kaj je bilo prej, matematika ali fizika

Argumentirane razprave o filozofskih vprašanjih.
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: kaj je bilo prej, matematika ali fizika

Odgovor Napisal/-a shrink »

GJ napisal/-a:
shrink napisal/-a:Povsem jasno je, kdo ima probleme: Zgolj sam, saj nisi sposoben razumeti preprostega vica. :lol:
Ti tako samo misliš ali preprosto veš???
To še slepec sprevidi. :lol:
GJ napisal/-a:
shrink napisal/-a:Dejstva pri tem vicu pa so zelo jasna in ne potrebujejo nobene razlage, kaj šele opravičevanja.
No saj tako tudi jaz mislim, ampak veš je tako luštn jokice hecat.. :twisted:
Ob prebiranju tvojih dokazovanj se je prav za zjokat, ampak ne zaradi prizadetosti, temveč zaradi vsakokratnega spoznanja, da je tvoje početje ena sama groteska. :shock:
GJ napisal/-a:
shrink napisal/-a:Žal ta dejstva sam dojemaš drugače kot vsak "normalen človek" (tu te zgolj citiram :lol: ).
No vidiš kako te boli..
Poln si bolečih mest, tvoje telo bo zdaj zdaj postalo fetiš. :lol: :lol: :lol:
Svoje s/m potrebe raje zadovoljuj na bolj primernih forumih. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GJ napisal/-a:
shrink napisal/-a:
GJ napisal/-a: Res ne vem! :D
Vem pa, da shrink pravi, da skušajo nekateri znani fiziki (katerim ne seže niti do gležnjev) dokazati, da je časovni stroj možen in to ne le vpravljicah.. :lol: :lol: :lol:
Tako je.
No to pa je pravi vic, kateremu se že vseskozi smejim na ves glas in očitno se bomo še smejali!!!
Obljubim, če bo le shrink za to! :lol: :lol: :lol:
1. Temu "vicu" se smeješ zgolj sam.
2. Očitno se mu boš sam še naprej smejal, saj ga neprestano vlečeš na dan.
3. Moderator nad njim očitno ni bil preveč navdušen. :lol:
4. Vsi ostali pa se smejimo vicem, katere krasijo lastnosti, kot je "energija je edina realna dimenzija", "stališče neodvisnega opazovalca (beri: izvenumsko stališče)" itd.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GJ napisal/-a:
shrink napisal/-a:Pa tudi sem že priznal, da nisem strokovnjak za ta področje in jasno povedal, v kakšnem razmerju sem (kar je preverljivo v bazi SCI Expanded) tako do teh fizikov kot do g. Solomona, kateremu neizmerno zaupaš:
Ejjj shrink..
Vse to že vemo ti pa še kar..
Hja, tako kot si me ti želel spomniti, da tem teoretikom ne segam niti do kolen, sem te jaz želel spomniti, da tvoj guru g. Solomon še vedno dela gradove v oblakih (pardon: peščene gradove). :lol:
GJ napisal/-a:
shrink napisal/-a:In to izjavlja nekdo, ki se mora za dokazovanje lastnih tez posluževati "izvenumskih" stališč. Hja, res mora vsakemu "normalnemu človeku" iti na jok, ko bere takšne umotvore!
No si le priznal..
Le pravega vzroka si še nisi pripravljen priznati..
Ti pa imaš res slab spomin: To sploh ni prvič, da trdim, da se je ob prebiranju tvojih umotvorov prav za zjokat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GJ napisal/-a:Vidiš ko pa jaz berem tvoje citate se zgolj smejim, no lažem, krohotam..
:lol: :lol: :lol:
No, res, ob tvojih izjavah se bolj poredko smejim; me pa neprestano zvija. :shock:
Nazadnje pa sem se krohotal, ko sem prebiral članek g. Solomona v "Journal of Theoretics". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GJ napisal/-a:Lep dan še naprej, če je le mogoče..
Vsakokrat, ko se spomnim na "izvenumske perspektive", se mi polepša dan. :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 4.3.2008 14:36, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: kaj je bilo prej, matematika ali fizika

Odgovor Napisal/-a GJ »

To, da ti znam polepšati dan je pa lepo.. :roll:

...

No da ti skrajšam muke in dam podnapise..
Si morda zgolj za trenutek pomislil, da je bil tudi moj odgovor na tvoj vic, le vic?
Saj mu je sledilo "So far so good.."
Ali pa boš se še kar naprej sprehajal z glavo skozi zid?
Ma škoda je glave..
Pa tut, če je le tvoja..
Razen, če si sadomazo pa ti paše.. :lol: :lol: :lol:


Lep dan želim še naprej, z glavobolom ali pa brez..

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: kaj je bilo prej, matematika ali fizika

Odgovor Napisal/-a shrink »

GJ napisal/-a:To, da ti znam polepšati dan je pa lepo.. :roll:
Že razmišljam, da bi vsem tistim, ki si z mukami skušajo dvigniti nivo endorfinov, predlagal prebiranje tvojih postov. :lol:
GJ napisal/-a:No da ti skrajšam muke in dam podnapise..
Si morda zgolj za trenutek pomislil, da je bil tudi moj odgovor na tvoj vic, le vic?
Saj mu je sledilo "So far so good.."
Tvoj prvi odziv:
GJ napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ta odgovor bi bil na mestu, če bi se vprašanje glasilo: "What is the time?" ali "What time is it?" :lol:
???

Glede na to, da je turist izgubil svojo uro in, da se ne hodi po New Yorku in sprašuje kaj je čas, sem pač predvidel, da je to tvoja slovnična napaka oziroma turistova, saj je bil odgovor fizika povsem v skladu s pričakovanji.
Tretje logične možnosti ni.. :lol: :lol: :lol:

Pač takšno logiko dopušča tale "šala", in če se prav spomnim sem nekaj podobnega že slišal..
In glede na to, da zelo rad citiraš, je to to! :!:
zelo jasno pove, kam pes taco moli.
GJ napisal/-a:Ali pa boš se še kar naprej sprehajal z glavo skozi zid?
Ma škoda je glave..
Pa tut, če je le tvoja..
Zaradi takšnih nakladačev, kot si sam, si nikoli nisem razbijal glave.
GJ napisal/-a:Razen, če si sadomazo pa ti paše.. :lol: :lol: :lol:
No, saj je jasno, kdo bi se šel rad s/m igrice, pa mu preveč ne uspeva... :lol: :lol: :lol:
GJ napisal/-a:Lep dan želim še naprej, z glavobolom ali pa brez..
Dvig nivoja endorfinov ima tudi analgetični učinek... :lol:

moderator
Prispevkov: 165
Pridružen: 5.2.2004 10:01

Re: kaj je bilo prej, matematika ali fizika

Odgovor Napisal/-a moderator »

Ta (zaklenjena) tema naj bo za zgled kako se na tem forumu NE debatira.

Zaklenjeno