Dve vprašanji iz astrofizike

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Saj si jih ne, skrbeti mora kvečjemu od realnosti disociiranega nedeljskega pravnika, ki sicer lastno kvazivost rad projicira na druge, pa se tega niti ne zaveda. :lol:
Ukvarjaj se s sabo, imaš problemov vrh glave, prismoda.
Saj se tu nihče ne ukvarja s tabo, nedeljski pravnik (za ukvarjanje s pacienti tvojega kova obstajajo specializirane inštitucije - pa saj to zelo dobro veš :lol: ), repliciranje na tvoja imbecilna nakladanja pa mi je (še posebej v času kislih kumaric) v neizmeren užitek; če to zate predstavlja problem, lahko vedno migriraš na kak drug forum. :lol:
"V neizmeren užitek"? - Ne zapravljaj časa, psihopat, delaj raje na sebi.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:Ukvarjaj se s sabo, imaš problemov vrh glave, prismoda.
Saj se tu nihče ne ukvarja s tabo, nedeljski pravnik (za ukvarjanje s pacienti tvojega kova obstajajo specializirane inštitucije - pa saj to zelo dobro veš :lol: ), repliciranje na tvoja imbecilna nakladanja pa mi je (še posebej v času kislih kumaric) v neizmeren užitek; če to zate predstavlja problem, lahko vedno migriraš na kak drug forum. :lol:
"V neizmeren užitek"? - Ne zapravljaj časa, psihopat, delaj raje na sebi.
Seveda, šarlatanom in nedeljskim pravnikom disociiranim od realnosti (saj veš, kdo se ukvarja s takšnimi kliničnimi primeri, k'ne? :lol: ) mi je v neizmeren užitek namenjati šibo in posmeh; to sem že večkrat povedal. :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:Seveda, šarlatanom in nedeljskim pravnikom disociiranim od realnosti (saj veš, kdo se ukvarja s takšnimi kliničnimi primeri, k'ne? :lol: ) mi je v neizmeren užitek namenjati šibo in posmeh; to sem že večkrat povedal. :lol:
Znanstveno dokazano si neučinkovit.

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Roman »

Rock napisal/-a:Znanstveno dokazano si neučinkovit.
Povsem točno in v skladu z napovedmi. Z učinkovitostjo se tudi jaz ne morem pohvaliti. Nekatere naloge so pač neizvedljive.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Seveda, šarlatanom in nedeljskim pravnikom disociiranim od realnosti (saj veš, kdo se ukvarja s takšnimi kliničnimi primeri, k'ne? :lol: ) mi je v neizmeren užitek namenjati šibo in posmeh; to sem že večkrat povedal. :lol:
Znanstveno dokazano si neučinkovit.
Preprosti, prebrati boš moral še vsaj štiri dolžinske metre knjig, da boš lahko karkoli "znanstveno dokazal", kajti znanstveno dokazovanje je kaj več kot citiranje svetih bukvic ... :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Seveda, šarlatanom in nedeljskim pravnikom disociiranim od realnosti (saj veš, kdo se ukvarja s takšnimi kliničnimi primeri, k'ne? :lol: ) mi je v neizmeren užitek namenjati šibo in posmeh; to sem že večkrat povedal. :lol:
Znanstveno dokazano si neučinkovit.
Seveda, empirično je zadeva jasna: bolj kot se futra trole, bolj trolajo - nedeljski pravnik je šolski primer za to. :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:Preprosti, prebrati boš moral še vsaj štiri dolžinske metre knjig, da boš lahko karkoli "znanstveno dokazal", kajti znanstveno dokazovanje je kaj več kot citiranje svetih bukvic ... :lol: :lol: :lol:
Prismode, marksistična navlaka spada v peč.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:Seveda, empirično je zadeva jasna: bolj kot se futra trole, bolj trolajo - nedeljski pravnik je šolski primer za to. :lol:
Kvazinaravoslovec, utapljaš se v močvari lastnih neumnosti.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:Preprosti, prebrati boš moral še vsaj štiri dolžinske metre knjig, da boš lahko karkoli "znanstveno dokazal", kajti znanstveno dokazovanje je kaj več kot citiranje svetih bukvic ... :lol: :lol: :lol:
Prismode, marksistična navlaka spada v peč.
Drži, Preprosti. Ampak samo in edino pod pogojem, če je znanstveno dokazovanje "marksistična navlaka"... :lol: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:Preprosti, prebrati boš moral še vsaj štiri dolžinske metre knjig, da boš lahko karkoli "znanstveno dokazal", kajti znanstveno dokazovanje je kaj več kot citiranje svetih bukvic ... :lol: :lol: :lol:
Prismode, marksistična navlaka spada v peč.
Drži, Preprosti. Ampak samo in edino pod pogojem, če je znanstveno dokazovanje "marksistična navlaka"... :lol: :lol:
Seveda, Sluzasti - ampak 'samo' pod pogojem, ne 'edino', saj navlaka ni znanstvena, torej je ni škoda.
Za marks. literaturo velja muslimansko reklo pred požigom A. knjižnice. (Boš elaboriral?)

