Smisel življenja

Argumentirane razprave o filozofskih vprašanjih.
Odgovori
Roman

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a Roman »

Leo, take stvari se na forumih ne počne.

Uporabniški avatar
shrink

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hja, podučitelj osmoljenileo, če pa še vedno čepiš na kozolcu in te konstantno pritiska na veliko potrebo, ne bi pa rad oplemenitil jodlarske zemlje pod seboj, potem prosi soseda jodlarja, da ti podstavi nočno posodo. Bo pa on oplemenitil svojo njivo, če je že ti nočeš, s tvojo dragoceno vsebino, ki se jo trudiš zlivati na ta forum, a ti nikakor ne uspeva. :lol: :lol: :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 29.8.2015 8:46, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
shrink

Hah, podučitelj osmoljenileo, študenti fizike so na določeni smeri svoj čas morali obvezno izbrati en družboslovni predmet, pa menda ne boš trdil, da jim je družboslovni predavatelj predaval fiziko, k' ne, da ne, jodlarski nakladač? :lol:

Zato lahko le tvoja podučiteljska pamet producira imbecilen sklep, da vojko predava wellness. :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 29.8.2015 8:38, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
vojko
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a vojko »

smolejleo napisal/-a:Ker na tem forumu nisi anonimnež:

ICQWLM:VOJTEH URBANČIČ:
YIMAOL:MAG.SCIE.

mi za te podatke google da nekaj rezultatov.
Npr.:

VIŠJEŠOLSKI ŠTUDIJSKI PROGRAM VELNES
Informacijsko-komunikacijska
podpora v velnesu mag. *********, ISP s.p.
Poslovni tuji jezik 1,2,3 **********, univ.dipl. prev., DOBA EPIS
Poslovno komuniciranje ************, univ.dipl. ped., Srednja trgovska šola MB

Pravni predpisi mag. Vojteh Urbančič, upokojenec

fajn...kaj te ma vojteh urbančič(mene si je zaželel na izpitu 2x videt)...se mi zdi da si mi to že pravla enkarat..pa sem itaq pozabla

Če nisi ta, pa oprosti. Ujema se pač ime, priimek, predmet, kraj,..

Je pa VELNES resna alternativa anallizi, tudi to bi bil zate dober smisel življenja - vsaj pasivno bi se ga lahko udeleževal! :lol:

:lol:
Poleg tega, da si resno motena osebnost, si tudi patološki lažnivec in zavrženi manipulator. Na uradni strani šole, o kateri jecljaš, je zapisano:

Predavatelji
Študij na višji strokovni šoli DOBA izvajajo odlični predavatelji, ki so strokovnjaki na svojem področju. Študentom podajajo uporabna praktična znanja, ki jih lahko takoj uporabijo v pri svojem delu, v svojem življenju ...

Predavatelj E-naslov Nosilec predmeta
A. V. x@v Pravni predpisi

http://www.visja.doba.si/si/izredni-stu ... davatelji/

NIKOLI nisem predaval tega predmeta, še posebej pa ne v programu velnes.

Z ljudmi tvojega kova, ki svoje komplekse zdravijo po javnih forumih ne mislim več komunicirati, zato prekinjam vsak dialog s tabo.

smolejleo
Kraj: celovec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Oglej si tole:
http://www.cpi.si/files/cpi/userfiles/d ... asebni.pdf

stran 4, 17. alineja

Seveda si tudi tu omenjen:
http://www.visja.doba.si/si/izredni-stu ... davatelji/

In seveda na ringaraja te tudi punčke omenjajo:
http://www.ringaraja.net/forum/m_476978 ... ntable.htm

citat:"fajn...kaj te ma vojteh urbančič(mene si je zaželel na izpitu 2x videt)...se mi zdi da si mi to že pravla enkarat..pa sem itaq pozabla "

:oops:

Če ni kaj res, se pa pritoži na WWW - to so pač javno dostopne informacije, ki jih dobiš, če vpišeš tvoje ime in priimek - kaj jokcaš sedaj :lol:

Škoda, da boš prekinil komunikacijo, pa toliko sem se naučil od tebe:
smolejleo napisal/-a:Vojkosrav - kakšna sprememba je to sedaj?! Še pred nekaj meseci si napisal
vojko napisal/-a:
vojko je napisal/-a:

V nekem drugem kontekstu sem enkrat že napisal, da z vstopom v javni forum pristaneš na določene uzuse in pravila, ki tam veljajo. Poskušal bom to ilustrirati, da ne bom dolgočasen. Ko so po naših krajih še potovali cirkusi, je bila obvezna točka, ko je klovn, hipnotizer ali pa sam »cirkusdirektor« povabil koga od gledalcev v areno. Tam je potem sodeloval kot medij pri hipnozi in valjali smo se od smeha, ko se je slačil in podobno. Drugi so se borili s cirkuškimi »silaki«, pa tekmovali, kdo več poje, popije, ipd. Bistvo tega je bilo, da se je publika zabavala.

