Ime našega SONCA

O podnebnih spremembah, vremenu, vplivu človeka na naravo ...
Odgovori
Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
Vedež napisal/-a:Vojko, nisem prepričan, da je Rock "strezneta" napačno zapisal.

Dajta streznita se že. Zakaj se že končno ne strezneta?
Dajta spreobrnita se že. Zakaj se ne spreobrneta?
Dajta, lepo se vedita. Zakaj se grdo vedeta?

Imam prav?
Bravo.
Samo dve vejici dodaj. (Nebistvena napaka.)
Prehitro si zajodlal, Preprosti! Glej copy-paste citate spredaj! :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:Nisva se tako dogovorila, Preprosti! Spet se izmikaš jasnemu odgovoru! Prosim, odgovori mi pošteno, saj se nimaš česa sramovati...
Še nekoliko te pustim, da trpiš peklenske muke.
Ko ugotovim, Sluzasti, da si (duhovno) zlomljen, bom ocenil, ali si perspektiven, ali pa te prepustim večnemu cvrenju.
Kot morda spoznavaš, je krščanstvo nekaj popolnoma drugega (kot si predstavlja maloštevilni ateizem).
Iz teh izmikanj si dovolim napraviti zaključek, da te je sram priznati, da kot normalen, razborit človek ne verjameš v te imbecilne infantilnosti.
Tudi načrtno eskiviranje odgovoru je zelo jasen in enoznačen odgovor... :lol: :lol: :lol:
Zaključek je tvoj, že zato ne more biti pravilen.
Ali ne veš, da je Biblija javno objavljena, prebivalstvo pa številčno?
Ali ne veš, da sta gibalo (in zato vrednota) golob in kača?
Ali ne veš, kaj pravi sv. Pismo?
Vendar vsak zadobi različno število grških kovancev. Torej, iskati moraš bližino kateheta. [Glede prvega koraka sem te že inštruiral: spoved, pokora, ponižnost. (Poznaš temu ustrezno zenovsko zgodbo o čaju in filozofiji?)]

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:Ne, ne, ne, ne gre tako! Glagol "strezneti" ne obstaja v slovenščini! Če ga v zapišeš v iskalnik, dobiš tale odgovor: "Ste morda mislili: sskj strezniti?" :lol:
Si me spet hotel žejnega prepeljati čez vodo, kaj, Preprosti? Tako preprosto to ne gre, se boš pa že moral malo bolj potruditi, kot pa samo motoviliti z "indikativi" in "velelniki"...
Si me spet hotel žejnega prepeljati čez vodo, kaj, Preprosti?
___ to ni posebna umetnost, Sluzasti.
Ja, vem, to je namreč vaše glavno poslanstvo že 2.000 let in ste jo res izpilili do 'umetnosti'...:lol: :lol: :lol:
Pravilno.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:Kar se tiče 'uboštva na duhu' si že čisto blizu popolnosti in se ti ni treba več pretirano 'prizadevati'...
:lol:

Repetitivnost, dragi moj Preprosti, repetitivnost te spet daje! Že večkrat si me skušal strpati v vašo čredo, pa sem ti vsakič rekel, da sem že izbral pravo pot, le ti si odtaval v brezpotje praznoverja in pravljic...:lol:

Da ti ne bom suhoparno razlagal metafore o tistem, ki je na napačni poti, pa misli, da je na pravi in da so vsi ostali na napačni, pa tale vic:

Mujo in Haso se peljeta prvič po avtocesti iz Muenchna proti Solnogradu s kupljenim avtom (in kupljenim izpitom, seveda!). Kar naenkrat zaslišita po radiu opozorilo. "Pažnja, pažnja! Svim vozačima na relaciji Muenchen - Salzburg! Dve budale u crnom mercedesu voze po suprotnoj traci autoceste!"

Haso se obrne k Muju in vzklikne: "Šta priča ovaj kreten? Nisu samo dvojica, ima ih na hiljade!"
Vidiš, takšna pa je bila videti "prava pot" skozi Mujove oči... Vsaka podobnost med Mujom in tabo NI naključna...:lol: :lol:
Sluzasti, spregledal si 'protipravno dejanje'.
"in kupljenim izpitom".
Nepoštenost je prepovedana tako po ZCP kot državnem pravu.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a vojko »

Lili (Rock) je napisal:
Si me spet hotel žejnega prepeljati čez vodo, kaj, Preprosti?
___ to ni posebna umetnost, Sluzasti.
Ja, vem, to je namreč vaše glavno poslanstvo že 2.000 let in ste jo res izpilili do 'umetnosti'...
Pravilno.
Takole, čez palec, koliko ste jih pa že prepeljali "žejne žez vodo"? :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:Kar se tiče 'uboštva na duhu' si že čisto blizu popolnosti in se ti ni treba več pretirano 'prizadevati'...
:lol:

Repetitivnost, dragi moj Preprosti, repetitivnost te spet daje! Že večkrat si me skušal strpati v vašo čredo, pa sem ti vsakič rekel, da sem že izbral pravo pot, le ti si odtaval v brezpotje praznoverja in pravljic...:lol:

Da ti ne bom suhoparno razlagal metafore o tistem, ki je na napačni poti, pa misli, da je na pravi in da so vsi ostali na napačni, pa tale vic:

Mujo in Haso se peljeta prvič po avtocesti iz Muenchna proti Solnogradu s kupljenim avtom (in kupljenim izpitom, seveda!). Kar naenkrat zaslišita po radiu opozorilo. "Pažnja, pažnja! Svim vozačima na relaciji Muenchen - Salzburg! Dve budale u crnom mercedesu voze po suprotnoj traci autoceste!"

