Mars

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

Shrink, spet se cmeriš.
shrink napisal/-a:In vidim, da se še vedno po šarlatansko sprenevedaš, ko trdiš, da si dal link na glavno stran, a vsakdo pismen vidi, da si dal link na specifično stran iz področja matematike, za katero si po šarlatansko prepričan, da gre za fiziko.

Naj ti bo jasno: knjiga ni le en list, ampak je kaj več. Če ti pa to ni všeč, ti preostane le še cmerjenje.
shrink napisal/-a:Polpismenost in logični deficit pa dodatno dokazuješ s svojim sklepanjem, da sem administrator tega foruma; narobe, srečko, in to sem že večkrat povedal tudi ostalim šarlatanom: na forumu sem običajen uporabnik, KvarkaWiki pa s forumom nima nobene zveze.
Shrink, po toči zvoniti je prepozno. O tem si se moral že izjasniti z repliko na viewtopic.php?f=21&t=5363&start=524 , ko si stisnil rep med noge. :lol:
shrink napisal/-a:Uuu, se že tresem. Ti boš zame vselej mehanik srečko šarlatanski toplak, ker to de facto si (si že slišal za Google? ) in tega ne more spremeniti še tako dekadentna "kopipasta" iz tvoje strani.
Shrink šiba je vedno dekadentna. Zate sem mehanik zato, ker si funkcionalno polpismen. Tvoj sklep na osnovi naziva dejavnosti iz Googla je povsem napačen. Moja dejavnost ni mehanika in tudi moj poklic ni mehanik. :shock: Spet si se osmešil, podobno kot pri interpretacijah Strnadovih citatov:
stoplak napisal/-a:Shrink, poglej svoje imbecilne izpade, interpretacije Strnadovih citatov.
shrink napisal/-a:Tega ne bi napisal noben resen fizik
shrink napisal/-a:Narobe: izobrazi se :
shrink napisal/-a:v svoji neizobraženosti pač ne more uvideti
shrink napisal/-a:Drugače se v zvezi z rdečim premikom motiš: enačba PTR se ne uporablja za kozmološki rdeči premik
Shrink, pa ne pozabi vzeti odmerka nevroleptika, da ne boš več haluciniral.

In spet se je zgodila tebi ljuba in "avtomatizirana", "šiba-kopipasta":
Shrink, "po toči zvoniti je prepozno". Si poraženec tega pokerja. :lol:
Podnapisi :
http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... onometrija
viewtopic.php?f=21&t=5363&start=524
viewtopic.php?f=21&t=5363&start=529

Vse bližnjice imajo nekaj skupnega: "administrator shrink, sram naj te bo!"
Seveda moj stil do šarlatanov tipa shrink je vedno enak: šiba in posmeh!

Shrink, ne sekiraj se, saj si spet na konju: :lol: :lol:
Slika

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:Sluzasti Otrob,
meniš, da si pripadnik 5-milijardne večine sovražnikov Boga?
Tvoje misli so iluzijonistične, propadle, prizadete.
"Sovražnikov boga"?????? Kako lahko sovražiš nekaj, kar ne obstaja?! Ali ti sovražiš čarovnico v pravljici Janko in Metka? Ali mačeho v Pepelki? Sovražiš samoroga v Triglavskem pogorju? Si zaljubljen v Trnjulčico? :lol:
Če ponovno citiram Dawkinsa: "Nasprotje verskega fanatika ni fanatičen ateist, ampak dobrodušen cinik, ki ga ne briga, ali obstaja Bog ali ne..." :lol:
"Iluzijonist" si ti, ki še nisi zakorakal iz sveta demonov, angelov, hudobcev, božičkov, parkeljnov, čarovnic, pekla/raja in kar je še teh "propadlih in prizadetih" iluzij, s katerimi razveseljujemo/strašimo kratkohlačnike do sedmega leta starosti...Potem nam niti oni ne verjamejo več in se samo prizanesljivo nasmihajo, ko jim grozimo, da "bog vse vidi in vse ve, greh se delati ne sme"... :lol: :lol:
Odrasti že enkrat, Preprosti, pusti za sabo zaostalo družbeno zavest, ki dela iz tebe moralnega invalida... :lol:

Sluzasti Otrob,

ah, celo tako.
Če Dawkins piše z veliko (... ali obstaja Bog ali ne ...), priznava Boga.

