John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Vem, da pleteta o tem že 10 let. Lepo, da si nekaj prebral.
Nič ne kaže na to, da veš, če nakladaš:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Sicer pa naj bi bili informativni viri kmalu polni tega o čemer govorim. Še najbolj bi utegnilo zanimat rumene v prvi vrsti.
:lol:

Sicer pa članka več kot očitno nisi prebral, saj v nasprotnem ne bi dajal takih idiotskih sklepov:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Namreč omenjena znanstvenika se še dolgo časa ukvarjata z astronomskim opazovanjem velikanskega nebesnega telesa, ki ima veliko poimenovanj. V tem trenutku ni prav daleč od morebitnega vstopa v naše osončje in je recimo 3 do 5 krat večji od Jupitra.
:lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Najslajše pri vsem pa je, da si kljub svoji inteligenci nasedel:
shrink napisal/-a:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Globalna zarota je v tem, da nam NASA in ostale inštitucije prikrivajo resnico o obstoju Nibiruja, ki vsake toliko pride v bližino našega planeta in začne pisati zgodovino na novo. S pomočjo ET civilizacije, katere člani so vedno med nami je cilj zreducirati maso ljudi na planetu na 500.000 izbrancev. Ostala raja pa naj se znajde po svoje.
je pa zadeva, ki jo je treba jemati zelo resno. "E.T., take me home!"
:lol:
Heh, saj si ti tisti, ki širiš take teorije zarote. :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Ko takole pljuvaš, ti bom s pljunkom tudi odgovoril nadvse premeteni Šri(kvazi znanstveni)nk.

Glej, dejstvo je, da nisi zmožen konstruktivnega dialoga. Ko te kdo vpraša kaj konkretnega si raje modro tiho.

Ali pa zdrgetaš:
shrink napisal/-a:Vsekakor ne pravita, da je vse "igra".
Začel si sam, da ne bo spet kdo mene obtožil. Imel sem lep namen vprašati kaj misliš, ampak tokrat si šel predaleč.

Predno koga ozmerjaš z idiotizmi, raje obišči psihiatra.

Sarkazem sem nato prikril, nasedlo pa vas je kar nekaj, žal. Ampak najraje se "pričkam" ravno s tabo, ker si najpametnejši.

Čakal si, da bom začel z zarotami in potem nastopiš kot glavni pljuvač. V svoji slepi veri, sploh nisi opazil, da sem ti vrgel kost. Saj vem, lažje se je delati norce iz norca, kot povedati kaj pametnega.

Šrinkelj, spet si padel na izpitu,

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a Roman »

Vedež napisal/-a:V svoji slepi veri, sploh nisi opazil, da sem ti vrgel kost.
Se ti zdi metanje kosti primeren način debatiranja?

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Poglej prvi šrinkov post, kateremu si se potem pridružil tudi ti z zetatalk, se ti zdi tvoj način primeren? Kaj mi je sploh preostalo. Če hočeš debatirat o teorijah zarote, ker je to mnogo lažje, potem pa izvoli.

Če bi vprašal kaj konkretnega, no bom dal kar takoj primer:

Ali lahko tudi človeka kdaj spremenimo tako, da bo nadomestil kakšen element z drugim in pričel živeti v okolju drugačnem od zračnega?

Vem, na to ne bom dobil pametnih odgovorov, lažje bo spet reči: Ne nakladaj, CENZURA.

No bom dal lažji lažji primer: Koliko je 10 x 10 ? To je pa brez veze, kajne?

Med seboj je vse povezano v eno celoto. Nekateri jo imenujejo Bog, drugi vsemogočna energija, tretji ne mislijo nič in živijo naprej. Kaj praviš na to?
:D :D :D

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a Roman »

