Čudeži in znanost

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
bargo

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:
bargo napisal/-a:Sin, pamet v roke! :D
Riverdance

Vojko, zate blondinka! Vidiš

Loreal!
:shock: :shock: :shock:
Daj no, ti se čudiš. Videti je, da te daje spomin. Umetna inteligenca je, če se blondinka pobarva na črno. Albert je povedal nekako tako, ko so ga vprašali, če bi se poročil z lepo blondinko, potem bi bili otroci pametni po njemu in lepi po ženi. hm. Problemi, bi rekel, kaj pa če bi bilo obratno! 8)

TAM in ne tu. Torej?
jung press

SITE

Uporabniški avatar
vojko
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:
vojko napisal/-a:
bargo napisal/-a:Sin, pamet v roke! :D
Riverdance

Loreal!
Daj no, ti se čudiš. Videti je, da te daje spomin. Umetna inteligenca je, če se blondinka pobarva na črno. Albert je povedal nekako tako, ko so ga vprašali, če bi se poročil z lepo blondinko, potem bi bili otroci pametni po njemu in lepi po ženi. hm. Problemi, bi rekel, kaj pa če bi bilo obratno! 8)

TAM in ne tu. Torej?
jung press

SITE
:shock: :shock: :shock:

Uporabniški avatar
bargo

Bargo: Sin, pamet v roke!
Riverdance

Loreal!

TAM in ne tu. Torej?
jung press

SITE

Vojko: :shock: :shock:
Dobro, greva še en krog!

Bargo:
Prosim, sledi temu linku spodaj. :roll: :cry:
Na ramenih velikanov

Hawkins

Uporabniški avatar
vojko
Kontakt:

bargo napisal/-a:Bargo: Sin, pamet v roke!
Riverdance

Loreal!

TAM in ne tu. Torej?
jung press

SITE

Dobro, greva še en krog!

Bargo:
Prosim, sledi temu linku spodaj.
Na ramenih velikanov

Hawkins
Nič več se ne grem. Dokler boš hodil v krogih, ne boš prišel nikamor... :(

Uporabniški avatar
bargo

vojko napisal/-a:
bargo napisal/-a:Bargo: Sin, pamet v roke!
Riverdance

Loreal!

TAM in ne tu.
SITE

Dobro, greva še en krog!

Bargo:
Prosim, sledi temu linku spodaj.
Na ramenih velikanov

Hawkins
Nič več se ne grem. Dokler boš hodil v krogih, ne boš prišel nikamor...
Jebemti, sem vedel, da ne moreš slediti. Škoda. Veš, sem mislil, da bi lahko naredila nekaj velikega. Sedaj te gledam navzdol, ponujam ti roko, da te dvignem in potem ti mene. Naveza. Škoda.
Tako smo počeli, a ne?

http://www.youtube.com/watch?v=3C_rQ1XC8Yg
:shock:
Napaka, manjka mi črka T. Ej, ti resnično ne vidiš. Poglej! Spreglej, prosim.

Veš, SITE, je v bistvu SITTE v nemščini, v slovenščini pomeni OBIČAJ. Informatik pač,
! Oče interneta. Bruce Lee. No pustimo to.

TEAM, vojko, roman, problemi, motore, Roberto, Leo, ZdravaPamet, Agata, Rock ter kot rezerva, plan B: Aniviller, ZAJC. Veš, ko nam spodrsne ima on nek "greco" oprijem. Borovo ni dovolj. Veš, podmorničar, Borovo je za potapljače. Rabiš pa še satelitsko ročno vodeno uro. :roll:

Uporabniški avatar
bargo

Vojko napisal/-a:Nič več se ne grem. Dokler boš hodil v krogih, ne boš prišel nikamor...
HALO VOJKO :D :D Vera je na drugi strani. :D :D

Rock
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Rock »

Sluzasti napisal/-a:
Rock napisal/-a:
bargo napisal/-a:Jaz sem, ki sem, Oče!
Krščanstvo je osebna religija.
Goreči Grm je 'postavil' mavrico.
Je posredoval Biblijo.
Stvarstvo obstaja (in človek je obdarjen z razumom).
Kako praviš, da je rekel A.E.? Most incomprehensible thing on ...
"Osebna religija"?! Kakšne so pa druge? A je islam "neosebna" religija? :lol:
Marksistični ateist nima legitimacije, da se zanima za opij, ki je ilegalna droga.
Mi razložiš, zakaj 'grm' pišeš zveliko začetnico, Preprosti? :lol:
Odgovor kot prej, Sluzasti.
Samo nekateri v tem "stvarstvu" so "obdarjeni z razumom". Ti žal nisi med njimi, ti si na drugem bregu... :lol:
Ti kot darvinistični potomec opic si žival, z razumom današnjega psa.

Uporabniški avatar
vojko
Kontakt:

Preprosti (rock) je napisal:
Osebna religija"?! Kakšne so pa druge? A je islam "neosebna" religija?

