Nastanek vesolja

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

Rock napisal/-a: Ampak - kot da je ostal pri uživanju v svojem trpljenju, ni se potrudil z delom na samem sebi.
-----------------
Mogoče, zanj ne vem. Če kaj, lahko upravljaš samo sebe, vso ostalo upravljanje je iluzija.
______
Se strinjam, druge zelo hitro spremeniš, če spremeniš svoje reagiranje.
-----------------
Ali se spreminja veter zato, ker se bambus uklanja ali pa se bambus spreminja zato ker piha veter? KANT te pozdravlja. Oboje se dogaja zato ker obstajajo kvantne fluktuacije, ki povzročajo povzročeno. Umetnost je ne misliti, ko misliš takrat misliš nič in dojemaš vse vendar informacije niso humane.
__________________
Učenec: veter se giblje.
2. uč.: bambus se giblje.
Mojster: um se giblje.
__________________
Dobro.
Bargo: Razmišljanje je gibanje vendar šele ko prenehaš razmišljati začneš dojemati. Kaj bi govoril, ko pa je že vse bilo povedano.
________
J. je govoril, javno in zaupno.

Kaj pomeni zaupno?
Rock napisal/-a:
Bargo napisal/-a: Se spomniš, besedna solata?
Ne.
Si pogledal v črvino? Samo pazljivo in previdno, da se ne zapleteš, v mrežo. :lol: Moraš biti pajek, veš, njemu mi težko.
Rock napisal/-a: Samo poglej, kaj se je zgodilo z božjim upravljanjem?
Poleg Bude, Konfucija, navihanega Jezusa, Mohameda, itd., prerokov vseh vrst in ostalih mislecev z dobrimi nameni, kot recimo Marx-a, sploh ne omenjamo.
--------------------
Upravljanje? Buda, Konfucij, J., Lao-tse - so učili, prosvetljevali: spoznali so zakone, znanja niso želeli zadržati zase.
A J. se mi zdi posebna kategorija.
------------------------------------------------------
Kako posebna? Kaj so razlike?
______
Krščanstvo je najmočnejša religija.
Evropa, ZDA sta prepojeni s krščanstvom. (Begunci iz Sirije hočejo v Evropo, EU. - Sr. vek, novi vek: krščanske kulture so pokazale superiornost v svetovnem smislu.)
Zakaj so ga izročili okupatorjem Rimljanom?
Zakaj so ga križali, če 'Pilat ni našel krivde na njem'?
Je šel J. prostovoljno v smrt?; ljubite sovražnika; nastavi še drugo lice; blagor ubogim na duhu ...; trkajte in se vam bo odprlo; ljubi bližnjega kakor samega sebe [Kdo je m. bližnji? ----> prilika o ubogem Samarijanu]; dajte cesarju, kar je cesarjevega, in Bogu, kar je božjega; Boga je potrebno bolj poslušati kot oblast; itd. ___ Znaš racionalno uskladiti?
----------------------
Znam.
----------------------
Utemelji.
Utemeljeno od začetka in se še utemeljuje.
Rock napisal/-a: Kako ti delaš na sebi? To, da zavračaš OH-skupine je trpinčenje posebne vrste, sprašujem se, kako sploh zdržiš?
Saj je vendar Jezus iz vode naredil vino.
----------
Alkoholne pijače so zelo prijetnega okusa, a mamilo, niso potrebne, in morda je pravilno, da se jim človek odpove.
-------------------------
Morda, zato minister za zdravje opozarja! Minister Gregor pa nič.
"Pretirano uživanje alkohola škoduje vsem elementom človeškega telesa."
Fuck body worship spirit. Spirit against spirit.
Torej kako je s hudičem v krščanstvu, ali ima tudi ta, hudič, dušo?
-------------------------
Če je hudič (padli) angel, ne potrebuje duše.
--------------------
Kaj pomeni padli angel?
--------------------
V Bi. je zapisano, da se je del angelov uprl Bogu, ta jih je izgnal na Zemljo.
Kdaj so padli, pred EVO ali po EVI?
Rock napisal/-a: 'Gospod je moj pastir, nič mi ne manjka"
-----------
Tako je.
---------------------
Ograja je zato, da greš skozi. :lol: Ti bo Shrink pojasnil, vendar pomagati ne sme, saj ne razume dovolj dobro in ne priporočam TI, da pristaneš da bi te transformiral iz Rock v zajca. Te transformacije ne zmore niti Merlin, ostali itak niso relevantni. Poglej, jim je že prijatelj problemi predlagal in očitno je, da niso uspeli, čeprav je med njimi tudi Merlin.
__________
Od kdaj se shrink zanima za duhovnost? Naj ne postanem matematik Zajc? Kdo je Merlin?