Vedež, v prvem postu vidim našteti dve imeni in vprašanje, kaj si slovenska znanstvena srenja misli o nekih ugotovitvah. Če temu rečeš kosti, ti ne morem pomagati. Kakor da bi te kdo vprašal, kaj si misliš o ceni jajc. Katerih vendar, kurjih, gosjih, prepeličjih, v Tušu, na Kitajskem? Kakor, da bi bilo iz tvojega vprašanja jasno, da gre za nek domnevni planet Nibiru, ki naj bi ogrožal Zemljo. Kaj ti je preostalo? Da pač postaviš jasno vprašanje. Če tega ni, pač sklepamo na podlagi preteklih izkušenj s teboj.
Ali lahko tudi človeka kdaj spremenimo tako, da bo nadomestil kakšen element z drugim in pričel živeti v okolju drugačnem od zračnega?
Zelo dober primer za nejasno vprašanje. Morda bi bilo jasno, če bi mislil tvoje misli in prebiral tvoje vire. Pa jih ne. Zato se moraš z vprašanjem pač potruditi. Zakaj naj bi bilo sploh mogoče zamenjati kak element z drugim? Misliš v telesu, ali zunaj njega? Zakaj meniš, da je okolje zračno? Si imel v mislih življenje v vodi? Ali pa si misliš lastiti zasluge za napeljevanje k mojemu ugibanju?
Med seboj je vse povezano v eno celoto. Nekateri jo imenujejo Bog, drugi vsemogočna energija, tretji ne mislijo nič in živijo naprej. Kaj praviš na to?
Pravim, da je treba razlikovati med dejstvi in fikcijo. Seveda lahko vesolje razumeš kot celoto vsega, ampak to ti nič ne koristi. Vsa telesa v vesolju povezuje gravitacija, in kaj potem? Ti bi rad iz te banalne povezanosti naredil nek filozofsko-religiozen sklep, pri tem pa te čisto nič ne moti na primer, da midva nisva z ničemer povezana, celo istega jezika ne govoriva. Ja, debata je potem zelo težka. In potem si razočaran, če se ne stepemo za tvojie kosti.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Ko takole pljuvaš, ti bom s pljunkom tudi odgovoril nadvse premeteni Šri(kvazi znanstveni)nk.
No, (ne)Ved(n)ež si pač ne zasluži drugega kot posmeha (pljuvanja, če hoče), saj je njegovo podajanje tez/vprašanj nebulozno.

BTW: Za razliko od nevednežev, šarlatanov in kvazifilozofov, ki se tu pojavljajo, sam imam izkušnje z znanstvenim-raziskovalnim delom. :lol:
Glej, dejstvo je, da nisi zmožen konstruktivnega dialoga. Ko te kdo vpraša kaj konkretnega si raje modro tiho.
Heh, na svoja vprašanja, ki so bolj kot ne nebuloze, si vselej dobil odgovor, če so le bila kolikor toliko konkretna (to se je seveda zelo redko zgodilo). V tej temi si recimo postavil konkretno vprašanje:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Vprašanje je, zakaj znanost tega ne objavi svetovnim medijem, če je predikcija približevanja Zemlji točna? Kot sem rekel, brez panike in lepo čakat. Morda se pa motita, saj se tudi znanost moti, kajne? V tem primeru bo bolje, da se motita.
oz.
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:V tem trenutku ni prav daleč od morebitnega vstopa v naše osončje
na katerega si dobil konkreten odgovor:
shrink napisal/-a:je pa čista izmišljotina, saj tega omenjena avtorja v članku ne trdita, trdita le, da "the results support a conjecture that there exists a companion of mass ~ 1-4 M_Jup orbiting in the innermost region of the outer Oort cloud." (ne)Ved(n)ežu prepuščam raziskovanje, kje se nahaja Oortov oblak.
Seveda ni problem pri nas, ki odgovarjamo, če (ne)Ved(n)ež ne vidi odgovorov (bodisi zaradi polpismenosti ali nerazumevanja prebranega). :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Ali pa zdrgetaš:
shrink napisal/-a:Vsekakor ne pravita, da je vse "igra".
Začel si sam, da ne bo spet kdo mene obtožil. Imel sem lep namen vprašati kaj misliš, ampak tokrat si šel predaleč.
Oh, kako tipično s strani (ne)Ved(n)eža! Spet "igra" žrtev. :lol: Odziv (pa ne samo moj) na tvoj nebulozni začetni post je povsem na mestu.

