Nastanek vesolja

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:
vojko napisal/-a:Bargo je napisal:
Cilja ne določa več partija, si spet pozabil? Kakšen pomnilnik te imaš? Luknjičast!

Seveda ga določa, samo da tega (še) ne veš...
Premalo prostora na disku C:!
Kakšen disk te maš?
Vem, že zdavnaj.

Črvina QED.
Problem je, da vem tudi, da se je laboratorij povečal. Naj ti nasmeh nariše ustnice.

Zijah - Pišanje
Očitno ne pomaga! Spot se spet REŽI. :lol:
Slišiš topot vojaških škornjev? Koraki vojakajo... :lol: :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:
Vojko: Seveda ga določa, samo da tega (še) ne veš...

Bargo: Premalo prostora na disku C:!

Vojko; Kakšen disk te maš?
Bargo: Vem, že zdavnaj.


Problem je, da vem tudi, da se je laboratorij povečal. Naj ti nasmeh nariše ustnice.

Zijah - Pišanje
Očitno ne pomaga! Spot se spet REŽI. :lol:

Slišiš topot vojaških škornjev? Koraki vojakajo...
Ta je sicer močna, samo smo med tem pristali. Saj veš, ne da se mi več. Maja bomo videli kako je s tole tvojo pogruntavščino, major TOM!

Črvina I

Črvina II

Črvina III
:shock:
Črvina IV

Leadership is the art of getting someone else
to do something you want done
because he wants to do it.
Dwinght D. Eisenhower

Ovce! 8)

Ja, ne pozabi na generala Žukova! Pa na puščavsko lisico! :evil: Hana! Birokrat, ko te dobim, ...

Kako se počutiš Vojko?
Vprašanje je bilo napačno, kakšen procesor imaš med luknjicami. :mrgreen:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »


Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Za naključne obiskovalce:

uporabnik "bargo" zadnjih nekaj let ciklično intenzivno trola na forumu (najbrž se mu psihično stanje ciklično slabša), ampak je njegova trenutna statistika trolanja za zadnji teden (113 postov) daleč od zlatih časov trolanja (200 postov v enem tednu).

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Za naključne obiskovalce:

uporabnik "bargo" zadnjih nekaj let ciklično intenzivno trola na forumu (najbrž se mu psihično stanje ciklično slabša), ampak je njegova trenutna statistika trolanja za zadnji teden (113 postov) daleč od zlatih časov trolanja (200 postov v enem tednu).
Duhovni fizik, inženir duš, boš končno odgovoril Vojku, kako je z maso nevtrinov. Masa je, samo pojma ni. :mrgreen: Kakšen materialist te si, TI! 8)

Črvina

Kakšna pa je tvoja favorizirana definicija materije? NE pozabi, da mora definicija vključevati/pokrivati tudi "informacijo". Energija zagotovo vsebuje informacijo. :mrgreen: Ne pozabi, na začetku je bila beseda in ta je bila pri Bogu. 8)

Mirkec, si manjkal pri pouku ali si samo ne zapomniš dovolj dobro. Ponoviva:
Bodite popolni, kakor je popoln moj Oče. Jaz (Logos) sem pot, resnica in življenje. Prizadevajte si za nebeško kraljestvo - vse drugo vam bo navrženo. Blagor ubogim na duhu, kajti njih je nebeško kraljestvo.
Zadnjič spremenil bargo, dne 8.10.2015 16:28, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Duhovnost išči pri sebi podobnih motenih šarlatanih tipa amrit, moteni pesnik bargon. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Duhovnost išči pri sebi podobnih motenih šarlatanih tipa amrit, moteni pesnik bargon. :lol:
Ne, ne, ti si ta pravi. Ko dobim tebe, sem dobil veliko njih. Saj veš, moraš razpasti, narava pač. 8) Potem te sestavim na novo, reciklaža, saj se spomniš? Ista materija, drugačna struktura. :lol:
Zlato moje! :mrgreen:

Veš, TI si nisi sam kriv, si že tožil krivce, bodo našli sebični gen in bo znanost zmagala. Determiniran si tako kot si potreben, samo koristi pa ni nobene. Strah ne koristi, kar si itak že sam ugotovil. Boš objavil rezultate svoje statistike. Maj je že zdavnaj mimo.

