Nesmrtnost(Immortality)

Argumentirane razprave o filozofskih vprašanjih.
Odgovori
oxlahunix
Prispevkov: 107
Pridružen: 27.11.2016 9:31

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a oxlahunix »

Verjetno bi bilo bolje vprašati ali je na tem forumu kdo, ki ima kakršno koli izkušnjo, katero bi težko opisal znanstveno: levetacija, zavestna izventelesna izkušnja, se zavedati sebe v dveh časih in prostorih hkrati... kdorkoli brez strahu in sramu... prosim.

oxlahunix
Prispevkov: 107
Pridružen: 27.11.2016 9:31

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a oxlahunix »

Če smo resnično odprti in dovzetni, in resnično verjamemo v kvantni svet ter higsov boson, potem si upam trditi, da sledečega videa ni žaliti.
Meni je prišel zelo prav.

https://www.youtube.com/watch?v=YcID0NGxJyE

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a shrink »

Podnapisi za gornje nakladanje: "/.../ in resnično verjamemo v kvantni vudu /.../" :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a shrink »

osf napisal/-a:
Večina tvojih postov dokazuje, da nimaš pojma.
Tvoji posti se samodokazujejo: so pač smeti.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a osf »

oxlahunix napisal/-a:Verjetno bi bilo bolje vprašati ali je na tem forumu kdo, ki ima kakršno koli izkušnjo, katero bi težko opisal znanstveno: levetacija, zavestna izventelesna izkušnja, se zavedati sebe v dveh časih in prostorih hkrati... kdorkoli brez strahu in sramu... prosim.
Če smem, izventelesna izkušnja predstavlja nevarnost. Lahko razložim zakaj.

Glede zavedanja v več prostorih hkrati bi lahko omenil komunikacijo entiteta:mi, več entitet:mi.

.....za žive sanje pa imam več info, lp

oxlahunix
Prispevkov: 107
Pridružen: 27.11.2016 9:31

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a oxlahunix »

osf napisal/-a:
oxlahunix napisal/-a:Verjetno bi bilo bolje vprašati ali je na tem forumu kdo, ki ima kakršno koli izkušnjo, katero bi težko opisal znanstveno: levetacija, zavestna izventelesna izkušnja, se zavedati sebe v dveh časih in prostorih hkrati... kdorkoli brez strahu in sramu... prosim.
Če smem, izventelesna izkušnja predstavlja nevarnost. Lahko razložim zakaj.

Glede zavedanja v več prostorih hkrati bi lahko omenil komunikacijo entiteta:mi, več entitet:mi.

.....za žive sanje pa imam več info, lp
Z veseljem prisluhnem tvoji izventelesni izkušnji in zakaj si bil v nevarnosti.

Pri večprostorskem zavedanju govorim o eni zavesti, kjer ni zavedanja drugih entitet, samo zavedanje prostora, in objekta-ov in sebe v njem.
Primer: ležim doma na kavču, oči priprte, lahko se popraskam po ušesu, istočasno pa sem v svoji sobi iz otroštva in se igram z lego kockami in poslušam zvezdico zaspanko. Kaj se to nikomur ne dogaja?

oxlahunix
Prispevkov: 107
Pridružen: 27.11.2016 9:31

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a oxlahunix »

shrink napisal/-a:Podnapisi za gornje nakladanje: "/.../ in resnično verjamemo v kvantni vudu /.../" :lol:
shrink, si pa res model, kaj pa ti iščeš oziroma dokazuješ... sploh kaj? Ali samo delaš selekcijo in zbirko? Potrebuješ kakšno pomoč?

oxlahunix
Prispevkov: 107
Pridružen: 27.11.2016 9:31

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a oxlahunix »

oxlahunix napisal/-a:
shrink napisal/-a:Podnapisi za gornje nakladanje: "/.../ in resnično verjamemo v kvantni vudu /.../" :lol:
shrink, si pa res model, kaj pa ti iščeš oziroma dokazuješ... sploh kaj? Ali samo delaš selekcijo in zbirko? Potrebuješ kakšno pomoč?
Če bi znal pripeti podnapise bi jih verjemi. To lahko naredi nekdo ki to obvlada, mogoče ne bi bilo slabo. Jaz sem za prevajanje slab, jaz enostavno zastopim oziroma se zavedam v rikverc... če me sploh lahko razumeš... vse delam zrcalno refleksno in tega se zavedam šele cca zadnjih deset let...?!

