3. rok popravni izpit

Ko tudi učitelj ne more pomagati...
Odgovori
Rima E
Prispevkov: 8
Pridružen: 18.8.2010 11:36

3. rok popravni izpit

Odgovor Napisal/-a Rima E »

No mogoče se nekateri ze videli da mi nekaj stvari pri fiziki ni bilo jasno.... Uglavnem danes je biu drugi rok popravnega ispita in nisem uspesno opravil.... Zanima me ce je mogoce ispit opravljati v 3. roku.... Vem da naj bi napisal prosnjo in zdravnisko opravicilo naj bi imel... Ampak js nism bil bolan problem je ta da nism imeu dovolj casa za ucenje ( No imel sem kar nekaj ampak to je bilo le par dni)... Se pravi zanima me ali sploh imam kakse sanse za 3. rok in kaj bi moral napisati v prosnji da bi to dobil....

Hvala,

Uporabniški avatar
Aniviller
Prispevkov: 7263
Pridružen: 15.11.2004 18:16

Re: 3. rok popravni izpit

Odgovor Napisal/-a Aniviller »

Vprasanje kaj je zdaj bolonja naredila ampak na fiziki ni bilo se nikoli problem delat izpita na katerem koli roku (ali izven roka ce smo ravno pri tem). Pac prides in pises. Ce ni dogovorjenega roka in ce je dovolj kandidatov se da stopit v kontakt z asistentom in se zmenit.
Za ustne je pa itak tako da se lahko s profesorjem zmenis za kakrsnikoli datum.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: 3. rok popravni izpit

Odgovor Napisal/-a shrink »

Aniviller napisal/-a:Vprasanje kaj je zdaj bolonja naredila ampak na fiziki ni bilo se nikoli problem delat izpita na katerem koli roku (ali izven roka ce smo ravno pri tem). Pac prides in pises. Ce ni dogovorjenega roka in ce je dovolj kandidatov se da stopit v kontakt z asistentom in se zmenit.
Za ustne je pa itak tako da se lahko s profesorjem zmenis za kakrsnikoli datum.
Mislim, da je on še v srednji šoli.

Uporabniški avatar
Aniviller
Prispevkov: 7263
Pridružen: 15.11.2004 18:16

Re: 3. rok popravni izpit

Odgovor Napisal/-a Aniviller »

Huh kdo pusca v srednji soli izpite za ta rok, to pa res ni odgovorno.
Mislim da ti gredo lahko na roko, ponavadi profesorjem ni v interesu da nekoga vrzejo, razen ce te ima res dovolj.

Rima E
Prispevkov: 8
Pridružen: 18.8.2010 11:36

Re: 3. rok popravni izpit

Odgovor Napisal/-a Rima E »

Ja se vedno sm u srednji soli namrec prvi letnik tak da mi se vedno nc ni jasno :)

pia
Prispevkov: 2
Pridružen: 20.8.2010 11:18

Re: 3. rok popravni izpit

Odgovor Napisal/-a pia »

živjo. am.. tukaj sem sicr prvič, tk da še nwm točno kako se stvari streže.. uglaunm. moja sestra je imela na koncu šolskega leta 3. popravce. u prvem roku je naredila enega. v drugem pa tudi enega. enega pa ni naredila.. to je angleščina. Zanima me, kakšne pogoje mora izpolniti, da pride na 3. rok . prooooosim pomagiteee ..!!!! :((

Kosho
Prispevkov: 125
Pridružen: 13.2.2008 17:45

Re: 3. rok popravni izpit

Odgovor Napisal/-a Kosho »

Ko sem bil jaz v srednji soli, samo nisem nikoli imel nic popravni izpit, je bilo tako, da si moral imeti kaksen utemeljen razlog, da si dobil 3. rok popravni izpit, to je ponavadi bilo kaksno zdravnisko opravicilo, ki ti ga napise tvoj osebni zdravnik, je pa placljiv cca. 20€. Drugace se je pa vedno dalo dogovoriti, tudi brez opravicila ni bilo nikoli problem, razrednik bi moral to urediti, zato je on tam. pri nas je bilo tudi tako, da kdor je imel popravni, je sel ponavadi se razrednik v komisijo in nikoli ni bilo problem narediti.

Rima E
Prispevkov: 8
Pridružen: 18.8.2010 11:36

Re: 3. rok popravni izpit

Odgovor Napisal/-a Rima E »

Kaj pa ce pades celo dva predmeta to je konec a ne?

pia
Prispevkov: 2
Pridružen: 20.8.2010 11:18

Re: 3. rok popravni izpit

Odgovor Napisal/-a pia »

Rima E napisal/-a:Kaj pa ce pades celo dva predmeta to je konec a ne?
ja jaz maslim da je .. edino če imaš reees pameten razlog zakaj ga nis opravil/a .. morš met nujno zdravniško opravičilo ... potrdilo al neki .. za kj res hudga.. npr operacija.. :)

Odgovori