Najpametnejši človek

Argumentirane razprave o filozofskih vprašanjih.
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a shrink »

LUKEC napisal/-a:
shrink napisal/-a:Za moško družbo pa ni dileme: Feynman in Landau, ampak v tostranstvu žal ni več možno. 8)
Saj v onostranstvo pa itak ne verjameš. :lol:
Ti je to povedalo nihalo? :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a bargo »

LUKEC napisal/-a:Saj v onostranstvo pa itak ne verjameš. :lol:
Ko nastajajo vesolja, v večnosti, je težko najti pravo onostranstvo. :wink:
Infinite Worlds :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
LUKEC napisal/-a:Saj v onostranstvo pa itak ne verjameš. :lol:
Ko nastajajo vesolja, v večnosti, je težko najti pravo onostranstvo. :wink:
Infinite Worlds :D
Kako da ne, pesnik? Saj veš: vera. :lol:

KsanTipa
Prispevkov: 119
Pridružen: 5.4.2015 15:27

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a KsanTipa »

shrink napisal/-a:
KsanTipa napisal/-a:vidiš, babe so mu vzele vso ustvarjalnost , ehhehehe
Niti ne, Feynmanu je ena vzela le zlato plaketo - iz maščevanja. 8)
ja, to tudi znamo ... :twisted:

KsanTipa
Prispevkov: 119
Pridružen: 5.4.2015 15:27

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a KsanTipa »

problemi napisal/-a:
KsanTipa napisal/-a:ej, midva se bova pa prav fajn razumela
Upam, in se tudi veselim tega. 8) :)

Kolikor pa me zanese, pa kar "šibo" v roke. Sicer je kdaj to "šibanje" lahko tudi dolgotrajno, pa ne da bi užival, ampak je enemu od sogovornikov v zvezi z določeno tematiko to vendarle celo uspelo ... :wink: :)
Glej, jaz ne tepem moške, raje bi se te lotila s strupi, tak način obračunavanja z moškimi se mi zdi idealen :lol: ..... delovanje strupov, toksinov ipd - to je cela znanost .........

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a problemi »

KsanTipa napisal/-a:Glej, jaz ne tepem moške, raje bi se te lotila s strupi, tak način obračunavanja z moškimi se mi zdi idealen :lol: ..... delovanje strupov, toksinov ipd - to je cela znanost .........
Huh, znanost gor ali dol, bi te vendarle prosil, kolikor je le možno, da ostaneš pri šibi, manj boli, jaz pa bolečine ne maram ... Konec koncev ni nujno da tepeš, je včasih dovolj, če jo zgolj pokažeš, šibo seveda ... :lol:

Hm, razen, če nimaš v mislih kak acid ... :wink:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a shrink »

KsanTipa napisal/-a:
shrink napisal/-a:
KsanTipa napisal/-a:vidiš, babe so mu vzele vso ustvarjalnost , ehhehehe
Niti ne, Feynmanu je ena vzela le zlato plaketo - iz maščevanja. 8)
ja, to tudi znamo ... :twisted:
Mimogrede: ni bila njegova žena, ampak žena od sodelavca. :D
KsanTipa napisal/-a:Glej, jaz ne tepem moške, raje bi se te lotila s strupi, tak način obračunavanja z moškimi se mi zdi idealen :lol: ..... delovanje strupov, toksinov ipd - to je cela znanost .........
Nisi edina: tako je menila tudi Agatha Christie, ampak njene "žrtve" (v romanih namreč) niso bile samo moški. 8)

KsanTipa
Prispevkov: 119
Pridružen: 5.4.2015 15:27

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a KsanTipa »

problemi napisal/-a:
KsanTipa napisal/-a:Glej, jaz ne tepem moške, raje bi se te lotila s strupi, tak način obračunavanja z moškimi se mi zdi idealen :lol: ..... delovanje strupov, toksinov ipd - to je cela znanost .........
Huh, znanost gor ali dol, bi te vendarle prosil, kolikor je le možno, da ostaneš pri šibi, manj boli, jaz pa bolečine ne maram ... Konec koncev ni nujno da tepeš, je včasih dovolj, če jo zgolj pokažeš, šibo seveda ... :lol:

Hm, razen, če nimaš v mislih kak acid ... :wink:
ne ne, to je prav nedolžno ....