Ograja: ograja obstaja, vrat ni?
Od kdaj, se Shrink zanima za duhovnost?
Čakaj, pogledava v črvino. Pravila omejujejo, boga ne dovolijo iskati znotraj tega prostora. :roll:

Torej 24.09.2014 je bila postavljena hipoteza. Črvina I in
05.10.2014 je bilo potrjeno. Črvina II

Ne, matematik zajc, temveč poskusni zajček, v eksperimentu, ki bi ti ga predlagal fizik Shrink po službeni dolžnosti, poštar po domače. :lol:

Kdo je Merlin sprašuješ, saj se hecaš, a ne?
Merlin is a legendary figure best known as the wizard featured in Arthurian legend.

Shrink misli, da je tudi čarovnik, ker manipulira z materijo, vendar ne čuti ničesar, ne v enačajih, ne v čem drugem in zato sem te posvaril pred transformacijo iz ovce v poskusnega zajca.

Saj veš, " Znanost je samo posel, ki tole lastno delo razuma ozavesti."

Shrink: "Nisem kristjan, zato neprijaznosti ne čutim kot greha (do drugih) oz. kot žalitve (od drugih)."

Saj veš, zajec lahko ima tudi roge, vidiš
Slika


Seveda so vrata, pa še kakšna, v ograji. :lol:
Zadnjič spremenil bargo, dne 3.10.2015 21:32, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:
Rock napisal/-a: Ampak - kot da je ostal pri uživanju v svojem trpljenju, ni se potrudil z delom na samem sebi.
-----------------
Mogoče, zanj ne vem. Če kaj, lahko upravljaš samo sebe, vso ostalo upravljanje je iluzija.
______
Se strinjam, druge zelo hitro spremeniš, če spremeniš svoje reagiranje.
Ali se spreminja veter zato, ker se bambus uklanja ali pa se bambus spreminja zato ker piha veter? KANT te pozdravlja. :wink: Oboje se dogaja zato ker obstajajo kvantne fluktuacije, ki povzročajo povzročeno. :lol: Umetnost je ne misliti, ko misliš takrat misliš nič in dojemaš vse vendar informacije niso humane.
Rock napisal/-a:
bargo napisal/-a: Samo poglej, kaj se je zgodilo z božjim upravljanjem?
Poleg Bude, Konfucija, navihanega Jezusa, Mohameda, itd., prerokov vseh vrst in ostalih mislecev z dobrimi nameni, kot recimo Marx-a, sploh ne omenjamo.
Upravljanje? Buda, Konfucij, J., Lao-tse - so učili, prosvetljevali: spoznali so zakone, znanja niso želeli zadržati zase.
A J. se mi zdi posebna kategorija.
Kako posebna? Kaj so razlike?
Rock napisal/-a:
bargo napisal/-a: Kako ti delaš na sebi? To, da zavračaš OH-skupine je trpinčenje posebne vrste, sprašujem se, kako sploh zdržiš?
Saj je vendar Jezus iz vode naredil vino.
Alkoholne pijače so zelo prijetnega okusa, a mamilo, niso potrebne, in morda je pravilno, da se jim človek odpove.
Morda, zato minister za zdravje opozarja! Minister Gregor pa nič. :wink:
"Pretirano uživanje alkohola škoduje vsem elementom človeškega telesa."
Fuck body worship spirit. Spirit against spirit.
Torej kako je s hudičem v krščanstvu, ali ima tudi ta, hudič, dušo?