In zdaj poanta: če si prostovoljno svtopil v to areno, pa si (običajno) izpadel bedak, osmoljenec, skratka predmet za smeh – potem se nisi mogel pritoževati, da se ti ljudje smejijo, da si izpadel imbecil in podobno.

Javni forum je takšna cirkuška arena. Ko si se prijavil, si pristal na določena (včasih zate neprijetna) pravila. Veš, ko si v ringu, gre zato, da boš učinkovito »udaril« nasprotnika, zato tam udarjajo s kiji, ne s trstikami. Seveda to boli. Toda nerazumno se mi zdi zdaj iskati zaščito pri administratorjih, ker pač forum ni skrojen »po tvoji podobi«. Forum se ne more prilagajati občutljivi dušici vsakega udleženca. Če padajo pretrdi udarci, se boš pač umaknil. In shrink zna udariti tja, kje najbolj boli. Prepričan pa sem, da ne misli nič osebnega, zato tega tudi ne jemlji tako. Udari nazaj in se ne cmeri!
Sedaj si pa tu želiš akademskih razprav. Ne cmeri se, s Šrinkom sta zavozila ta forum, z nadutostjo, paglavskim naslavlanjem , žaljenjem , ... tistih članov foruma, ki se z vama ne strinjajo. Preglej začetke dialogov - ne bo težko ugotoviti, kako se to začne. Oglej si tudi svoj citat - cirkuška arena, posmeh - kako bomo koga osramotili in se mu smejali - to si napisal, da je namen tega foruma.

Ti je sedaj dovolj heca, zajebancije - in ko je tebi dovolj, mora biti tudi vsem drugim. OK. Začni znova, pa ne se delati preveč pametnega v fiziki, Vojko, res si prej preberi kakšne knjigice (Kuščer, Moljk npr), tako da malo obnoviš, potem pa poskusi pomagati v šolskem kotičku. Ko boš razložil par srednješolskih nalogic, bova pa začela diskutirati - saj veš, smer električnega toka, pa razlikovanje med temperaturo in toploto, pa moč, energija, energijski pretok in gostota le-tega - razčisti te stvari, potem pa konstruktivna debata, torej čez kakšno leto.

Do takrat ti pa želim veliko veselja in uspešnega dela.

smolejleo
Kraj: celovec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:Hja, podučitelj osmoljenileo, če pa še vedno čepiš na kozolcu in te konstantno pritiska na veliko potrebo, ne bi pa rad oplemenitil jodlarske zemlje pod seboj, potem prosi soseda jodlarja, da ti podstavi nočno posodo. Bo pa on oplemenitil svojo njivo, če je že ti nočeš, s tvojo dragoceno vsebino, ki se jo trudiš zlivati na ta forum, a ti nikakor ne uspeva. :lol: :lol: :lol:
Res si zaplankan. Ni povsod kozolcev kot v okolici tvoje rezidence, gradu Begne. Lahko se pa povzpnem na Stol in te oplemenitim, ko boš romal k sv. Petru po vstopnico v obljubljeno deželo. Do takrat pa ostani kar varno za švedskimi zavesami in študiraj temne sile, temno materijo in temno energijo.

Pa koledar preštudiraj:
shrink napisal/-a: Ojojoj, kaj ti ni jasno, da en obrat Zemlje okoli Sonca (orbitalna perioda) NI enak natančno 365 dni ampak 365.256363004 dni (zato je vsake 4 leta tudi prestopno leto)?

:lol:
Po tej razlagi bi moral imeti kdaj pa kdaj februar 30 dni :lol:

Boš napisal popravo in vsaj nekajkrat prepiši razlago - mogoče ti bo pa še potegnilo, zakaj kdaj pa kdaj nimamo prestopnega leta!

viewtopic.php?f=18&t=5728&p=99784&hilit=koledar#p99784

Uporabniški avatar
shrink

Hah, podučitelj osmoljenileo, spet si se odzval v znanem stilu, ki kaže na vso tvojo motenost. Ko boš pozdravil svojo motnjo, morda na tem forumu ne boš več repetitivno smetil z enimi in istimi iztrebki začinjenimi z jodlarsko spakedranščino. :lol: O silah, energiji in tudi o koledarjih, pa nikar preveč ne razmišljaj, ker samo škodi tvojemu duševnemu zdravju (tvojemu znanju tako in tako ne more škoditi, ker ga premoreš natanko nič pika jožef). :lol: :lol: :lol:

Rock
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a: Za tebe sem še vedno "profesor", kar se tiče lingvistike... :lol:
Ne bom ugovarjal, samo poslušam, tov. Kumrovški.
Sicer pa, kot je rekel stari dobri Iuvenalis: 'Scire volunt omnes, mercedem solvere nemo.' (vsi se želijo učiti, nihče pa noče plačati učitelja). Ti si še slabši: ti se niti ne zahvališ za pro bono lekcije... :lol:
Ne bom ugovarjal, tov. Kumrovški.

Rock

Roman napisal/-a:Leo, take stvari se na forumih ne počne.
Jaz pa menim drugače:
javnost je najboljši inšpektor.
Samozvani "vojko" se pod zaščito forumove anonimnosti čuti varnega, ter trdovratno in grobo žali vsakega, ki se ne strinja z njegovimi stališči. Nihče nima pravice vsiljevati svojih stališč.
Naj bo razkrinkan. - In njegovi pajdaši/'šefi'.

Uporabniški avatar
bargo

Odgovor Napisal/-a bargo »

smolejleo napisal/-a:Škoda, da boš prekinil komunikacijo, pa toliko sem se naučil od tebe:
smolejleo napisal/-a:Vojkosrav - kakšna sprememba je to sedaj?! Še pred nekaj meseci si napisal
vojko napisal/-a:
vojko je napisal/-a:

V nekem drugem kontekstu sem enkrat že napisal, da z vstopom v javni forum pristaneš na določene uzuse in pravila, ki tam veljajo. Poskušal bom to ilustrirati, da ne bom dolgočasen. Ko so po naših krajih še potovali cirkusi, je bila obvezna točka, ko je klovn, hipnotizer ali pa sam »cirkusdirektor« povabil koga od gledalcev v areno. Tam je potem sodeloval kot medij pri hipnozi in valjali smo se od smeha, ko se je slačil in podobno. Drugi so se borili s cirkuškimi »silaki«, pa tekmovali, kdo več poje, popije, ipd. Bistvo tega je bilo, da se je publika zabavala.

In zdaj poanta: če si prostovoljno svtopil v to areno, pa si (običajno) izpadel bedak, osmoljenec, skratka predmet za smeh – potem se nisi mogel pritoževati, da se ti ljudje smejijo, da si izpadel imbecil in podobno.

Javni forum je takšna cirkuška arena. Ko si se prijavil, si pristal na določena (včasih zate neprijetna) pravila. Veš, ko si v ringu, gre zato, da boš učinkovito »udaril« nasprotnika, zato tam udarjajo s kiji, ne s trstikami. Seveda to boli. Toda nerazumno se mi zdi zdaj iskati zaščito pri administratorjih, ker pač forum ni skrojen »po tvoji podobi«. Forum se ne more prilagajati občutljivi dušici vsakega udleženca. Če padajo pretrdi udarci, se boš pač umaknil. In shrink zna udariti tja, kje najbolj boli. Prepričan pa sem, da ne misli nič osebnega, zato tega tudi ne jemlji tako. Udari nazaj in se ne cmeri!
Sedaj si pa tu želiš akademskih razprav. Ne cmeri se, s Šrinkom sta zavozila ta forum, z nadutostjo, paglavskim naslavlanjem , žaljenjem , ... tistih članov foruma, ki se z vama ne strinjajo. Preglej začetke dialogov - ne bo težko ugotoviti, kako se to začne. Oglej si tudi svoj citat - cirkuška arena, posmeh - kako bomo koga osramotili in se mu smejali - to si napisal, da je namen tega foruma.

Ti je sedaj dovolj heca, zajebancije - in ko je tebi dovolj, mora biti tudi vsem drugim. OK. Začni znova, pa ne se delati preveč pametnega v fiziki, Vojko, res si prej preberi kakšne knjigice (Kuščer, Moljk npr), tako da malo obnoviš, potem pa poskusi pomagati v šolskem kotičku. Ko boš razložil par srednješolskih nalogic, bova pa začela diskutirati - saj veš, smer električnega toka, pa razlikovanje med temperaturo in toploto, pa moč, energija, energijski pretok in gostota le-tega - razčisti te stvari, potem pa konstruktivna debata, torej čez kakšno leto.

Do takrat ti pa želim veliko veselja in uspešnega dela.
I started a joke which started the whole world crying
But I didn't see that the joke was on me oh no
I started to cry which started the whole world laughing
Oh If I'd only seen that the joke was on me

THE BEE GEES "I STARTED A JOKE"

Vojko, tako je, kaj čemo sedaj.