KsanTipa
Prispevkov: 119
Pridružen: 5.4.2015 15:27

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a KsanTipa »

Nisi edina: tako je menila tudi Agatha Christie, ampak njene "žrtve" (v romanih namreč) niso bile samo moški. 8)[/quote] kot otrok sem jo prav rada brala ... :D

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a problemi »

KsanTipa napisal/-a:ne ne, to je prav nedolžno ....
Če je tako, zna to potem biti dolgočasno ... :)

gcn64
Prispevkov: 120
Pridružen: 31.10.2009 17:10

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a gcn64 »

Kot vidim bi mogoče bilo celo bolj zanimivo, če bi v uvodnem postu spraševal po kofetkanju s pametnimi/zanimivimi ljudmi :)

Skratka če še jaz pristavim svoj lonček: definitivno Feynman. Po njegovi literaturi sodeč lahko človek sklepa da je bil izjemno zanimiv človek - pri čemer je beseda 'izjemno' premalo intenzivna ;)
Še punca, ki ni v naravoslovnih vodah, je po prebranju Surely you're joking Mr. Feynmann bila nad njim navdušena.

Aja pa Freddie Mercury definitivno. Če bi se lahko vrnil v času nazaj na določen dogodek, bi to bil obisk koncerta Queenov :wink:

...je pa problemi omenil von Neumanna. O njem pa lahko samo rečem WOW, tako da bi tudi bil izjemno zanimiva izbira...

KsanTipa
Prispevkov: 119
Pridružen: 5.4.2015 15:27

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a KsanTipa »

problemi napisal/-a:
KsanTipa napisal/-a:ne ne, to je prav nedolžno ....
Če je tako, zna to potem biti dolgočasno ... :)
mislim, da bi se ti prav dogajalo .... ne resno, nekateri strupi imajo neverjetno delovanje na živčni sistem, še vedel ne bi, v kakem zosu si .... :lol:

KsanTipa
Prispevkov: 119
Pridružen: 5.4.2015 15:27

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a KsanTipa »

gcn64 napisal/-a:Kot vidim bi mogoče bilo celo bolj zanimivo, če bi v uvodnem postu spraševal po kofetkanju s pametnimi/zanimivimi ljudmi :)

Skratka če še jaz pristavim svoj lonček: definitivno Feynman. Po njegovi literaturi sodeč lahko človek sklepa da je bil izjemno zanimiv človek - pri čemer je beseda 'izjemno' premalo intenzivna ;)
Še punca, ki ni v naravoslovnih vodah, je po prebranju Surely you're joking Mr. Feynmann bila nad njim navdušena.

Aja pa Freddie Mercury definitivno. Če bi se lahko vrnil v času nazaj na določen dogodek, bi to bil obisk koncerta Queenov :wink:

...je pa problemi omenil von Neumanna. O njem pa lahko samo rečem WOW, tako da bi tudi bil izjemno zanimiva izbira...

Surely you're joking Mr. Feynmann - to bom šla prebirat tudi jaz :)

Freddie - ja, izjemen vokal, osebnostno mi ne potegne .......

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a vojko »

Ksantipa je napisala:
/...nekateri strupi imajo neverjetno delovanje na živčni sistem, še vedel ne bi, v kakem zosu si.../
Je tvoja izbira Altropa Belladonna ali morda Amanita Phalloides?

Če bi živela skupaj, bi raje sedel s tabo na verandi ob dolgih sončnih zahodih in počasi užival čaj iz Psylocibes Semilanceata gobic... :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a shrink »

KsanTipa napisal/-a:
shrink napisal/-a:Nisi edina: tako je menila tudi Agatha Christie, ampak njene "žrtve" (v romanih namreč) niso bile samo moški. 8)
kot otrok sem jo prav rada brala ... :D
Sam', da je ne boš še na stara leta, recimo pred pripravo kosila sitnemu možu. :D

Odgovori