Sicer pa si vprašal in dobil odgovor. Kaj bi še rad? :lol:
Predno koga ozmerjaš z idiotizmi, raje obišči psihiatra.
Trditev, da iz članka tistih dveh astronomov izhaja, da se nek Nibiru približuje Zemlji, je čisti idiotizem. Jemanje nevroleptikov sem ti že svetoval, škodil pa ti ne bi tudi obisk pri kakem jezikoslovcu, ki ti bo razložil, da oseb ni moč zmerjati z idiotizmi. :lol:
Sarkazem sem nato prikril, nasedlo pa vas je kar nekaj, žal.
To samo dokazuje, da te vsi razumemo na enak način in je posledično problem na tvoji strani oz. v nebuloznosti tvojega oglašanja. :lol:
Ampak najraje se "pričkam" ravno s tabo, ker si najpametnejši.
Heh, pričkaj se raje s šarlatani, ki na osnovi strokovnih člankov vidijo neobstoječe dokaze za svoje UFO teorije. :lol:
Čakal si, da bom začel z zarotami in potem nastopiš kot glavni pljuvač.
Drugega si niti ne zaslužiš. :lol:
V svoji slepi veri, sploh nisi opazil, da sem ti vrgel kost.
Roman napisal/-a:Se ti zdi metanje kosti primeren način debatiranja?
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Šrinkelj, spet si padel na izpitu,
(ne)Ved(n)ež, očitno je, da niti do kake predavalnice še nisi prilezel, kaj šele, da bi opravljal izpit. :lol: :lol: :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Poglej prvi šrinkov post, kateremu si se potem pridružil tudi ti z zetatalk, se ti zdi tvoj način primeren? Kaj mi je sploh preostalo.
Jasno je, kaj se pričakuje od tistih, ki sodelujejo na Kvarkadabri: jasno formulirana vprašanja ter logično in argumentirano izražanje - česar pa očitno še vedno nisi zmožen/sposoben, (ne)Ved(n)ež. :lol:
Če bi vprašal kaj konkretnega, no bom dal kar takoj primer:
Konkretna vprašanja s tvoje strani so zelo redka, če pa jih uspeš postaviti, so še ta nejasna, kot pri zadnjem ugotavlja Roman. Nisi jih pač zmožen jasno formulirati in očitno razen nebuloz (npr. "onaniranja" z neko "igro") od tebe ni za pričakovati.

Sicer pa si v tej temi očitno uspel postaviti (res da ne takoj) konkretno vprašanje na katerega si tudi dobil odgovor.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Od tvojega pametovanja niti ne pričakujem resnih odgovorov, saj jih nisi zmožen interpretirat. Svetujem ti, da si prebereš bonton. Vprašanja kot misliš ti, pa namenoma ne konkretiziram, saj pričakujem, da imaš kvocient dovolj razvit, da boš doumel, kaj sem vprašal. A so ti morda kakšen izpit "pogledali skozi prste". Gotovo imaš vse izpite iz vseh fakultet, kar jih obstaja, saj "strokovno lajaš" na vseh možnih področjih.

"Slava verujočim v NLP-je."
Tole komentiraj, to najbolj znaš, šrinkelj.

Posmehuješ se lahko kolikor hočeš, vendar mislim, da imaš ti več posmehovalcev kot jaz, verjemi mi.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a problemi »

Roman napisal/-a:
Vedež napisal/-a:V svoji slepi veri, sploh nisi opazil, da sem ti vrgel kost.
Se ti zdi metanje kosti primeren način debatiranja?

Meni se nikakor ne zdi, saj pravzaprav onemogoča resno debato. V bistu je "metanje kosti" do drugih sogovornikov skrajno nesramno.
shrink napisal/-a:BTW: Za razliko od nevednežev, šarlatanov in kvazifilozofov, ki se tu pojavljajo, sam imam izkušnje z znanstvenim-raziskovalnim delom.
Kako to misliš, ki se tu pojavljajo? Naj se ne bi pojavljale, te pojavne obilke namreč, na tem forumu?

Poleg tega, pa ne da ti ne verjamem, nimam nobenega razloga za to, kako pa naj jaz vem, da imaš ti res izkušnje z znanstvenim-raziskovalnim delom, če smo tu, razen amrita (al kako se zdaj imenuje), anonimni?

anzovc
Prispevkov: 92
Pridružen: 12.8.2010 13:58

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a anzovc »

