Smisel življenja

Argumentirane razprave o filozofskih vprašanjih.
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Saj nisi kot merilne metode uporabil radiestezijskega nihala, k'ne, da ne, LUKEC? :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a vojko »

LUKEC napisal/-a:
vojko napisal/-a:
LUKEC napisal/-a:Vojko diplomo sem napisal, zdaj sem jo poslal profesorju, da jo oceni.
Res je bogudopadljivo in prav ganljivo, da me sproti obveščaš o napredku tvojega študija.

Je naslov tvoje diplomske naloge velika skrivnost? In ime profesorja-mentorja? :lol: :lol:
Ukvarjal sem se z tekočekristalnimi elastomeri.
Mentor je Boštjan Zalar.
Nisva se tako zmenila, Lukec! Vprašal sem te za naslov tvoje diplomske naloge, ne pa s čim si se ukvarjal! Kdaj pa si nalogo oddal? Po pošti? V elektronski obliki? Komaj čakamo, da jo preberemo, saj so vse naloge javno objavljene... :lol: :lol: :lol:

LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

Točen naslov še ni definiran. Poslal sem jo po elektronski pošti.
Poslal sem jo včeraj.

LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

shrink napisal/-a:Saj nisi kot merilne metode uporabil radiestezijskega nihala, k'ne, da ne, LUKEC? :lol:
Ne.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

LUKEC napisal/-a:
shrink napisal/-a:Saj nisi kot merilne metode uporabil radiestezijskega nihala, k'ne, da ne, LUKEC? :lol:
Ne.
In kako da ne? Če si na ta način meril temno energijo planetov, ga lahko uporabiš tudi za ostalo. :lol:

LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

shrink napisal/-a:
LUKEC napisal/-a:
shrink napisal/-a:Saj nisi kot merilne metode uporabil radiestezijskega nihala, k'ne, da ne, LUKEC? :lol:
Ne.
In kako da ne? Če si na ta način meril temno energijo planetov, ga lahko uporabiš tudi za ostalo. :lol:
Saj sem imel idejo, da bi poskusil meriti tudi z nihalom, pa sem se bal odziva mojega šefa.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a vojko »

LUKEC napisal/-a:Točen naslov še ni definiran. Poslal sem jo po elektronski pošti.
Poslal sem jo včeraj.
Torej oddal si DN brez naslova? Po sistemu Butalcev: če bo špičasto, bodo vile, če bo ploščato, bo lopata, a ne? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

LUKEC napisal/-a:
shrink napisal/-a:In kako da ne? Če si na ta način meril temno energijo planetov, ga lahko uporabiš tudi za ostalo. :lol:
Saj sem imel idejo, da bi poskusil meriti tudi z nihalom, pa sem se bal odziva mojega šefa.
Kakšen "znanstvenik" pa si? Zgleduj se pri Rozmanu: on se nikogar ne ustraši in na slabe odzive zamahne z roko, češ, gre za zaroto fizike. Kar pogumno mu (saj je govora o mentorju, k'ne?) pokaži svoje nihalo in pomeri pred njim; saj nihalo nikoli ne laže, k'ne? :lol:

LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

Nihalo včasih tudi laže.
Ampak ta izdelek, ki ga imam jaz, je pa sama špica.
Škoda bi bilo, če ga ne bi delil z drugimi.Samo to

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hja, če je špica, potem res ne vem, česa ali koga se bojiš. :lol:

LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

Saj se ne bojim.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

LUKEC napisal/-a:Saj se ne bojim.
Seveda se: šefa. Ali si že pozabil? :lol:

LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

shrink napisal/-a:
LUKEC napisal/-a:Saj se ne bojim.
Seveda se: šefa. Ali si že pozabil? :lol:
To pa to.

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

vojko napisal/-a:
LUKEC napisal/-a:Točen naslov še ni definiran. Poslal sem jo po elektronski pošti.
Poslal sem jo včeraj.
Torej oddal si DN brez naslova? Po sistemu Butalcev: če bo špičasto, bodo vile, če bo ploščato, bo lopata, a ne? :lol:
Kako bi pa imenovali ta sistem:
Shrink napisal/-a: Če bi količkaj bil pismen in bi tvoja logika količkaj delovala, bi morda ugotovil, da sem sam zgolj preimenoval članek iz 'Trigonometrija' v 'Ravninska trigonometrija', ne pa da sem avtor (naj polpismeni jodlarski osmoljenileo primerja datume urejanj :lol: ).
Sedaj imamo dva Experta - enega za besedila (brez naslovov - Lukec) in enega za naslove (spremeni naslov in trara - članek je tu - Shrink).

Predlagam, da se združita in začneta pisati expertne članke, diplomske naloge, DN .... vsaj za Kumrovaško Sorbono je to očitno (po šefih, ki so grmeli na katedtra(i)h) dovolj. :shock:



:D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, jodlarski unterlehrer osmoljenileo, a ti v lastni polpismenosti in neizobraženosti začinjenima z logičnim deficitom še ni potegnilo, kaj je smisel wiki urejanja? :lol:

Odgovori