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

Preprosti (rock) je napisal:
Drži, Preprosti. Ampak samo in edino pod pogojem, če je znanstveno dokazovanje "marksistična navlaka"... :lol: :lol:
Seveda, Sluzasti - ampak 'samo' pod pogojem, ne 'edino', saj navlaka ni znanstvena, torej je ni škoda.
Za marks. literaturo velja muslimansko reklo pred požigom A. knjižnice. (Boš elaboriral?)
Zmedeno in deplasirano čvekanje, namenjeno maskiranju ignorance in eskiviranju odgovora... :lol: :lol: :lol:

so7il
Prispevkov: 268
Pridružen: 23.9.2005 20:08

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a so7il »

vojko napisal/-a:Zmedeno in deplasirano čvekanje, namenjeno maskiranju ignorance in eskiviranju odgovora... :lol: :lol: :lol:
:D ja nič... ne preostane ti drugega kot obsoditi:
1) Vojka na sedem udarcev po njegovi najkrajši senci opoldne na Martinovo
2) Rock pa mora ta tepež gledati z zavezanimi očmi.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

so7il napisal/-a:
vojko napisal/-a:Zmedeno in deplasirano čvekanje, namenjeno maskiranju ignorance in eskiviranju odgovora... :lol:
:D ja nič... ne preostane ti drugega kot obsoditi:
1) Vojka na sedem udarcev po njegovi najkrajši senci opoldne na Martinovo
2) Rock pa mora ta tepež gledati z zavezanimi očmi.
V pravni državi je treba sodbe spoštovati. Kot legalist sprejmem dosojeno kazen. Edina tolažba je, da se bo sodba izvršila na Martinovo... :D :wink:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

so7il napisal/-a:
vojko napisal/-a:Zmedeno in deplasirano čvekanje, namenjeno maskiranju ignorance in eskiviranju odgovora... :lol: :lol: :lol:
:D ja nič... ne preostane ti drugega kot obsoditi:
1) Vojka na sedem udarcev po njegovi najkrajši senci opoldne na Martinovo
2) Rock pa mora ta tepež gledati z zavezanimi očmi.
Rock bom eksekucijo nadzoroval kot izredni in opolnomočeni odposlanec sv. Inkvizicije.

so7il
Prispevkov: 268
Pridružen: 23.9.2005 20:08

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a so7il »

Rock napisal/-a:Rock bom eksekucijo nadzoroval kot izredni in opolnomočeni odposlanec sv. Inkvizicije.
Jasno, saj jo bodo nadzorovali tudi Andraž Slamorezec, Janko in Metka, Veli Jože, Rdeča kapica in ostali izredni in opolnomočeni odposlanci svetov, skreganih z realnostjo :D

Odgovori