Kolikor mi je znano je ideja o tem hipotetičnem planetu oz. rjavi pritlikavki izhaja na podlagi večkratnih množičnih izumiranj na našem planetu. Ta hipotetični planet bi se naj nahajal nekje na oddaljenosti do 100000 astronomskih enot. Oz. skoraj na odaljenosti enega svetlobnega leta. Vendar je to zgolj in samo hipoteza. In vse prerado se zgodi, da potem take članke berejo ljudje, ki imajo bujno domišljijo, razni pompozni novinarji, ki bi radi dvignili naklado in drugi naivneži...za vse pa je značilno, da ne vedo, kaj sploh pomeni hipoteza. Hipotez pa je mnogo. In fantaziranja o tem še veliko več. In ko se stvari postavijo na trdna tla, so razočaranja huda. Spomnimo se le na znameniti "obraz" na Marsu. Ko so natančnejši posnetki pokazali da "obraz" le ni obraz so sanjači utihnili. Verjetno je bilo razočaranje primerljo z razočaranjem otroka, ki ugotovi kdo je Miklavž.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a shrink »

Vedež napisal/-a:Od tvojega pametovanja niti ne pričakujem resnih odgovorov, saj jih nisi zmožen interpretirat.
Joj, kakšna bedasta sintagma: "resnih odgovorov, saj jih nisi zmožen interpretirat." :lol:

Jasen odgovor pa si seveda dobil:
shrink napisal/-a:je pa čista izmišljotina, saj tega omenjena avtorja v članku ne trdita, trdita le, da "the results support a conjecture that there exists a companion of mass ~ 1-4 M_Jup orbiting in the innermost region of the outer Oort cloud." (ne)Ved(n)ežu prepuščam raziskovanje, kje se nahaja Oortov oblak.
Če se tebi zdi neresen, pač tvoj problem.
Svetujem ti, da si prebereš bonton.
Ah, ja, govori (ne)Ved(n)ež, ki ljudi pošilja k psihiatru. :lol: Sicer pa je izgovarjanje na bonton spet tipična igra žrtve s strani (ne)Ved(n)eža.
Vprašanja kot misliš ti, pa namenoma ne konkretiziram, saj pričakujem, da imaš kvocient dovolj razvit, da boš doumel, kaj sem vprašal.
Kdo je že razpredal o bontonu? :lol: Na tvoje nebulozne teze/vprašanja pa očitno vsi enako odgovarjamo. :lol:
A so ti morda kakšen izpit "pogledali skozi prste".
Heh, za (ne)Ved(n)eža je očitno, da še predavalnice ni videl.
Gotovo imaš vse izpite iz vseh fakultet, kar jih obstaja, saj "strokovno lajaš" na vseh možnih področjih.
Heh, oglašam se samo v zvezi z naravoslovjem, in kar se tega tiče, sem kar dobro (tudi strokovno) podkovan. :lol:
"Slava verujočim v NLP-je."
Tole komentiraj, to najbolj znaš, šrinkelj.
Verjetno že čakaš s kovčki na Nibiru. :lol: :lol: :lol:
Posmehuješ se lahko kolikor hočeš, vendar mislim, da imaš ti več posmehovalcev kot jaz, verjemi mi.
Misliš? :lol: Res škoda, da se ne oglašajo. :lol:
problemi napisal/-a:Kako to misliš, ki se tu pojavljajo? Naj se ne bi pojavljale, te pojavne obilke namreč, na tem forumu?
Pojavljajo/oglašajo/komentirajo, kar ti je ljubše. Zadnjega pa seveda moj odgovor ne implicira.
Poleg tega, pa ne da ti ne verjamem, nimam nobenega razloga za to, kako pa naj jaz vem, da imaš ti res izkušnje z znanstvenim-raziskovalnim delom, če smo tu, razen amrita (al kako se zdaj imenuje), anonimni?
V bistvu me ne zanima, kaj sam verjameš, pa tudi mi ni treba ničesar dokazovati. Izkušnje z znanstvenim-raziskovalnim delom pa omenjam zgolj zato, da dam nevednežem, šarlatanom in podobnim jasno vedeti, da vem, kako se stvarem v znanosti streže, za razliko od kvaziznanstvenikov in podobnih. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a shrink »

anzovc napisal/-a:Ta hipotetični planet bi se naj nahajal nekje na oddaljenosti do 100000 astronomskih enot. Oz. skoraj na odaljenosti enega svetlobnega leta. Vendar je to zgolj in samo hipoteza. In vse prerado se zgodi, da potem take članke berejo ljudje, ki imajo bujno domišljijo, razni pompozni novinarji, ki bi radi dvignili naklado in drugi naivneži...za vse pa je značilno, da ne vedo, kaj sploh pomeni hipoteza.
Najhuje je to, da ti ljudje na ne vem kakšni osnovi pridejo do sklepa, da se ta hipotetični objekt približuje Zemlji. Tega ni moč najti v nobenem članku.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Zanimivo v vsem tem je, da je takšen planet ali odmrla zvezda ali karkoli pač je ali se domneva, da je, sploh prisoten v bližini enega svetlobnega leta.

