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:Shrink, na tvoj nivo se ne mislim spuščati, sem ti pa vse povedal, kaj mislim o tebi z linkomhttp://www.youtube.com/watch?v=yp3Vi1CspgE
In rekel sem ti, da mi "dol visi" za tvoje mišljenje. :lol:

Sicer pa ti resno priporočam, da si nabaviš nova očala, kajti več kot očitno tvoje "ostre oči" vedno bolj pešajo.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a bargo »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:ampak očitno ti, smolejko, tvoje "ostro oko" spet nagaja
Kako je s tvojim (0)očesom, Shrink ? Sem malo razmišljal in prišel do zaključka, da ti inteligenca malo nagaja ? :oops:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
smolejleo napisal/-a:Bargo, oglej si zgornjo debato in boš ugotovil, da Shrink trdi, da si ti navedel napačnega avtorja citata. To moraš razčistiti!
Zakaj ? Mi je vseeno, oba nimata pojma ! Sta oba slepa, brez čustev, površna, zavajajoča, oh. Kaj bi našteval je vse že jasno in dokazano !
Seveda: vsi pač ne vidimo medvedkov vsepovsod. :lol: Svoja čustva, ostrino in jasnost pa lahko posvečeni v svojih literarnih poskusih izražajo na drugih forumih, kjer jih bodo jasno in dokazano sprejeli odprtih rok. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Shrink -Preštudiraj to poglavje tvojega vzornika, je pa verjetno ena dimenzija slike preveč za tvoje razumevanje.
Slika
Je tvoje ostro oko opazilo, da ima dvignjen rep - isto bo počel, kar ti tu počneš!
Zadnjič spremenil smolejleo, dne 18.1.2013 20:01, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo, tvoja inteligenca ti očitno ne koristi, če ti ni še kapnilo, da te na tem forumu nihče ne jemlje več resno. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hobi kozmolog, ne bodi, no, repetitiven; na ta način dodatno potrjuješ podobnost s tehtalcem črvjih duš amritom. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Temna energija

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:bargo, tvoja inteligenca ti očitno ne koristi, če ti ni še kapnilo, da te na tem forumu nihče ne jemlje več resno. :lol:
Dejstva, stari ! Se spomniš Tabla ? Si izračunal, kar si znal in se potem delal norca ! :twisted: Nimaš pojma o verjetnostne računu !
Še sedaj me je strah, da se vakuum naredi v moji sobi ! Ti povem da se mi je naredil v glavi in veš koliko energije to sproži ! Iz nič, celotno vesolje !

Odgovori