'Gospod je moj pastir, nič mi ne manjka" :D
...je zablejala ovca iz črede... :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a Rock »

bargo napisal/-a:
Rock napisal/-a:
bargo napisal/-a: Tole si poglej, Rock: De Broglie Wellenlänge - Quantenphysik
Vrata!
Hvala, bom proučil.
Nikar ne proučuj, za božjo voljo, samo poglej. Veš, da se ne zgodi, da boš De Broglija sesul tako, kot si Cantorja. :lol: :D
Ne boj se resnice.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a Rock »

bargo napisal/-a:
Rock napisal/-a: Ampak - kot da je ostal pri uživanju v svojem trpljenju, ni se potrudil z delom na samem sebi.
-----------------
Mogoče, zanj ne vem. Če kaj, lahko upravljaš samo sebe, vso ostalo upravljanje je iluzija.
______
Se strinjam, druge zelo hitro spremeniš, če spremeniš svoje reagiranje.
-----------------
Ali se spreminja veter zato, ker se bambus uklanja ali pa se bambus spreminja zato ker piha veter? KANT te pozdravlja. Oboje se dogaja zato ker obstajajo kvantne fluktuacije, ki povzročajo povzročeno. Umetnost je ne misliti, ko misliš takrat misliš nič in dojemaš vse vendar informacije niso humane.
__________________
Učenec: veter se giblje.
2. uč.: bambus se giblje.
Mojster: um se giblje.
__________________
Dobro.
Bargo: Razmišljanje je gibanje vendar šele ko prenehaš razmišljati začneš dojemati. Kaj bi govoril, ko pa je že vse bilo povedano.
________
J. je govoril, javno in zaupno.
Kaj pomeni zaupno?
Ali ti ni ostalo v spominu?
Ljudstvu je govoril v prilikah, 'kajti imajo ušesa, pa ne slišijo', 'apostolom pa je na samem vse razložil'.
Bargo napisal/-a:
Rock napisal/-a:
Bargo napisal/-a: Se spomniš, besedna solata?
Ne.
Si pogledal v črvino? Samo pazljivo in previdno, da se ne zapleteš, v mrežo. :lol: Moraš biti pajek, veš, njemu mi težko.
Nisi zapisal zanimivega povabila, dvomim, da bi se splačalo pogledati.
Bargo napisal/-a:
Rock napisal/-a: Samo poglej, kaj se je zgodilo z božjim upravljanjem?
Poleg Bude, Konfucija, navihanega Jezusa, Mohameda, itd., prerokov vseh vrst in ostalih mislecev z dobrimi nameni, kot recimo Marx-a, sploh ne omenjamo.
--------------------
Upravljanje? Buda, Konfucij, J., Lao-tse - so učili, prosvetljevali: spoznali so zakone, znanja niso želeli zadržati zase.
A J. se mi zdi posebna kategorija.
------------------------------------------------------
Kako posebna? Kaj so razlike?
______
Krščanstvo je najmočnejša religija.
Evropa, ZDA sta prepojeni s krščanstvom. (Begunci iz Sirije hočejo v Evropo, EU. - Sr. vek, novi vek: krščanske kulture so pokazale superiornost v svetovnem smislu.)
Zakaj so ga izročili okupatorjem Rimljanom?
Zakaj so ga križali, če 'Pilat ni našel krivde na njem'?
Je šel J. prostovoljno v smrt?; ljubite sovražnika; nastavi še drugo lice; blagor ubogim na duhu ...; trkajte in se vam bo odprlo; ljubi bližnjega kakor samega sebe [Kdo je m. bližnji? ----> prilika o ubogem Samarijanu]; dajte cesarju, kar je cesarjevega, in Bogu, kar je božjega; Boga je potrebno bolj poslušati kot oblast; itd. ___ Znaš racionalno uskladiti?
----------------------