Marksistični ateist nima legitimacije, da se zanima za opij, ki je ilegalna droga.
Odlično, Preprosti, napreduješ! Vidim, da je tudi tebe prevzela moč Marxovega genija! Sicer sem vedel, da bo pri tebi do preloma z zaostalo družbeno vestjo prišlo slej ko prej, toda malo me je presenetilo, da si tako hitro spoznal, da je religija "opij, ki je ilegalna droga"! :lol:

Pohvale še enkrat, Preprosti! :lol:
Samo nekateri v tem "stvarstvu" so "obdarjeni z razumom". Ti žal nisi med njimi, ti si na drugem bregu...
Ti kot darvinistični potomec opic si žival, z razumom današnjega psa.
To pa ni bilo posebno lepo, kaj Preprosti? Ali vas to učijo pri verouku in seminarjih za laike? :lol:

Če ti nisi "darvinistični potomec" živali, kaj pa si potem, Preprosti? Si bil ustvarjen na mah? Če ne spadaš v živalsko deblo Animalia, kam pa spadaš potem? Med duhove? Sicer si res malo čudna kreatura v naši vrsti Homo sapiens s., ampak kljub temu… :lol:

Rock

Sluzasti napisal/-a:Odlično, Preprosti, napreduješ! Vidim, da je tudi tebe prevzela moč Marxovega genija! Sicer sem vedel, da bo pri tebi do preloma z zaostalo družbeno vestjo prišlo slej ko prej, toda malo me je presenetilo, da si tako hitro spoznal, da je religija "opij, ki je ilegalna droga"! :lol:
Mi je bilo v veselje.
Lahko ponovim:
marksistični ateist nima nobene legitimacije.

Rock

Sluzasti napisal/-a:To pa ni bilo posebno lepo, kaj Preprosti? Ali vas to učijo pri verouku in seminarjih za laike? :lol:
Če ti nisi "darvinistični potomec" živali, kaj pa si potem, Preprosti? Si bil ustvarjen na mah? Če ne spadaš v živalsko deblo Animalia, kam pa spadaš potem? Med duhove? Sicer si res malo čudna kreatura v naši vrsti Homo sapiens s., ampak kljub temu… :lol:
Darvinistična resnica, aplicirana na tebe, te je zabolela?

Uporabniški avatar
vojko
Kontakt:

Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:Odlično, Preprosti, napreduješ! Vidim, da je tudi tebe prevzela moč Marxovega genija! Sicer sem vedel, da bo pri tebi do preloma z zaostalo družbeno vestjo prišlo slej ko prej, toda malo me je presenetilo, da si tako hitro spoznal, da je religija "opij, ki je ilegalna droga" !
Mi je bilo v veselje.
Lahko ponovim:
marksistični ateist nima nobene legitimacije.
Je že prepozno, Preprosti, nič ne pomaga "ponavljanje". Kar si rekel, si rekel: potem, ko smo te podučili, kaj je Marx rekel o religiji, si lepo seštel 1+1 in ugotovil tudi sam, da je religija "opij, ki je ilegalna droga" ! :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Kontakt:

Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:To pa ni bilo posebno lepo, kaj Preprosti? Ali vas to učijo pri verouku in seminarjih za laike?
Če ti nisi "darvinistični potomec" živali, kaj pa si potem, Preprosti? Si bil ustvarjen na mah? Če ne spadaš v živalsko deblo Animalia, kam pa spadaš potem? Med duhove? Sicer si res malo čudna kreatura v naši vrsti Homo sapiens s., ampak kljub temu… /quote]

Darvinistična resnica, aplicirana na tebe, te je zabolela?
"Darwinistična resnica, aplicirana na tebe" podira vse, o čemer ste 2.000 fantazirali in zastrupljali ljudi z zgodbicami o "božanskem izvoru" naše vrste, Preprosti. Tako preprosto je to... in vem, da to boli... :lol:

Čeprav se še tako kobacaš v lastnih halucinacijah, nič na svetu ne more spremeniti dejstva, da si daljni potomec Lucy, 3,18 milijonov let stare predstavnice vrste Australopithecus afarensis... :lol:

Za tvojo osebno informacijo: to je bilo 3,178.000 let pred vašim "gorečim grmom"... :lol:

Rock

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:To pa ni bilo posebno lepo, kaj Preprosti? Ali vas to učijo pri verouku in seminarjih za laike?
Če ti nisi "darvinistični potomec" živali, kaj pa si potem, Preprosti? Si bil ustvarjen na mah? Če ne spadaš v živalsko deblo Animalia, kam pa spadaš potem? Med duhove? Sicer si res malo čudna kreatura v naši vrsti Homo sapiens s., ampak kljub temu… /quote]Darvinistična resnica, aplicirana na tebe, te je zabolela?
"Darwinistična resnica, aplicirana na tebe"
O tem, da si žival, govòri v svojem imenu.

RKC ima kraljevsko tezo: 'krona stvarstva'.

Uporabniški avatar
vojko
Kontakt:

Preprosti (rock) je napisal:
O tem, da si žival, govòri v svojem imenu.

Nič nisi komentiral svojega dokazanega sorodstva s simpatično Lucy, Preprosti... :lol: :lol:

Pa o tistih 3,178.000 let pred 'gorečim grmom' tudi nisi črhnil nobene... ti ne diši ta tema? :lol:
RKC ima kraljevsko tezo: 'krona stvarstva'.
Ja, to je ena najbolj "kraljevskih" neumnosti, ki ste se jih spomnili in je predmet vsesplošnega posmeha resnih ljudi vsaj zadnjih nekaj sto let... :lol:

Rock

Sluzasti napisal/-a: Nič nisi komentiral svojega dokazanega sorodstva s simpatično Lucy, Preprosti... :lol: :lol:
----------
Pa o tistih 3,178.000 let pred 'gorečim grmom' tudi nisi črhnil nobene... ti ne diši ta tema? :lol:
----------
Ja, to je ena najbolj "kraljevskih" neumnosti, ki ste se jih spomnili in je predmet vsesplošnega posmeha resnih ljudi vsaj zadnjih nekaj sto let... :lol:
Človek (religija) je krona stvarstva (ideja), lahkoverni Sluz, in obvladuje animalije (izpolnjevanje).

Odgovori