Inštrukcija matematike

Ko tudi učitelj ne more pomagati...
-Matej-
Prispevkov: 3
Pridružen: 11.6.2012 13:42

Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a -Matej- »

Zelo težko razumem matematiko, tako da si iščem inštrukcije, a ne vem kje bi začel. Me lahko nekdo usmeri?


Evan
Prispevkov: 2
Pridružen: 11.6.2012 13:46

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a Evan »

Imam podobne probleme (mel popravca lani) bil na instrukcijah pri horizontu in naredil :)

Link: http://www.instrukcije-horizont.si/inst ... atematike/

Rokerda
Prispevkov: 799
Pridružen: 11.11.2006 16:18

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a Rokerda »

Zanimivo, da sta se -Matej- in Evan (skoraj) istočasno registrirala.

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a Motore »

Predvidevam da potrebuješ za srednjo šolo ali osnovno, tako da priporočam enako kot Aniviller. Razne inštrukcije, ki jih oglašujejo po internetu te lahko pridejo precej drago stat, kvaliteta pa ni veliko boljša.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

A knjigo si že preštudiral? A Kladnika uporabljate?

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a problemi »

ZdravaPamet napisal/-a:A knjigo si že preštudiral? A Kladnika uporabljate?
Ne more fizik iz svoje kože. :)

Tovariš ZdravaPamet, matematika ga matra.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Ja prav. A si knjigo že preštudiral? A Legišo uporabljate?

Uporabniški avatar
Aniviller
Prispevkov: 7263
Pridružen: 15.11.2004 18:16

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a Aniviller »

Ustavi konje... dokler clovek ne pove za katero stopnjo solanja gre, nimamo kaj diskutirat, se posebno ce je reklamni trol.

brezlj
Prispevkov: 7
Pridružen: 13.1.2011 17:53

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a brezlj »

če Matej res rabi inštrukcije in ne samo, da so napopal en link, potem je Horizont sicer varianta, ampak je tam tko, da jih je v skupini več, tud deset. Če ti je to všeč, ok. Jaz sem probal in se nisem kej dost naučil, res pa je, da sem moral za nazaj se naučit skoraj celo osnovno šolo in to v 3. letniku. So mi pa teli za inštrukcije matematike pomagal in tud ni pršlo kej dost draži kot Horizont. Je pa meni bol všeč sistem, da samo mene učijo in ne še deset ljudi zraven, ker me je blo kar groza, da nič ne znam in nisem zato niti nič sprašval.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a problemi »

brezlj napisal/-a:ker me je blo kar groza, da nič ne znam in nisem zato niti nič sprašval.
Groza je, ko nekaj ne znaš pa kljub temu vztrajaš na tem, če pa želiš znati in vprašaš po tistem česar ne razumeš, pa to nikakor ne more biti groza.


MarkoVozka
Prispevkov: 1
Pridružen: 2.12.2013 17:53

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a MarkoVozka »

Zdravo, jaz sem mal pozn ampak morm usen delit svojo izjemno izkušnjo. Bil sem pri enih od omenjenih inštrukcij zgoraj (pa nebi delal slabe reklame) pa se mi ni dopadl. V enem primeru sem mel probleme ker učitlca skor ni blo z mano nč časa, v drugem pa je bil gospod tam precej zmeden in mi niso resnično pomagal. Da ne govorim, da nekje med uro dvigujejo telefone,... Ker pa sm skor padu letnik sem šu še do privatnikov sam so pa odurno dragi pa še po domovih morš hodt in mi ni najbolj. Pol sem pa najdu Inštrukcije Olimp. Čist slučajno sem najdu na netu njihovo spletno stran in se naroču. Pa so ful prjazni in me vedno velik naučijo. Lepo te sprejmejo, če je treba lah zlahkoto kako minuto potegneš. V centru so drgač in mi je res fino k sm iz Poljan. Vsaj v mojem primeru so mi ful pomagal. Inštrukcije olimp (neki so menal telefon ampak mislm da je 041567955 če kej pomaga) so kr jake čeprou vrjamm da mate tut drugi kje dobre izkušnje.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Hmh, s Poljan si, praviš. Kdo te pa uči fiziko na Poljanah?

uporabni12
Prispevkov: 1
Pridružen: 26.2.2014 8:45

Re: Inštrukcija matematike

Odgovor Napisal/-a uporabni12 »

Poskusite z interaktivnim spletnim učenjem na http://www.e-matematika.si - za vsako snov imate film z razlago teorije in nalog, formule za natisnit, interaktivne naloge z namigi in celimi postopki reševanja.

Kot bi imeli inštruktorja ves čas ob sebi. Splača se probati, pa še full ceneje je od običajnih inštrukcij!

Odgovori