Lahko bi se takoj potrudil in komentiral na strokoven ali poljuden način, če bi imel le malo znanja iz andragogike, ki ti ga očitno na veliko primanjkuje.

Tvoja (bom uporabljal tvoje besede) - i......a taktika je ravno nasprotna od pedagoško - andragoških načel. Kot te kdo kaj vpraša, ga napadeš in hitro pokažeš kako pametnejši si od njega, potem pa se vlečeš ven, kot "saj sem ti odgovoril".

Predlagam ti, da se izobraziš tudi na tem področju.

Skoraj pri vsakem forumskem vprašanju se kregaš. In ne reci, da to ni kreganje in da kreganje zakrivim jaz in podobni, ti pa le braniš forum pred šarlatani, kar si že stokrat povedal.

Kar se izobrazbe tiče, ne hvali se z njo tudi, če imaš doktorat in ne podcenjuj drugih. Če si pameten in če se boš znašel, boš ustanovil podjetje in zaslužil milijardo. Potem bom tudi jaz priznal, da si pametnejši od večine nas. Pojdi in se delaj norca iz Gatesa, ki ni končal fakultete

Osebno spoštujem tudi tiste ljudi, ki imajo končano le osnovno šolo. Poštenega človeka z malo izobrazbe lahko spoštujem bolj kot kakšenga napihnjenega doktorja.

Doktorat gor ali dol, če se ne znaš obnašat.
shrink napisal/-a:Trditev, da iz članka tistih dveh astronomov izhaja, da se nek Nibiru približuje Zemlji, je čisti idiotizem. Jemanje nevroleptikov sem ti že svetoval, škodil pa ti ne bi tudi obisk pri kakem jezikoslovcu, ki ti bo razložil, da oseb ni moč zmerjati z idiotizmi
Pa še otročji si povrhu. Kar sem rekel, sem pač rekel, kar še ne pomeni, da ne vem tega kar si mi zgoraj na veliko obrazložil. Jaz bom vzel nevroleptik, če boš ti obiskal psihijatra.

S tem bom zaključil tole debato, sicer pa resno: preberi si andragoška načela.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Kar se predavalnic tiče - če bi bili vsi profesorji takšni kot ti (močno upam, da niso), potem je bolje, da zaprejo vse Univerze in katerokoli nadaljevanje sredjnešolske izobrazbe.

V bistvu na forumu šririš totalno antipropagando za naravoslovne študije. Nočem iti šrudirat naravoslovje, da ne postanem takšen kot šrink.

Morda pa imaš prav, saj se vse preveč mladih odloča za študij, kar bo v Sloveniji privedlo do prevelikega števila visoko izobraženih in bo postal resen primanjkljaj v delovni sili, ki jo bomo prisiljeni uvažati iz socialno revnejših držav.

Razpis za novo delovno mesto: Omejevalec vpisa na Univerze. Pogoj: Doktor naravoslovnih ved.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a shrink »

