MFT - Magnetni Flux Turbina

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

Iščem junake za podvig
https://www.researchgate.net/publicatio ... rbine_-MFT
a ima kdo lab z superprevodniki
da tole naredimo :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a shrink »

Poskusi pri sosedih, saj veš kje: na poti Sv. Antona. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a vojko »

shrink napisal/-a:
14.2.2017 8:46
Poskusi pri sosedih, saj veš kje: na poti Sv. Antona. :lol:
:!: :D :lol:

TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

tole be znalo delat
Priponke
MFM
MFM

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a vojko »

TimeEinstein napisal/-a:
16.2.2017 20:26
tole be znalo delat
Morbit' b' znalo delat ...Kva pa veš ... :lol:
Morbit tku k un tvoj kvantni motor u tist kištic iz smrekovih dilc?
Na 70%? :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a osf »

TimeEinstein napisal/-a:
16.2.2017 20:26
tole be znalo delat
Za proizvodnjo moči?

Ali za antigravitacijsko strukturo?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a shrink »

osf napisal/-a:
17.2.2017 8:26
TimeEinstein napisal/-a:
16.2.2017 20:26
tole be znalo delat
Za proizvodnjo moči?

Ali za antigravitacijsko strukturo?
:lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a vojko »

osf napisal/-a:
17.2.2017 8:26
TimeEinstein napisal/-a:
16.2.2017 20:26
tole be znalo delat
Za proizvodnjo moči?

Ali za antigravitacijsko strukturo?
Nedvomno za 'antigravitacijsko strukturo' ... :lol: :lol: :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a osf »

vojko napisal/-a:
17.2.2017 10:57
osf napisal/-a:
17.2.2017 8:26
TimeEinstein napisal/-a:
16.2.2017 20:26
tole be znalo delat
Za proizvodnjo moči?

Ali za antigravitacijsko strukturo?
Nedvomno za 'antigravitacijsko strukturo' ... :lol: :lol: :lol:
Vojko že ima antigravitacijsko ladjo (zato je napisal temo medzvezdna potovanja), zadnjič jo je uporabil leta 89, kadar so Rusi barvali luno v rdeče. Takratni Ameriški predsednik ga je plačal, da bi rešil problem.
Počakal je, da so Rusi pobarvali celo luno in da so odšli. Potem je pristal z njegovo ladjo, vzel belo barvo in napisal na veliko: coca-cola.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a vojko »

osf napisal/-a:
18.2.2017 19:30
vojko napisal/-a:
17.2.2017 10:57
osf napisal/-a:
17.2.2017 8:26


Za proizvodnjo moči?

Ali za antigravitacijsko strukturo?
Nedvomno za 'antigravitacijsko strukturo' ... :lol:
Vojko že ima antigravitacijsko ladjo (zato je napisal temo medzvezdna potovanja), zadnjič jo je uporabil leta 89, kadar so Rusi barvali luno v rdeče. Takratni Ameriški predsednik ga je plačal, da bi rešil problem.
Počakal je, da so Rusi pobarvali celo luno in da so odšli. Potem je pristal z njegovo ladjo, vzel belo barvo in napisal na veliko: coca-cola.
Lažnivi osf, Rusi izgovarjajo 'coca-cola' kot 'sosa-sola', Američani pa kot: coca-colaps' ... :lol: :lol:

Mimogrede, si že našel tisto mojo strašno napačno besedo, ki sem jo po tvoje napisal, kaj, lažnivi osf? Le išči! Kdor išče - ta najde! (Pa ne vedno tisto, kar je iskal ...) :lol:

P.S. Resno ti svetujem, lažnivi osf, da začneš obiskovati kakšen začetni tečaj slovenščine. Najbolje, da se izdajaš za begunca iz Afganistana in se vtihotapiš med tečajnike 'osnove pogovorne slovenščine'. Prepričan sem, da te ne bo nihče prepoznal; po govoru, mislim ...:lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a osf »

vojko napisal/-a:
18.2.2017 19:44
osf napisal/-a:
18.2.2017 19:30
vojko napisal/-a:
17.2.2017 10:57


