Sled za letali

O podnebnih spremembah, vremenu, vplivu človeka na naravo ...
Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Sled za letali

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež napisal/-a:Res je blamaga, naj ti bo, ker tvojega boeninga, nikoli ne bodo našli.

Ostaniva raje pri materinem jeziku.

Če pa utegneš, si preberi kaj o omenjenem letalu, da se razsvetliš:
http://en.wikipedia.org/wiki/Boeing_777
O BOEINGU 777 vem zagotovo le to, da je za en "n" krajši od boeninga 777... :lol:

Drugič pa raje ne vpletaj Nezemljanov v izginotja letal. :lol:
Kot sam praviš: "Nepoučenim bralcem je takoj jasno zakaj gre"... Meni sicer ni jasno, zakaj gre, svita se mi pa za kaj gre v konkretnem primeru... :lol:

A propos "zvezdna vrata"! Kje bi jih lahko iskal, vedež? Vsaj približno mi namigni...bolj severno ali proti vzhodu? Pa še to: ali se daljinsko odpirajo ali pa imajo navadno TITAN ključavnico? :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Sled za letali

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Pa menda res ne misliš, da so napadli Irak zaradi nafte? Ali še bolj naivno, zaradi Husseinovega posedovanja jedrskega orožja? To zadnje so celo sami Američani uradno demantirali, kar je bil sprva poglavitni razlog za napad. Vsa svetovna javnost je vedela, da gre za pretvezo.

Pametno so igrali dvojno igro in pretentali mnogo naivnežev, med drugim tudi našega Vojka. Nalašč so hoteli prikazati, da gre za nadzor nad nafto, kar pa je bila v resnici navadna FARSA, puščavski pesek v oči.

Malce si me razočaral Vojko, morda pa tudi ne, ker si pač slepo zaverovan v tisto kar ti servirajo in ne misliš nič s svojo glavo. Žal.

Preberi si resnico, če je do sedaj še nisi vedel:

http://www.thelivingmoon.com/42stargate ... _Iraq.html

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Sled za letali

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Velja si prebrati, kar je napisal CNN o zadevi zvezdnih vrat v Iraku:

http://ireport.cnn.com/docs/DOC-719922

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Sled za letali

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež je napisal:
Pa menda res ne misliš, da so napadli Irak zaradi nafte? Ali še bolj naivno, zaradi Husseinovega posedovanja jedrskega orožja? To zadnje so celo sami Američani uradno demantirali, kar je bil sprva poglavitni razlog za napad. Vsa svetovna javnost je vedela, da gre za pretvezo.


Drži. Ali poznaš zgodbo o razgrajaču v gostilni, ki je teroriziral vse okoli sebe, ker je vedel, da daleč naokoli ni policije?

Ker predvidevam, da si inteligenten, sam potegni paralelo te zgodbe z Irakom.
Pametno so igrali dvojno igro in pretentali mnogo naivnežev, med drugim tudi našega Vojka. Nalašč so hoteli prikazati, da gre za nadzor nad nafto, kar pa je bila v resnici navadna FARSA, puščavski pesek v oči.
Kako pa si ugotovil, da sem jim verjel, kar so govorili o razlogih za napad? Ali takšno tvoje sklepanje ne diši po tisti: "Što je babi milo, to se babi snilo…"??? :lol:
Malce si me razočaral Vojko, morda pa tudi ne, ker si pač slepo zaverovan v tisto kar ti servirajo in ne misliš nič s svojo glavo. Žal.
Glej prejšnji odgovor! :lol:
Preberi si resnico, če je do sedaj še nisi vedel:
Kako pa si lahko tako hudičevo trdno prepričan, da je ravno v tem linku "resnica", vseh drugih 99,9999999999999% razlag pa je laž?