Haso se obrne k Muju in vzklikne: "Šta priča ovaj kreten? Nisu samo dvojica, ima ih na hiljade!"
Vidiš, takšna pa je bila videti "prava pot" skozi Mujove oči... Vsaka podobnost med Mujom in tabo NI naključna...
Sluzasti, spregledal si 'protipravno dejanje'.
"in kupljenim izpitom".
Nepoštenost je prepovedana tako po ZCP kot državnem pravu.
Vsi svetniki in še tvoj duhec po vrhu, pomagajte ubogemu na duhu: Preprosti ne razume poante preprostega vica! :lol: :lol:

Mimogrede, a vedno tako reagiraš, ko kdo pove dober vic v družbi? (če sploh zahajaš na "čajanke")... :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:Lili (Rock) je napisal:
Si me spet hotel žejnega prepeljati čez vodo, kaj, Preprosti?
___ to ni posebna umetnost, Sluzasti.
Ja, vem, to je namreč vaše glavno poslanstvo že 2.000 let in ste jo res izpilili do 'umetnosti'...
Pravilno.
Takole, čez palec, koliko ste jih pa že prepeljali "žejne žez vodo"? :lol: :lol: :lol:

"... že prepeljali "žejne žez vodo"?"
___ dodaten dokaz, da nisi kvalificiran za filološke nastope.

Poleg tega, slišal si že, da je na tem forumu poudarek drugod.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:Vsi svetniki in še tvoj duhec po vrhu, pomagajte ubogemu na duhu: Preprosti ne razume poante preprostega vica! :lol: :lol:

Mimogrede, a vedno tako reagiraš, ko kdo pove dober vic v družbi? (če sploh zahajaš na "čajanke")... :lol:
"preprostega vica"
"dober vic"

___ še dva nadaljnja dokaza, da nisi kvalificiran za filološke nastope. (Grda nemška popačenka /r Witz/.)
Le kaj je s tabo? (Češki alkoholni opoj?)

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:Lili (Rock) je napisal:
Si me spet hotel žejnega prepeljati čez vodo, kaj, Preprosti?
___ to ni posebna umetnost, Sluzasti.
Ja, vem, to je namreč vaše glavno poslanstvo že 2.000 let in ste jo res izpilili do 'umetnosti'...
Pravilno.
Takole, čez palec, koliko ste jih pa že prepeljali "žejne žez vodo"?

"... že prepeljali "žejne žez vodo"?"
___ dodaten dokaz, da nisi kvalificiran za filološke nastope.

Poleg tega, slišal si že, da je na tem forumu poudarek drugod.
Torej si prispel do visokega belega zidu? Sic transit gloria mundi, Preprosti...:lol: :lol: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a: "... že prepeljali "žejne žez vodo"?"
___ dodaten dokaz, da nisi kvalificiran za filološke nastope.

Poleg tega, slišal si že, da je na tem forumu poudarek drugod.
Torej si prispel do visokega belega zidu? Sic transit gloria mundi, Preprosti...:lol: :lol: :lol:
Otrob, ne zanemarjaj slovenščine na slovenskem forumu.
Ecclesia non moritur.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a: "... že prepeljali "žejne žez vodo"?"
___ dodaten dokaz, da nisi kvalificiran za filološke nastope.

Poleg tega, slišal si že, da je na tem forumu poudarek drugod.
Torej si prispel do visokega belega zidu? Sic transit gloria mundi, Preprosti...
Otrob, ne zanemarjaj slovenščine na slovenskem forumu.
Ecclesia non moritur.
Gott ist tot. (Feuerbach) :lol: :lol: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:Torej si prispel do visokega belega zidu? Sic transit gloria mundi, Preprosti...
Otrob, ne zanemarjaj slovenščine na slovenskem forumu.
Ecclesia non moritur.
Gott ist tot. (Feuerbach) :lol: :lol: :lol:
Aber der Mann ist der Übermensch. Nietzsche.
(Končal je kot telesno in duševno bolan.)

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a bianko »

Rock, ocitno je Nietzche pretrd (karbonski :)) oreh zate. Ostani pri Ognjiscu, Druzini in Mavrici, ce le ta se obstaja :)

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a Rock »

bianko napisal/-a:Rock, ocitno je Nietzche pretrd (karbonski :)) oreh zate. Ostani pri Ognjiscu, Druzini in Mavrici, ce le ta se obstaja :)


Če si oboževalec duševno obolelega Nietzscheja, lahko rečem, da se to vidi.

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: Ime našega SONCA

Odgovor Napisal/-a bianko »

No, ni samo Nietzsche tisti, katerega si diskvalificiral. Poleg njega so še Hawking, Dawkins, Marks, evolucija ... in favoriziral antično mitologijo z RKC na čelu.
Rock napisal/-a:Če si oboževalec duševno obolelega Nietzscheja, lahko rečem, da se to vidi.
Celo nekaj paralel vidim med vama. S to razliko, da je bil on genij :D

Odgovori