Nedvomno za 'antigravitacijsko strukturo' ... :lol:
Vojko že ima antigravitacijsko ladjo (zato je napisal temo medzvezdna potovanja), zadnjič jo je uporabil leta 89, kadar so Rusi barvali luno v rdeče. Takratni Ameriški predsednik ga je plačal, da bi rešil problem.
Počakal je, da so Rusi pobarvali celo luno in da so odšli. Potem je pristal z njegovo ladjo, vzel belo barvo in napisal na veliko: coca-cola.
Lažnivi osf, Rusi izgovarjajo 'coca-cola' kot 'sosa-sola', Američani pa kot: coca-colaps' ... :lol: :lol:

Mimogrede, si že našel tisto mojo strašno napačno besedo, ki sem jo po tvoje napisal, kaj, lažnivi osf? Le išči! Kdor išče - ta najde! (Pa ne vedno tisto, kar je iskal ...) :lol:

P.S. Resno ti svetujem, lažnivi osf, da začneš obiskovati kakšen začetni tečaj slovenščine. Najbolje, da se izdajaš za begunca iz Afganistana in se vtihotapiš med tečajnike 'osnove pogovorne slovenščine'. Prepričan sem, da te ne bo nihče prepoznal; po govoru, mislim ...:lol:
Pred kratkim sem bral, da tisti ki nimajo smisla za humor, so manj inteligentni.


Sem že dokazal, da si se lagal o gobah.

Osf 1, vojko 0

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a vojko »

osf napisal/-a:
18.2.2017 21:23
vojko napisal/-a:
18.2.2017 19:44
osf napisal/-a:
18.2.2017 19:30


Vojko že ima antigravitacijsko ladjo (zato je napisal temo medzvezdna potovanja), zadnjič jo je uporabil leta 89, kadar so Rusi barvali luno v rdeče. Takratni Ameriški predsednik ga je plačal, da bi rešil problem.
Počakal je, da so Rusi pobarvali celo luno in da so odšli. Potem je pristal z njegovo ladjo, vzel belo barvo in napisal na veliko: coca-cola.
Lažnivi osf, Rusi izgovarjajo 'coca-cola' kot 'sosa-sola', Američani pa kot: coca-colaps' ...

Mimogrede, si že našel tisto mojo strašno napačno besedo, ki sem jo po tvoje napisal, kaj, lažnivi osf? Le išči! Kdor išče - ta najde! (Pa ne vedno tisto, kar je iskal ...)

P.S. Resno ti svetujem, lažnivi osf, da začneš obiskovati kakšen začetni tečaj slovenščine. Najbolje, da se izdajaš za begunca iz Afganistana in se vtihotapiš med tečajnike 'osnove pogovorne slovenščine'. Prepričan sem, da te ne bo nihče prepoznal; po govoru, mislim ...
Pred kratkim sem bral, da tisti ki nimajo smisla za humor, so manj inteligentni.
Si držal tekst pravilno? Mislim, nisi bral od zadaj naprej, kot Arabci? :lol:

Sicer pa, kar si prebral, drži 100%, lažnivi osf! :lol: Kar poglej se! :lol:
Sem že dokazal, da si se lagal o gobah.

Osf 1, vojko 0
Najprej mi poišči tisti citat, lažnivi osf, potem te morda spustimo v tretji razred ... :lol:

P.S. Pa ne začenjaj mi spet z nekakšnimi lažmi o gobah. Saj še nisi pozabil, kako se je končal tvoj prejšnji poskus podtikanja, kaj, lažnivi osf ? :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a osf »

vojko napisal/-a:
19.2.2017 0:01
osf napisal/-a:
18.2.2017 21:23
vojko napisal/-a:
18.2.2017 19:44


Lažnivi osf, Rusi izgovarjajo 'coca-cola' kot 'sosa-sola', Američani pa kot: coca-colaps' ...

Mimogrede, si že našel tisto mojo strašno napačno besedo, ki sem jo po tvoje napisal, kaj, lažnivi osf? Le išči! Kdor išče - ta najde! (Pa ne vedno tisto, kar je iskal ...)

