Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Roberto11.
Prispevkov: 391
Pridružen: 30.12.2010 20:18
Kraj: Dolenjska

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a Roberto11. »

silvester1234 napisal/-a:Včeraj sem gledal eno oddajo o ozonski luknji, ki je že nad Evropo in s širi proti sredozemlju. Kaj pa če UV sevanje vpliva
na klimo. Če gledam sedaj pri nas je nekako tako: Ko sije sonce je vroče, prav žge. Ko ga ni, pa zahladi na hitro. Prav
čuriš, da nečesa v ozračju ni. Menim, da ozona nad nami.
Mislim, da to čutiš zato, ker je še velika razlika med zrakom in med toploto, ki jo seva sonce.
Zrak še ni ogret, sonce pa ima pač svojo moč.
Poleti bo ta občutek izginil.

Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a kren »

Roberto11. napisal/-a:Zrak še ni ogret, sonce pa ima pač svojo moč.
Poleti bo ta občutek izginil.
Zrak? Prej bi rekel zemlja, hiše, ceste..

Roberto11.
Prispevkov: 391
Pridružen: 30.12.2010 20:18
Kraj: Dolenjska

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a Roberto11. »

kren napisal/-a:
Roberto11. napisal/-a:Zrak še ni ogret, sonce pa ima pač svojo moč.
Poleti bo ta občutek izginil.
Zrak? Prej bi rekel zemlja, hiše, ceste..
Zrak tudi, saj temp. zraka niso ravno poletne. In kar čutimo, je temp. zraka.
Seveda pa to velja tudi za zemljo in stavbe......

silvester1234
Prispevkov: 389
Pridružen: 30.3.2010 11:01

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a silvester1234 »

Roberto. Saj se delno strinjam s teboj, pa vendar. Včasih, ko so bile razmere še nekako bolj ustaljene ni bilo takih
kontrastov. Temperatura in sevanja sonca so bila bolj razpršena. Spremembe niso udarjale tako direktno, ampak jih
je ozračje nekako kompenziralo. Sedaj pa, ko je sonče, prav direktno žge in ko ga ni, pa se shladi v minuti, kar samo po
sebi kaže, da je nekaj drugače, kot je bilo.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Kaj je šrinki, a zdaj pa že tvoji napovedujejo september 2011 ???? Pa tako si se iz mene norca bril. Mu hu hu ha ha ha ha :lol: :lol: :lol:

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/n ... trofo.html

http://www.nasa.gov/about/highlights/bolden_bio.html

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Kaj je šrinki, a zdaj pa že tvoji napovedujejo september 2011 ???? Pa tako si se iz mene norca bril. Mu hu hu ha ha ha ha :lol: :lol: :lol:

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/n ... trofo.html

http://www.nasa.gov/about/highlights/bolden_bio.html
Dej nehi, no, (ne)Ved(n)ež, a sploh znaš brati? Naj ti pomagam:
Nekateri "poznavalci" so že začeli iskati vzporednice med njegovim govorom in katastrofalnim letom 2012 … Drugi so prepričani, da je general govoril o katastrofah, ki jih bo prinesel komet Elenin.
Nekateri so prepričani, da Nasini uslužbenci že dobro vedo, da se bo prav letos jeseni zgodilo nekaj katastrofalnega.
Važno, da se (ne)Ved(n)ež zanaša na mnenje in prepričanje "poznavalcev" (beri: šarlatanov) in "nekaterih", ki v vsem vidijo bližajočo se katastrofo; čudi me, da v "lahko pridejo tudi neke zunanje sile" niso prepoznali prihoda marsovcev. :lol:

BTW: A si že spakiral kovčke za Nibiru? Se bom oglasil (kot sem že rekel) natanko 21. oktobra tega leta in preveril, če te je res odpeljal in seveda, če je res prišlo do konca sveta. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Če odmisliva kaj drugi menijo (in jaz :lol: ), so njegove besede brez posebnega prevoda kljub vsemu čudne in jih tudi ti ne moreš opredeliti "češ govoril je nekaj drugega, zarotniki pa vidijo zarote".

Tokrat malo težje, saj govori povsem konkretno naj se uslužbenci Nase in njihove družine pripravijo na velike stvari (poslušaj ponovno, če nisi razumel).

Naj te potolažim, zdi se mi, da je posnetek prevara. Fake. Raje preveri (če zmoreš), če je to res povedal ali so ga zmontirali?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Če odmisliva kaj drugi menijo (in jaz :lol: ), so njegove besede brez posebnega prevoda kljub vsemu čudne in jih tudi ti ne moreš opredeliti "češ govoril je nekaj drugega, zarotniki pa vidijo zarote".
Nič čudnega ne vidim v njih (kvečjemu neko osveščanje k lastni, če ne že k domovinski, varnosti - kar za ZDA post 9/11 ni nič čudnega). Ti pa očitno vidiš (saj je to jasno iz tvojega prejšnjega posta), česar ni (tako kot ostali ŠARLATANI :lol: ): ni namreč nobene napovedi novega 11. septembra, ali katere koli druge katastrofe.
Tokrat malo težje, saj govori povsem konkretno naj se uslužbenci Nase in njihove družine pripravijo na velike stvari (poslušaj ponovno, če nisi razumel).
Narobe, uporablja pogojnik: "Think about the natural disasters that could occur in your area. Think about attacks that could come like 9/11..." Ni nobene napovedi bližajoče se katastrofe ali česarkoli drugega, kot natolcuješ v prejšnjem postu.
Naj te potolažim, zdi se mi, da je posnetek prevara. Fake. Raje preveri (če zmoreš), če je to res povedal ali so ga zmontirali?
Raje preveri (če zmoreš :lol: ), kaj v resnici pravi: ni nobene napovedi bližajoče se katastrofe ali česarkoli drugega - ŠARLATANSKI (ne)Ved(n)ež pač spet naseda teoretikom zarote. :lol:

P.S. Oglasim se 21. oktobra. :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Dragi šrinkopat - kot, da samo jaz nasedam teorijam zarote ... hah

Šrink alias Silas, spravi se že enkrat na slovenski portal, ki je to objavil, preberi komentarje in naredi red.

Naredi red med novinarji, ker članek kot tak neposredno namiguje na zaroto. Če ne veš, to konstantno počnejo, da si povečujejo branost. Ker s tem na nek način vedno znova in znova ponižujejo znanost, moraš narediti red. Moraš Silas, to je tvoje poslanstvo. Naredi red Silas.

Potem pa izobrazi vse ljudi, ki napačno sklepajo. Kaznuj jih Silas.

Če se zgražaš močni Silas nad mojimi teorijami, potem boš doživel infarkt, ko boš bral komentarje nevednega ljudstva. Zmešalo se ti bo, ko boš bral kaj ljudje mislijo. Izobrazi jih Silas, kaznuj nevedneže, vse po vrsti, od novinarjev do bralcev.

Silas, o močni Silas, naredi red v deželi nevednih.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Dragi šrinkopat - kot, da samo jaz nasedam teorijam zarote ... hah
Dej nehi no, (ne)Ved(n)ež, novinarji objavijo vsako neumnost. :lol:

P.S. A ti je morda zmanjkalo nevroleptikov? :lol:
Šrink alias Silas, spravi se že enkrat na slovenski portal, ki je to objavil, preberi komentarje in naredi red.
Hah, ŠARLATANSKI (ne)Ved(n)ež: iz novice na 24ur.com niti približno ne sledi, da omenjeni astronavt ali NASA napoveduje katastrofo (če se nekdo le ustavi pri senzacionalističnem naslovu, pač njegov problem :lol: ). Seveda pa ne preseneča, da novinarji senzacionalistično poročajo: npr. o vzporednicah nekaterih "poznavalcev". :lol:
Naredi red med novinarji, ker članek kot tak neposredno namiguje na zaroto.
Zgolj po mnenju tistih, ki radi nasedajo teorijam zarote. Novinarji pa tako in tako objavijo vsako neumnost. :lol:
Če ne veš, to konstantno počnejo, da si povečujejo branost. Ker s tem na nek način vedno znova in znova ponižujejo znanost, moraš narediti red. Moraš Silas, to je tvoje poslanstvo. Naredi red Silas.
Za take novičke ima Kvarkadabra prav poseben kotiček: Šund znanost. :lol:
Potem pa izobrazi vse ljudi, ki napačno sklepajo. Kaznuj jih Silas.
ŠARLATANSKI nevedneži pač ne znajo brati: to je ves problem. :lol:
Če se zgražaš močni Silas nad mojimi teorijami, potem boš doživel infarkt, ko boš bral komentarje nevednega ljudstva. Zmešalo se ti bo, ko boš bral kaj ljudje mislijo.
Oglasim se natanko 21. oktobra. Me prav zanima, če boš zbral dovolj poguma in se pojavil na forumu. :lol:
Izobrazi jih Silas, kaznuj nevedneže, vse po vrsti, od novinarjev do bralcev.
Ni potrebe: tisti, ki nasedajo teorijam zarote in jih širijo naprej, se že sami sebe kaznujejo. :lol:
Silas, o močni Silas, naredi red v deželi nevednih.
Dej nehi, no, ŠARLATANSKI (ne)Ved(n)ež: če kdo poskuša ustvariti nov red pri nevednih, so to samozvani vedeži, ki radi onanirajo. :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Pa se Izobrazimo, ko že tako trobiš:

http://www.intimatemedicine.si/enciklop ... e-moskega/

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a Roman »

Vdež, menda nimaš občutka, da si duhovit?

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

A šrinku pa ne boš tega očital? Takšne oznake lepi on, zato je prav, da se ljudstvo izobrazi.

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a Roman »

Kakor želiš. Res se mi ne ljubi iskati nazaj, kdo je začel.

silvester1234
Prispevkov: 389
Pridružen: 30.3.2010 11:01

Re: Nas bo vesoljski potres zavil v temo?

Odgovor Napisal/-a silvester1234 »

Če sem s tem, da sem izrazil samo občutek, da je v atmosferi drugače, kot je bilo, sprožil toliko brezplodne debate je škoda, da sem se oglasil.
To, da Nasa dopušča tudi kak padec kometa na zemljo, pa ni noben 11. september. Po verjetnostnem računu je to realna
možnost. Je pa čisto vseeno, če je zarota, ali pa ne. Če pade dol, bo povsem brezpredmetno, kaj mislimo, ker nas ne bo več.
Posledice takega trka niso enostavne. Ne gre: "Fantje skrijmo se za 3 dni, pa bo mimo". Posledice trajajo tisočletja. ČE pride do tega.

Odgovori