Vedež napisal/-a:Zanimivo v vsem tem je, da je takšen planet ali odmrla zvezda ali karkoli pač je ali se domneva, da je, sploh prisoten v bližini enega svetlobnega leta.
Ne vem, zakaj je to tako zanimivo. V Oortovem oblaku se namreč nahaja marsikateri objekt.
Lahko bi se takoj potrudil in komentiral na strokoven ali poljuden način, če bi imel le malo znanja iz andragogike, ki ti ga očitno na veliko primanjkuje.
Heh, kakršen začetni post, takšen odziv. :lol:
Tvoja (bom uporabljal tvoje besede) - i......a taktika je ravno nasprotna od pedagoško - andragoških načel.
Bom kar citiral Romana:
Roman napisal/-a:To je povsem normalen odziv na tvoja pisanja.
:lol:
Vedež napisal/-a:Kot te kdo kaj vpraša, ga napadeš in hitro pokažeš kako pametnejši si od njega, potem pa se vlečeš ven, kot "saj sem ti odgovoril".
Heh, ti na začetku sploh vprašal nisi, vrgel si le kost, kot sam priznavaš, in ko si vprašal, si dobil jasen odgovor. Sicer pa lahko vsak pameten bralec zlahka ugotovi, da na osnovi članka omenjenih astronomov ne izhaja idiotizem, da se nek masiven objekt približuje Zemlji. :lol:
Predlagam ti, da se izobraziš tudi na tem področju.
Nevednežem, kot si sam, pedagoški prijemi ne bi koristili. :lol:
Skoraj pri vsakem forumskem vprašanju se kregaš.
Zgolj tvoje izrojeno dojemanje.
In ne reci, da to ni kreganje in da kreganje zakrivim jaz in podobni, ti pa le braniš forum pred šarlatani, kar si že stokrat povedal.
Kreganje vidijo zgolj taki nevedneži, kot si sam, drugo pa je seveda res in se je pokazalo tudi v tej temi, ko je (ne)Ved(n)ež predstavil šarlatanske sklepe na strokovni članek.
Kar se izobrazbe tiče, ne hvali se z njo tudi, če imaš doktorat in ne podcenjuj drugih.
Bobu je treba reči bob, nevednežu nevednež, šarlatanu CENZURA. :lol:
Če si pameten in če se boš znašel, boš ustanovil podjetje in zaslužil milijardo. Potem bom tudi jaz priznal, da si pametnejši od večine nas.
Aha, merilo inteligence je, koliko zaslužiš. :lol:
Pojdi in se delaj norca iz Gatesa, ki ni končal fakultete
No, kar poizvedi, zakaj ni končal fakultete. :lol:
Osebno spoštujem tudi tiste ljudi, ki imajo končano le osnovno šolo. Poštenega človeka z malo izobrazbe lahko spoštujem bolj kot kakšenga napihnjenega doktorja.
Osebno ne bom nikoli spoštoval ljudi, ki nakladajo brez osnove (mednje spadaš tudi sam :lol: ), pa naj imajo zgolj OŠ ali pa doktorat.
Doktorat gor ali dol, če se ne znaš obnašat.
Pometi pred lastnim pragom, (ne)Ved(n)ež!
shrink napisal/-a:Trditev, da iz članka tistih dveh astronomov izhaja, da se nek Nibiru približuje Zemlji, je čisti idiotizem. Jemanje nevroleptikov sem ti že svetoval, škodil pa ti ne bi tudi obisk pri kakem jezikoslovcu, ki ti bo razložil, da oseb ni moč zmerjati z idiotizmi
Pa še otročji si povrhu. Kar sem rekel, sem pač rekel, kar še ne pomeni, da ne vem tega kar si mi zgoraj na veliko obrazložil.
Dej nehi se izgovarjati no. Jasno si napisal:
Namreč omenjena znanstvenika se še dolgo časa ukvarjata z astronomskim opazovanjem velikanskega nebesnega telesa, ki ima veliko poimenovanj. V tem trenutku ni prav daleč od morebitnega vstopa v naše osončje in je recimo 3 do 5 krat večji od Jupitra. Okoli njega je veliko število kamnov od katerih so nekateri lahko veliki kot petina Zemlje.
Vprašanje je, zakaj znanost tega ne objavi svetovnim medijem, če je predikcija približevanja Zemlji točna?
No, a sedaj veš, kaj si rekel? :lol:

In to, kar si rekel, seveda ne more biti v skladu s tem, kar sem ti sam "na veliko obrazložil" in da celo to že veš, kar pravim. :lol:
Jaz bom vzel nevroleptik, če boš ti obiskal psihijatra.
Mogoče bi to koristilo kaj proti amneziji. :lol:
S tem bom zaključil tole debato, sicer pa resno: preberi si andragoška načela.
Heh, (ne)Ved(n)ež, ki širi šarlatanske teze in se še spreneveda, da jih ne, si zasluži star pedagoški prijem: na kolena, pa s šibo po ta zadnji plati. :lol:

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: John J. Matese, Daniel P. Whitmire

Odgovor Napisal/-a Roman »

Vedež napisal/-a:Kar se izobrazbe tiče, ne hvali se z njo tudi, če imaš doktorat in ne podcenjuj drugih.
Hm, se ti zdi vzdevek "Vedež" kaj več kakor podcenjevanje drugih? Niti na pamet mi ne pride, da bi se predstavljal s takim vzdevkom. Tako daleč moja lastna napihnjenost vendarle ne seže.

Odgovori