P.S. Resno ti svetujem, lažnivi osf, da začneš obiskovati kakšen začetni tečaj slovenščine. Najbolje, da se izdajaš za begunca iz Afganistana in se vtihotapiš med tečajnike 'osnove pogovorne slovenščine'. Prepričan sem, da te ne bo nihče prepoznal; po govoru, mislim ...
Pred kratkim sem bral, da tisti ki nimajo smisla za humor, so manj inteligentni.
Si držal tekst pravilno? Mislim, nisi bral od zadaj naprej, kot Arabci? :lol:

Sicer pa, kar si prebral, drži 100%, lažnivi osf! :lol: Kar poglej se! :lol:
Sem že dokazal, da si se lagal o gobah.

Osf 1, vojko 0
Najprej mi poišči tisti citat, lažnivi osf, potem te morda spustimo v tretji razred ... :lol:

P.S. Pa ne začenjaj mi spet z nekakšnimi lažmi o gobah. Saj še nisi pozabil, kako se je končal tvoj prejšnji poskus podtikanja, kaj, lažnivi osf ? :lol:

Saj so vsi opazili poste prilepljene v 'moč čistega uma';
enostavno se izogibaš.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a vojko »

osf napisal/-a:
19.2.2017 10:57
vojko napisal/-a:
19.2.2017 0:01
osf napisal/-a:
18.2.2017 21:23


Pred kratkim sem bral, da tisti ki nimajo smisla za humor, so manj inteligentni.
Si držal tekst pravilno? Mislim, nisi bral od zadaj naprej, kot Arabci?

Sicer pa, kar si prebral, drži 100%, lažnivi osf! :lol: Kar poglej se! :lol:
Sem že dokazal, da si se lagal o gobah.

Osf 1, vojko 0
Najprej mi poišči tisti citat, lažnivi osf, potem te morda spustimo v tretji razred ...

P.S. Pa ne začenjaj mi spet z nekakšnimi lažmi o gobah. Saj še nisi pozabil, kako se je končal tvoj prejšnji poskus podtikanja, kaj, lažnivi osf ?
Saj so vsi opazili poste prilepljene v 'moč čistega uma';
enostavno se izogibaš.
Ja, 'vsi so opazili', da te jaz (pa ne samo jaz!) vlečem za jezik, da dokažeš svojo laž, lažnivi osf ... :lol:

Ti pa bi o vsem drugem, samo o tvoji sramoti ne, kaj, lažnivi osf? :lol:

Hudič je, ko te zalotijo s spuščenimi gatami in z roko v marmeladi, ti pa se pri tem bebasto nasmihaš in momljaš, da so gate same padle dol in da si roko slučajno porinil v marmelado, ko si hotel dvigniti gate ... :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: MFT - Magnetni Flux Turbina

Odgovor Napisal/-a osf »

vojko napisal/-a:
19.2.2017 17:20
osf napisal/-a:
19.2.2017 10:57
vojko napisal/-a:
19.2.2017 0:01


Najprej mi poišči tisti citat, lažnivi osf, potem te morda spustimo v tretji razred ...

P.S. Pa ne začenjaj mi spet z nekakšnimi lažmi o gobah. Saj še nisi pozabil, kako se je končal tvoj prejšnji poskus podtikanja, kaj, lažnivi osf ?
Saj so vsi opazili poste prilepljene v 'moč čistega uma';
enostavno se izogibaš.
Ja, 'vsi so opazili', da te jaz (pa ne samo jaz!) vlečem za jezik, da dokažeš svojo laž, lažnivi osf ... :lol:

Ti pa bi o vsem drugem, samo o tvoji sramoti ne, kaj, lažnivi osf? :lol:

Hudič je, ko te zalotijo s spuščenimi gatami in z roko v marmeladi, ti pa se pri tem bebasto nasmihaš in momljaš, da so gate same padle dol in da si roko slučajno porinil v marmelado, ko si hotel dvigniti gate ... :lol:
Zakaj naj bi jaz iskal v tvojem smetnjaku, išči ti.

Prepričuješ se, da imaš prav. Razvidno je, da ne maraš resnice.

Odgovori