Malo sem pobrskal po tvojem websajtu in našel tele zelo indikativne in simptomatične naslove:

The Star*Gates - The Anunnaki Connection - E-Books by E.Vegh
•Enki Speaks - A Series of Essays by Sasha Lessin, Ph.D
•The Rosslyn Gate - The Works of Brian Allan - by Brian Allan
•William Henry - "Stargate of the Gods" - "The Stargate of Atlantis"


Koliko pa si star vedež? Še hodiš v vrtec, ali si že v prvošolček? To ni žalitev, to je preprosto ugotovitev dejanskega stanja, vedež. Nekdo, ki verjame, da obstajajo v Iraku "zvezdna vrata" nima niti najbolj fundamentalnih pojmov o principih ne samo fizike, ampak znanosti sploh. V tem se ne razlikuješ niti malo od Preprostega, ki verjame v angele in bogove in zlobce in hojo po vodi in razne 'v-nebo-hode'… :lol: :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Sled za letali

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež napisal/-a:Velja si prebrati, kar je napisal CNN o zadevi zvezdnih vrat v Iraku:

http://ireport.cnn.com/docs/DOC-719922
Meni očitaš naivnost, vedež? Sam si tako naiven, da kar štrli. To, kar je na tem linku napisano o 'zvezdnih vratih', "NI napisal CNN", kot naivno sklepaš, to je pač prispevek nekega šarlatana. CNN se je celo zavarovala z oznako "Not vetted by CNN" ("Ni preverjeno s strani CNN", glej zgornji levi kot slike "zvezdnih vrat")... :lol:

Na svidenje na trdnih tleh, vedež! :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Sled za letali

Odgovor Napisal/-a Vedež »

vojko napisal/-a:Nekdo, ki verjame, da obstajajo v Iraku "zvezdna vrata" nima niti najbolj fundamentalnih pojmov o principih ne samo fizike, ampak znanosti sploh.
Izjava stoletja! Ker predvidevam, da si inteligenten, boš uspel razumeti, da tudi če zvezdna vrata dejansko obstajajo, jih današnje praktično znanje ni v stanju prežvečit. Pusti znanost in fiziko, tistim, ki se razumejo nanjo, naj oni presodijo.

Vse kar vem, da veš, je ogromna količina energije, ki je potrebna, da se ustvari črvina. Torej vsaj možnost nanjo se že z današnjim znanjem fizike nakazuje. Kot rečeno naj presodijo fiziki, ti pa se ne prenagli s svojimi vehementnimi izjavami, kot je zgornja.

CNN gor ali dol (ne poznaš heca), članek je zelo zanimiv.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Sled za letali

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež napisal/-a:
vojko napisal/-a:Nekdo, ki verjame, da obstajajo v Iraku "zvezdna vrata" nima niti najbolj fundamentalnih pojmov o principih ne samo fizike, ampak znanosti sploh.
Izjava stoletja! Ker predvidevam, da si inteligenten, boš uspel razumeti, da tudi če zvezdna vrata dejansko obstajajo, jih današnje praktično znanje ni v stanju prežvečit. Pusti znanost in fiziko, tistim, ki se razumejo nanjo, naj oni presodijo.

Vse kar vem, da veš, je ogromna količina energije, ki je potrebna, da se ustvari črvina. Torej vsaj možnost nanjo se že z današnjim znanjem fizike nakazuje. Kot rečeno naj presodijo fiziki, ti pa se ne prenagli s svojimi vehementnimi izjavami, kot je zgornja.

CNN gor ali dol (ne poznaš heca), članek je zelo zanimiv.
Ker SLED ZA LETALI ni primeren forum za debato o črvinah, poglej moj odgovor na MEDZVEZDNA POTOVANJA.

umetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 14.1.2015 17:56

Re: Sled za letali

Odgovor Napisal/-a umetnik »

Morm rečt, da sm se do sovz nasmeju ob branju vedeževih postov 8)

Vedež predvidevam da si v miselni navezi z temle frikom https://www.youtube.com/watch?v=--JPev0meJg :D

Sicer se pa opravičujem za smetenje teme ampak blazno sm se nasmeju ob razlagah črt na nebu, ki sm jih prebrav v tej skupini: https://www.facebook.com/groups/haarp.slo/?fref=ts :D

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Sled za letali

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Tudi jaz nisem ekspert v pravopisu, vendar če si se že prijavil, da boš kaj povedal na kvarkadabri pojdi v tretji razred OŠ, potem pa lepo počasi naprej.

Sj sm s du souz - pardon sovz nasmeju, ku sm brau tvoj paust.

Odgovori