Črvina

Ne rešuješ nalog, Skrčko, lepo bi bilo, da bi šel preko tega Greenovega
ledu, kaj? :lol:
Zadnjič spremenil bargo, dne 8.10.2015 16:40, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Spet narobe, moteni pesnik, ta pravi so zate le tisti z belimi haljami in s "šponto" v roki. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Spet narobe, moteni pesnik, ta pravi so zate le tisti z belimi haljami in s "šponto" v roki.
Ta pravi si TI in mi ne moreš zbežati, čakam te na koncu, kot sem te ustvaril na začetku. Hotel si svobodno voljo, sedaj pa izbiraj med časovnimi vrati, levo ali desno, gor, dol, naprej, nazaj, kakorkoli na koncu te čakam JAZ, ki sem, tebe, ki nisi več kar si bil, temveč boš to, kar preostane, ko porežemo viške in dodamo, kar je potrebno dodati. :mrgreen:

Da slučajno ne razmišljaš, da sem kaj narobe naredil? :lol: Opusti vsako upanje. :mrgreen: Vsaka dobi, vsaka zadene, prazne nobene.

Moja dela so popolna, tvoja pot je pač določena, singularnost v črni luknji. :lol:

Lorentz te pozdravlja, pravi Srečno . :lol:

Za spremembo bova tokrat uporabila pesnika Zorana, Zorana Predina.

Lačni Franz - Srečno Kekec [HD]

Srečno Kekec, Zlatorogov car.
Srečno Kekec, triglavski mornar.
Tvoje misli solze pijejo.
Tvoji škornji jame kopljejo.

Za eno samo zvezdo si imel oči.
Od bombe pa do večnosti.
Namesto nas, si ji ves čas verjel,
da drugih sploh na svetu ni.

Namesto sonca baterija
in za pasom črni ključ.
Palica se sladko smeje,
ko pleše kolo preko naših buč.

Srečno Kekec, Zlatorogov car.

Srečno Kekec, triglavski mornar.

Tvoje misli solze pijejo.
Tvoji škornji krste zabijajo.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a Rock »

bargo napisal/-a:
Rock napisal/-a:
bargo napisal/-a: Rock, če je res, lahko prosim pojasniš tole "priliko", o biserjih in svinjah.
vojko se (kot boljševistični aktivist) sklicuje na sskj. SSKJ pravi, da fraza 'metati bisere svinjam' izvira iz Bi., in da pomeni dajati, dati komu duhovno ali materialno dobrino, ki je ne zna ceniti. Obrazložitev sskj (geslo: biser) je, znotraj ateističnega okvira, točna.
Sam pa se, po m. mn. utemeljeno, retorično vprašuješ, o kakšnih biserih je govora, saj da v resnici ne obstojajo.
Kaj torej želiš?
8)
Ministerstvo za MIR. :D
Blagor ubogim na duhu, kajti njih je nebeško kraljestvo. Hvala oče, da si prikril predatorjem. :)
Resnici na ljubo, J. tudi:
'Ne mislite, da sem prinesel mir, ampak meč. - In komaj čakam, da se ogenj razplamti.'

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Zadnjo pesnitev nameni možem v belih haljah, moteni pesnik: poročaj o njihovih vtisih. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Zadnjo pesnitev nameni možem v belih haljah, moteni pesnik: poročaj o njihovih vtisih. :lol:
Ne slediš pouku. Mislim, da si zaostal, bi rekel Rock. Ti ni jasno, kaj?

Gledaš in ne vidiš, ti pač ni dano, ker si len. Kako je z lenobo, ti bo spet Rock povedal. Vidiš, Rock ti govori, se trudi vendar ne slišiš. Sam sem ti namenil nekaj letečih dogodkov, nisi videl tako, kot tudi ne posnetkov od smolejleo.

We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.
--Stephen Hawking


Črvina

Kreativnost ti manjka, si jo povsem zadušil ali pa so jo zadušili drugi. Skratka, pomagaj si sam in bog ti bo pomagal. Da te pa ne zanese preveč, saj veš, njegova fizika je tvoj bog, samo ta ni popolen, kot ni popolno nič, je pa vse kar je.

Vangelis - Chariots of Fire

Modrost je vedeti, da sem nič.
Ljubezen je vedeti, da sem vse.
Med tema se giba moje življenje.


Vangelis - conquest of paradise

Naj te pingvin spominja na črno luknjo!
Vangelis - Theme from Antarctica

p.s.
Mater, ko ste naredili nadgradnjo, se je izgubil moj avatar.


Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ti si izgubil še kaj drugega, kot samo avatar, pesnik. Obrni se na može v belih haljah, da boš razumel kaj. :lol:

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a Roman »

bargo napisal/-a:Ne slediš pouku. Mislim, da si zaostal, bi rekel Rock. Ti ni jasno, kaj?
Si sklenil pokazati svoj pravi obraz?

Zaklenjeno