oxlahunix
Prispevkov: 107
Pridružen: 27.11.2016 9:31

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a oxlahunix »

oxlahunix napisal/-a:
oxlahunix napisal/-a:
shrink napisal/-a:Podnapisi za gornje nakladanje: "/.../ in resnično verjamemo v kvantni vudu /.../" :lol:
shrink, si pa res model, kaj pa ti iščeš oziroma dokazuješ... sploh kaj? Ali samo delaš selekcijo in zbirko? Potrebuješ kakšno pomoč?
Če bi znal pripeti podnapise bi jih verjemi. To lahko naredi nekdo ki to obvlada, mogoče ne bi bilo slabo. Jaz sem za prevajanje slab, jaz enostavno zastopim oziroma se zavedam v rikverc... če me sploh lahko razumeš... vse delam zrcalno refleksno in tega se zavedam šele cca zadnjih deset let...?!

Na začetku, ko sem se začel tega zavedati je bilo tako strašljivo, da težko povem po pravici. Kasneje, ko pa mi je bilo povedano oziroma sem se zavedel za kaj gre, sem ugotovil čudovite stvari...npr. da vsaka težava, katera se pojavi, je že rešena oziroma vse se je že zgodilko ampak se še ni... se pravi, ko me je nečesa strah je že konec in je načeloma strah odveč, občutki, ki so v spominu psihosomatsko so samo še eho. Npr. nek dok.film oz video, ki je bil za mojo zavest totalno kvanten ali nerazumljiv je ustvarjen danes in šele kasneje npr. čez mesec (relativno) dni sem dobil podatke oziroma step by step tutoriale- napotke za stvaritev prvega videa...?! :|

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, duhovni trol, le ti sam potrebuješ pomoč in sicer v obliki osnovnega izobraževanja in osnovne psihiatrične oskrbe, ne nujno v tem vrstnem redu. :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a osf »

oxlahunix napisal/-a:
osf napisal/-a:
oxlahunix napisal/-a:Verjetno bi bilo bolje vprašati ali je na tem forumu kdo, ki ima kakršno koli izkušnjo, katero bi težko opisal znanstveno: levetacija, zavestna izventelesna izkušnja, se zavedati sebe v dveh časih in prostorih hkrati... kdorkoli brez strahu in sramu... prosim.
Če smem, izventelesna izkušnja predstavlja nevarnost. Lahko razložim zakaj.

Glede zavedanja v več prostorih hkrati bi lahko omenil komunikacijo entiteta:mi, več entitet:mi.

.....za žive sanje pa imam več info, lp
Z veseljem prisluhnem tvoji izventelesni izkušnji in zakaj si bil v nevarnosti.

Pri večprostorskem zavedanju govorim o eni zavesti, kjer ni zavedanja drugih entitet, samo zavedanje prostora, in objekta-ov in sebe v njem.
Primer: ležim doma na kavču, oči priprte, lahko se popraskam po ušesu, istočasno pa sem v svoji sobi iz otroštva in se igram z lego kockami in poslušam zvezdico zaspanko. Kaj se to nikomur ne dogaja?

Nisem doživel izventelesne izkušnje, menim da je nevarna za vsakogar.
Bom pojasnil:
- nekajkrat se mi je zgodilo, da sem opazoval okolje z zaprtimi očmi: zgledalo je kakor če bi lebdel in letel sem pa tja. Vse kr sem 'videl' z zaprtimi očmi je sovpadalo z realnostjo: osebe, reči, okolje.
- nisem bil izven telesa, ker sem se zavedal da kakor vedno sem v sebi
- mojster mi je povedal: entitete so se poigrale z menoj in mi podajale kr so vidle, se ne zgodi vsem

Zakaj ne gremo izven telesa?

