Higgsov bozon

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a shrink »

A se spet poslavljaš, osmoljenileo? :lol:

Sicer dvomim, ampak ne glede na to, darilo tvoji hobistični pameti v slovo (morda ji bo pa le kapnilo :lol: ):

viewtopic.php?p=87444#p87444

:lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Kako lepo je kruliti in cviliti, tudi da sanjaš o koruzi, ni prepovedano - seveda se pa lahko poslovim, pa poprave ne pozabi napisati.
Do jutri in lepe sanje!



:oops:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ne, ne, osmoljenileo, jokcaš le sam - v tipičnem spamerskem stilu, ki rezultira v tipičnem šarlatanskem smetenju. In jutri raje vzemi ustrezen odmerek medikamenta, sicer boš spet deležen šibe in posmeha. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Pa malo si zadaj - daj popravi tisto na kvakaVIKIJU PA ŠE URO NASTAVI - še časovno ste zadaj.

 17:56, 28. september 2008 Admin (Pogovor | prispevki) - sprememba pravic uporabnika Uporabnik:Shrink iz (nobeno) v Administratorji ‎

S tehniko imaš tudi težave - res je najbolje, da tole zaprosiš

https://www.youtube.com/watch?v=GS6yA4ysd3Q



:idea:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a shrink »

Nikakor ne bo tako, kot si v skladu s svojo polpismeno hobistično pojavo predstavljaš, osmoljenileo, saj vsakdo pismen dojame:

viewtopic.php?p=87444#p87444

Kar se tiče tehnike, pa ima le osmoljenileo težave: očitno polpismeni unterlehrer še ni pogruntal, da si lahko vsak uporabnik foruma nastavi uro v skladu s svojim časovnim pasom ali poletnim časom. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Glede tehnike in spletne strani - zastarelo: ročno seveda lahko nastavim poletni čas, takoj ko se odjaviš, pa kaže napačni čas - čudo tehnike.

Poprave še nisi naredil - v tvojem članku še vedno piše "Razmerje med kotom in nasprotno stranico imenujemo sinus." Kratkohlačniki se ti smejijo.

:D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a shrink »

Nič ni zastarelega, osmoljenileo: vsi se namreč ne nahajajo v tvojem jodlarskem časovnem pasu. :lol:

Seveda pa je tvoje konstantno imbecilno jokcanje glede "mojega" (ne, ni moj, osmoljenileo, avtor je nekdo drug, ampak tvoja polpismena pamet tega iz zgodovine urejanj pač ni zmožna ugotoviti :lol: ) članka, ki ga moram popraviti (ne, osmoljenileo, ni mi ga treba popraviti, ker zanj nisem odgovoren, lahko ga pa vsakdo drug popravi :lol: ), ker gre za napačno definicijo (ne, osmoljenileo, kasneje je navedena pravilna definicija, prej pa je bilo mišljeno nekaj drugega :lol: ), pa je tako in tako tvoja šarlatanska stalnica, ker pojasnil, ki so ti bila že večkrat dana, pač v skladu s svojo polpismenostjo ne razumeš in ne razumeš. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:Nič ni zastarelega, osmoljenileo: vsi se namreč ne nahajajo v tvojem jodlarskem časovnem pasu.
Spet kruli in cvili mali nacistek!
shrink napisal/-a: Seveda pa je tvoje konstantno imbecilno jokcanje glede "mojega" (ne, ni moj, osmoljenileo, avtor je nekdo drug, ampak tvoja polpismena pamet tega iz zgodovine urejanj pač ni zmožna ugotoviti

- njegova visokost - administrator je samo spremenil naslov, kar je napisano pod njegovim naslovom seveda ni njegovo :roll: )
shrink napisal/-a: članka, ki ga moram popraviti (ne, osmoljenileo, ni mi ga treba popraviti, ker zanj nisem odgovoren, lahko ga pa vsakdo drug popravi :lol: ), ker gre za napačno definicijo (ne, osmoljenileo, kasneje je navedena pravilna definicija, prej pa je bilo mišljeno nekaj drugega


Kaj je bilo mišljeno preje, kaj kasneje - halo Skrćko - v članku s tvojim naslovom je napačno definirana funkcija sinus - lahko jokcas, se cmeriš - dejsvo ostaja),
shrink napisal/-a: pa je tako in tako tvoja šarlatanska stalnica, ker pojasnil, ki so ti bila že večkrat dana, pač v skladu s svojo polpismenostjo ne razumeš in ne razumeš. :lol:
Sploh ni šarlatanska - je utemeljena in umestna - ter bo stalnica, dokler ne boš naredil poprave, predmet posmeha bo pa njen avtor "naslova" (citat Shrinka - jaz sem napisal samo naslov) še dolgo, dolgo,.. :D

shrink napisal/-a: Glede KvarkaWikija pa sem že dal nasvet: če raznim osmoljenimleotom kaj ne paše, lahko to uredijo kot prijavljeni ali anonimni uporabniki, seveda pa njihovo nezadovoljstvo ne pomeni, da je karkoli iz strokovnega vidika narobe; pri urejanju pa naj nikar ne pozabijo citirati virov, iz katerih so črpali (ampak s tem niso mišljeni OŠ delovni zvezki).
Podarim ti kakšen OŠ delovni zvezek, točno sem ti tudi napisal, kaj je napačno, sedaj pa prepiši pravo definicijo sinusa - to kar sedaj piše pod tvojim naslovom - avtor je pa neznan - da počiš od smeha
kvakawiki - administrator shrink napisal/-a:Razmerje med kotom in nasprotno stranico imenujemo sinus.
je za funkijo sinus_shrinkus.