Evo, ena zate Vojko:
Smučarska :D

Črvina :lol: :D
SMUK!

Uporabniški avatar
shrink

Rock napisal/-a:
Jaz pa menim drugače:
Samozvani "vojko" se pod zaščito forumove anonimnosti čuti varnega, ter trdovratno in grobo žali vsakega, ki se ne strinja z njegovimi stališči. Nihče nima pravice vsiljevati svojih stališč.
Hah, nedeljski pravnik, ko sem nekoč omenil, da si na pravniškem forumu podpisan z imenom in priimkom, si ga takoj skril. Toliko o tem, kdo se (ne) skriva. :lol:

In ne, nedeljski pravnik, vojko se nikoli ni skrival, saj je že sam dal povezavo na svoj z imenom podpisan prispevek, tako da ga zgolj ponovno biksaš in tako kot tvoj kompanjon podučitelj skušaš opravičiti ad hominem stil, ki te sicer krasi (pa tudi ostale podobne nakladače). :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 29.8.2015 20:46, skupaj popravljeno 1 krat.

Rock

bargo napisal/-a:I started a joke which started the whole world crying
But I didn't see that the joke was on me oh no
I started to cry which started the whole world laughing
Oh If I'd only seen that the joke was on me

Vojko, tako je, kaj čemo sedaj.
Se postavljaš na isti breg z njim?

Pa tudi kar 'vojko' piše o forumskih pravilih, seveda ne drži.
Obstaja 'svoboda misli'.
Toda svobode se ne sme zlorabiti. Debata je lahko ostra, tudi polemična. Toda žalitve, ponavljanja, atopični stavki - so prepovedani. Tu nastopi dolžnost upravljalca foruma. Če administrator ne ukrepa, je to indic za slab forum. In če se, iz določenega razloga, administrator ne zgane - je pravica in dolžnost udeležencev, da nastopijo.

(Zelo podobno je v ekonomiji: liberalizem vs. neoliberalizem, libertalizem.
Svobodni trg, liberalizem, je vrednota. Toda implicira 'regulirano tržišče'. - Če temu ni tako, govorimo o neoliberalizmu, libertalizmu. Ali z drugimi besedami: pravna država ne deluje, obstajajo nekontrolirani monopoli, obstajajo karteli, konkurence ni, obstaja nepoštena poslovna praksa nasproti potrošnikom, obstaja 'neuspela tranzicijska Slovenija'.)

(Če se vrnem k forumu:
vzrok za 'žaljenje' je lahko zelo banalen. Psihologija ve: nekateri so vzgojeni kot manipulatorji; ti [kmalu] začno z 'napadom', in v večini primerov uspejo.
Če jih manipulator dobi po prstih, takoj obmolkne [ali potuhne do naslednje priložnosti].)

Uporabniški avatar
shrink

Dej, nehi, no, nedeljski pravnik, a ti bi ostalim spet delil lekcije o bontonu na forumih? A ti spet prilepim šop tvojih žaljivih cvetk iz tega foruma? Ali morda šopek tvojih oznak v stilu životinjskega carstva? Če to ne zadostuje, lahko obudim še "pohvale", ki si jih bil deležen na pravniškem in RKC forumu, zato nikar praznih besed ne razdiraj. :lol:

Rock

shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:
Jaz pa menim drugače:
Hah, nedeljski pravnik, ko sem nekoč omenil, da si na pravniškem forumu podpisan z imenom in priimkom, si ga takoj skril. Toliko o tem, kdo se (ne) skriva. :lol:
In ne, nedeljski pravnik, vojko se nikoli ni skrival, saj je že sam dal povezavo na svoj z imenom podpisan prispevek, tako da ga zgolj ponovno biksaš in tako kot tvoj kompanjon podučitelj skušaš opravičiti ad hominem stil, ki te sicer krasi (pa tudi ostale podobne nakladače). :lol:
Sedaj si na vrsti ti, vodenoglavi kvazinaravoslovec.

Ko bosta oba odšla, bo forum zaživel na novo.

Uporabniški avatar
shrink

Spet narobe, nedeljski pravnik: vojko ni odšel, pa tudi sam ne bom; kaj si pa domišljate v nedeljskopravni glavi, pa je tako in tako nerelevantno. :lol:

Si pa sam nekoč mrknil in lahko spet ponoviš vajo, tokrat bolj v trajnem smislu. :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 29.8.2015 21:02, skupaj popravljeno 2 krat.

Odgovori