Mars

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargon napisal/-a:
shrink napisal/-a:bargon, bargon, bargon, le kdaj boš odpesnil na kako drugo, pesnikom bolj naklonjeno, mesto? :lol:
Čuj, mogoče ko izračunaš trajektorijo krogle.
Za izračun se kar obrni na pesniškega kritika osmoljenegaleota: on je ekspert za streljanje, streljanje kozlov; ti bo ja znal povedati kam priletijo. :lol:
Saj se hecaš, ne? :shock: Ti vendar ciljaš pesnike, kar sam vprašaj smolejleo, mogoče bo pomagalo. :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

Nikakor, da ne: pesniki so na tem forumu sicer tarča posmeha, ampak ciljajo (smešijo se) sami sebe. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Nikakor, da ne: pesniki so na tem forumu sicer tarča posmeha, ampak ciljajo (smešijo se) sami sebe. :lol:
Ja, nekdo pač mora poskrbeti za zabavo.
shrink napisal/-a:Dejstvo je, da matematika (z vsem svojim aparatom) služi fiziki kot orodje in zato ne more biti razlikovanja med fizikalnim in matematičnim =.
:roll:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

Zabavaj sebe ali druge, ki si tvoje zabave (recimo tudi poetike na račun "=") želijo, na kakšnem drugem mestu (beri: forumu).

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

shrink napisal/-a:Hah, mehanik srečko šarlatanski toplak, a spet "kopipastaš" imbecilne slike svojega vzornika osmoljenegaleota? Resda je podučitelj, ampak je ravno tako polpismen in neizobražen kot kak mehanik. :lol:
Shrink, ne jezi se. Tudi razumemo te lahko.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

Saj se ne, srečko, kar spet kaže na že prej omenjene deficite pri vas (pri tebi in tebi podobnim).

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

Jeza je v besedah.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

Vidim, da si tudi ti nadarjen za poetiko.

Odgovori