Znam.
----------------------
Utemelji.
Utemeljeno od začetka in se še utemeljuje.
Dovolj besedi. Uspel si priti do izpred trenutka resnice, sedaj moraš pokazati, kako stopiš skozi vrata, ki jih ni.
Bargo napisal/-a:
Rock napisal/-a: Kako ti delaš na sebi? To, da zavračaš OH-skupine je trpinčenje posebne vrste, sprašujem se, kako sploh zdržiš?
Saj je vendar Jezus iz vode naredil vino.
----------
Alkoholne pijače so zelo prijetnega okusa, a mamilo, niso potrebne, in morda je pravilno, da se jim človek odpove.
-------------------------
Morda, zato minister za zdravje opozarja! Minister Gregor pa nič.
"Pretirano uživanje alkohola škoduje vsem elementom človeškega telesa."
Fuck body worship spirit. Spirit against spirit.
Torej kako je s hudičem v krščanstvu, ali ima tudi ta, hudič, dušo?
-------------------------
Če je hudič (padli) angel, ne potrebuje duše.
--------------------
Kaj pomeni padli angel?
--------------------
V Bi. je zapisano, da se je del angelov uprl Bogu, ta jih je izgnal na Zemljo.
Kdaj so padli, pred EVO ali po EVI?
Zaradi ženske.
Bargo napisal/-a:
Rock napisal/-a: 'Gospod je moj pastir, nič mi ne manjka"
-----------
Tako je.
---------------------
Ograja je zato, da greš skozi. :lol: Ti bo Shrink pojasnil, vendar pomagati ne sme, saj ne razume dovolj dobro in ne priporočam TI, da pristaneš da bi te transformiral iz Rock v zajca. Te transformacije ne zmore niti Merlin, ostali itak niso relevantni. Poglej, jim je že prijatelj problemi predlagal in očitno je, da niso uspeli, čeprav je med njimi tudi Merlin.
__________
Od kdaj se shrink zanima za duhovnost? Naj ne postanem matematik Zajc? Kdo je Merlin?
Ograja: ograja obstaja, vrat ni?
Od kdaj, se Shrink zanima za duhovnost?
Čakaj, pogledava v črvino. Pravila omejujejo, boga ne dovolijo iskati znotraj tega prostora. :roll:
Torej 24.09.2014 je bila postavljena hipoteza. Črvina I in
05.10.2014 je bilo potrjeno. Črvina II
Ne, matematik zajc, temveč poskusni zajček, v eksperimentu, ki bi ti ga predlagal fizik Shrink po službeni dolžnosti, poštar po domače. :lol:
Kdo je Merlin sprašuješ, saj se hecaš, a ne?
Merlin is a legendary figure best known as the wizard featured in Arthurian legend.
Shrink misli, da je tudi čarovnik, ker manipulira z materijo, vendar ne čuti ničesar, ne v enačajih, ne v čem drugem in zato sem te posvaril pred transformacijo iz ovce v poskusnega zajca.
Saj veš, " Znanost je samo posel, ki tole lastno delo razuma ozavesti."
Shrink: "Nisem kristjan, zato neprijaznosti ne čutim kot greha (do drugih) oz. kot žalitve (od drugih)."
Saj veš, zajec lahko ima tudi roge, vidiš
Slika
Seveda so vrata, pa še kakšna, v ograji. :lol:
Lepa slika rogatega zajca, visoka ločljivost.
Za shrinka velja: znanje je zaključen krog bazičnosti in aplikativnosti.
Zakaj nisi upodobil še kozla - to je figura iz Biblije, gotovo ti je domača?
Ne, v ograji ni vrat, kajti ni ne ograje, ne njih. 'Je le staja ovac, toda ovce poznajo pastirja, in pastir pozna ovce, in pastir je Dobri pastir, tat pa prihaja le zato, da krade, kolje, in uničuje.'

