Čudeži in znanost

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
roberto11
Prispevkov: 1022
Pridružen: 17.11.2008 9:01
Kraj: Dolenjska

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a roberto11 »

Bargo napisal/-a: Pusti Božota, za božjo voljo. Veš on ima svojo svobodno voljo tako, kot ti svojo. Spoštuj vsaj svojo svobodno voljo. :roll:
Ne vidim razloga zakaj jaz ne bi spoštoval svoje svobodne volje. Vidim pa razlog, da ti ne spoštuješ moje svobodne volje, če praviš, da naj pustim "Božota". :D
Saj si vendar ne želiš, da prevlada kaos, ali kako?
Se zavedam omejenosti svoje svobodne volje, zato moja želja definitivno ne bo imela nobenega vpliva na vesoljne zakone. :D

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

roberto11 napisal/-a:
Bargo napisal/-a: Pusti Božota, za božjo voljo. Veš on ima svojo svobodno voljo tako, kot ti svojo. Spoštuj vsaj svojo svobodno voljo. :roll:
Ne vidim razloga zakaj jaz ne bi spoštoval svoje svobodne volje. Vidim pa razlog, da ti ne spoštuješ moje svobodne volje, če praviš, da naj pustim "Božota".
Veš predvidevam, da si oni, ki mu v kartoteki narišejo znak s puščico gor in če tako, potem je lahko nevarno, če preveč govoričiš o ljubezni do Božota. :wink:
roberto11 napisal/-a:
Bargo napisal/-a: Saj si vendar ne želiš, da prevlada kaos, ali kako?
Se zavedam omejenosti svoje svobodne volje, zato moja želja definitivno ne bo imela nobenega vpliva na vesoljne zakone. :D
Čuj saj Božo nima te moči in tudi če jo ima, nima volje. Veš, on je komik. :wink:

Se mi je sesul računalnik, spet preveč glasbe hkrati, napisal je "Your graphics card does not support ATI or NVIDIA techbology. Hardware acceleration is not possible". Veš, sedaj ne vem, zakaj sem plačal 500 Eur za mojo grafiko. :oops:
Zadnjič spremenil bargo, dne 12.10.2014 20:07, skupaj popravljeno 2 krat.

roberto11
Prispevkov: 1022
Pridružen: 17.11.2008 9:01
Kraj: Dolenjska

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a roberto11 »

Bargo napisal/-a: Veš predvidevam, da si oni, ki mu v kartoteki narišejo znak s puščico gor in če tako, potem je lahko nevarno, če preveč govoričiš o ljubezni do Božota. :wink:
Rabim podnapise. :) Preveč abstraktno-pesniško podajanje. :D
Čuj saj Božo nima te moči in tudi če jo ima, nima volje. Veš, on je komik. :wink:
Dobro za njega. Če ne, bi ga že pobralo od sekirancije. :)

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

roberto11 napisal/-a:
Bargo napisal/-a: Veš predvidevam, da si oni, ki mu v kartoteki narišejo znak s puščico gor in če tako, potem je lahko nevarno, če preveč govoričiš o ljubezni do Božota. :wink:
Rabim podnapise. Preveč abstraktno-pesniško podajanje. :D
Čuj saj Božo nima te moči in tudi če jo ima, nima volje. Veš, on je komik.
Dobro za njega. Če ne, bi ga že pobralo od sekirancije. :)
Saj, poglej zgoraj, bi rekel Shrink. :lol: Si prehiter, Roberto11. Vidiš, da tebi komaj sledim. Tisto o nevtronih in nevronih pa razmisli, mogoče bo Shrink pojasnil, od kod spin. :roll:

Ne pa, da govoriči o nekih evropskih poslancih in šamanih in kaj vem še vse. Joj, joj, joj, tale naš Mirko ga res pihne.

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Bargo, odgovor brez muzike, je kakor i brez pikice, zato te dopolnim!

Dobro da ima naš Mirkosrav Vojkosravka, mu rešuje življenje in obratno.


http://www.youtube.com/watch?v=A4s2787OWPs




:lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Oh, spet izkazovanje ljubezni: tokrat med podučiteljstvom in pesništvom. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Oh, spet izkazovanje ljubezni: tokrat med podučiteljstvom in pesništvom. :lol:
Shrink tebe čaka tabla. Od kod spin v delcih? :roll:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

:?:



Pa tole poslušaj, da boš doumel, na katerem mestu si ti - shrinkofizik!


http://www.youtube.com/watch?v=rYZmNybdFSY


:lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a vojko »

shrink napisal/-a:Oh, spet izkazovanje ljubezni: tokrat med podučiteljstvom in pesništvom. :lol:
Neverjeten tandem, kaj shrink? Prvi z muziko, drugi z video igricami za šestletnike... :lol:

Čakam samo še, da se od kod pojavi Preprosti, pa bomo imeli sveto trojico... :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

smolejleo napisal/-a::?:
Pa tole poslušaj, da boš doumel, na katerem mestu si ti - shrinkofizik!
http://www.youtube.com/watch?v=rYZmNybdFSY
:lol:
Odlično, leo. :wink: Informacija nima smisla, videti je, da ima maso, kot pravi Vojko. :D Samo kaj, ko gradi piramido in spregleda Sokola. :lol: Veš, samo drugače pa je Vojko super ded, malo ga je pokvaril Richard levjesrčni. Ima jajca samo se uščije, ko gre zares. Si videl, kako je odstopil. Samo Rocka omeniš, pa je konec z njim. :wink:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:
shrink napisal/-a:Oh, spet izkazovanje ljubezni: tokrat med podučiteljstvom in pesništvom. :lol:
Neverjeten tandem, kaj shrink? Prvi z muziko, drugi z video igricami za šestletnike...
Čakam samo še, da se od kod pojavi Preprosti, pa bomo imeli sveto trojico... :lol:
Saj, Rock ima jajca in bo odločil po pravu in pravici. :wink: Rock je troglavi zmaj. Kako je že napisal? :roll:

Evolucija je geslo, da te ne zanese preveč, Vojko. :mrgreen:
Mater spet me omejuje okolje.

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bianko »

Ce hocemo doseci 1k strani pohitite, da nas ebola ne prehiti :)

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

Tabla:
1. Od kod spin v delcih?
2. Kako nastajajo informacije v kaotičnih sistemih?

Torej, Shrink. Ti si na vrsti.

Med tem pa malce glasbe, se razume. :wink:

Perpetuum Jazzile - Killing Me Softly

Vidi, kdo LASER, zeleni laser? :D :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

vojko napisal/-a:
shrink napisal/-a:Oh, spet izkazovanje ljubezni: tokrat med podučiteljstvom in pesništvom. :lol:
Neverjeten tandem, kaj shrink? Prvi z muziko, drugi z video igricami za šestletnike... :lol:

Čakam samo še, da se od kod pojavi Preprosti, pa bomo imeli sveto trojico... :lol:
Da ne pozabimo na (ne)Ved(n)eža: skupaj tvorijo pravi šarlatanski poker. :lol:

Sicer sem jim že večkrat svetoval, da ustanovijo svoj forum (nadarjeni bodo pesnili, nenadarjeni pa kritizirali), a nič od tega. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

bianko napisal/-a:Ce hocemo doseci 1k strani pohitite, da nas ebola ne prehiti :)
Brez skrbi, za ta podvig povsem zadošča kralj med troli tega foruma: bargo. :lol:

Odgovori