Ker samo v trenutku smrti se to zgodi.


V vsakem primeru entitete vplivajo, odvisno katere so. Lahko doživljamo več 'situacij' skupaj, ampak le ena je realna, kajne?


V bistvu ne poznamo še naših sposobnosti in večkrat se prepričamo da vzrok nekega dogodka je eden, v resnici pa ni tako.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a vojko »

oxlahunix napisal/-a:Verjetno bi bilo bolje vprašati ali je na tem forumu kdo, ki ima kakršno koli izkušnjo, katero bi težko opisal znanstveno: levetacija, zavestna izventelesna izkušnja, se zavedati sebe v dveh časih in prostorih hkrati... kdorkoli brez strahu in sramu... prosim.
Jaz, jaz, jaz, prosim! Imam izkušnjo z levetacijo!* :lol: To se mi zgodi vselej, ko vstanem z levo taco ... Ni me strah in sram povedati; takrat se običajno "zavedam sebe v dveh časih in prostorih hkrati" (včasih tudi v treh) ... :lol: :lol:
__________

* levetacija ima koren v besedi 'levo' in 'taca'. Da ne bi kdo tega termina zamenjal z 'levitacijo', molim fino! :lol: :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a osf »

vojko napisal/-a:
oxlahunix napisal/-a:Verjetno bi bilo bolje vprašati ali je na tem forumu kdo, ki ima kakršno koli izkušnjo, katero bi težko opisal znanstveno: levetacija, zavestna izventelesna izkušnja, se zavedati sebe v dveh časih in prostorih hkrati... kdorkoli brez strahu in sramu... prosim.
Jaz, jaz, jaz, prosim! Imam izkušnjo z levetacijo!* :lol: To se mi zgodi vselej, ko vstanem z levo taco ... Ni me strah in sram povedati; takrat se običajno "zavedam sebe v dveh časih in prostorih hkrati" (včasih tudi v treh) ... :lol: :lol:

Ne zameri, ampak pred kratkim si grobo osmešil avtorja nlp-kp, ker naj bi jedel psihoaktivne gobice. Čeprav tudi ti ješ gobice - tvoja izjava.

Si napisal da nisi znanstvenik, čeprav v medzvezdnih potovanjih opišeš kozmos kakor če bi bil žep tvojih hlač.

Tvoj namen je poditi osebe iz foruma.

Se sprašujem zakaj administrator ne prepreči vašega slabega vedenja, poleg tega nisi pravnik, ker noben pravnik bi se vpisal v forum in pisal na tak način ; še posebno ne bi se bahal, da uživa gobice.

Enkrat si se ponižno in javno oprostil nekaterim forumašem, čeprav ponižno ni bilo potrebno ali zahtevano. Sicer te je moderator prisilil, saj si bil žaljiv napram več oseb.
Si dokazal, da znaš vprašat oproščenje, zato si bolj razgledan kakor kolegica shrink.

A ne bi nehal gnjaviti kogar bi rad, potom foruma, (si) razčistil pojme ali debatiral o argumentih, ki so povezani z znanstvom?


Glede 'levetacija', pa te spominjam, da sem nekoč napisal 'ekzoterizem'. Si osmešil moj lapsus, sam pa si pred leti uporabljal besedo eKzoterizem.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a osf »

Vojkov odgovor: ne znam kaj praviste, gospod; sem se vedno obnašal prav in bil prijazen.

Glej vojkove izjave v PRAVILA FORUMA 2016 IN NIČNA TOLERANCA.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a shrink »

osf napisal/-a:Si dokazal, da znaš vprašat oproščenje, zato si bolj razgledan kakor kolegica shrink.
Imaš še vedno probleme z razlikovanjem spolov, trol? :lol: To niti ni presenetljivo glede na to, da konstantno kažeš nezmožnost razlikovanja med realnostjo in lastnimi halucinacijami. :lol:

Odgovori