korposkularno/valovna narava fotona

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Zaklenjeno
TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

korposkularno/valovna narava fotona

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

foton je kvant energije, ki, ko se giblje skozi kvantni vakum povzroča njegovo valovanje, fotona kot delca ne moremo deliti of valov, ki jih povzroča v kvantnem vakumu, v bistvu ne moremo deliti delca od ambienta (kvanrnega vakuma) v katerem se nahaja, kot shiva in shakti - zmeraj skupaj - eno
evo zanimiv članek
http://www.physorg.com/news/2011-06-qua ... meter.html

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: korposkularno/valovna narava fotona

Odgovor Napisal/-a shrink »

Dej nehi nakladati, CENZURA: v omenjenem članku iz revije Science ni moč prebirati o "shiva in shakti" in o ostalem duhovnem mumbo-jumbo. O tem lahko nakladajo le ŠARLATANI v obskurnih revijah brez faktorja vpliva. :lol:

TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

Re: korposkularno/valovna narava fotona

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

shrink tvoj faktor za humor je "Zero", IQ pa ni daleč.....
jasno da sem to dodal za hec.....
no hope for you, ti veliki branilec že umrle mahanicistične paradigme

da bi napisal en komentar na temo.....to ti ne zmoreš ?!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: korposkularno/valovna narava fotona

Odgovor Napisal/-a shrink »

TimeEinstein napisal/-a:shrink tvoj faktor za humor je "Zero", IQ pa ni daleč.....
Kako to, da s svojim velikim IQ ne uspeš doseči objave v reviji s faktorjem vpliva? :lol:
jasno da sem to dodal za hec.....
Nekaj je zelo jasno: skušaš prodajati meglo, a ti to tukaj ne uspeva. :lol:
no hope for you, ti veliki branilec že umrle mahanicistične paradigme
Mahanicistične (sic)? Tako kot je nekoč ZdravaPamet dejal: "imaš neurejeno podstrešje". :lol:

BTW: Kaj je umrlo? In kdaj? Ali pa morda še bo? Kdaj? Čez 2, 5 ali 20 let? Morda še letos? Zakaj ne daješ več napovedi? Včasih si tako suvereno napovedoval razvoj dogodkov. Se bojiš, da se boš spet uštel (kajti po eni od tvojih napovedi bi morala tvoja nakladanja že biti "mainstream")? A ne zaupaš več lastni "avtorefleksiji"? Ti duhovni mumbo-jumbo več ne pomaga? Zakaj ne zmoliš česa iz svojih sv. spisov? Saj se čudeži dogajajo, k'ne? :lol:
da bi napisal en komentar na temo.....to ti ne zmoreš ?!
Kaj naj komentiram? "Shiva in shakti" morda? :lol:

Sicer pa sem tvoja nakladanja v preteklosti že dovolj komentiral. Pokazal sem tudi, kako si NEVEDEN in NEIZOBRAŽEN, na moje komentarje pa seveda ni bilo pametnega odziva, ker si pač NEVEDEN in NEIZOBRAŽEN in enostavno NESPOSOBEN razumevanja svojih amaterskih zmot. Ti si zaslužiš le še, da se ti posmehujem(o). :lol:

TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

Re: korposkularno/valovna narava fotona

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

srinkić.......a s ti tole prebral ?!
http://www.physorg.com/news/2011-06-qua ... meter.html

objavljeno v NATURE

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: korposkularno/valovna narava fotona

Odgovor Napisal/-a NoSee »

Si prebral, Time? Kaj pravi clanek, da so bli malo povrsni in so sli delat povprecja?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: korposkularno/valovna narava fotona

Odgovor Napisal/-a shrink »

TimeEinstein napisal/-a:srinkić.......a s ti tole prebral ?!
http://www.physorg.com/news/2011-06-qua ... meter.html

objavljeno v NATURE
Ne ponavljaj se (glej svoj začetni post), CENZURA amRIT.

Kaj imaš spomin kot zlata ribica, ki traja par sekund? Če je temu tako, potem ti priporočam, CENZURA amRIT, da vedno znova pogledaš, o čem si že nakladal v isti temi. :lol:

Še enkrat: Koliko zveze ima ta članek s tvojim šarlatanskim nakladanjem, tehtalec črvjih duš amRIT? Odgovor: Zero, Zilch, Nada. :lol: :lol: :lol:

Si pa očitno tako NESPOSOBEN, da niti ne znaš ustrezno citirati: članek je bil objavljen v reviji "Science" - še dobro, da sem to omenil na vrhu. :lol: Poleg tega sem ti tudi že rekel, da v tem članku ni moč prebirati o "shiva in shakti" in o ostalem duhovnem mumbo-jumbo, o katerem lahko nakladajo le ŠARLATANI v obskurnih revijah brez faktorja vpliva. :lol:

TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

Re: korposkularno/valovna narava fotona

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

shrinkič a bi ti lahko komrentiral ta članek prosim...................... :twisted:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: korposkularno/valovna narava fotona

Odgovor Napisal/-a shrink »

TimeEinstein napisal/-a:shrinkič a bi ti lahko komrentiral ta članek prosim...................... :twisted:
Saj sem ti rekel, tehtalec črvjih duš amRIT, da si zaslužiš le še posmehovanje. :lol:

Zaklenjeno