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

stoplak napisal/-a:
shrink napisal/-a:Bi pa nujno potreboval še bližnjico do kakšnega resnega učbenika fizike.
Shrink, izvoli: http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... onometrija
Podnapisi: "Glavna stran". A bo sedaj šlo? :lol:
shrink napisal/-a:In vidim, da se še vedno po šarlatansko sprenevedaš, ko trdiš, da si dal link na glavno stran, a vsakdo pismen vidi, da si dal link na specifično stran iz področja matematike, za katero si po šarlatansko prepričan, da gre za fiziko.

Shrink, ne morem verjeti, sem mislil, da se samo sprenevedaš. Vsakdo pismen bi znal uporabiti navodilo (zgoraj pri: Podnapisi) in bi na strani: http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... onometrija kliknil na "Glavna stran".
Shrink, pa kaj je s tabo, spet se smešiš. :lol: :lol:
A bo sedaj šlo? :lol: :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:Sluzasti Otrob,
meniš, da si pripadnik 5-milijardne večine sovražnikov Boga?
Tvoje misli so iluzijonistične, propadle, prizadete.
"Sovražnikov boga"?????? Kako lahko sovražiš nekaj, kar ne obstaja?! Ali ti sovražiš čarovnico v pravljici Janko in Metka? Ali mačeho v Pepelki? Sovražiš samoroga v Triglavskem pogorju? Si zaljubljen v Trnjulčico?
Če ponovno citiram Dawkinsa: "Nasprotje verskega fanatika ni fanatičen ateist, ampak dobrodušen cinik, ki ga ne briga, ali obstaja Bog ali ne..."
"Iluzijonist" si ti, ki še nisi zakorakal iz sveta demonov, angelov, hudobcev, božičkov, parkeljnov, čarovnic, pekla/raja in kar je še teh "propadlih in prizadetih" iluzij, s katerimi razveseljujemo/strašimo kratkohlačnike do sedmega leta starosti...Potem nam niti oni ne verjamejo več in se samo prizanesljivo nasmihajo, ko jim grozimo, da "bog vse vidi in vse ve, greh se delati ne sme"...
Odrasti že enkrat, Preprosti, pusti za sabo zaostalo družbeno zavest, ki dela iz tebe moralnega invalida...

Sluzasti Otrob,

ah, celo tako.
Če Dawkins piše z veliko (... ali obstaja Bog ali ne ...), priznava Boga.
Seveda, Preprosti, spet si iz celotnega mojega posta potegnil edini pravi zaključek: profesor Dawkins je predani in vzorni vernik. Dokaz: pojem bog piše z veliko začetnico!!! :lol: :lol: :lol:

Trenutek, samo da si opomorem od napada neustavljivega smeha! :lol:

P.S. Kaj pa Trnjulčica in Pepelka? Si zaljubljen vanju ali ju sovražiš, Preprosti? :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:Sluzasti Otrob,
ah, celo tako.
Če Dawkins piše z veliko (... ali obstaja Bog ali ne ...), priznava Boga.
Seveda, Preprosti, spet si iz celotnega mojega posta potegnil edini pravi zaključek: profesor Dawkins je predani in vzorni vernik. Dokaz: pojem bog piše z veliko začetnico!!! :lol: :lol: :lol:
Trenutek, samo da si opomorem od napada neustavljivega smeha! :lol:
Sluzasti Otrob,

smeh obupanca?

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

shrink napisal/-a: Hah, tipično šarlatansko jokcanje: :oops:
shrink napisal/-a:Drugače pa le šarlatani, kot si sam, (ne)Ved(n)ež, dojemajo mojo jezo in užaljenost - narobe: oglašanje šarlatanov me zgolj zabava, da vanje spadajo zidarji, mehaniki, geodeti z višjo šolo, podučitelji in ljubiteljski pravniki, pa je že znan sociološki fenomen (med fizikalnimi šarlatani je namreč moč najti večinoma relativno neizobražene in tehnično izobražene), ki ga z zanimanjem spremljam tudi na tem forumu.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:Sluzasti Otrob,
ah, celo tako.
Če Dawkins piše z veliko (... ali obstaja Bog ali ne ...), priznava Boga.
Seveda, Preprosti, spet si iz celotnega mojega posta potegnil edini pravi zaključek: profesor Dawkins je predani in vzorni vernik. Dokaz: pojem bog piše z veliko začetnico!!!
Trenutek, samo da si opomorem od napada neustavljivega smeha!
Sluzasti Otrob,

smeh obupanca?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

"Kopipasta" na "kopipasto" mehanika srečka šarlatanskega toplaka seveda rezultira v tipičnem šarlatanskem golažu:

viewtopic.php?p=84827#p84827

viewtopic.php?p=84829#p84829

viewtopic.php?p=84834#p84834

Digestiv za to:

viewtopic.php?p=84821#p84821

:lol:

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

Tipično cmivkanje shrinka na povodcu: :lol:
shrink napisal/-a:"Kopipasta" na "kopipasto" mehanika srečka šarlatanskega toplaka seveda rezultira v tipičnem šarlatanskem golažu:

viewtopic.php?p=84827#p84827

viewtopic.php?p=84829#p84829

viewtopic.php?p=84834#p84834

Digestiv za to:

viewtopic.php?p=84821#p84821
Shrink, spet si stisnil rep med noge. :lol:
Pa ne pozabi vzeti odmerka nevroleptika. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, mehanik s(rečko šarlatanski)toplak, za tvojo kronično šarlatansko "kopipasto" si že dobil zdravilo (pa tudi za polpismenost - za" cmivkanje" je primerno zdravilo SSKJ :lol: ), kar se tiče gužve z mikijem in damirjem, pa glej nasvet, ki sem ga dal (ne)Ved(n)ežu. :lol:

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

Shrink, spet se cmeriš.
shrink napisal/-a:Hah, mehanik s(rečko šarlatanski)toplak, za tvojo kronično šarlatansko "kopipasto" si že dobil zdravilo (pa tudi za polpismenost - za" cmivkanje" je primerno zdravilo SSKJ ), kar se tiče gužve z mikijem in damirjem, pa glej nasvet, ki sem ga dal (ne)Ved(n)ežu.
Shrink, za cmerjenje si že dobil zdravilo: tebi ljubo "šibo-kopipasto": :lol:
stoplak napisal/-a:Shrink, "po toči zvoniti je prepozno". Si poraženec tega pokerja. :shock:
Podnapisi :
http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... onometrija
viewtopic.php?f=21&t=5363&start=524
viewtopic.php?f=21&t=5363&start=529
viewtopic.php?f=21&t=5363&start=593

Vse bližnjice imajo nekaj skupnega: shrinka na http://upload.wikimedia.org/wikipedia/d ... semann.PNG :lol:
Seveda moj stil do šarlatanov tipa shrink je vedno enak: šiba in posmeh! :lol:
Shrink, pa ne pozabi vzeti odmerka nevroleptika, da ne boš več haluciniral o mikiju in damirju. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

Tipična šarlatanska "kopipasta" mehanika srečka:

viewtopic.php?p=84853#p84853

je že bila deležna zdravila:

viewtopic.php?p=84847#p84847

ki očitno tudi deluje, saj polpismenega "cmivkanja" ni več. :lol:

Za odpravo gužve z mikijem in damirjem pa naj kar pogumno zaužije lek. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

Zadnji post mehanika srečka: dekadentni šarlatanski stil (imbecilni linki) à la osmoljenileo in bargon. :lol:

P.S. Spet imaš smolo, srečko, da ga je moje ostro oko zaznalo, preden si ga zbrisal. :lol:

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

Tipično http://audiojungle.net/item/dog-crying/50923 shrinka na povodcu:
shrink napisal/-a:Tipična šarlatanska "kopipasta" mehanika srečka:

viewtopic.php?p=84853#p84853

je že bila deležna zdravila:

viewtopic.php?p=84847#p84847
shrink napisal/-a:ki očitno tudi deluje, saj polpismenega "cmivkanja" ni več.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Shrink, spet si stisnil rep med noge.
Pa ne pozabi vzeti odmerka nevroleptika, da ne boš več haluciniral o mikiju in damirju.
Shrink, ne sekiraj se, saj si spet na konju: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/d ... semann.PNG :lol:
Zadnjič spremenil stoplak, dne 1.2.2014 15:06, skupaj popravljeno 1 krat.

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

Tipično http://audiojungle.net/item/dog-crying/50923 shrinka na povodcu: :lol:
shrink napisal/-a:Zadnji post mehanika srečka: dekadentni šarlatanski stil (imbecilni linki) à la osmoljenileo in bargon.
Shrink šiba je vedno dekadentna. Zato pa cmivkaš.
shrink napisal/-a:P.S. Spet imaš smolo, srečko, da ga je moje ostro oko zaznalo, preden si ga zbrisal.
Smola je zgolj na tvoji strani osmoljeni runkelj shrink.
Imbecilna je zgolj tvoja pamet, saj ni vedela kaj pomeni "cmivkanje".
A bo sedaj šlo? :lol:
Pa ne pozabi vzeti odmerka nevroleptika, da ne boš več haluciniral o mikiju in damirju.
:lol: :lol: :lol:

Odgovori