:mrgreen:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a shrink »

Bla, bla, bla, šarlatanski jodlarski unterlehrer osmoljenileo spet imbecilno jokca in smeti z lastnim repetitivnim oglašanjem, ker ne razume odgovorov, ki so mu bili že davno dani in večkrat kasneje ponovljeni; nazadnje:

viewtopic.php?p=86841#p86841

viewtopic.php?p=87557#p87557

Seveda pa sem mu že večkrat povedal, da je on zame jodlar, tako kot so zanj ostali Slovenceljni. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:Bla, bla, bla, šarlatanski jodlarski unterlehrer osmoljenileo spet imbecilno jokca in smeti z lastnim repetitivnim oglašanjem, ker ne razume odgovorov, ki so mu bili že davno dani in večkrat kasneje ponovljeni; nazadnje:

viewtopic.php?p=86841#p86841

viewtopic.php?p=87557#p87557

Seveda pa sem mu že večkrat povedal, da je on zame jodlar, tako kot so zanj ostali Slovenceljni. :lol:
Saj ne zahtevam odgovorov in prekladanja odgovornosti - dejanja Skrčko Skrčko shrink, dejanja in zahvala, da sem ti povedal, kje je napaka!

Sem pa kar ponosen na jodlarje:
Philipp Lenard, Nobelpreis für Physik 1905
Erwin Schrödinger, Nobelpreis für Physik 1933
Victor Franz Hess, Nobelpreis für Physik 1936
Wolfgang Pauli, Nobelpreis für Physik 1945

Pa Jozef Stefan je moj jodlarski rojak in po tem jodlarju imenujete vaš inštitut - naj vam bo, toliko časa, dokler Shrinko ne dobi Nobelove:
kako je z dokazom
shrink napisal/-a: kozmološka konstanta = temna energija = energija vakuuma
Nobelova čaka :roll:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ti še kar naprej jokcaj, osmoljenileo: to ti gre najbolje od rok; ampak tvoje repetitivno imbecilno jokcanje na nivoju šarlatanskega smetenja ne spremeni dejstva, da v svoji polpismenosti ne razumeš, da nihče ni odgovoren in da lahko vsakdo popravi wiki tekst. :lol:

V zvezi z enakostjo kozmološke konstante, vakuumske energije in temne energije, pa ti spet svetujem, da daš kakšni tršici prevesti Susskindov citat:

"Cosmological Constant, Vacuum Energy, Dark Energy - all the same thing."

Poročaj o prevodu. :lol:

P.S. In nihče ti ne brani, da si ponosen na jodlarje ali celo na to, da si jodlar. :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Oba sta Slovenca, zakaj bi se delila na Jodlarja in Slovenceljna.

Tokrat se za razliko strinjam s šrinkom. "Slovenceljni" je grd izraz, ki si ga je izmislila zafrustrirana makarovička. Naj gre drugam, če ji ne paše živeti med Slovenci. Smo takšni kakršni smo in če ne bomo držali skupaj, nas v nekaj sto letih ne bo več.

Sploh pa ni smiselno, da nekdo iz Avstrije uporablja isti izraz kot nekdo, ki gravitira na Balkan, zato menim, da tudi Leo ni mislil na žalitev, ko ga je uporabil. To je zavestno storila makarovička, ker ji gredo nekatere "kmečke" navade na živce.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a shrink »

Tvoja izjava je presenetljiva, (ne)Ved(n)ež: iz tvojih nakladanj do sedaj se je nekako dalo sklepati, da bodo v kratkem tako in tako vsi izumrli; razen tistih, ki čislajo Anunake oz. so bojda celo sami Anunaki. :lol:

stari
Prispevkov: 7
Pridružen: 22.5.2013 0:02

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a stari »

še nikjer na svetu nisem videl tolikokrat uporabljene besede "CENZURA" , "šarlatansko",.. kot tukaj. Oprostite, ta forum je groza.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Higgsov bozon

Odgovor Napisal/-a shrink »

stari napisal/-a:še nikjer na svetu nisem videl tolikokrat uporabljene besede "CENZURA" , "šarlatansko",.. kot tukaj. Oprostite, ta forum je groza.
Ne ponavljaj se (odgovor si sicer že dobil), no, sicer boš zvenel podobno kot tisti, ki si to oznako zaslužijo.

Odgovori