Medzvezdna potovanja

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, nedeljski pravnik, tvoj poskus hudomušenja v zvezi z opredeljevanjem je milo rečeno smešen, glede na to, da tebi niso znane opredelitve, ki jih poznajo še osnovnošolci. :lol: In seveda sem ti v zvezi s kamnom, ki prosto pada proti Zemlji, že vse pojasnil in če pojasnil (ki jih dojame še povprečen teleban) spet ne razumeš, zavestno (ali podzavestno) obišči kak OŠ tečaj, kjer boš ublažil lastno kvazivost. :lol:

Pesniku pa priporočam naj že enkrat vero (v karkoli) išče na kakšnem drugem forumu. :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 17.10.2015 22:14, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a: Pesniku pa priporočam naj že enkrat vero (v karkoli) išče na kakšnem drugem forumu. :lol:
Merlin, si ti še kje drugje, kot samo tukaj? :roll: Drugače pa, saj veš, ali rešiš naloge ali pa se opravičiš, preden te ujame singularnost. :lol: :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, moteni pesniški trol, lahko bi že vedel, kakšen je odgovor na tvoje ponovljeno moteno jokcanje:
shrink napisal/-a:Hah, pesnik, niti na pamet mi ne pride, da bi se opravičeval za odnos do motenih trolov, kot si sam, kaj šele, da bi jim "reševal naloge", zato od mene lahko pričakujejo le ŠIBO in POSMEH. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Hah, moteni pesniški trol, lahko bi že vedel, kakšen je odgovor na tvoje ponovljeno moteno jokcanje:
shrink napisal/-a:Hah, pesnik, niti na pamet mi ne pride, da bi se opravičeval za odnos do motenih trolov, kot si sam, kaj šele, da bi jim "reševal naloge", zato od mene lahko pričakujejo le ŠIBO in POSMEH. :lol:
Črvina
Točno tako, šiba in posmeh, nič novega torej. :D :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:Hah, nedeljski pravnik, tvoj poskus hudomušenja v zvezi z opredeljevanjem je milo rečeno smešen, glede na to, da tebi niso znane opredelitve, ki jih poznajo še osnovnošolci. :lol: In seveda sem ti v zvezi s kamnom, ki prosto pada proti Zemlji, že vse pojasnil in če pojasnil (ki jih dojame še povprečen teleban) spet ne razumeš, zavestno (ali podzavestno) obišči kak OŠ tečaj, kjer boš ublažil lastno kvazivost. :lol:
Kvazinaravoslovec shrink ni sposoben reševati kompleksnih nestandardnih nalog.
Upam, da bo znal kdo drug odgovoriti na še odprta vprašanja.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, nedeljski pravnik, le tvoja pamet spet ni bila sposobna dojeti, da ni nikakršnih odprtih vprašanj, saj je bilo na vse že odgovorjeno, je pa res, da obstaja še en odprt problem: nezmožnost dojemanja razlag za telebane s strani nedeljskega pravnika. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a Roman »

bargo napisal/-a:Merlin, si ti še kje drugje, kot samo tukaj?
Ah, to je torej tvoj cilj?

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a bargo »

Roman napisal/-a:
bargo napisal/-a:Merlin, si ti še kje drugje, kot samo tukaj?
Ah, to je torej tvoj cilj?
Boš predstavil tvojo ugotovitev o mojem cilju? :roll:

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a Motore »

Očitno je cilj barga trolanje in smetenje tega foruma. Pustimo občasne brezsmiselne komentarje, ampak toliko kolikor jih je zadnje čase z njegove strani je že kar moteče (njegovo komentiranje od Rockovega vprašanja naprej je dober primer).

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a bargo »

Motore napisal/-a:Očitno je cilj barga trolanje in smetenje tega foruma. Pustimo občasne brezsmiselne komentarje, ampak toliko kolikor jih je zadnje čase z njegove strani je že kar moteče (njegovo komentiranje od Rockovega vprašanja naprej je dober primer).

Črvina
Koliko je masa ladje Tujcev? :lol:
shrink napisal/-a:Ni nobene napake z moje strani, nedeljski pravnik, napačno je le tvoje razumevanje, ker si pač polpismen in naravoslovno neizobražen, kajti vsakdo pismen in naravoslovno izobražen pravilno razume, kar sem navedel: hitrost, ki jo pridobi kamen na razdalji 1000 km do površja Zemlje, če sprva miruje, je 4.1 km/s, medtem ko je maksimalna hitrost, ki jo lahko pridobi kamen (na neskončni razdalji do površja Zemlje), 11.2 km/s. :lol:

Zato, nedeljski pravnik, svoje kvazivosti nikar ne projiciraj na ostale. :lol:
Zadnjič spremenil bargo, dne 18.10.2015 20:28, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a bargo »

Črvina


Vojko: Približno takole:
Slika
ali še bolje takole: The Fine Tuning of the Universe



SINTEZA: Slika

Vojko: Bargo, vidim, da si 10x popravljal svoj prispevek...pa saj si napisal le en stavek... Da nisi retuširal tvoje opice?


Bargo: Ne, samo enkrat sem popravljal, ko sem iskal in dodal primerno sliko za sintezo.
Veš, ni enostavno narediti slikovne sinteze, sploh če gre za kvantne fluktuacije, zlom simetrije, fazne zamike in vse to v povezavi z evolucijo, kjer vere nikakor ne smeš izpustiti.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ja, in v preteklosti je ravno tako trolal, dokler jih ni dobil po prstih od admina. Očitno pa ga to ni izučilo in še vedno v rednih ciklih na najbolj neumen način (v pesniškem stilu) trola. Ustavi ga očitno lahko le trajen ban.

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a Roman »

shrink napisal/-a:Ustavi ga očitno lahko le trajen ban.
Pa še v tem primeru bo Kvarkadabra ostala zapacana in nasmetena.

derik
Prispevkov: 2044
Pridružen: 6.3.2010 9:04

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a derik »

Roman napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ustavi ga očitno lahko le trajen ban.
Pa še v tem primeru bo Kvarkadabra ostala zapacana in nasmetena.
Če bi se čas, porabljen za kreganje s troli, rajši uporabilo za moderatorstvo, bi bilo stanje bistveno boljše

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a Rock »

bargo napisal/-a: Vojko: Približno takole:
/.../
ali še bolje takole: The Fine Tuning of the Universe
Bargo, ali ta video obstaja tudi v obliki članka?
Obstaja kak nasproten članek? (Vendar številne 'konstante', navedene na začetku videa, veljajo za 'točne'?)
Domnevam, da se Vojko, Roman (pa še kdo?) ne strinjata z videom?

Odgovori