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a vojko »

Preprosti je napisal:
'Je le staja ovac, toda ovce poznajo pastirja, in pastir pozna ovce, in pastir je Dobri pastir, tat pa prihaja le zato, da krade, kolje, in uničuje.'
To še posebej velja za mlajše ovce... :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:Preprosti je napisal:
'Je le staja ovac, toda ovce poznajo pastirja, in pastir pozna ovce, in pastir je Dobri pastir, tat pa prihaja le zato, da krade, kolje, in uničuje.'
To še posebej velja za mlajše ovce...

Bargo: Kako boš pa vedel, da je bilo početje naključno, ki je pripeljalo do rezultata, cilja, ki si ga sam postavil? Vidiš tukaj nastopi matematična statistika!
Vojko: Zato, ker predpostavljaš, da opice ne poznajo črk, kaj šele Krst pri Savici! Njihovo tipkanje je prav tako naključno kot ostala prava naključja.
Bargo: hm. Tale predpostavka je lahko problem! Tudi, da je njihovo tipkanje naključno se ne morem strinjati. Mogoče je, da bi jim bil nek niz všeč in bi ga začele ponavljati.

Monkey in the corner! :D

Stožec ali cilinder, to je sedaj vprašanje? :roll:

Črvina

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

Padli angeli in to zaradi ženske. hm.

Billy Idol - Cradle Of Love


Well rock the cradle of love
Rock the cradle of love
Yes the cradle of love don't rock easily It's true

Well rock the cradle of love
I rocked the cradle of love
Yes the cradle of love don't rock easily It's true
Well now

It burned like a ball of fire
When the rebel took a little child bride
To tease yeah so go easy yeah

Cause love cutts a million ways
Shakes the devil when he missbehaves
I ain't nobody's fool
Come on shake it up
Whatever I do


Al Pacino Speech on Devil's Advocate
Sem humanist. Mogoče zadnji humanist. :D :D

The Devil's Advocate, Devil in the Flesh :D :D

The Great Dictator (1940) - Charlie Chaplin :!:

Preveč mislimo in premalo čutimo.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

Še malo Jazz-a, ker paše zraven. ^Sinteza!^ :D :D

Tony Bennett, Lady Gaga - Bang Bang (My Baby Shot Me Down)

Bang bang, I shot you down
Bang bang, you hit the ground
Bang bang, that awful sound
Bang bang, I used to shoot you down
Music played and people sang
Just for me the church bells rang

Now he's gone I don't know why
Until this day, sometimes I cry
He didn't even say goodbye
He didn't take the time to lie



Tony Bennett & Lady Gaga - Anything Goes

[Lady Gaga:]
In olden days a glimpse of stocking
Was looked on as something shocking
Now heaven knows, anything goes

[Tony Bennett:]
Good authors too who once knew better words
Now only use four letter words writing prose
Anything goes

[Tony Bennett:]
The world has gone mad today
And good's bad today
...
[Both:]
Anything goes



Kako se veselim, Maja! :wink:

Čas trenutno!


Zajčki :D :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Vidim, pesnik, da je tvoje moteno trolanje spet doseglo klimaks; priporočam obisk PPP, kjer boš deležen ustrezne nujne terapije (npr. šponte nevroleptika), tako da ne boš več vsevprek moteno pesnil in si izmišljal citatov. :lol:

Enak nasvet velja za nedeljskega pravnika, tako da se ne bo šel več životinjskega carstva ad nauseam. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Vidim, pesnik, da je tvoje moteno trolanje spet doseglo klimaks; priporočam obisk PPP, kjer boš deležen ustrezne nujne terapije (npr. šponte nevroleptika), tako da ne boš več vsevprek moteno pesnil in si izmišljal citatov.
Dobro napoveduješ, slabo predvidevaš, ni kaj. :lol: Si pozabil, da si v črni luknji in se približuješ singularnosti? Veš, jaz nisem, kako bi le, če pa kar naprej izzivaš.

Premisli raje o nasvetu Camusa, ki si ga prilepil k svoji izjavi. Kako to, da si to izjavil sočasno? :lol:

Črvina
shrink napisal/-a:
Vedež napisal/-a:Ne sekiraj se, saj vem da napreduješ.
Zaradi takšnih, kot si sam, se v življenju nikoli nisem sekiral. Glede napredovanja pa te moram razočarati: Enostavno ne obstaja, ker se s tvojo "igro" ne ubadam.
Želim ti vse naj in bodi prijazen do soljudi (niso sami krivi, če niso tako razgledani kot ti).
Nisem kristjan, zato neprijaznosti ne čutim kot greha (do drugih) oz. kot žalitve (od drugih). :lol:
Dobronamerno.
"Zlo v svetu je skoraj vedno v nevednosti in dobri nameni lahko prav toliko škodujejo kot zlonamernost, če se jih ne razume."

A. Camus
Tebe ni mogoče razumeti Shrink, tebe je potrebno samo vzeti. :D

Don't walk behind me; I may not lead. Don't walk in front of me; I may not follow. Just walk beside me and be my friend.
--- A. Camus


Saj veš, opravičilo je potrebno ali rešitev nalog in mogoče te Lorentz še reši.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, pesnik, niti na pamet mi ne pride, da bi se opravičeval za odnos do motenih trolov, kot si sam, kaj šele, da bi jim "reševal naloge", zato od mene lahko pričakujejo le ŠIBO in POSMEH. :lol:

Glede izzivanja pa seveda raje pometi pred lastnim pragom: če se hočeš ogniti občasnemu futranju z moje strani, potem me v svojih imbecilnih pesnjenjih enostavno več ne omenjaj. :lol:

Citat: "Znanost je samo posel, ki tole lastno delo razuma ozavesti" pa si lahko izmisli (in moteno pripisuje meni) samo moteni pesnik. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Hah, pesnik, niti na pamet mi ne pride, da bi se opravičeval za odnos do motenih trolov, kot si sam, kaj šele, da bi jim "reševal naloge", zato od mene lahko pričakujejo le ŠIBO in POSMEH.
Točno tako, šiba in posmeh, nič novega torej. :wink:
shrink napisal/-a: Glede izzivanja pa seveda raje pometi pred lastnim pragom: če se hočeš ogniti občasnemu futranju z moje strani, potem me v svojih imbecilnih pesnjenjih enostavno več ne omenjaj. :lol:
Ko bi vsaj bil kreativen, Mirkec. Povej, kako napreduje testno vesolje z testnimi delci, v prostoru, tistem, ki se širi? :D
shrink napisal/-a: Citat: "Znanost je samo posel, ki tole lastno delo razuma ozavesti" pa si lahko izmisli (in moteno pripisuje meni) samo moteni pesnik.
Tebi! :shock: Saj TI vendar nisi znanost, za božjo voljo Shrink! Jaz, ki sem, TI povem, da si mogoče vedež iz znanosti, vernik v znanost, Poštar, Mirkec in ostala druščina vendar trenutno ste v črni luknji in tam baje veljajo takšna pravila, da je prosto gibanje dovoljeno samo v času, pot in cilj sta določena, razen, če ... :lol:


I would tell you about the things
They put me through
The pain I've been subjected to
But the Lord himself would blush
The countless feasts laid at my feet
Forbidden fruits for me to eat
But I think your pulse would start to rush

You'll stumble in my footsteps
Keep the same appointments I kept
If you try walking in my shoes
If you try walking in my shoes

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Seveda, pesnik, vse po starem: motene trole le šibam in se jim posmehujem. Saj menda nisi pričakoval kaj drugega, k'ne, da ne, moteni trol? :lol:

Stori raje kaj sam kreativnega: pusti se hospitalizirati. Boš videl, da ti bo bolje šlo. :lol:

Meni, ja, moteni pesnik: če bi spil kak nevroleptik mi ne bi pripisoval svojih imbecilnih citatov. :lol:

Sedaj pa še kar naprej moteno trolaj, pardon, pesni. :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a Rock »

bargo napisal/-a:
Rock napisal/-a:
bargo napisal/-a: Tole si poglej, Rock: De Broglie Wellenlänge - Quantenphysik
Vrata!
Hvala, bom proučil.
Nikar ne proučuj, za božjo voljo, samo poglej. Veš, da se ne zgodi, da boš De Broglija sesul tako, kot si Cantorja. :lol: :D
De Broglie je znal celovito predstaviti novo teorijo.
Toda je bil udeležen pri začetkih QM, razpolagaš s kakšnim podobnim videom iz današnjega časa?

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a Rock »

bargo napisal/-a:Padli angeli in to zaradi ženske. hm.
/.../
Preveč mislimo in premalo čutimo.
Ženska je za moškega kot Eva za Adama.

Čustev in občutkov (btw: razlikuješ med 'emotions' in 'feelings'?) ne moreš predstaviti na spletu (misli/besede lahko).

Zaklenjeno